Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

FİLİZCİM NERDESİN SEN SABAHTAN BERİ YAWWW
KAYINVALİDENLE GÖRÜMCEN AKŞAM SİZDE KALDILAR GALİBA kaydirigubbakcemile3

Geldim kuzum geldim, ööööööyle bir kaynatmışsınız ki oku oku bitmedi ya, kayınvalidemle görümcelerim sağolsunlar hiiiiiiiç kaldırmadılar beni, herkes bana çalıştı akşam heheh hihoyyyt

merhaba kızlaaaaaaar, amma yazmışsınız oku oku bitmedi valla, bu arada Ceren, Yasemin, Nur resimlerinize bayıldımmmmmmmmmmmmm, ben de bazı resimler ekledim, devamı gelecek :)

filizcim merhaba nasılsın cerencim evet kardeşim birazdan onlarında resimlerini koyucam

kızlar sadece resimlere bakabildim kaçamak bi şekilde arife filiz süpersiniz filiz hele elinde birayla süper çıkmışsın:içelim:

slm kızlar fotolar baktım kk nın güzel hatunları burada toplanmış herhalde..ben foto koyamamki burada yok hiç foto evdeki bilg.evdede net yok şimdi ama söz denk gelirse bir gün koyacam..

Geldim kuzum geldim, ööööööyle bir kaynatmışsınız ki oku oku bitmedi ya, kayınvalidemle görümcelerim sağolsunlar hiiiiiiiç kaldırmadılar beni, herkes bana çalıştı akşam heheh hihoyyyt

amaaannn boşver çalışsınlar tabi işleri neee bak bizim kaynana 2 aydır bana yemek yapıyor daha beş ayı var önünde (aman diyim nazar değmesin) gerçi kocamda allah razı olsun hiç kaldırmaz beni. bak keyfine sende boşverrr. yat yatabildiğin kadar :):):)
bu arada resimlerine bayıldım cicim havuz başı düğün he süpperr yaaa. bizim burda öyle yerler olmadığı için ne kır düğünü yapabildik nede havuz başı salona tıkıldık malesef :KK43:

filizcim merhaba nasılsın cerencim evet kardeşim birazdan onlarında resimlerini koyucam
canımcım iyiyim sağol, sen nasılsın?
kızlar sadece resimlere bakabildim kaçamak bi şekilde arife filiz süpersiniz filiz hele elinde birayla süper çıkmışsın:içelim:
sağol güzelim, eee yaz hali her gece barda gönlüm hovarda yaşadık kocişle, ama bütün yazımız teknede geçti, ahhhhhhh yaz gelsin artık :nazar:

slm kızlar fotolar baktım kk nın güzel hatunları burada toplanmış herhalde..ben foto koyamamki burada yok hiç foto evdeki bilg.evdede net yok şimdi ama söz denk gelirse bir gün koyacam..

denk gelirse diye bir kelime bizim lugatımızda yok mavişçim. denk getireceksin yapacaksın yapmalısın :eek:klava:
teknoloji bu kadar ileri durumda iken evinde net yok diye bahane uyduramazsın, usb bellek diye bir şey var olmadı cd var oda olmadı cep telefonu bile yeter sen iste yeterki.
en kısa zamanda (yani yarın) resimlerini bekliyoruz ona göre :):):)

amaaannn boşver çalışsınlar tabi işleri neee bak bizim kaynana 2 aydır bana yemek yapıyor daha beş ayı var önünde (aman diyim nazar değmesin) gerçi kocamda allah razı olsun hiç kaldırmaz beni. bak keyfine sende boşverrr. yat yatabildiğin kadar :):):)
bu arada resimlerine bayıldım cicim havuz başı düğün he süpperr yaaa. bizim burda öyle yerler olmadığı için ne kır düğünü yapabildik nede havuz başı salona tıkıldık malesef :KK43:

valla bu günlerde keyif bende kaydirigubbakcemile5

evet düğünümüz istanbulda olmuştu, güzel bir gündü ama çok çabuk bitiyormuş ya, gün sona erince farkettim ne çabuk bittiğinibenneyaptımki

valla bu günlerde keyif bende kaydirigubbakcemile5

evet düğünümüz istanbulda olmuştu, güzel bir gündü ama çok çabuk bitiyormuş ya, gün sona erince farkettim ne çabuk bittiğinibenneyaptımki

ayy evet bende aynı dertten yakınır dururum birde hep derdimki pistten inmicem kurtlarımı dökecem diye evet pistten inmedim ama iki göbek attım üçüncüye dönerken düğün bitti dediler. düğünün başrol oyuncuları malesef anlayamıyor koşuşturmacalardan.
olsun çok güzel ve muhteşem bir anı bence

