Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

arkadaşlarrr...
hepinizden özür dileyerek beni aranıza almanızı istiyorum:Saruboceq:
tamamen haberim olmayan bir durum söz konusu olmuş.ben bu topiğin benim arkadaşlarıma ait oldunu daha doğrusu böle bir topik olduğunu bile bilmiyorum:a015:
tamamen benim suçum farkındayım.ama inanınki kimseyi arkadas listemden çıkarmadım.
artık ben de burdayım ve bilmeden kırdığım arkadaşlarım varsa çok özür diliyorum.kaydirigubbakcemile5

ben iyiyim ve 22 haftayı geride bıraktık kızımla yani yolun yarısını tamamladık allaha çok şükür. ismi de tam kesinleşmesede %90 yaren olucak galiba çünkü babamız öle istiyo:CüvCüv:
önceki sayfaların hepsini okuyamadım ama umarım herkes iyidir.dualarımda bebek isteyen herkese herzaman yer veriyorum.hepinizi seviyorum:1hug:

Tamam canim ozrun benim tarafimdan kabul edildi. Bebeginin iyi olmasina sevindim. Ismide hos. Seni buraya getirmek icin site ici arama yapmak lazimmis.şutarafagitti

aramıza tekrar hoşgeldin karabiberciğim dilerim tekrar ayrılık yellerine mağruz kalmayız bebişinin ve senin iyi olmanıza çok sevindim ohh ohh valla hamişlerimizin sayısı artıyor çok şükür yaa hamiş olmadan sohbet ettiklerimizin sonradan hamiş olarak sohbete devam etmesi valla beni mutlu ediyor ve inanın sizden tecrübe olarak öğreneceğimiz şeylerin olduğuna inanıyorum sizde sizden ilerki aşamalarda olanların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz mesela yani hepiniz iyiki varsınız:)))

Merhaba hanımlar, bende yeni katıldım aranıza.Allah'ın izniyle benimde bir kızım olacak :)) Tüm bebek bekleyenlerin ve bebek isteyenlerin Allah yardımcısı olsun.Hepinize sevgiler..

kızlar selam benim bi sorum olacak 9+6 da dr a gittim 10+3 görünüo dedi kalp atısı filan normal ama bebeğim hareketsiz benimle aynı haftada gidenler varsa bebek hareketlimiydi lütfen yazsın dr benim bebeğimi zorla uğrasıp harekett ettirdi bekliyorum cevabınızı

ee ask olsun yani niye bakmıosunuz yaa ask olsun

Canim bende bu carsamba gidicem ve 10+3 olucam, insallah ultrasonla gosterirse doktorumuz sana cevap veririm. Peki kalp atisini duydunuzmu gittiginizde? Bana bir sorun yoktur gibi geliyor cunku benim yakin bir arkadasimda hamile ve 13. haftasinda gitti ve bebek hic hareket etmiyormus. Yani olabiliyor, lutfen evham yapma. Bebek illaki hareketli olucak diye birsey yok.

Canim bende bu carsamba gidicem ve 10+3 olucam, insallah ultrasonla gosterirse doktorumuz sana cevap veririm. Peki kalp atisini duydunuzmu gittiginizde? Bana bir sorun yoktur gibi geliyor cunku benim yakin bir arkadasimda hamile ve 13. haftasinda gitti ve bebek hic hareket etmiyormus. Yani olabiliyor, lutfen evham yapma. Bebek illaki hareketli olucak diye birsey yok.

canım benim 3. gidişim kalbi atıo sorun yok ama diğer bebeğimi 15 haftalık kaybetmiştim kalbi durmustu oda hareketsizdi diye taktım kafaya dr haftasına göre olması gereken hesey var dedi ama diğer arkadaslarımın bebekleri kıpır kıpırmıs bu haftalarda ne bilim evham işte yaa kasıklarımdada seyirme oluyo özellikle solda sendede varrmı canım

dr epey salladı bastırdı karnıma zorla 1 kez oynadı yani ama kalp atışları oldukca netti eli ağzındaydı inşallah sende görürüsün yaa

canım benim 3. gidişim kalbi atıo sorun yok ama diğer bebeğimi 15 haftalık kaybetmiştim kalbi durmustu oda hareketsizdi diye taktım kafaya dr haftasına göre olması gereken hesey var dedi ama diğer arkadaslarımın bebekleri kıpır kıpırmıs bu haftalarda ne bilim evham işte yaa kasıklarımdada seyirme oluyo özellikle solda sendede varrmı canım

