Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Yüzümün düştüğünü nerden de bildin:)) inan tam yakaladın beni güzel annecik:)) tamam düzeltiyorum. Ben 2 sefer idrar testi yaptım kendim ikisinde de çıkmadı. Bugün 10. günüm ama yoktur dimi? Hem ilaçlara başladım adet olmak için. Adetim gelse de rahatlasam, tam bir sinir küpüne döndüm bugünlerde. Hayırlısı...

İçime doğdu demekki. Boşver yapma test bence.Şöyle bayaa geçsin ozaman yaparız. 10 gün fazla bana göre ama benimde 10gün geçikti kan verdim çıkmadı geç döllenme olmuş meğer kzı orda tutunmaya çalışıyomuş yaaaaw. Sude hanıma söyledim teyzesi konuşsun onlarla aaaaa bekletmesinler artıkın dimi... Ordaysa eğer sıkı sıkı tutunsun bırakmasın.. Bende farlutal almıştım buarada ona rağmen gelmedi. Hiç sinirlenme dicem o günler aklıma geldi. sende haklısın ama mümkün olduğunca düşünmemeye çalış cnm.

deryacım progestona başladım haberin olsun

nihayet,aferin sana ,aklın başına geldi kız nur:1hug:

Günaydın kızlar,nasılsınz?biz iyiyiz çok şükür,keyifler yerinde.
sebeyza cnm ben 13 haftallık hamileyim 2-3 gün önce gördüm bebişimi,6 haftalıkken görmüştüm birde,sen neden bu kadar sık gidiyorsun dr.a?13 haftalık olmasına rağmen ancak crl ölçümünü yapabildik,dr.uyuyo dedi,beni de çok salladı dr.uyansında cinsiyetine bakalım diye,dönmedi bir türlü,seninki daha da küçük tabiki çok hareketli olmayacak,ninnilerde de demez miyiz uyusunda büyüsün diye,aynı hesap sengözlerimebaksanab

nihayet,aferin sana ,aklın başına geldi kız nur:1hug:

Günaydın kızlar,nasılsınz?biz iyiyiz çok şükür,keyifler yerinde.
sebeyza cnm ben 13 haftallık hamileyim 2-3 gün önce gördüm bebişimi,6 haftalıkken görmüştüm birde,sen neden bu kadar sık gidiyorsun dr.a?13 haftalık olmasına rağmen ancak crl ölçümünü yapabildik,dr.uyuyo dedi,beni de çok salladı dr.uyansında cinsiyetine bakalım diye,dönmedi bir türlü,seninki daha da küçük tabiki çok hareketli olmayacak,ninnilerde de demez miyiz uyusunda büyüsün diye,aynı hesap sengözlerimebaksanab

canım benim dr un isteğiyle gidiyorum mayıs ayında 15 haftalık bebeğim karnımda öldü endişem cok gercekten seninkidemi oynamadı uyuduğunu naası anladınız hareketsiz diyemi öle dedi dr

evet canım bu şekilde

nurcum baby.gaga.com yazıyor sanırım bek benimkine oraya gir,son adet tarihini falan renklerini seç,olmazsa ben sana yaparım tatlım.
:CüvCüv:
sebeyza cinsiyetinide söylemek istedi dr.um ama kıpırdamadı hiç,kalp atışlarını duyduk dinledik,biraz öksürdüm,elini kolunu oynattı,dr.uyuyor dedi,gelişim aşamasında çok yoruluyor dedi:ecrin_bebek:,o yüzden çok uyurmuş,başkalarının bebkleriyle kıyaslama cnm kendikini hiç bir zaman,bak 11 haftalık cinsiyetini öğreneler var ama beninki13 haftalıkken göstermedi,herşey farklı olabiliyor cnm,boşyere kendini strese sokuyorsun aynı zamanda bebğini,düşünme böyle şeyleri:1hug:

selam kızlarrrr

yasemin canım siz ciddi ciddi isimde karar kılmışsınız son anda bide irkek çıkmasın:))) olmayan birşey değil bari hali hazırda irkeğede isim bulunda bocalamayın sonra:))) mide ekşimesi konusunda doktorun seni yönlendirir sanırım benim bi bilgim yok umarım tahlil sonucunda temiz çıkar haber verirsin bizlere

