Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarr ya bu ierror uzun süredir online görünüyor ama yazmıyor geçmiş bu kadarmı çok geçmiş acaba
saat: 12.42'de arife sormuş nasılsın diye ilk selamını vermiş ama şuan saat:14.23 ve hala ses seda yok bu kadar uzun sürmez heralde dimi geçmişi okumak. yoksa biri nikinimi çaldıda bizi takip ediyor onun adıyla çokmu hayal perest oldum hamilelikten olsa gerek :):):)

kzıalr açıyorum yazamıyorumki açtığımla kalıyor aşşada patronalr başımda olunca ,
resimlerimi akşam eklicem kızlar bende
filiz valla cerenin dediği gibi batar o tenke hepimiz toplaşırsak kaydirigubbakcemile3
ceren mavi deniz muhabbeti şıklara dökmüşsünüz Allah iyliğinizi emi :roflol:

kızz filizz essahtan sığışırmıyız bak bu yaz olmaz ama 2010 yazı nasipse ben gelirim malum bu yaz velet dünyaya gelecek nasipse haziran sonu doğum bekliyor doktor e sonrasıda malum yaz geçecek böylelikle ama 2010 yazını iple çekiyorum inan :) yandın sen kurtulamazsın :):):)

yasemin kıızz fazla yorma kendini anlaşılan sude hanımda onunla mutabakat yapmanı istiyor bu yüzden yiyorsun tekmeleri. kız sana bişi sorucam tekmeler çok kuvvetlimi nasıl? ben daha hissetmiyorum ya çok merak ediyorum. böyle seni hoplattığı falan oluyormu?

başımızın üstünde yeriniz var kızlar, ne zaman isterseniz gelin, oyyyy ufaklık da ele avuca gelir o zaman ceren, yeriz biz de onu hehehe

NAFAKA ÇEKİ
Karısından boşanmış olan bir adam, o gün annesini görecek olan kızına
- ''Al kızım bu zarfı. Sen artık 18 yaşına bastın bu annene vereceğim sonnafaka çeki.
Bunu annene ver, sonra 1 adım geri çekil ve annenin yüzündeki ifadeyi seyret demiş.
Kız annesine gitmiş;
- ''Anne, babam bu zarfı sana gönderdi ben artık 18 yaşıma bastığımdan sana gönderdiği son nafaka çekiymiş.
zarfı sana verip sonra 1 adım geride durup senin yüzündeki ifadeyi seyretmemi söyledi''.
Annesi;
- ''Peki kızım şimdi babana git 18 seneden sonra O'na aslında senin gerçek baban olmadığını söyle sonra 1 adım geri çekil ve yüzündeki ifadeyi seyret''

:roflol::roflol::roflol:

Ceren paranoya başladı sen de galibadelikafadulden

ohooo bu neki halka açık bir yer olduğu için fazla konuşmuyorum aslında yoksaa varyyyaaa
çoktaaan kovulmuştum ben burdan :roflol: :roflol:
bu arada evet inşallah rabbim izin verirse 2010 yazında bizim bıcırık tam sevilecek çağda olucak inşalllaahhh :Saruboceq: o zaman üç kişilik bir aile olarak tatil yapıcaz ilk defa nasipse. kıızz belkim seninkide olur o zamana kadar beraber kardeş kardeş oynarlar ayyy ne güzel olurdu birden gözümün önüne geldi tatil...
AAAAAAHHHH AAAAAHHHHH :sm_cool: :sm_cool:

kız bana bahane üretme resim için gelirsem oraya parçalarım seni :eek:klava:
1-) sen resimleri aktarmayı öğrenmek iste yeterki anacım ben sana öğretirim
2-) senin bu kocan sen pc başında iken senin kafandamı dikiliyor süreklide görecek canım. uyanık kızsındır sen ne anlayacak. olmadı yakalandınmı msn'e koyucam dersin. hatta msn den bana yollarsın benim adımla senin resimlerini benim albümde yayınlarız ben açıklama yaparım ne var ne yani.
3-) amma naza çektin heee fazla naz aşık usandırır ona göre kaydirigubbakcemile3

