Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

irem bu arada sana bir soru gusurra kalmada bacım senin herif nirdeeee

benimki gece vardiyasında ki bitmek üzere birazdan ayrılık çanları çalacakkkk

nurun zaten yurt dışında geçici bir süre servis dışı

filiz desen pış pışladı kocayı uyuttu

peki ama ya seninki????

şşştttt uyuyor ses yapma uyanmasın uyudu ablası uyudu:roflol:

Cerennnnn tek kelime ile çok tatlısın sen yaaaaa pışşıııkkk demişsin yaaa:roflol:

benimle çok işiniz var söyleyeyim benim daha regl gecikecek...tahlilde çıkacak....ilk 3 ay çekilmez alınganlığım olucak..ooo çok işiniz var benimle bende uyanıığım haberinzi yok ben şimdiden sizinle arayı sıcak tutuyorum ki hamiş olduğumda tecrübelerinizden faydalanayımmmmmmmmmm:roflol::roflol:

heeee... arkadaş geleceğe yatırım yapıyoooooo, güzeeel naniknanik

Bence bugün topiği ihmal edenler bedelini çok ağır ödeyecek kızlarrrkaydirigubbakcemile3 yazdıklarımızı okuyana kadar ahanda şöyle olacaklar-tatlicadiarzu-:bbo:

kıyamam ben cerenimeeeeee, canııııım, valla bir hamile kalayım (neyse kalmak sorun değil benim içinde, bir içimde tutayım onu sonun kadar) istediğinizi yapabilirsiniz, size açık çek veriyorum anacım... tabii ki doğumdan sonra gitmiycen gııı, tutup kolundan getiririz biz seni, yakalamışız bırakır mıyız sen gibi bri cadıyı? kaydirigubbakcemile3

Siz benim gibi cadıyı nirden bulacaksınızki zatenn hııhh :dilcikar:
MUMLA ARASAN BULAMAZSIN CANIM MUMLA :roflol:

Cerennnnn tek kelime ile çok tatlısın sen yaaaaa pışşıııkkk demişsin yaaa:roflol:

benimle çok işiniz var söyleyeyim benim daha regl gecikecek...tahlilde çıkacak....ilk 3 ay çekilmez alınganlığım olucak..ooo çok işiniz var benimle bende uyanıığım haberinzi yok ben şimdiden sizinle arayı sıcak tutuyorum ki hamiş olduğumda tecrübelerinizden faydalanayımmmmmmmmmm:roflol::roflol:

Teşekkür ederim cicim tatlıyımdır kocacım doyamaz tadıma bandıra bandıra yer beni :eek: :roflol: :roflol:
ayrıcada takılıcan tabii anacım bizim vaktimiz çok allah ömür versin yeterki sağlık versin biz hep buralardayız gücümüz ve bilgimiz yettiğince yanındayız hiç tasalanma sen gülüm.....

aaaaaa, ben ilk kez cerenden duydum yaw... çocuklar bu kadar aştı mı ki?:uhm:

kız filiz abla sen bu yıl ara vermiştin çalışmaya ama görüyonmu bak yeni nesil ne çabuk ilerliyor yakında bebişler okuma yazma bilere çıkacak şeyden işte gelecek dünyaya anladınız siz onu :sm_cool: :roflol:

aaaaaa, ben ilk kez cerenden duydum yaw... çocuklar bu kadar aştı mı ki?:uhm:

hemde nasıl bizim arkadaşın biri hamileydi bende 6-7-8lerin kat nöbetçisiyim beni görmediler önce birbirlerine söylüyorlar biri bağırıyor oğlum gördün mü nurhan hoca orta katı kiracıya vermiş diye ben bi süre anlamadım öğretmenler odasına eşyalarımı almaya gittim nurhan hanımı görünce anladım sonrada oturup 1 ders boyunca güldümkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayyyy canım benim yaaa inşallah görecez hep birlikte o günleri ben doğumda avaz avaz bağırıken sizin isimlerinizi sayıcam hastanede herkes tanıcak sizi TAbi dilerimki ben doğurmadan hepiniz gebiş olursunuz :CüvCüv:

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canım amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

naniknanik şaka bir yana cidden çok fena alıştım size kızlar muhabbet süperdi filizle ben kocişleri bir şekilde uyutuyoruz da ceren senin kociş hep gece çalışsın sen de hep bu saatlere kadar takıl burda valla çok süper oldu bu akşam kii muhabbet:nazar:

şşştttt uyuyor ses yapma uyanmasın uyudu ablası uyudu:roflol:

heee anladım tamam tamam sende fazla hızlı yapma adam tuş sesine uyanmasın mirmirmirmir

evet ya yeni gelenler akıllı ablacım belki böyleside daha iyi yaaa

Bence bugün topiği ihmal edenler bedelini çok ağır ödeyecek kızlarrrkaydirigubbakcemile3 yazdıklarımızı okuyana kadar ahanda şöyle olacaklar-tatlicadiarzu-:bbo:

kesinlikle katılıyorum altı üstü online olan 4 kişiyiz düşünsenize 7/8 kişi olduğumuzu boşuna dememişler iki karı bir araya gelince ocakta yemekte yanar sokakta çocukta donarrr....
yazık valla yarın gelipte okuyacak olan kızlara....

