Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sağol canım bende ona sinirleniyorum işte eşim gidli 6-7 gün oldu 1 kere aramadılar eşim telefonunu açmayınca beni arıyolar bende sinirlendim

bence sen ne yap biliyor musun numaranı değiştir onlara verme :roflol::roflol:madem filizin söylediği gibi çekememezlikte söz konusu :eek:klava: hem kocişinin arayı bulması lazım ablasına o istediiğini söyler ama sen sonuçta el kızısın ne derse batardelikafadulden arayı bulacak olan kociş ne yazık ki gerçi erkekler ara bulma konusunda son derece başarısızlar ama kendini kötü hissetme diye söylüyorum haklısın bacım üzülme hadi bir çikolata ye bebişin mutlu olsun içerde:roflol:

İŞTE BUUUUUU!!!! ben buna bayıldımmmmmm.... düğünde resimleri çeken fotoğrafçı görümcelerimi gördüğü zaman eyvaaah gelinin allah yardımcısı olsun, 3 tane görümce işi zor valla demişti, hem de görümcelerime :roflol::roflol::roflol:

ciddimisin kızzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
o an orda olupta görümcelerin yüz ifadelerini görmek vardı ayyy ne keyif alırdım hee :roflol: :roflol:

bence sen ne yap biliyor musun numaranı değiştir onlara verme :roflol::roflol:madem filizin söylediği gibi çekememezlikte söz konusu :eek:klava: hem kocişinin arayı bulması lazım ablasına o istediiğini söyler ama sen sonuçta el kızısın ne derse batardelikafadulden arayı bulacak olan kociş ne yazık ki gerçi erkekler ara bulma konusunda son derece başarısızlar ama kendini kötü hissetme diye söylüyorum haklısın bacım üzülme hadi bir çikolata ye bebişin mutlu olsun içerde:roflol:

erkekler ara bulma konusunda inanılmaz başarısız ve kötüler, düzelteyim derken iyice bozarlar, onları hiiiç araya sokmamak en iyisi canım, sonuçta kendi ailelerine de pek laf söyletmek istemezler... o yüzden kendi işini kendin halletmen gerekiyor canım, en iyisi duymazlıktan geleceksin, insanları olduğu gibi kabul ettiğin sürece sorun kalmaz, kimseyi değiştiremeyeceğine göre sen kafayı değiştirip hiçbir şeyi takmayacaksın :)

ceren bende çok sık gidiyorum enfeksiyondan olduğunu söyledi doktorum

kızzz deme ne enfeksiyonu ben anca kurtuldum ondan ayy olmasın yaaa lütfen bu çok kötü sancılı oluyor yaaa birde antibiytik felan yok be olmamıştır ben kesin üşüttüm o yüzden gidiyom sürekli kaydirigubbakcemile3

tövbe tövbeeeee... kız allah korusun de, vur tahtaya bir yere :roflol::roflol::roflol:

dedim dedim kafamada ay şey pardon tahtayada vurdum :roflol: :roflol:

hayır nurrrrrrrrr durrrrrrrr yasakkelime sakın iremi dinleme çikolata yemeeee
bana gönder ben yicem :roflol: :roflol:

ciddimisin kızzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
o an orda olupta görümcelerin yüz ifadelerini görmek vardı ayyy ne keyif alırdım hee :roflol: :roflol:

fotoğrafçı gelip kendisi söyledi bana :roflol::roflol::roflol: bir de eşim yanımdaydı o sırada, eşim bana döndü ve valla işin zor dedi, merak etme her konuda ben senin yanındayım dedi, ne demek istediğini yeni yeni anlıyorum tabii ben kaydirigubbakcemile3

