Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aman dikkat et yakalanma canım :) ben iyiyim hayatım, zaman zaman uzanıyorum zaman zaman ayaklanıyorum :)

Vallahi ben çok uzun izin yaptım sıkıldım şu anda çalılşmak çom iii geliyor ama ne zaman kadar böle sürer bilemem :)))

piştt kız burcu dikkat et kendine patronun elinde kalma zuzum :mymeka:

Filizcim sanada günaydın balım nasılsın bugün?

İerror nihayet geldin yani dün neydi o öyle paronayak olmuştum kız snein yüzünden :) bende sana arkadaşlık yollıcam şincik şeker bakarsın resimlere....
bu arada İerror evet arkadaşların dediği gibi sende resim koy lütfen...

Entelliye sanada söylemiştim ama baktığımda göremedim bacım resim koymamışsın hala.... yoksa utanıyonmu ggııı :roflol:

Vallahi ben çok uzun izin yaptım sıkıldım şu anda çalılşmak çom iii geliyor ama ne zaman kadar böle sürer bilemem :)))

bende aman izin yapayım yatayım diyorum ama eminim iki günden sonra sıkılırım ne maymun iştahlıyım vallaa kaydirigubbakcemile3 ne işe ne eve gelebiliyorum

Cerencim iyiyim güzelim, yatmaya fazla alıştım galiba, işin kötüsü daha da alışırsam evi b.. götürecek hehehe

kızlar günaydın herkese..
benim kırmızılar dün geldi zaten bahsetmiştim ya, kasıklarımda ağrı ve göğüslerimde hassasiyet vardı bir kaç gündür.. Ama her kasık ağrısı regl işareti de değil..Bu şekilde gebe kalan da biliyorum ben..Zaten gebeliğin ilk ay belirtilerinden birisi de adet görecekmiş gibi hissetmek kendinii
kısmet değilmiş kızlar bu ayda naapalım. Allahım hayırlısıyla nasip eder İnşallah tezelden hepimize de bebişlerimizi...
çok öptüm hepinizii..güzel bir gün diliyorum herkese..

BENİ 6. AYIMDAYIM OLARAK DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ CANLARIM..SAĞOLUN ŞİMDİDEN.

Hayırlısı olsun güzelim, inşallah bir dahaki aya, sen umudunu yitirme yeter ki :teselli:

kızz filizz biraz daha yat iyice kendine gel sonra bir kalkarsın pir kalkarsın evi mis gibi yapar bal dök yala hale getirirsin sen....

Mavi deniz sizin oralarda ne deniyor kız burcunun yaptığına söylesene merak ettim :):)

cerot sanada günaydın canım boşver üzülme bir dahaki aya inşallah. hem hasta olmanda iyi rahatlamışsındır....

mavii kız bende merak etttiim kaydirigubbakcemile3
cerotcum üzülme hayırlısı olsun :1hug:

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb------------------------------18.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
5. Burcusal------------------------------- 6.ayımdayım (2 Şubat )
6. Arifeyvz--------------------------------- 6.ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45----------------------------------18.ayımdayım-(14 Ocak)
8.Htc80----------------------------------- 3.ayımdayım ( 14-16 ocak arası)
9.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
10.cerot.....................................6.ayımdayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................19. Haftamiza girdik. (E)
2. Yasemink..........................25. Haftamız bitiyor. (K)
3. Kibele................................ 11. haftamiza girdik.
4. Beyaz16............................22.haftaya girdik (K)
5. Nur_84...............................13+4 olduk
6. Ceren.................................16+2 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42...............................9+4 olduk
8. Entelliye ...........................10+3 olduk bugün
9. İerror..................................11 . haftamızdayız
10.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
11.Lotus79..............................NERDESİNİZ
12.Karabiberim........................29.haftamız bitiyor

cnm üzülme inş öznümüzdeki ay rabbim nasip eder..en azından düzüenli oluyorsun..ben hala olmadım...

slm kızlar,anca kalktım valla bugün...
midem biraz iyi gibi ama akşamdan beri çok kötü
bişeyler atıştırmaya çalışıyorum....
sizler hep iş yerindesiniz?
Allah kolaylık versin
işinizi rast getirsin

kızlar selam... çok fazla gelemiyorum kusura bakmayın...umarım herkes iyidir ve güzel haberler vardır..Ben maalesef bu ayda kartı yedim..Kısmet değilmiş ne yapalım...herkesi öptüm :::))

aman kızlarrr yanee
mavi deniz bende duymadığım bir şey söylicen sandımdı kız bu neki ben bu cümleleri günlük hayatta kullanıyorum nerdeyse..... bende gün ışığı görmemiş laflar varda neyse yine bende kalsın :):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…