Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet canım hamilelikten dolayı hassassın, ben de bunun için endişe ediyorum zaten... bebeğine zarar bu kadar endişe... salla gitsin yaaa, herkes kendi hayatını yaşıyor işte, sen de kendi hayatını yaşa ve hayatı kendine zehir etme... bu kadar hassas olmak sana ve bebişine zarar veriyor tatlım :)

iyi geceler kızlar bende yatıyorum beni dinlediğiniz ve destek olduğunuz için hepinize teşekkür ederim

kızlar bu ne ya kimse gelip bi günaydın dememiş topiğimiz arka sıralarda kalmış olurmu böle ama yapmayalım sorumluluklarımızı bilelim topiğimizi gündemden düşürmeyelim .)))))))))))))))
şaka bir yana bende kocişle sinemaya gidecem şimdi gitmeden bi uğrayıp bakayım dedim ne var ne yok ohhhh bizim hatunlar sütlü kahveli gece muhabbeti yapıorlar ne güzel ne güzel ben saat en geç 11 horul horul olmuş oluyorum o saatte rüya görüyo oluyorum ancak hehehehe bu ne uyku böle dimi zaten severdim hamilelikte iyice arttı akşam uğrarım dönünce görüşürüz iyi pazarlar

canım sanada iyi pazarlarrr iyi gezmmeler hihoyyyt
bak ben tünaydım diyorum delikafadulden
bizim topik hiç arkalarda kalırmı bukadar yaman kadınlar varken:jeyyar:

bende şimdi geldim
nezmandan sonra ilk defa bu saba kahvaltıya çıktık benim için çok iyi oldua.s
kendimi daha iyi hissediyorum Allaha şükürrra.s

hadi bakalım diger uykucu ve gezmeci gacıları bekliyorummmkaydirigubbakcemile

inan poazar olunca bizleri unutuyolar entelliye bayan merak bizzim dışımızda kimse uğramamış oooo gece kuşları gece sohbet süpermiş ama şimdi giren yok nasılsa tatil demi

Geçmişi okudun kaçtın değil mi gördüm seni yaaa gel burayakaydirigubbakcemile

Filiz ablaaaaaaaa sende yoksun ? Yoksa yine anlaştığımız gibi gece mi konuşacağız ? Ceren yatıncakaydirigubbakcemile3

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr ben geldim topiğimize....
biliyorum şuan ben bunları yazarkene topik boş kimsecikler yok yani bana kimse cevap yetiştiremeyecek :):):) olsun ben yinede yazayın bacılarıma :):)
kızlar biliyorsunuz dün akşam misafirlerim vardı saat ikiye kadarda oturdum sonrada zaten geç oldu diye girmedim nete. bugünde sabah yine aynı arkadaşlarla kahvaltıya gittik ordan alışveriş merkezi ve sinema derken akşam oldu zaten :):):)
eve geldikten sonrada çamaşır duş anca geldim valla yarım saatten fazladırda geçmişi ouyorum yokluumdan istifade kaynatmış bazı arkadaşlar :):):)
neyse cicilerim topik şen şakrak olsunda ben muhabbetlere geç katılsamda olurrrr nasıl olsa size yetişirim ehe ehe ehe :):):)

aa bana söyleyene bak birde hiç selam vermede çekti gitti görürsün sen irem hanım :):):)

inan poazar olunca bizleri unutuyolar entelliye bayan merak bizzim dışımızda kimse uğramamış oooo gece kuşları gece sohbet süpermiş ama şimdi giren yok nasılsa tatil demi

tatil bugün akşam itibariyle bitiyor canımm
hadi devammmdelikafaduldendelikafadulden

oh kız gezmişsin sabahtan akşama kadarrrrr
gece ikilere kadarda oturulmuşş:içelim:
sen alışverişte yapmışsındırrrkaydirigubbakcemile2
iyi yapmışsındelikafadulden
ama topigi bu kadar yannız bırakmayın bidaha klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…