Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızzz irem geldiğimi hissedip onlinemı oldun balım? hoş geldin nasılsın cicim?

iyiyim reçelim sen napıyorsun?

Bayağı hareketli bir gün geçirmişsinkaydirigubbakcemile2iyi gelmiştir inşallah hava almak alışveriş yapmak canımhihoyyyt Bende bugün temizlik yaptım evdeydim ama bilgisayarım açıktı hep belki gelen olurda konuşuruz diye ama nerdeeeeenaniknanik

Filizciğimizde sanırım cunda da ceren ne dersinkaydirigubbakcemile3

oh kız gezmişsin sabahtan akşama kadarrrrr:eek:
gece ikilere kadarda oturulmuşş:içelim:
sen alışverişte yapmışsındırrrkaydirigubbakcemile2
iyi yapmışsındelikafadulden
ama topigi bu kadar yannız bırakmayın bidaha :eek:klava:

ooo bayan merak hş geldin sefalar getirdin nassen? gezdim valla kıızzz kocacığımla oohh canıma minnet alışverişte yaptım ama kendime değil eve mutfak market birde bebişimin ilk kıyafetlerini aldık teyzeleri pembiş pembiş :):)
valla cicim haftasonları genelde çoğunluk olmuyor topik bşta kalıyor malesef tatil malum :)

Ben burdayım gülümmmmmmmmmm kocişin bilgisyarına geçtim de ondan yok oldum 2 dk.Ben bütün gün buralardaydım nöbet tuttum topikte:dilcikar:

canımmm iyiki burdassın yawww ne oldu senin pc arızalı idi halloldumu? canım ya yalnızmısın sennn kıyamam biz burdayız şekerrr

nasıl nöbet tuttun kızım hiçte yoktun :1closedeyes:ben garip garip kaldım
buralardaa:çok üzgünüm:

Ben çevrimiçi değildim kinaniknanik Senin yazdıklarını görmedim geçmişi okuyordum kaçırdığım konularıkafamçokkarıştı Eğer seni görseydim konuşurduk canımcım ya üzme benisenağlama o zaman bir konuşurduk bir konuşurduk sayfaları ilerletirdik bugün gezenlerde okumaktankafamçokkarıştı olurlardıkaydirigubbakcemile3

iyiyim reçelim sen napıyorsun?

Bayağı hareketli bir gün geçirmişsinkaydirigubbakcemile2iyi gelmiştir inşallah hava almak alışveriş yapmak canımhihoyyyt Bende bugün temizlik yaptım evdeydim ama bilgisayarım açıktı hep belki gelen olurda konuşuruz diye ama nerdeeeeenaniknanik

Filizciğimizde sanırım cunda da ceren ne dersinkaydirigubbakcemile3

evet canım hareketli bir gündü iyi geldi valla havada güzeldi değmenn keyfime :eek:
eve canım filiz cundaya gitmiş olabilir gelsin sorarım ben ona :eek:klava:

ooo bayan merak hş geldin sefalar getirdin nassen? gezdim valla kıızzz kocacığımla oohh canıma minnet alışverişte yaptım ama kendime değil eve mutfak market birde bebişimin ilk kıyafetlerini aldık teyzeleri pembiş pembiş :):)
valla cicim haftasonları genelde çoğunluk olmuyor topik bşta kalıyor malesef tatil malum :)

canımmm iyiki burdassın yawww ne oldu senin pc arızalı idi halloldumu? canım ya yalnızmısın sennn kıyamam biz burdayız şekerrr

Halloldu canım önemli bişey değildi.Neler aldın bakim kendine hamiş kıyafeti mi:CüvCüv:

sende filiz abla gibi markete girince coşmamışsındır umarım delikafadulden
malummm krizzz varr:roflol:
ama bebiş için geçerli degil ona neler aldın neolur hemen resimlerini koyyyhihoyyyt
evet topik sabatan akşama kadar garipti:çok üzgünüm:
ben çocuklugumdan beri hafta sonlarını hiç sevmem :1no2:
ve yine haftasonu kazıgıı:kızgın:

Cerennnnnn ispiyonlamak gibi olmasın ama Bayan merak kahve içiyormuş biliyor musunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sen ona yapılmaması gerekenleri yazsana bir :kahve:

Ben çevrimiçi değildim kinaniknanik Senin yazdıklarını görmedim geçmişi okuyordum kaçırdığım konularıkafamçokkarıştı Eğer seni görseydim konuşurduk canımcım ya üzme benisenağlama o zaman bir konuşurduk bir konuşurduk sayfaları ilerletirdik bugün gezenlerde okumaktankafamçokkarıştı olurlardıkaydirigubbakcemile3

bırakın şuu geçmişi günümüze gelinn kızm:roflol:
geçmişe mazi gelecege bizim topik derler:roflol:
bu gece o konuşurdukları apalım artıkındelikafadulden

kızlar merhaba ben de geldim bizde kocişle gittik ufak tefek alışveriş sinema yaptık bayramdan beri gitmemiştim iii oldu bebişe bir şeyler baktık ama ben hala alamıyorum şöle 6 aylık falan olmam lazım annem kızar zaten şimdiden alırsam ama herşeydede gözüm kalıyor napım :))) eee sizler neler yapıosunuz bakalım ben de yatmadan bi girip bakayım dedim kızlar napıo

Halloldu canım önemli bişey değildi.Neler aldın bakim kendine hamiş kıyafeti mi:CüvCüv:

neyse canım pc halolduysa tamamdır.
kendime bişi almadım kuzucuğum bebişime hastan çıkışı aldım takım 15 parça çok şeker iki tanede battaniye bayıldım ben onlara yaa rbbim kullanmayı nasip etsin inşallahh

ama bebiş için geçerli degil ona neler aldın neolur hemen resimlerini koyyyhihoyyyt

yok kuzum ben filiz gibi coşmadım aksine coşan kocama engel olmaya çalıştım :)
canım yaa çekerim tabii resimlerini ilk fırsatta ve koyarım buraya inş.
sen neden haftasonları sevmiyorsun hayırdır?

Aynen sana katılıyorum ben pazar günlerini sevmiyorum.Küçükken okulu hatırlatıyordu (hele birde sınav varsa) büyüyüncede işi hatırlatıyor-tatlicadiarzu-

Cerennnnnn ispiyonlamak gibi olmasın ama Bayan merak kahve içiyormuş biliyor musunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sen ona yapılmaması gerekenleri yazsana bir :kahve:

yoooooooo hiç ispiyon olamadı rahatına bak sennn:jeyyar::jeyyar:
ayriyetten bilmiyordummm
ama artıkın içmiyomm yaaaa:asigim:

neyse canım pc halolduysa tamamdır.
kendime bişi almadım kuzucuğum bebişime hastan çıkışı aldım takım 15 parça çok şeker iki tanede battaniye bayıldım ben onlara yaa rbbim kullanmayı nasip etsin inşallahh

yok kuzum ben filiz gibi coşmadım aksine coşan kocama engel olmaya çalıştım :)
canım yaa çekerim tabii resimlerini ilk fırsatta ve koyarım buraya inş.
sen neden haftasonları sevmiyorsun hayırdır?

benim kocişte coşsa Allahım herhalben durdurmazdımgibime geliyorr:roflol:
ya nedenini bilmiyorum ama hafta sonları migdem bulanır başım agrır ve kendimi çok kötü hissederim canım:çok üzgünüm:
sanırım psikolojik:1no2:

evet canım okudum aslında ama o onuya hiç değinmek istemedim şimdi bir başlayacam olmayacak hamile hatun alınacak ağlayacak sızlayacak falan neyse bu akşamlık es geçiyorum bu konuyu...

kızlar merhaba ben de geldim bizde kocişle gittik ufak tefek alışveriş sinema yaptık bayramdan beri gitmemiştim iii oldu bebişe bir şeyler baktık ama ben hala alamıyorum şöle 6 aylık falan olmam lazım annem kızar zaten şimdiden alırsam ama herşeydede gözüm kalıyor napım :))) eee sizler neler yapıosunuz bakalım ben de yatmadan bi girip bakayım dedim kızlar napıo

canımmm hoş geldin cicim nasılsın bakalım? sende bendenmişsin bugün gezmeler falan iyi yaptın valla değişiklik iyi oluyor...
kızz bende düşünmüyordum daha birşey almayı bebek için ama üçlü test sonuçları güzel çıkınca doktorda çok güzel şeyler söyleyince hadi bunu kutlayalım dedk ve aldık :):)
benimde gözüm herşeyde kalıyor vallaneler neler almak istiorummm :emir_bebek:

sorma ceren bebek arabaları kıyafetleri odalar hiç kendime bir şey bakmadım bile
eee gezecez tabiii kızım bütün hafta çalışıoz dimi yaaaa

yoooooooo hiç ispiyon olamadı rahatına bak sennn:jeyyar::jeyyar:
ayriyetten bilmiyordummm
ama artıkın içmiyomm yaaaa:asigim:

Canım benim bilmediğini biliyorum ciğerimin köşesi ama öğrendikçe kendini suçlu hissetme diye şeyettiydim ben:eek: yazsın ceren bacı toptan öğrensin hamişler:CüvCüv:

X