Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hah buldun bunuyorsun şimdi değil mi?:mymeka:

ne bunucam beee ceren hanım yemiyor beğenmiyor herşeyi ben ne yapayım suç benimmi :dilcikar:

FLAŞ.... FLAŞ.... FLAŞ....kızlar son dakika haberi

Nişana gitmiyorum iptal oldu.Ablacım aradı sana yazık yollarda perişan olursun dedi sadece kırgın olduğum kişiye gidicem o da zaten geç giderim 1 saat oturur kalkarım...:teytey: oh ya problem çözüldü tam olarak desteğiniz için çokkk teşekkürler kızlarrrrrrrrrrrr seviyorum sizia.s.

kız iremm hadi gözün aydın bir taşla iki kuş vurmuşsun oh oh ne güzelll
yarın akşam gelde özet olarakta olsa anlat neler olduğunu balım merakta bırakma bizi

aman diyim uzak durmaya çalış o halde canım mesafeni koru oda görümceliğini bilsin dimi ama ben bize gelin gelenlerle (yengelerim diyim) hep mesafeliyimdir herkes yerini bilsin gelinde gelinliğini derim anlayan anlar... o yüzden fazla müdahale edemzler kaydirigubbakcemile3

evet cicim orta kattt
inşallah senin orta katada bir kiracı gelirde görürsün sen fazla söyleme kirayıda kaçmasın hemen :roflol:

aynen öyle, her zaman cici olmadığımı onlar da gördüler zaten kaydirigubbakcemile3

valla kira almayacağım, bedava bedava, sudan ucuz, o bir an önce gelsin de ben razıyım :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

göndereyim gülümmmmmmmmmm biz hamiş değiliz kahveyle daha güzel olur hemidekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 gönderdim ekrandan şimdi

gıcık ne olcak :dilcikar:
ben kuru kurumu yicem yaaaaaaa
ben kahve delisiyim ama yassaahhh diyi dohtor bana yaaaaaa
bide utanmadan yazıyor burdaaaaaaaaa offfff Çok üzgünüm çoook

doğumdan sonra biz sana kahvenin alasını yaparız canımcım, biraz sabredicen artıkın :nazar:

Aaaa hiç yakışıyor mu sana gıcık falan çık çık ne ayıp minik cerene öğretme böyle laftar bakimmm:eek:klava: Siz bizi kıskandırıyorsunuz bizim sesimiz çıkıyor mu değil mi filizcimkaydirigubbakcemile3 bebiş acıktı bebiş hareket etti diye :emir_bebek: keşke bizde hamiş olsakta yemesek kaydirigubbakcemile3inan özenilecek durumda olan siz hamişlersiniz gülüm:CüvCüv:

şşşştttt ceren duymasın filizcim iyi toparladım değil mikaydirigubbakcemile3

aynen öyle, her zaman cici olmadığımı onlar da gördüler zaten kaydirigubbakcemile3

bizim karşı komşumuz var kadının gelini yanında üstelik daha yeni gelin bu yılın 2008 in başında evlendi ama kayınvalidesi feciiii gelinin yaptığı hiç bir işi beğenmiyor. gelin 4 katlı evde temizlik yapıyor dip köşe kaynana onun arkasından gece yarısına kadar tekrar temizlik yapıyor manyağın teki anlayacağınız. benim kayınvalidemde arada anlatıyor olanları bana bende her seferinde allahtan sen onun gibi değilsin valla parçalardım seni oğlunada torununada hasret yaşardın diyorum gülerek. ama ciddi tabii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

valla kira almayacağım, bedava bedava, sudan ucuz, o bir an önce gelsin de ben razıyım :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

bence sen üstüne depozitoda verirsin cicim :roflol:

ceren çikolatanı yolladım ben hiç tatlı yiyemiyorum

ayyy canımın içi kıyamam demek yiyemiyorsun hamişliğin ilk dönemlerinde bende yiyemiyordum tatlı ama şimdi şimdi düzeldim allaha şükür seninde öyledir belkim....