naniknanik şaka bir yana cidden çok fena alıştım size kızlar muhabbet süperdi filizle ben kocişleri bir şekilde uyutuyoruz da ceren senin kociş hep gece çalışsın sen de hep bu saatlere kadar takıl burda valla çok süper oldu bu akşam kii muhabbet:nazar:

Filiiiizzzz ben cerenden önce cevap vereyim şimdi pışııkkkk derrrnaniknanik

hemde nasıl bizim arkadaşın biri hamileydi bende 6-7-8lerin kat nöbetçisiyim beni görmediler önce birbirlerine söylüyorlar biri bağırıyor oğlum gördün mü nurhan hoca orta katı kiracıya vermiş diye ben bi süre anlamadım öğretmenler odasına eşyalarımı almaya gittim nurhan hanımı görünce anladım sonrada oturup 1 ders boyunca güldümkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayyy ben olsam varya o nurhan hocayı her gördüğümde katılırdım gülmekten sanki ben olmayacakmışım gibi :roflol: :roflol:

valla kızz burası acaip bağımlılık yapıyor insana diyorum ya o yüzden tam bir aile olduk diye ama arada şu kırgınlıklarda olmasa ağzımızın tadı bozulmasa süpper olur valla nazar değiyor bize nazar...:nazar:
kız ben kocacığım yokluğuna bir hafta dayanamıyorum (allahım onun yokluğunu göstermesin) hep gececi olursa ne b...k yiyecem ben. hem o hep gececi olursa bebiş olmazdı deliii yok yok olmaz ben yine sizlere katılırım bu akdar uzun olmasada. bir hafta gece bir hafta gündüz sizde alışırsınız zamanla.... :roflol:

kız ceren ne laflar var sen yaw, helal sana, en son babaannemden duyardım böyle sözleri, tabii çoooook uzun senelr oldu rahmetli olalı, böyle lafları özlemişim, kız nostalji yaptırdın bana :)

ayyy ben olsam varya o nurhan hocayı her gördüğümde katılırdım gülmekten sanki ben olmayacakmışım gibi :roflol: :roflol:

valla kızz burası acaip bağımlılık yapıyor insana diyorum ya o yüzden tam bir aile olduk diye ama arada şu kırgınlıklarda olmasa ağzımızın tadı bozulmasa süpper olur valla nazar değiyor bize nazar...:nazar:
kız ben kocacığım yokluğuna bir hafta dayanamıyorum (allahım onun yokluğunu göstermesin) hep gececi olursa ne b...k yiyecem ben. hem o hep gececi olursa bebiş olmazdı deliii yok yok olmaz ben yine sizlere katılırım bu akdar uzun olmasada. bir hafta gece bir hafta gündüz sizde alışırsınız zamanla.... :roflol:

valla o hocayı her gördüğümde ben de tutamazdım kendimi :roflol:

Allah ayırmasın gülüm, allah yokluğunu göstermesin a.s

Filiiiizzzz ben cerenden önce cevap vereyim şimdi pışııkkkk derrrnaniknanik

ne oldu cicim yanıldın demiiii yaaa işte asıl şimdi pışşşıkkkk :dilcikar: :sm_cool:

kızlar ben de çok keyif aldım bu gece, bir ara bayağı bir gerilmiştik ama, inşallah düzelir :)

arada oluyor böyle gerginlikler yeterki değer verdiğimiz arkadaşlar bizden kopmasınlar biz yine bollaştırırz gerilen ipleri demii kızlarrr

Nöbetçiler...Nöbetçiler...Koşunnnn sitemizde yabancı var koşun nerde bu sitenin güvenliği bakiimmmmm:eek:klava:

kız hangi ara geliyo o yabancı vay anasını yaa bi türlü yakalayamadım şunu gitti heee :eek:klava:

Bence fazla dayanamazlar barışırlar o zaman halay çekeriz burda :teytey:bence okutalım sitemizi :nazar:değdi valla.Bence çok uzun sürmez bir kere bu siteye alıştılar bırakamazlar tedavisi yokki topik bağımlılığının sigara değil ki bu:nazar: nikotin sakızı çiğnesinler geçsin di mi amakaydirigubbakcemile3

kız ceren ne laflar var sen yaw, helal sana, en son babaannemden duyardım böyle sözleri, tabii çoooook uzun senelr oldu rahmetli olalı, böyle lafları özlemişim, kız nostalji yaptırdın bana :)

bu duyguları sizlere yaşatabiliyorsam ne mutlu bana hihoyyyt hihoyyyt

Bende bende çok mutlu oldum valla birde sizinle bir araya gelsek birgün kocişlerde arkadaş olsa ayyyy ne güzel olurrrrrr:1hug:

olduuu canım bebişlride beşik kertmesi yapalım istersen :roflol: :roflol:

biz bir araya geldikte kocaların gelip arkadaş olması kusur kaldııı kaydirigubbakcemile3

bir kere 2010'da Cerencim sen ve kocişin bebişle beraber geliyorsunuz Cunda'ya, irem sen de gelirsin canımcım, belki hem senin de bebişin olur o zamana kadar bakarsın, ooohhhh keyif yaparız hep beraber :) nuuuuuuuur sen de sen de

X