Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

İnşallah bende ikinci testte bulurum canım bebişi.Olmasada sağlık olsun bir sonraki aya kısmet artık.Alıştım herhalde ki bugün hiç üzülmedim.Sen ve bebiş nasılsınız aum?

canım benim bir tane 9 yaşında oğlum var kardeş istriyoruz ama olmuyor canım inş :CüvCüv:dir

Canim yumurtlama zamani kasiklarinda agri oluyormu? Eger oluyorsa, bu yumurtlamanin oldugunu gosterir. Birde kit kullan. Eger yumurtlama varsa kitte cikar.

Canim sagol, begendigine sevindim.

Benim esimde sizinkilerin tersi, arabayi benim kullanmami istiyor hatta sehirlerarasi yollarda ozellikle bana veriyorki gelistireyim ve hakikatende oyle oldu, bu sayede gelistirdim araba kullanmayi, simdi her yerde kullanabiliyorum. Esleriniz size guvenmemekle iyi etmiyor. Baska turlu ogrenemezsiniz cunku.

Yarın doktora gidicem inşallah da eşim para verirse, hiç param kalmadı bu ay Canım benim eşim de aynen seninki gibi, seni çok iyi anlıyorum. Tek başıma kullanabilmemi istemiyor. Öyle çok sinirimi bozuyor, beni bu işten vazgeçirmeye çalışıyor ki daha da inatlaşıyorum. Çalıştığım hocanın yanında bana demediğini bırakmadı. Ancak hiç umrumda bile değil, ben de öğrenicem inşallah. Bazen diyorum ben bu adamın çocuğu için mi uğraşıyorum diye(

Canım eşinin kıymetini bil, bak o böyle iyi oldukça Mevlam da Onu hep sevindiriyor. Önce senin gibi bir meleği nasip etti, sonra da ikinci meleği geliyor. Maşallah demekki bizim haketmemizin de payı var. Canım aldığınız kıyafetleri önceden de görmüştüm hepsi çok cici. Nedense bana senin kızın olacakmış gibi geliyor en başından beri. Hayırlısı olsun da, sağlıkla inşallah.

Bugün direksiyon dersimde şehiriçi trafiğe çıktım kızlar, okula gittim, bir sürü şey öğrendim. Kaç sefer çarpmaya ramak kaldı ama şükür bir aksilik olmadı, bide eşim arkada sinirlerimi bozmasaydı... Görücek o gününü. Bundan sonra ben de onu hiçbirşeyde teşvik etmeyeceğim, her hatasının abartarak yüzüne vuracağım. Bir hocam öyle demişti, biz eşlerimizi yücelttikçe onlar her fırsatta bizi yerden yere vuruyor, her hatalarında haha diyerek güleceksin demişti, kadın haklıymış. Neyse çok dertliyim bugünlerde sanki herşey zıddına gidiyor. Hayırlısı diyorum ve hep kendime kızıyorum. Bunları da sadece size anlatabiliyorum(

Canim guzel dusuncelerin icin cok tesekkur ederim. Hakikaten boyle eslere cok kiziyorum . Neden herseyde buyukluk taslarlar ki, aslinda bu onlarin, sizin bazi seylerde soz sahibi olmanizi istememesinden kaynaklandigini dusunuyorum. Siz hep evde is yapin, ise gidin gelin ama sesiniz cikmasin. Onlar ne derse o olsun. Ama oyle sey yok, hayat musterek. Nesemesecim sen bildigini yap. Doktorada kendin icin git, sagligin icin. Senin sagligin herseyden onemli. Hersey insallah duzelecek sen canini sikma canim, esas senin esin melek gibi bir bayanla evli ama kiymetini bilmiyor. :1hug:

selam kızlardün gördüm bebişimi,çok şükür sağlıklı:Saruboceq:Allahım ya,ağzını açıp kapıyo,kollarını ayaklarını oynatıyo:ecrin_bebek:ağzım kulaklarımda izledim ultrasonu,dr.cinsiyetini söyleyemedi,bir taraftan bakınca kız,diğer taraftan bakınca oğlan diyo,bir türlü uyanmadı,tembel benim bebiş,dr.o kadar karnımı salladı,beni öksürtürdü,tık yok hala uyuyo,bir sonraki aya kaldı.sağılklı olsun da sorun değil,ne olduğua.sbirde ulrason görüntülerini cd.sini verdi,dr'um,bu sabah eşimle tekrar izledik,Allahım ya sana şükürler olsun:ecrin_bebek:yarın tahlilerim var onları yaptırmaya gidicem,yine haberdar ederim sizleri,iyi akşamlar öpüyorum kzılar hepiniziŞeniz

Nur bu arada progestana başlamamışssın,klava:canım benim senin ve bebğinin sağlığı için bi,r an önce başla,benim gibi hayal kırıklığına uğramanı istemiyorum,çok geç kalmadan başla hemen,eşine ne gerek var,annen yanındaymış daha ne olsun.