Bende seyirme yok. Ama bazen hemen vajinanin ustunde agrim oluyor ama hemen geciyor. Canim her bebek hareketli olucak diye birsey yok, iste dedim ya arkadasimin bebegi 13 haftalikken gitmisler hic hareket etmiyormus hemde hic. Hatta arkadasim dedi ki bana onun birde 4 yasinda kizi var, o bu haftada kipir kipir oynamis ama bu bebegim hareket etmiyor dedi. Yani her hamilelik farklidir canim kendininkini baskalari ile kiyaslama ve lutfen rahatla. Allah ne yazdiysa o olur, ben hep boyle dusunuyorum ve inan oyle rahatimki en ufak gerginlik, evham yok bende, cunku Allah ne yazdiysa o olucak. Hiiiicc dusunme bunlari, rahat birak kendini.

dr epey salladı bastırdı karnıma zorla 1 kez oynadı yani ama kalp atışları oldukca netti eli ağzındaydı inşallah sende görürüsün yaa

Amin canim insallah goruruz.

deryacım progestona başladım haberin olsun

Iyi yapmissin canim.

Selamlar arkadaşlar ben yeni katıldım, bu ay korunmayı bıraktım:))) hayırlısı bakalım...

Hadi hayirlisi ama bak isin basindasin seni uyarayim, lutfen belirti arama kendinde ve gunleri sayma sakin. Rahat birak kendini bunlar cok onemli. Yoksa bir kafaya takmaya baslarsan ucunu kaptirirsin ve isler cok zorlasir. Bu tavsiyelerim gercekten cok onemli. Insallah hakkinizda hayirlisi olsun.

günaydın arkadaslar nsılsınız keyifler nasıl hamiş varmı
alllahım umarım isteyen herkesi bebk sahibi yapar ve kimsenin kucağını boş koymaz hepinizi öpüyorum

Selam canlarımmm.. :1hug:
Nasılsınız? Benim midemle başım dertte :çok üzgünüm: midem ekşiyo. berbat bişey. Şuan bile mahvediyo beni. Önümüzdeki hafta inşallah doktora gidicez üçlü tarama için.. Kızımıda özledim merak ediyorum napıyo kerata:ecrin_bebek:

Burcum göbüşünü yesinler senin yaaaaaaa:CüvCüv::nazar: Nasılda yakışır. Benim artık aştı kendini :) Gayet ben burdayım diyo Sude Hanım. Eşime gelnce sadece ultrason çıktılarını çerçevelese iyi.. Artık Sudeyi hissediyor. Baba-kız bağları acayip:nazar:. Durup durup bana aşkım yat yat diyo kulağını göbüşüme koyuyo artık kızıyla koklaşıyomu konuşuyomu bende yatar pozisyonda örgü örmeye çalışıyorum.Bitane yelek ördüm hayatımda ilk defa ayıcığıma giydirdim. Patik ördüm o güzel oldu şimdi patiğe uygun bi yelek daha örmeye çalışıyorum. Aslında çok severim el işlerini ama işte dike söke öğrenicez. bitsin resimliyip göstercem size. Sen ciciler almışsın birsürü. Ben daha çöp almadımmirmirmirmir 17 haftalığız 7aylık falan olduğumuzda almaya başlıcam bende.. gerçi gördüğüm yok görsem dayanamaz alırım bende..