neşem canım benim evet çalıştığın halde düştüğün duruma bende üzüldüm yani anladımki sen bazı konularda benden daha sabırlısın hoş bende sabırlı olmayı çok isterdim çok büyük erdem ama o kadar değilim okuyacam meslek sahibi olacam güngelir ayaklarım üzerinde durabileyim diye ama doktora cebimde parasız gidecem yani her konuda sana destek oluyoruma ama bu konuda bende çok kızdım kusura bakma lütfen:KK43:(( bu arada ben doktoru falan bıraktım kafamı karıştırmaktan başka bişey yaptıkları yok hem bende hiçbirşey olmadığını artık gerek kalmadığınıda söylediler ne olabilirdi yumurta takibi yaptırabilirdim ama onuda istemiyorum artık belki çok ilerde neticede sorun olmadığını bildim ya şuan için yeter bana

diğer arkadaşlar desteğiniz ve güzel dualarınız için sağolun Allahta sizleri bir seste kurtarsın inşallah dualarınızı eskik etmeyin emi:)))

rahelll kız nerdesin heyecan doruktadır şimdi sende dimi çok az kaldı Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin benim gönlüm tabiiki hamiş olmanı istiyor ama hayırlı değilsede olmasın

Selam canlarımmm.. :1hug:
Nasılsınız? Benim midemle başım dertte :çok üzgünüm: midem ekşiyo. berbat bişey. Şuan bile mahvediyo beni. Önümüzdeki hafta inşallah doktora gidicez üçlü tarama için.. Kızımıda özledim merak ediyorum napıyo kerata:ecrin_bebek:

Burcum göbüşünü yesinler senin yaaaaaaa:CüvCüv::nazar: Nasılda yakışır. Benim artık aştı kendini :) Gayet ben burdayım diyo Sude Hanım. Eşime gelnce sadece ultrason çıktılarını çerçevelese iyi.. Artık Sudeyi hissediyor. Baba-kız bağları acayip:nazar:. Durup durup bana aşkım yat yat diyo kulağını göbüşüme koyuyo artık kızıyla koklaşıyomu konuşuyomu bende yatar pozisyonda örgü örmeye çalışıyorum.Bitane yelek ördüm hayatımda ilk defa ayıcığıma giydirdim. Patik ördüm o güzel oldu şimdi patiğe uygun bi yelek daha örmeye çalışıyorum. Aslında çok severim el işlerini ama işte dike söke öğrenicez. bitsin resimliyip göstercem size. Sen ciciler almışsın birsürü. Ben daha çöp almadımmirmirmirmir 17 haftalığız 7aylık falan olduğumuzda almaya başlıcam bende.. gerçi gördüğüm yok görsem dayanamaz alırım bende..
Canim ellerine saglik.. Bende artik almiyorum zaten, taa 7.ayda almaya baslicam bende. Cunku esimle benim ailem bir suru seyler almislar, ormusler. Cokta abartmamak lazim, gunah.

Canım hepinize benimle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Zaten eşim tam senin dediğin gibi tavır takınıyor, oysa evlenemden önce çok farklı olacağını söylerdi, evlenince ne değişti sanki hiç anlamıyorum. Aklınca bana yüz vermeyecek, artık kimden akıl alıyorsa. Allah'a havale ediyorum onları. Dün doktora gittim, tahlil falan yapmadı, baktın mı dedi, bende idrar testi yaptım, yoktu dedim.Bana duphastone diye bir ilaç verdi, bitince adet olacakmışım sonra da 3. gün klomene başlayacağız dedi. Ayrıca bu ay rahim filmim çekilecek. Kızlar ultrosondan baktı ve yumurtalıklarımda pko tekrar eski haline gelmiş, olgun bir folikül yokmuş. Kaç aydır korunmuyorsun dedi MenzilGülüm, 17 ayımız bitti deyince hemen aktf tedavilere başlıyoruz yeterince bekledik dedi. Artık aşılama ve tüp bebek aşamaları geliyor galiba. Doktora giderken cebimde hiç param yoktu, eşim de vermemişti doktora söyledim, maaştan sonra getireceğimi, çok anlayışlı, hiç sorun etme kendine dedi. Hem çalışayım hem de bu duruma düşeyim, çok ağrıma gitti. Doktora da kafamın karışık olduğundan bahsettim, bu tedavileri kendim için olduğumu düşünmemi istedi aynen sizin dediğiniz gibi. Allah hepinizden razı olsun. Unuttum söylemeyi, hala adet olmadım.
Canım senin bebişine kendimin gibi seviniyorum, her hareketinden bizi haberdar et.