ne bunucam beee ceren hanım yemiyor beğenmiyor herşeyi ben ne yapayım suç benimmi :dilcikar:

kız iremm hadi gözün aydın bir taşla iki kuş vurmuşsun oh oh ne güzelll
yarın akşam gelde özet olarakta olsa anlat neler olduğunu balım merakta bırakma bizi

size haber vermem mi hiç hemen yazıcam akşam canlarım ben sizi merakta bırakırmıyım:teselli:

Aaaa hiç yakışıyor mu sana gıcık falan çık çık ne ayıp minik cerene öğretme böyle laftar bakimmm:eek:klava: Siz bizi kıskandırıyorsunuz bizim sesimiz çıkıyor mu değil mi filizcimkaydirigubbakcemile3 bebiş acıktı bebiş hareket etti diye :emir_bebek: keşke bizde hamiş olsakta yemesek kaydirigubbakcemile3inan özenilecek durumda olan siz hamişlersiniz gülüm:CüvCüv:

şşşştttt ceren duymasın filizcim iyi toparladım değil mikaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

heeeee irem sen toparlarken filiz dağıttı cicim birde kahve yapayım kendime diyor nispet gibi boğacam sizide dua edin bebişimee....
siz bir gebiş olunda o zamanda ben yazıcam size burdan siz yiyemezken bunları yaaaaaaaa
hem siz sanıyormusunuzki ben cereni doğurunca kopucam burdan gelmicem pışşııııkkkkk çok beklersiniz
kk beni kovana kadar ben burdayım kurtulamazsınız benden cicim....

valla ne gerekirse verecem canım, depozitoysa depozito, kira bedelini de ben karşılarım, elektrik, su, aidat, yiyecek, hepsini karşılayacam ben söz valla

irem bu arada sana bir soru gusurra kalmada bacım senin herif nirdeeee

benimki gece vardiyasında ki bitmek üzere birazdan ayrılık çanları çalacakkkk

nurun zaten yurt dışında geçici bir süre servis dışı

filiz desen pış pışladı kocayı uyuttu

peki ama ya seninki????

heeeee irem sen toparlarken filiz dağıttı cicim birde kahve yapayım kendime diyor nispet gibi boğacam sizide dua edin bebişimee....
siz bir gebiş olunda o zamanda ben yazıcam size burdan siz yiyemezken bunları yaaaaaaaa
hem siz sanıyormusunuzki ben cereni doğurunca kopucam burdan gelmicem pışşııııkkkkk çok beklersiniz

kıyamam ben cerenimeeeeee, canııııım, valla bir hamile kalayım (neyse kalmak sorun değil benim içinde, bir içimde tutayım onu sonun kadar) istediğinizi yapabilirsiniz, size açık çek veriyorum anacım... tabii ki doğumdan sonra gitmiycen gııı, tutup kolundan getiririz biz seni, yakalamışız bırakır mıyız sen gibi bri cadıyı? kaydirigubbakcemile3

Cerennnnn tek kelime ile çok tatlısın sen yaaaaa pışşıııkkk demişsin yaaa:roflol:

benimle çok işiniz var söyleyeyim benim daha regl gecikecek...tahlilde çıkacak....ilk 3 ay çekilmez alınganlığım olucak..ooo çok işiniz var benimle bende uyanıığım haberinzi yok ben şimdiden sizinle arayı sıcak tutuyorum ki hamiş olduğumda tecrübelerinizden faydalanayımmmmmmmmmm:roflol::roflol:

ceren sen bana bak süt ısıttım onu içiyorum bende çay koliktim ama şimdi:KK43:((((

ay canım ya bende çayı çok seviyordum ama bu sıra getirselerde önüme içesim yok bu ceren varya çok huyumu değiştirdi çoookkkk süt desen içerim ama getiren olursa anacım mutfak üst katta üşeniyorum bende yukarı mutfağa çıkmaya kaydirigubbakcemile3

valla ne gerekirse verecem canım, depozitoysa depozito, kira bedelini de ben karşılarım, elektrik, su, aidat, yiyecek, hepsini karşılayacam ben söz valla

ayyyy canım benim yaaa inşallah görecez hep birlikte o günleri ben doğumda avaz avaz bağırıken sizin isimlerinizi sayıcam hastanede herkes tanıcak sizi TAbi dilerimki ben doğurmadan hepiniz gebiş olursunuz :CüvCüv:

X