Neşem nasılsın? Testlere inanmıyorum ben yani belli bir zaman sonra çıkıyor. Kan testim 1,0 çıkmıştı bir hafta sonra 3 haftalık bebeğin var dediler hatırladınmı? Gönlünü ferah tut Atla arabana (Hayırlı olsun bu arada) aç müziğini gelecekse hoşgelsin meleğin.. Kafana takıp yüzünü düşürme emi..

Rahel, benssenb. mavi deniz,... kızlar sizlerde haberler nedir? Heyecanla bekliyorum güzel haberlerinizi...
çok öptük sizi tatlışlarım.:teytey:

Canim guzel dusuncelerin icin cok tesekkur ederim. Hakikaten boyle eslere cok kiziyorum . Neden herseyde buyukluk taslarlar ki, aslinda bu onlarin, sizin bazi seylerde soz sahibi olmanizi istememesinden kaynaklandigini dusunuyorum. Siz hep evde is yapin, ise gidin gelin ama sesiniz cikmasin. Onlar ne derse o olsun. Ama oyle sey yok, hayat musterek. Nesemesecim sen bildigini yap. Doktorada kendin icin git, sagligin icin. Senin sagligin herseyden onemli. Hersey insallah duzelecek sen canini sikma canim, esas senin esin melek gibi bir bayanla evli ama kiymetini bilmiyor. :1hug:

Canım hepinize benimle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Zaten eşim tam senin dediğin gibi tavır takınıyor, oysa evlenemden önce çok farklı olacağını söylerdi, evlenince ne değişti sanki hiç anlamıyorum. Aklınca bana yüz vermeyecek, artık kimden akıl alıyorsa. Allah'a havale ediyorum onları. Dün doktora gittim, tahlil falan yapmadı, baktın mı dedi, bende idrar testi yaptım, yoktu dedim.Bana duphastone diye bir ilaç verdi, bitince adet olacakmışım sonra da 3. gün klomene başlayacağız dedi. Ayrıca bu ay rahim filmim çekilecek. Kızlar ultrosondan baktı ve yumurtalıklarımda pko tekrar eski haline gelmiş, olgun bir folikül yokmuş. Kaç aydır korunmuyorsun dedi MenzilGülüm, 17 ayımız bitti deyince hemen aktf tedavilere başlıyoruz yeterince bekledik dedi. Artık aşılama ve tüp bebek aşamaları geliyor galiba. Doktora giderken cebimde hiç param yoktu, eşim de vermemişti doktora söyledim, maaştan sonra getireceğimi, çok anlayışlı, hiç sorun etme kendine dedi. Hem çalışayım hem de bu duruma düşeyim, çok ağrıma gitti. Doktora da kafamın karışık olduğundan bahsettim, bu tedavileri kendim için olduğumu düşünmemi istedi aynen sizin dediğiniz gibi. Allah hepinizden razı olsun. Unuttum söylemeyi, hala adet olmadım.
Canım senin bebişine kendimin gibi seviniyorum, her hareketinden bizi haberdar et.

mavi canım sanırım biraz daha beklemekten başka çaren yok gibi şimdilik du bakalım geçen zaman seni yönlendirecektir
neşemmmm dur kız benide at arkayada beraber gezelim yok öyle tek gezmek:))) erkekler kıskançlığından vede burcunun dediği gibi bazı şeyleri yapabiliyor olmamızı sözümüzün bazı şeylere yetiyor olmasını daha doğrusu kendimize olan güvenimizin fazla oluşunu hazmedemiyorlar benim eşimde sana öyle öğreteceğimki benden daha iyi usta olacaksın diyor hakkınıda yiyemem inanıyorum gerçek söylediğine ama gelgelelimki arabaya binince dikkat çekiyor olduğum için kıskanıyor:)))) inanmayacaksınız sırf bu yüzden beni kıskandığı için arabayı değiştirdi eski arabamız spor modifiyeli süper bi arabaydı dikkat çekmiyim gözler bana bakmasın diye değişti:))) şimdikide güçlü bir araba ama modifiye sıfır:))))aslında itiraf etmem gerekirse beni kıskanmasıda hoşuma gitmiyor değil:)))
derya canım bebişini görmene cd sini almış olmanıza sevindim ne güzel yaa Allah bizlerede nasip eder inşallah darısı burcuya inşallah
neşe canım burcuya katılıyorum bencede herşeyden önce adetinin uzun sürmesi şimdi bu kadar gecikmesinin nedenini öğrenmen şart oldu yani zaten biraz daha gitmezsen ite kaka ben gelip götüreceğiz :))) şaka bi yana sağlık bu dimi:KK66: ama kafanı bişeylere verip adetinin 7 gün geciktiğinin bile farkında olmamış olman güzel bişey bak kafandan atmayı başarabildin bence buda güzel bir gelişme yoğunluğunu anlayabiliyorum neticede çalışıyorsun ama arada en azından gelişmelerden haberdar et yeter canım ok
lotus librarian emilly rahel ve diğer arkdaşlarım sizleride öpüyorum bu gecenin kapanışı benden olsun bakalım Allah rahatlık versin herkese