Deryacim cok sevindim, darisi bize. Bizimde carsamba gunu randevu var, insallah ultrasonla gosterir doktorumuz. Bir 6. haftada gorduk oda coook kucuktu hicbirsey anlamadim, kalp atisini duyduk ama yinede bebekle aramda bag kurulmadi. Ben cok heyecansizim nedense. Bu arada senin gebelik haftani doktorun mu soyledi, yoksa son adet tarihine goremi?

Mavideniz dediğin gibi erken yaptım biraz testi dayanamadım. Bugünde ses seda yok hastalıktan hayırlısı bakalım.Ben hiç hissetmiyorum o kasılmaları yumurtlama döneminde.
Burcu az önce mavidenize yazdığım gibi kasıklarımda hiç ağrı olmuyor yada ben hissetmiyorum.O kitten de kullandım ve hiç bir günde de yumurtlamayı göstermedi.Ama doktora adetten 3 gün sonra gittiğimizde ultrasonla baktı ve yumurtamın olduğunu söyledi.Çok karışık yani durumum.

mavi canım sanırım biraz daha beklemekten başka çaren yok gibi şimdilik du bakalım geçen zaman seni yönlendirecektir

neşemmmm dur kız benide at arkayada beraber gezelim yok öyle tek gezmek:))) erkekler kıskançlığından vede burcunun dediği gibi bazı şeyleri yapabiliyor olmamızı sözümüzün bazı şeylere yetiyor olmasını daha doğrusu kendimize olan güvenimizin fazla oluşunu hazmedemiyorlar benim eşimde sana öyle öğreteceğimki benden daha iyi usta olacaksın diyor hakkınıda yiyemem inanıyorum gerçek söylediğine ama gelgelelimki arabaya binince dikkat çekiyor olduğum için kıskanıyor:)))) inanmayacaksınız sırf bu yüzden beni kıskandığı için arabayı değiştirdi eski arabamız spor modifiyeli süper bi arabaydı dikkat çekmiyim gözler bana bakmasın diye değişti:))) şimdikide güçlü bir araba ama modifiye sıfır:))))aslında itiraf etmem gerekirse beni kıskanmasıda hoşuma gitmiyor değil:)))

derya canım bebişini görmene cd sini almış olmanıza sevindim ne güzel yaa Allah bizlerede nasip eder inşallah darısı burcuya inşallah

neşe canım burcuya katılıyorum bencede herşeyden önce adetinin uzun sürmesi şimdi bu kadar gecikmesinin nedenini öğrenmen şart oldu yani zaten biraz daha gitmezsen ite kaka ben gelip götüreceğiz :))) şaka bi yana sağlık bu dimi ama kafanı bişeylere verip adetinin 7 gün geciktiğinin bile farkında olmamış olman güzel bişey bak kafandan atmayı başarabildin bence buda güzel bir gelişme yoğunluğunu anlayabiliyorum neticede çalışıyorsun ama arada en azından gelişmelerden haberdar et yeter canım ok

lotus librarian emilly rahel ve diğer arkdaşlarım sizleride öpüyorum bu gecenin kapanışı benden olsun bakalım Allah rahatlık versin herkese

slm kızlar,bugün 2li test için kan verdim,çarşamba günü alıcam,inş,bir sorun çıkmaz.
Menzil gülü inş canım sende gör bebişini bak hiç aklından çıkmayacak,bende 6 haftalıkken görmüştüm,ufacıktı,şimdi,tam bir bebiş gibi ya,inanamadım,eşimde öyle,ya gerçekten karnında bir bebek varmış dedi :))) halbuki bütün dr.kontrollerine beraber gittik,cnm sat'a göre bugün tam 13 haftalık hamileyim,ama bu en son ultrasonda dr.un dediğine göre 13+3 günlük,gelişimi bir kaç gün önde cnm,ama dr.bişey demedi,hala görüntüler gözümün önüne geldikçe kendi kendime gülümsüyorum,Rabbim tüm isteyenlere versin inşallah.

Selam kizlar...

Benssenbcim bugun senin 13. gun dimi? Ciktimi cift cizgi?

Deryacim, internetten benimkinin buyuklugune sekline filan baktimda, tam bir insan sekline burunmus 10. haftada. O yuzden fetus adini aliyormus, simdi buyudugunu bildigim icin biraz daha heyecanlaniyorum. Insallah carsamba hayirlisi ile goruruz.

Ikili test sonucun insallah iyi cikar canim.

Nesemesecim naptin, gittinmi doktora bugun?

Rahelcim test icin 4 gun kaldi, insallah guzel haberlerini almak nasip olur.

Mavi deniz, che guevera, emilly, Yasemin, lotuss75, mavi45, nur_84 sizleride opuyorum. Bu arada ates_parcasina ne oldu, niye ugramiyor? Ayrica che_guevera da ugramiyor. Heeeee birde isil_ufuk var. Bakin ne geliyor klava: Saka bir yana hamile kalinca ne degisiyorda, biz terk ediliyoruz. Sanki burda hamile kalincaya kadar arkadaslik var, hamile kalinca unutuluyoruz.