GEL ANAM GEL PARÇALA BENİİ :roflol: KUZUM EVDE PC ORTALIKTA BİLE DEGİL EVDE NET OLSA ZATEN EN KÖTÜ SANA MSNDEN BİR KAÇ TANE GÖNDERİRİDİM SEN KOYARDIN ALBÜMÜNE..YOK VALLA SİZ KOYMADAN ÖNCE BENİM AKLIMDAYDI KOYMAK AMA DEDİM YA BİZİM EVDE NET BAGLI OLMADIGI İÇİN KOYAMADIM İŞYERİNDEDE MSN YASAK TAMAMEN KAPALI YAKINDA BURADA KAPANACAK DİYE ÖDÜM PATLIYOR ZATEN..HERGÜN AÇILINCA DUA EDİYOM VALLA..BAŞIMDA DİKİLMEZ AMA BEN PCYİ AÇMAMAIN AMACI KK YA VE MSNEYE GİRMEK OLDUGUNU BİLDİGİNDEN VE EVDE NET BAGLI OLMADIGINDAN ANLAYACAK TABİİ O ZMAN GELİR DİKİLİR NE YAPIYOM DİYE BEN BİLMEZMİYİM BİZİMKİNİ O BENDENDE KURNAZ AHH BİLSENİZ..ŞAKA BİR YANA KISA ZAMANDA ELİMDEN GELDİGİNCE HEMEN KOYACAM..

Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı:
---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki?
---- Sen sutyen aldığında ben soruyor muyum?

Koca eve zil zurna sarhoş girer ve karısına bakarak
---Ne kadar çirkin olduğunu biliyor musun?
--- Sen'de pis ve sarhoşsun diye cevap verir karisi.
--- İyi de benimki sabah'a geçecek !...

Kadın Kocasına
--- Uzun zamandan beri bana sıcak bir kelime söylemedin.
--- Cehennem'de yan..!

Eve zamanından erken donen koca karisini yatakta en iyi arkadaşlarından biri ile yakalar. Adam hiç bozuntuya vermeden ve soğukkanlılıkla silahını çeker ve arkadaşını vurur. Kadın
yatakta şöyle bir doğrulur:
--- Bak bu şekilde davranmaya devam edersen hiç arkadaşın kalmayacak.

Yeni evli çift balayından dönerler ve kadın kocasına:
--- 3 tane nur topu gibi evladımız olacak der.
--- İyi de nerden biliyorsun.
--- Kendileri annemin evinde bekliyorlar..

Soru: Başarılı erkek kimdir?
Cevap: Karisinin harcayabildiğinden fazla kazanabilen erkektir,

Soru: Basarili Kadın kimdir?
Cevap: Böyle bir erkek bulabilendir.

İki erkek bir lokantada oturmuş pencereden bakıyorlar, biri :
--- Karşıdan karşıya gecen şu iki kadını görüyor musun; biri karim diğeri ise metresimdir.
--- Benden uzun yaşayacaksın, simdi ben de aynısını söyleyecektim.

Kadın aynada çıplak vücudunu seyrediyor. Eşine: ''görüntümü iğrenç buluyorum, sarkmış, buruşuk. Bir iltifata ihtiyacım var..' Eşi: -''gözlerin iyi görüyor''

''Yarın 30. evlilik yıldönümümüz,bunu kutlamak için domuzu kesebiliriz.'
'Niçin?diye sorar eşi ''Onun suçu değil ki.....''

''Sadakatin tanımı????''
''Fırsat yokluğu.''

Adam yanında oturan kadına fısıldar:
''Şampanya sizi güzelleştiriyor''
''Bir kadeh dahi içmedim.''
''Ama ben onuncu kadehimdeyim......
delikafaduldenlaelaelaelaelaesositososito

Filiiz süper ötesi olmuşsun maşallaah gelinliğin harika sen harika..
arife canım sende çok tatlısıın maşallah

ceren ilk tekmelerini ciddi hissettiğimde hopluyodum :kaydırıgubbakcemile: can yakmıyor sadece tuhaf oluyosun içinde bişeyler kımıl kımıl düşünsene. ufak ufak hissedersin sende böyle damar gibi pıt pıt

ohooo bu neki halka açık bir yer olduğu için fazla konuşmuyorum aslında yoksaa varyyyaaa
çoktaaan kovulmuştum ben burdan :roflol: :roflol:
bu arada evet inşallah rabbim izin verirse 2010 yazında bizim bıcırık tam sevilecek çağda olucak inşalllaahhh :Saruboceq: o zaman üç kişilik bir aile olarak tatil yapıcaz ilk defa nasipse. kıızz belkim seninkide olur o zamana kadar beraber kardeş kardeş oynarlar ayyy ne güzel olurdu birden gözümün önüne geldi tatil...
AAAAAAHHHH AAAAAHHHHH :sm_cool: :sm_cool:

İİİİİİİNNNNNNNŞŞŞŞŞAAAALLLLLAAAAHHHHH canım Allah söyletsin, ne güzel olur valla :)

ceren ilk tekmelerini ciddi hissettiğimde hopluyodum :kaydırıgubbakcemile: can yakmıyor sadece tuhaf oluyosun içinde bişeyler kımıl kımıl düşünsene. ufak ufak hissedersin sende böyle damar gibi pıt pıt