Gel kız atlar gezeriz ama kendime daha güvenemiyorum. Bide cuma günü bir arkadaş kaza yaptı ve bir gencin ölümüne sebep oldu, bu hepimizi etkiledi.
Adetimin gecikmesinin bugün 10.günü:KK43:( hayırlısı bakalım. Sen de doktorunu bırakma canım bak benim durumuma düşme, hiç ara vermeden devam et, preseede gene devam et ama doktora da devam et. İstersen doktorunu değiştir ama tedavini bırakma canım.

Selam canlarımmm.. :1hug:
Nasılsınız? Benim midemle başım dertte :çok üzgünüm: midem ekşiyo. berbat bişey. Şuan bile mahvediyo beni. Önümüzdeki hafta inşallah doktora gidicez üçlü tarama için.. Kızımıda özledim merak ediyorum napıyo kerata:ecrin_bebek:
Burcum göbüşünü yesinler senin yaaaaaaa:CüvCüv::nazar: Nasılda yakışır. Benim artık aştı kendini :) Gayet ben burdayım diyo Sude Hanım. Eşime gelnce sadece ultrason çıktılarını çerçevelese iyi.. Artık Sudeyi hissediyor. Baba-kız bağları acayip:nazar:. Durup durup bana aşkım yat yat diyo kulağını göbüşüme koyuyo artık kızıyla koklaşıyomu konuşuyomu bende yatar pozisyonda örgü örmeye çalışıyorum.Bitane yelek ördüm hayatımda ilk defa ayıcığıma giydirdim. Patik ördüm o güzel oldu şimdi patiğe uygun bi yelek daha örmeye çalışıyorum. Aslında çok severim el işlerini ama işte dike söke öğrenicez. bitsin resimliyip göstercem size. Sen ciciler almışsın birsürü. Ben daha çöp almadımmirmirmirmir 17 haftalığız 7aylık falan olduğumuzda almaya başlıcam bende.. gerçi gördüğüm yok görsem dayanamaz alırım bende..
Neşem nasılsın? Testlere inanmıyorum ben yani belli bir zaman sonra çıkıyor. Kan testim 1,0 çıkmıştı bir hafta sonra 3 haftalık bebeğin var dediler hatırladınmı? Gönlünü ferah tut Atla arabana (Hayırlı olsun bu arada) aç müziğini gelecekse hoşgelsin meleğin.. Kafana takıp yüzünü düşürme emi..
Rahel, benssenb. mavi deniz,... kızlar sizlerde haberler nedir? Heyecanla bekliyorum güzel haberlerinizi...
çok öptük sizi tatlışlarım.:teytey:

Yüzümün düştüğünü nerden de bildin:)) inan tam yakaladın beni güzel annecik:)) tamam düzeltiyorum. Ben 2 sefer idrar testi yaptım kendim ikisinde de çıkmadı. Bugün 10. günüm ama yoktur dimi? Hem ilaçlara başladım adet olmak için. Adetim gelse de rahatlasam, tam bir sinir küpüne döndüm bugünlerde. Hayırlısı...

X