Son düzenleme:
Benssenbcim ben karabiberim artik siteye girmiyor saniyordum ama giriyormus meger. Benim arkadas listemdeydi ama beni cikarmis. Bizden bir nesemeseyi birakmis arkadas listesinde. Kizina ne isim koyacagina dair bir anket yapmis, bugun onu gorunce anladim. Eminim burayada girip okuyor bu yazdiklarimizi.

Halbuki ben onun icin, o siteye girmiyordu ne zamandir demistim yani heralde giremiyor diye yazmistim ama yok bilerek ugramiyor. Kendisine kirildigimida yazdim ziyaretci defterine.

dediklerinde sana katılıyorum canım bende kırgınım topiği bende yeni gördüm eminimki giriyordur burayada ben kaç kere burda dile getirdim kaale almadığı zaten ortada artık vefasız olduğuna kanaat getirdim kendi bilir canım gerçek dostluklarla sahte dost olanlar belli oluyor işte biz bize yeteriz anacığım:)))bu arada şimdi sana özelden mesaj atacağım gıdaklamamla ilgili biraz açık soracağım için burda utandım yazmaya ondan diğer arkadaşlar sakın alınmasın:)))

rahel çok heyecanlıyım valla sonucu 4 gözle bekliyorum hayırlısı bakalım

beyaz canım hayırlı sonuçlarla dönersin inşallah dediklerin doğru bence burcuda görünce inanılmaz heyecanlanacağını tahmin ediyorum başlarda nokte kadar falan olunca bebiş şeklinde göremeyince belki biraz heyecan olmayabiliyordur sanki çok hamiş kaldım ya ne güzelde konuşuyorum dimi:))) ama sizlerin yorumlarından anlıyorum ondan yani

neşe kız geldimi kırmızılar ???

diğer kızlar ne oldu yaa bugünlerde durgunluk söz konusu bende nevro gibi yoklamamı yapsam burcu:)))))

slm kızlar..nasılısınız kimse yok galiba...beyaz inş test sonucu iyi çıkar..rahelcim neredesin test yaptınmı merak ediyoruz seni..

cnm eşim aslında sürekli diyordu hemen kullanmaya başla diye ama o gün gıcıklık yaptı işte kırıkkaleye giden bilir bir yol var çok virajlı orası için tırstı şehirler arası yolda kullanmak zor diye ama ben kendime güveniyorum hem bütün yolu kullanmayacaktım dönüşte virajları geçtikten sonra (dün çok kötü idi yol kalabalık uzunua yakıp arkadan rahatsız eden eşim bile tedirgin oldu kendi kullanırken düz yola gelince sanırım viraj kalmadı artık dedim o da bana gel birazda sen kullan dedi..bende hayır dedim neden diye soruyor utanmadan bende kullanmak istemiyorum dedim..sonrada suratımı astım anlasın diye ne yapayım bende kötüyüm kötükedihüso ..eşim her konuda destekler beni ama dün gıcıklık yaptı işte..

cnm senin eşinde biraz abartmış yani yanlış anlama çok şükür eşim böyle yapmaz ama dün damarı tuttu sanırım gerçi inatlık olmadı ben ima ettim o oralı olmadı sonra kestim bende ama sonra laf soktum tabii..dönüştede sen kullan diyor bende kullanmadım..allah yardımcın olsun seninde cnm..sen kendini geliştirdiysen araba konusunda sorun yok..

cnm allah hayırlısını versin neyse biraz daha bekle bakalım bebişin keyfi yerinde demekki.

arkadaşlarrr...
hepinizden özür dileyerek beni aranıza almanızı istiyorum:Saruboceq:
tamamen haberim olmayan bir durum söz konusu olmuş.ben bu topiğin benim arkadaşlarıma ait oldunu daha doğrusu böle bir topik olduğunu bile bilmiyorum:a015:
tamamen benim suçum farkındayım.ama inanınki kimseyi arkadas listemden çıkarmadım.
artık ben de burdayım ve bilmeden kırdığım arkadaşlarım varsa çok özür diliyorum.kaydirigubbakcemile5

ben iyiyim ve 22 haftayı geride bıraktık kızımla yani yolun yarısını tamamladık allaha çok şükür. ismi de tam kesinleşmesede %90 yaren olucak galiba çünkü babamız öle istiyo:CüvCüv:
önceki sayfaların hepsini okuyamadım ama umarım herkes iyidir.dualarımda bebek isteyen herkese herzaman yer veriyorum.hepinizi seviyorum:1hug:

Bende birşey sormak istiyorum. Yumurtlama günüm ayın 8 di. (Ovulasyon testi ile anladım) Denemeler devam ediyordu haliyle... Yumurtlama öncesi kasık ağrıları oluyorda sonrasındada mı oluyor hala kasıklarım sanki üstüne basılıyormuş gibi ağrıyor

Canim bir ay bendede yumurtlama sonrasi taaa adetime kadar kasik agrisi olmustu, olabilir yani ama sakin belirti takibi yapma, bu en buyuk tavsiyem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…