:eek: :eek: :eek: çoooook sağol hayatım, ama sen de çok güzelsin tatlım Şeniz

GEL ANAM GEL PARÇALA BENİİ :roflol: KUZUM EVDE PC ORTALIKTA BİLE DEGİL EVDE NET OLSA ZATEN EN KÖTÜ SANA MSNDEN BİR KAÇ TANE GÖNDERİRİDİM SEN KOYARDIN ALBÜMÜNE..YOK VALLA SİZ KOYMADAN ÖNCE BENİM AKLIMDAYDI KOYMAK AMA DEDİM YA BİZİM EVDE NET BAGLI OLMADIGI İÇİN KOYAMADIM İŞYERİNDEDE MSN YASAK TAMAMEN KAPALI YAKINDA BURADA KAPANACAK DİYE ÖDÜM PATLIYOR ZATEN..HERGÜN AÇILINCA DUA EDİYOM VALLA..BAŞIMDA DİKİLMEZ AMA BEN PCYİ AÇMAMAIN AMACI KK YA VE MSNEYE GİRMEK OLDUGUNU BİLDİGİNDEN VE EVDE NET BAGLI OLMADIGINDAN ANLAYACAK TABİİ O ZMAN GELİR DİKİLİR NE YAPIYOM DİYE BEN BİLMEZMİYİM BİZİMKİNİ O BENDENDE KURNAZ AHH BİLSENİZ..ŞAKA BİR YANA KISA ZAMANDA ELİMDEN GELDİGİNCE HEMEN KOYACAM..

gelicem oraya parçalıcam seni kaydirigubbakcemile3

resimleri koyarsanda seviniriz cicim :dilcikar: :dilcikar:

koyacam cnm merak etme sen..kızlar ya biri bana ayvalıktan burayada gel demişti hanginizdiniz kim ayvalıkta oturuyordu ..ben hep karıştırıyorum kusura bakmayın..önümüzdeki yaz allah kısmet ederse oralarda olacamda..

ceren kız yanlış anlama dış görünüşe göre not verip yorum yapmam tabii hani fotoılarda masum bir yüz ifaden var sanki çekingen utanmış gibi o yüzden dedim ben..alınma yane ...cerot valla bu hatunlar çok hızlı bende yetişemiyorum çogu zaman çogunu okumakla geçiyor zmanınım?senin kırmızılar geldimi?

canım valla ben yetşemiyorum artık..yaşlandık yaşlandık..yani 9 günlük bayram tatili falan olsa el olacaz kızlar..okyamam ki ben onları 9 günlük yazdıklarınız 90 günde biter..sonra yenileri eklenir.ben de yeni bi başlık açarım ben yavaşım yetişemiyorum diyen nineler başlığı:))
valla MAAŞALLAH YANİ HEPİNİZE.. :nazar:

canım mırmızıları görmedim ama akıntıları görmeye başladım.hani regl olmadan önceki akıntı tarzında ve kasıklarım patlayacak gibi..sanırım olurum gibi bugün yarın mavidenizcim..naapalım dimi nasip kısmet..durmak yok, yoıla devam der yürürüz biz de
çok öptüm canım
sevgiler

hımm anladım canım. benim en çok korktuğum ilk tekmeyi uykuda yemek aklım çıkar heralde yaa hemen eşimi kaldırırım ölüyom diyyee :roflol:
tabi sen tekmeleri yiye yiye alışmışındır şimdi normal geliyordur. bende içimde zaman zaman bişiler hissediyorum ama anlayamıyorum ne olduğunu cahillik işte ne etçen bacım kaydirigubbakcemile3

yasemin canım teşekkür ederim
kızlar bugün kk da bi gariplik var ya teşekkür edicem garip garip yazılar çıkıyor birden sayfa kullanılamaz oluyor sizede oluyomu sinir oldum heee

cerotcun haklısın hızlı gidiyor sayfalar benimde evde şimdi net yok ya sabah sabah okuyasıya cnm çıkıyor unutyorum artık..inş kırmızılar gelmez benim hala gelemediler..sinir oldum tabii..doktorumu arayacam 16 dan sonra dün konuşamadım ameliyata gitmiş o yüzden bugün arayacam ilaç ismi alacam..

evet arifecim bizde aynı dertten muzdaribiz oluyor böyle bu gün bir garip
ben size dedim bu kadar yüklenmeyelim diye ama dinleyen kiiimmm :):):)

koyacam cnm merak etme sen..kızlar ya biri bana ayvalıktan burayada gel demişti hanginizdiniz kim ayvalıkta oturuyordu ..ben hep karıştırıyorum kusura bakmayın..önümüzdeki yaz allah kısmet ederse oralarda olacamda..

canımcım ben Ayvalık'tayım, beklerim valla :)

X