Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben de iyiyim canım. Bilgisayarım bozuk bugün, Sık sık kapanıyor. O yüzden kapanabilir kusura bakma olur mu?

evde soğanı tüketmişim, soğan suyumu yapmam lazımdı, markete gideyim dedim, şu da yok, bu da yok derken bir baktım ki evde hiçbir şey kalmamış meğer, 2 torbalık alışveriş yaparım derken bir baktım 6 torba olmuş, bir de pahalı, içime oturdu valla... soğan diye gittim, iflas ettim resmen

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
prenseslerrrrrrrrr vedeeeeeeeee kraliçelerrrrrrrrrr
ben geldim nasılsınız bakalımmmm
sayfalar almış başını gitmiş yine allahtan sabahın erken saatlerinde başlamamışsınız yoksa akşama kadar okurdum heralde :):):)
eeee ne var ne yok online bayanlar

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
prenseslerrrrrrrrr vedeeeeeeeee kraliçelerrrrrrrrrr
ben geldim nasılsınız bakalımmmm
sayfalar almış başını gitmiş yine allahtan sabahın erken saatlerinde başlamamışsınız yoksa akşama kadar okurdum heralde :):):)
eeee ne var ne yok online bayanlar

bşz gördüğün gibi, esas haberler sende, söyle bakem, doktor ne dedi?

beni soran arkadaşlarıma çoooooooookkkkkkkk teşekkür ediyorum hatun kızlarrrrr
size güzel haberlerle geldikkkkk doktorumuzun ameliyatı vardı onu bekledik hastanede biraz tabi insan hamile olup sezeryan çıkışını görünce bir garip oluyor beee ayyyyy
neyse benim üçlü test sonuçlarım gayet güzel çıktı minik cerenin keyfi yerinde imiş teyzeleri maşşallah herşey yolunda imiş çok şükür bir sorun yokmuşşş darsı herkesin başına inşallah.
mnik ceren size öpücük yolluyorr mucxxxxxx diye :):):)
bende iyiyim kızlar anca geldim evdeyim bu gün iş yok kendime tatil ilan ettim :):):)
eeee sizlerde neler var neler yok bakalım

beni soran arkadaşlarıma çoooooooookkkkkkkk teşekkür ediyorum hatun kızlarrrrr
size güzel haberlerle geldikkkkk doktorumuzun ameliyatı vardı onu bekledik hastanede biraz tabi insan hamile olup sezeryan çıkışını görünce bir garip oluyor beee ayyyyy
neyse benim üçlü test sonuçlarım gayet güzel çıktı minik cerenin keyfi yerinde imiş teyzeleri maşşallah herşey yolunda imiş çok şükür bir sorun yokmuşşş darsı herkesin başına inşallah.
mnik ceren size öpücük yolluyorr mucxxxxxx diye :):):)
bende iyiyim kızlar anca geldim evdeyim bu gün iş yok kendime tatil ilan ettim :):):)
eeee sizlerde neler var neler yok bakalım

:teytey::teytey::teytey:çooooooooooooooook sevindim canımcım, hadi bakalım, bundan sonra yapılacak başka test var mı? doktor tekrar ne zaman çağırdı? :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

filizcim kuzucum canımcım nassen bakemmmm kaynatmışsınız yine ben yokkene kız sen marketimi aldın enişteyi batırdın heeee elinin ayarı yokmu anacım senin...

Htc80 sen nelerdesin bacım nassen neler yapıyorsun

Nurcum eşinin durumuna üzüldüm ama senin kendini üzmene dahada çok üzüldüm bak valla alıcam elime :eek:klava: :eek:klava:

:teytey::teytey::teytey:çooooooooooooooook sevindim canımcım, hadi bakalım, bundan sonra yapılacak başka test var mı? doktor tekrar ne zaman çağırdı? :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Valla ablacım benim bildiğim kadarı ile sanırım yok :uhm:
doktor bir daha bir ay sonra rutin kontrol için çağırdı tabi bir ay içinde başka bir durum olmazsa inşallah bakalım... :sm_cool:

filizcim kuzucum canımcım nassen bakemmmm kaynatmışsınız yine ben yokkene kız sen marketimi aldın enişteyi batırdın heeee elinin ayarı yokmu anacım senin...

Htc80 sen nelerdesin bacım nassen neler yapıyorsun

Nurcum eşinin durumuna üzüldüm ama senin kendini üzmene dahada çok üzüldüm bak valla alıcam elime :eek:klava: :eek:klava:

valla gülüm meğerse (haberim yokmuş, cık cık cık çok ayıp) ev tam takır kuru bakırmış... bu da yok şu da yok derken allah market arabası doluvermiş, valla hep sizin yüzünüzden, buraya bir takıldım evi mevi unuttum :dilcikar:

Valla ablacım benim bildiğim kadarı ile sanırım yok :uhm:
doktor bir daha bir ay sonra rutin kontrol için çağırdı tabi bir ay içinde başka bir durum olmazsa inşallah bakalım... :sm_cool:

olmaz olmaz, ne olabilir sadece sen bebişini özleyip görmek isteyebilirsin heheheh

valla gülüm meğerse (haberim yokmuş, cık cık cık çok ayıp) ev tam takır kuru bakırmış... bu da yok şu da yok derken allah market arabası doluvermiş, valla hep sizin yüzünüzden, buraya bir takıldım evi mevi unuttum :dilcikar:

bak bak karıya bak ben evi salladım en iyi bahanede sizsiniz demiyorda birde üste çıkıyor aaa delimi ne delikafadulden :eek:klava:

kızalr selammm
bende geldimmhihoyyyt

aman filiz abla ne yapmışsın canım benim öyle kriz döneminde oldugumuzu unttun galiba :roflol:
aaaa birdaha duymayayımmm:jeyyar:

ceren seninde testlerinin temiz çıkmasına sevindimhihoyyyt
banada dua edin önümüzdeki hafta aynısı başımda:Saruboceq:

bak bak karıya bak ben evi salladım en iyi bahanede sizsiniz demiyorda birde üste çıkıyor aaa delimi ne delikafadulden :eek:klava:

sizin yüzünüzden salladım tabi evi... sabah bir oturuyorum ohhh akşama kadar lak lak da lak, popom bile büyüdü leyn oturmaktan :roflol::roflol::roflol:

ceren canım çok şükür testlerin güzel çıkmış çok sevindim bende pazartesi günü gideceğim yalnız gidecem artık

kızalr selammm
bende geldimmhihoyyyt

aman filiz abla ne yapmışsın canım benim öyle kriz döneminde oldugumuzu unttun galiba :roflol:
aaaa birdaha duymayayımmm:jeyyar:

ceren seninde testlerinin temiz çıkmasına sevindimhihoyyyt
banada dua edin önümüzdeki hafta aynısı başımda:Saruboceq:

valla hiç sorma canımcım :) :sm_confused:

darısı başına, hiiiiiiiiiiiiç merak etme herşey yolunda hihoyyyt

X