Canim yaa kiyamam ben sana. Evet iste cok dogru, kendin icin sagligina dikkat et en basta. Esine birsey demicem zaten dusuncelerimi biliyorsun, yine kizdim bak. Doktorun ne diyorsa yap canim. Ya esin nasil para vermez anlayamiyorum, bu herseyden once senin sagligin, sadece bebek degilki. Ne kadar anlayissiz. Canim doktora taaa tamamen duzelene kadar gitmeye devam et, bu sefer ara vermek yok.

Evin giderlerinden koca sorumludur dinimizce ve kadin isterse maasini paylasir. Madem o boyle yapiyor, sen kendini dusun canim benim, birak o odesin evin giderlerini. Sende rahat rahat doktoruna git.

Slm arkadaşlar hepinize.Benim adetim gelmedi halen.Ama test falan da daha yapmayı düşünmüyorum. Neşecim seninde daha gelmemiş hastalığın hayırlısı bakalım.Çok iyi yapmışsın doktora gitmekle kendi sağlığın için.Rahim filminide çektirecekmişsin iyi edersin bencede.Kafanı rahat tut hiç bir şey için de bozma moralini yanındayız canım.

Canlarım benim :1hug: hepinizi çok seviyorum, herşeyimi sizinle paylaşıyorum ve bana büyük destek oluyorsunuz. Size yazdıklarımdan sonra eşim sanırım hatasını anladı ve bana para verdi, bir dahaki sefere bunu ver dedi. İnşallah herşey yoluna girecek. Bu arada hala adet olmadım, ara ara ağrım var ama gelmiyor.
Akşam da yirmilik dişim çok feci ağrıdı bugün dişçiye gidicem inşallah. Bir taraftan da korkuyorum ya Yasemin'in gibi gecikmişsem diye, gerçi düşününce adet getirici hap alıyorum, akşam da ağrı kesici yutmak zorunda kaldım. Galiba adet gelene kadar insanın içinde hep bir "acaba" oluyor. Kızlar akşam direksiyon hocam artık epeyce öğrendiğimi bazı hatalarımın olduğunu ve sonrasında birkaç ders sonra artık benim kendi başıma trafiğe çıkabileceğimi söyledi :)) eşim inanamıyor hala benim kullanabileceğime :)) alıcaşak ama. Rabbim hepimizin sağlığını ve huzurunu bozmasın özellikle de aile huzurunu. Benssenb hazırlan canım gezmeye çıkıyoruz, nerelere gitmek istersin? :sm_cool: Çok uzak olmasın...gamyoncuiremsu

Slm arkadaşlar hepinize.Benim adetim gelmedi halen.Ama test falan da daha yapmayı düşünmüyorum. Neşecim seninde daha gelmemiş hastalığın hayırlısı bakalım.Çok iyi yapmışsın doktora gitmekle kendi sağlığın için.Rahim filminide çektirecekmişsin iyi edersin bencede.Kafanı rahat tut hiç bir şey için de bozma moralini yanındayız canım.

Canım ne olacak bizim durumumuz böyle? Desteğin için ayrıca teşekkür ediyorum.

Canim ellerine saglik.. Bende artik almiyorum zaten, taa 7.ayda almaya baslicam bende. Cunku esimle benim ailem bir suru seyler almislar, ormusler. Cokta abartmamak lazim, gunah.
Canim yaa kiyamam ben sana. Evet iste cok dogru, kendin icin sagligina dikkat et en basta. Esine birsey demicem zaten dusuncelerimi biliyorsun, yine kizdim bak. Doktorun ne diyorsa yap canim. Ya esin nasil para vermez anlayamiyorum, bu herseyden once senin sagligin, sadece bebek degilki. Ne kadar anlayissiz. Canim doktora taaa tamamen duzelene kadar gitmeye devam et, bu sefer ara vermek yok.
Evin giderlerinden koca sorumludur dinimizce ve kadin isterse maasini paylasir. Madem o boyle yapiyor, sen kendini dusun canim benim, birak o odesin evin giderlerini. Sende rahat rahat doktoruna git.