Cerencim enfeksiyon olduğunu sanmıyorum, bebek büyüdüğü için mesaneye baskı yapıyordur hayatım, Nur senin de öyledir, ama sen bir ara enfeksiyon olmuştun değil mi? Cerencim enfeksiyon olsa anlardın, yanma falan yapar sanırım, mesaneye baskı olduğundandır hayatım :)

fotoğrafçı gelip kendisi söyledi bana :roflol::roflol::roflol: bir de eşim yanımdaydı o sırada, eşim bana döndü ve valla işin zor dedi, merak etme her konuda ben senin yanındayım dedi, ne demek istediğini yeni yeni anlıyorum tabii ben kaydirigubbakcemile3

Eşin gerçekten yanındamı peki?
Asıl konu bu

kızzz deme ne enfeksiyonu ben anca kurtuldum ondan ayy olmasın yaaa lütfen bu çok kötü sancılı oluyor yaaa birde antibiytik felan yok be olmamıştır ben kesin üşüttüm o yüzden gidiyom sürekli kaydirigubbakcemile3

dedim dedim kafamada ay şey pardon tahtayada vurdum :roflol: :roflol:

hayır nurrrrrrrrr durrrrrrrr yasakkelime sakın iremi dinleme çikolata yemeeee
bana gönder ben yicem :roflol: :roflol:
canın mı çekti kurbannnn olayımmmmm annemmmmfisfisfis

Cerencim enfeksiyon olduğunu sanmıyorum, bebek büyüdüğü için mesaneye baskı yapıyordur hayatım, Nur senin de öyledir, ama sen bir ara enfeksiyon olmuştun değil mi? Cerencim enfeksiyon olsa anlardın, yanma falan yapar sanırım, mesaneye baskı olduğundandır hayatım :)

kızz anlamammı ceren içime düştüğünden beri iki kez yaşadım onu ben sancısı bile farklı
diyorum anacım üşüttüm ben diye inanmıyorsunuz hem kafadan hem ayaktan minik cerende arada kaldı zavallım allahtan o orta katta korunuyor :roflol: :roflol:

kızz anlamammı ceren içime düştüğünden beri iki kez yaşadım onu ben sancısı bile farklı
diyorum anacım üşüttüm ben diye inanmıyorsunuz hem kafadan hem ayaktan minik cerende arada kaldı zavallım allahtan o orta katta korunuyor :roflol: :roflol:

orta kat ha? :roflol::roflol::roflol:

FLAŞ.... FLAŞ.... FLAŞ....kızlar son dakika haberi

Nişana gitmiyorum iptal oldu.Ablacım aradı sana yazık yollarda perişan olursun dedi sadece kırgın olduğum kişiye gidicem o da zaten geç giderim 1 saat oturur kalkarım...:teytey: oh ya problem çözüldü tam olarak desteğiniz için çokkk teşekkürler kızlarrrrrrrrrrrr seviyorum sizia.s.

evet çok şükür ki yanımda :) bu konuda gerçekten şanslıyım, evlenmeden önce bana sakın kardeşlerime çok yüz verme üzülürsün demişti, şimdi ona haklıymışsın dedirttiler bana

aman diyim uzak durmaya çalış o halde canım mesafeni koru oda görümceliğini bilsin dimi ama ben bize gelin gelenlerle (yengelerim diyim) hep mesafeliyimdir herkes yerini bilsin gelinde gelinliğini derim anlayan anlar... o yüzden fazla müdahale edemzler kaydirigubbakcemile3

orta kat ha? :roflol::roflol::roflol:

evet cicim orta kattt
inşallah senin orta katada bir kiracı gelirde görürsün sen fazla söyleme kirayıda kaçmasın hemen :roflol:

FLAŞ.... FLAŞ.... FLAŞ....kızlar son dakika haberi

Nişana gitmiyorum iptal oldu.Ablacım aradı sana yazık yollarda perişan olursun dedi sadece kırgın olduğum kişiye gidicem o da zaten geç giderim 1 saat oturur kalkarım...:teytey: oh ya problem çözüldü tam olarak desteğiniz için çokkk teşekkürler kızlarrrrrrrrrrrr seviyorum sizia.s.

Gözün aydın canıııım, sevindim :)

X