Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

abla çok kötüyüm tutamıyorum kendimi bilmiyorum sorun çıktı işim uzadı dedi sakinleşemiyorum

bak şimdi, derin derin nefes al, kendi kendine telkinde bulunacaksın, "tamam iş bu, uzayabilir, ama benim bebeğim herşeyden önce gelir ve onun iyiliği için ben sakin olmalıyım" diyeceksin... güzelim bebeğini bu kadar strese sokmaya hakkın yok birtanem, sonra bunun sıkıntısını sen çekersin, inan bana görümcemin kızı öyle sinirli öyle stresliki, görümcem hamileliğini çok stresli ve zor geçirmiş, kayınvalide problemi yüzünden... şu an kızı 5 yaşında ama hala çok stresli bir çocuk, bunun tek sebebi hamileliğinin stresli geçmesi... sen de şimdi bebeğine bunu yapıyorsun, kendi duygularından önce bebeğinin sağlığını düşüneceksin tatlım... onun mutluluğu ve sakinliği senin elinde

tamam güzelim, çok haklısın... yalnızsın, sana destek olacak kimse yok yanında, sana sonuna kadar katılıyorum hayatım... ama yalnız değilsin, bebeğin var karnında ve onun için herşeyi boşvermek zorundasın birtanem... bak sağlıkla gelsin kocişin, bunun için dua et ve sakin sakin bekle hayatım... yarın sabah gelecekti, eh 1 gün daha geç gelecek... biliyorum ona ihtiyacın var ama onu da üzme, napsın adamcağız, sizler için uğraşıyor... hayat kolay değil, bundan o da sıkıntı duyuyordur, hele hele senin ağladığını duyduysa çok üzülmüştür garibim, yapma birtanem, sakin ol :teselli:

canım bak filiz ablanın dedigi gibi önce kendini sakinleştirmek için telkin yap
sonrada bak kendi kendine deki Allaha şükür kocan iyiymiş sadece birgün geç gelecekmiş
arkadaşında sagolsun okadar yakın olmasaydınız kalmazdın canım orda seni anladıgını düşünüyorum bu yüzdende sıkma kendini
sagsaglim gelir ve evinize gidersinizzz

ablacım cidden uğraşıyorum sırf bebişim için uğraşıyorum ama ne göz yaşımı durdurabiliyorum nede titrememi ama elimi karnıma koydum ondan güç olmaya çalışıyorum iyiki varsınız bide cereni merak ettim

Afferim benim güzel kardeşim :) bebeğinden güç al ve ağlama artık,kendine ılık bir süt yap, derin derin nefes al bir kaç kere, sakinleşeceksin :)

biz de merak ettik hayatım Ceren'i, hala gelmedi, markete gideceğim ama ha geldi ha gelecek derken gidemiyorum

sağolun canlarım iyiki varsınız sakinleşmeye çalışıyorum çok stresliyim son zamanlarda sondaydım zaten patladım galiba herşeyi içime atınca böyle oldu

sağolun canlarım iyiki varsınız sakinleşmeye çalışıyorum çok stresliyim son zamanlarda sondaydım zaten patladım galiba herşeyi içime atınca böyle oldu

canım sen de iyi ki varsın yerimseniben hiçbir şeyi içine atma tatlım, zor günler geçirdin ama güçlü olmak zorundasın, hayatta daha ne zorluklar var be güzelim, biraz dirençli olmak lazım, sen de bir anne adayı olarak dimdik ayakta duracaksın, biraz vurdum duymaz olman lazım, bazı şeyleri boşvermen lazım... bak Ceren'e dünya umurunda değil hatunun, herşeyle dalga geçiyor ne güzel, hepimizin ondan ders alması lazım kızlar :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

canım sıkma kendini
neden bilmiyorum bende öyleyim birazcık aglmak insanı rahatlatıyor
ama kendini sıka sıka ve tireye titreye dgil elbette
bende dün akşam biraz agladım ve rahatladım
bugün daha iyyim
sende kendine dikkat et agla ama kendini ve bebişini sıkmadan
biraz rahatlatır canımmm

kızlaaaaaaar ben markete gidiyorum, yarım saate kadar dönerim ama burayı açık bırakıyorum, kopamıyorum sizlerden yaaaaaa, birazdan görüşürüz :)

canlarım eşimi aradım işi çıkmış gelemiomuş haber bile vermior kafasını kıracam akşama bende hazırladıklarımı kendim yedim heheheh napım yaa zaten bi şey yiyemiyorum hazır canım istemişken kaçırmayayım dedim şimdide dışarı çıkıyorum yürüyüşe çünkü işte bütün gün oturup akşam gelip yatıorum kilo almadım ama acayip şişiyorum biraz yürüyüşe başlamakta fayda var 3 ayın dolamsını bekliordum 12. haftayı bitirdik 3 ay bitio sayılır heralde bir zararı olmaz gerçi doktorada sormadım ama yavaş yavaş yürürüm annemede uğrarım biraz akşam üstü görüşürz cereni bekledim ama gelmedi ben gelince alırım haberlerini artık
nur hadi daha fazla üzme canım kendini biliyorum sıkıntılı bir dönem ama bi kaç gün bebeğin için dişini sıkarsın canım iş için napacaksın bak ne kadar işssiz güçsüz okumuş insan var artık bide bu taraftan bak benim arkadaşımda 5 aylık hamile eşi uzak yol kaptanı hiç yanında olmuyor doğumdan sonra bırakacak geçi ama şimdi ihtiyaçları var maddi ihtiyaçlar olamasa iyi ama var maalesef bak bizide üzme toparla kendini tamammı canım

ohh yarasınn afiyet olsun
iyi yürüyüşler fazla yorma kendini
yavaş yava fazlada yannız bırakm abizleriii

İyiyim nurcum sen nasılsın? Biraz kızdırmışlar seni galiba. Salla gitsin. Eşin nereliydi canım o da mı bizim oralardan?

Nur, canım eşinin gecikeceğini yeni okudum daha. Üzülme canım Çoğu gitmiş azı kalmış. Biraz daha sık dişini.

geldiiiiiiiiim kızlar, valla hepsini çıkaramdım yukarıya marketten aldıklarımı, arabanın arkasında bıraktım, kociş gelince çıkarır, offff yoruldum

Nur? nasıl oldun tatlım, bitti mi ağlama? bak entelliye ne güzel demiş, ya uzun yol kaptanı olsaydı kocişin napardın o zaman be gülüm? beterin beteri var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…