Canım normalde kendime para bırakırdım ama bu ay öyle çok masraf çıktı ki elimde hiç kalmadı, olacak ya, ebn bişeyleri göreceğim ya. İyi de oldu. Herşeyde bir hayır vardır. Allah'tan doktorum olumlu bir insan. Bırkamayacağım devam edeceğim Ona inşallah. Canım ya teyzesine sen de söylesene, Yasemininki gibi bizimkileri de çağırsın artık. Hepimizin adını ver ayrı ayrı, nerelere saklanmış bizim bıcırıklar bi çıkarıversin:))

selam kızlarrrr
yasemin canım siz ciddi ciddi isimde karar kılmışsınız son anda bide irkek çıkmasın:))) olmayan birşey değil bari hali hazırda irkeğede isim bulunda bocalamayın sonra:))) mide ekşimesi konusunda doktorun seni yönlendirir sanırım benim bi bilgim yok umarım tahlil sonucunda temiz çıkar haber verirsin bizlere
neşem canım benim evet çalıştığın halde düştüğün duruma bende üzüldüm yani anladımki sen bazı konularda benden daha sabırlısın hoş bende sabırlı olmayı çok isterdim çok büyük erdem ama o kadar değilim okuyacam meslek sahibi olacam güngelir ayaklarım üzerinde durabileyim diye ama doktora cebimde parasız gidecem yani her konuda sana destek oluyoruma ama bu konuda bende çok kızdım kusura bakma lütfen:KK43:(( bu arada ben doktoru falan bıraktım kafamı karıştırmaktan başka bişey yaptıkları yok hem bende hiçbirşey olmadığını artık gerek kalmadığınıda söylediler ne olabilirdi yumurta takibi yaptırabilirdim ama onuda istemiyorum artık belki çok ilerde neticede sorun olmadığını bildim ya şuan için yeter bana
diğer arkadaşlar desteğiniz ve güzel dualarınız için sağolun Allahta sizleri bir seste kurtarsın inşallah dualarınızı eskik etmeyin emi:)))
rahelll kız nerdesin heyecan doruktadır şimdi sende dimi çok az kaldı Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin benim gönlüm tabiiki hamiş olmanı istiyor ama hayırlı değilsede olmasın

Ben de çok sabırlı olduğumu düşürnürdüm hep benssenb'cim ama bu sene öyle şeyler yaşadım ki, o kadar tahrik edildim ki, kendime ait herşeyi bir kenara bırakıp patladım, herşeyi bırakıp kaçıp gitmek istedim. O zaman anladım, karşınızdaki iyi niyetli değilse insanın katil olması bile sadece anlık bir durum. Önyargıyı bıraktım, herkes her an kötü olabilir, Rabbim insanı bu duruma düşürecek insanlardan korusun. Dünya ve ahiretteki tüm kötülüklerden O'na sığınıyorum, dünya ve ahiretteki tüm iyilikleri O'ndan istiyorum.
Canım doktor olayını sen bilirsin ama zaman bizim aleyhimize işliyor. Siz kaç aydır uğraşıyorsunuz? Epey oldu sanırım. Yine de karar sizin tabi.

İçime doğdu demekki. Boşver yapma test bence.Şöyle bayaa geçsin ozaman yaparız. 10 gün fazla bana göre ama benimde 10gün geçikti kan verdim çıkmadı geç döllenme olmuş meğer kzı orda tutunmaya çalışıyomuş yaaaaw. Sude hanıma söyledim teyzesi konuşsun onlarla aaaaa bekletmesinler artıkın dimi... Ordaysa eğer sıkı sıkı tutunsun bırakmasın.. Bende farlutal almıştım buarada ona rağmen gelmedi. Hiç sinirlenme dicem o günler aklıma geldi. sende haklısın ama mümkün olduğunca düşünmemeye çalış cnm.

Sude teyzelerinin bıcırıklarına söyle nerelere saklandılarsa çıksınlar. Canım bugün de miden bulanıyor mu?

Mavideniz, Rahel, başka diğer arkadaşlar siz nerelerdesiniz? Hayırlı haberler verin bize:))

X