Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kız rahel nerdesin sen neden hiç gelmiyorsun ne oldu kız sıkıldınmı yoksa bizden :)

yok cerencim sıkılmak değil inan..İşler çok yoğun...
Bu arada benımde 18.ayım kızlar..18 aydır umutla bekliyorum bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz..

kızz ceren bundan sonra senin ismin ceren54 değil
ceren+18 olsun :roflol:

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb------------------------------18.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
5. Burcusal------------------------------- 6.ayımdayım (2 Şubat )
6. Arifeyvz--------------------------------- 6.ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45----------------------------------18.ayımdayım-(14 Ocak)
8.Htc80----------------------------------- 3.ayımdayım ( 14-16 ocak arası)
9.Rahel------------------------------------18.ayımdayım
10.cerot.....................................6.ayımdayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................19. Haftamiza girdik. (E)
2. Yasemink..........................25. Haftamız bitiyor. (K)
3. Kibele................................ 11. haftamiza girdik.
4. Beyaz16............................22.haftaya girdik (K)
5. Nur_84...............................13+4 olduk
6. Ceren.................................16+2 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42...............................9+4 olduk
8. Entelliye ...........................10+3 olduk bugün
9. İerror..................................11 . haftamızdayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.Karabiberim........................29.haftamız bitiyor

ierrror nerdesin kızzz yorumyaptın şimdi gördüm senii
bu araada çok merciii :))))

kızlar benim öğle yemeğim geldi gidip yiyiim yoksa filizin yolladığı ufaklığa saldırıcam cokacimcoookkaydirigubbakcemile3

mavideniz cim buralaradayım ama dediğim gibi pek sık yazamıyorum..Malum vergi ayı işlerde yoğun..arada girip okuyorum işte :)) bu arada cinsiyetleri belli olan arkadaşları tebrik ederim..darısı bizlerin başına olsun...

ya şekerim tabi yollarım birsürü var ama ben bunu nasıl becericem ben teknolojiden çok uzak bir bayanım benim foto tarayıcım yok hadi resimleri, digital fotofraf makinası ile tekrar çekip bilgisayarıma yükliyim peki ordan buraya nasıl koymayı becericem

Rahel hoşgeldin canım arada da olsa seni burda görmek güzel üzme kendini canım hayırlısıyla inşallah
ceren kız ne utanmcam :)))) sen benim resimleri görünce utanacan asıl bak gör

diğer resimlerini yollıyan arkadaşlar mümkünse sizinkileride görmem için eklermisiniz tabi isterseniz

rahelcim inş. arayı fazla uzatma lütfen bensenb de yok 3 4 gündür menzil gülü kibele ugramıyorlar...umarım iyidirler...bende doktorla konuşacaktım demiştim ya kızlar söylemeyi unuttum size salı günü doktora kan testini kan sayımını göndermiştim ama doktorum çok kalabalıktı ameliyatı falan derken ikir kere aradım tekrar çaldı açan olmadı megerse onlarım meşgul oldugunda bile tlf öyle çalarmış..bende aramamıştım tekrar dün aradım..neyse sonra onlar bana döndüler bu arada ben salı günden itibaren progestana başladım doktor da aynı ilacı verecekti biliyordum daha öncede sonuç 2ml çıkıyordu yine progestan veriyordu..neyse doktorum bana tahmin ettigim gibi progestan içmemi söyledi 5 gün sabah akşam dün 2.günüm bitti akşamları iki tane birden alıyorum. regin 3.günü gel dedi..
bu arada kızlar ilaçtan öncede bazı zamanlarda inanılmaz baş dönmesi oluyor progestanı aldıktan bir saat sonra olur ama benimkisi ondan dgl yatarken alıyorum ben almadan öncede olmuştu..dünde banyodan sonra egilmiştim saçımı kurulayıp sarmak için geri kalkarken düşecem sandım daha önce hiç böyle olmamıştı yatarken oluyor kalkarkende oluyor sabahları eger başımı hızlı çevirsem dengemi kaybedecek gibi oluyorum..gün içerisinde yok ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…