canlarım benim, resimler için yapmış olduğunuz yorumlara çooooooooooook teşekkür ederim, ağzınızdan bal damlamış valla :) Allah hepimizin mutluluğunu daim ettirsin inşallah ve hepimize birer bebek versin ve mutluluklarımız perçinlensin :) bu arada hepinizi bekleriz yazın kızlar :)

kızlar bu arada resimler&albümler bölümüne şööyle üstten bir göz attımda bir tek bizim topikteki hatunlar resimlerini özel albüm belirlemiş herkes görmesin diyeee
uleeynn varya ne karılarız heee çok uyanıkız biz vallahada billahada bizden korkulur :):):)

burcuuuu hani senin resimler niiirdeeee
bak sendende en geç akşama bekliyoruz resimleri onaa göre haaa

denk gelirse diye bir kelime bizim lugatımızda yok mavişçim. denk getireceksin yapacaksın yapmalısın :eek:klava:
teknoloji bu kadar ileri durumda iken evinde net yok diye bahane uyduramazsın, usb bellek diye bir şey var olmadı cd var oda olmadı cep telefonu bile yeter sen iste yeterki.
en kısa zamanda (yani yarın) resimlerini bekliyoruz ona göre :):):)

kuzum var evet ama bak
1- ben nasıl aktarılır nasıl yapılır hiç bilgim yok
2-ee ben evde hadi diyelim bir şekilde aktarmaya çalıştım bizimki dmeyecekmi niye kopyalıyorsun diye bende kkda kızlar beni merak ediyor onlara koyacam diyemem herhalde gelsinde benim kim oldugumu ögrensin burada dimi oldu gözlerim dolduuu valla olmaz ama bir ara denk getirecem gerçekten..bizimkinin gözünden hiçbir halt kaçmaz şimdi bile kk ya girdigimi biliyor ama nickimide bilip bilmediginden emin dglm bir ara degiştirecem bakalım artık..

canlarım benim, resimler için yapmış olduğunuz yorumlara çooooooooooook teşekkür ederim, ağzınızdan bal damlamış valla :) Allah hepimizin mutluluğunu daim ettirsin inşallah ve hepimize birer bebek versin ve mutluluklarımız perçinlensin :) bu arada hepinizi bekleriz yazın kızlar :)

kııızz deme öyle zaten biz hepimiz ayrı ayrı yerlerdeyiz diye dert yanıyoruz heh birde tekne sefası yazın falan valla bir gelirsek hepimiz toplu halde sizde teknenizden olursunuz hee batırırız biz onu :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar bu arada resimler&albümler bölümüne şööyle üstten bir göz attımda bir tek bizim topikteki hatunlar resimlerini özel albüm belirlemiş herkes görmesin diyeee
uleeynn varya ne karılarız heee çok uyanıkız biz vallahada billahada bizden korkulur :):):)

burcuuuu hani senin resimler niiirdeeee
bak sendende en geç akşama bekliyoruz resimleri onaa göre haaa
he valla korkulur hehehe :)
kuzum var evet ama bak
2-ee ben evde hadi diyelim bir şekilde aktarmaya çalıştım bizimki dmeyecekmi niye kopyalıyorsun diye bende kkda kızlar beni merak ediyor onlara koyacam diyemem herhalde gelsinde benim kim oldugumu ögrensin burada dimi oldu gözlerim dolduuu valla olmaz ama bir ara denk getirecem gerçekten..bizimkinin gözünden hiçbir halt kaçmaz şimdi bile kk ya girdigimi biliyor ama nickimide bilip bilmediginden emin dglm bir ara degiştirecem bakalım artık..
bekliyoruz senin de resmini :)

kuzum var evet ama bak

kız bana bahane üretme resim için gelirsem oraya parçalarım seni :eek:klava:
1-) sen resimleri aktarmayı öğrenmek iste yeterki anacım ben sana öğretirim
2-) senin bu kocan sen pc başında iken senin kafandamı dikiliyor süreklide görecek canım. uyanık kızsındır sen ne anlayacak. olmadı yakalandınmı msn'e koyucam dersin. hatta msn den bana yollarsın benim adımla senin resimlerini benim albümde yayınlarız ben açıklama yaparım ne var ne yani.
3-) amma naza çektin heee fazla naz aşık usandırır ona göre kaydirigubbakcemile3

kııızz deme öyle zaten biz hepimiz ayrı ayrı yerlerdeyiz diye dert yanıyoruz heh birde tekne sefası yazın falan valla bir gelirsek hepimiz toplu halde sizde teknenizden olursunuz hee batırırız biz onu :roflol: :roflol: :roflol:

biz bir yolunu bulur sığışırız gülüm sen merak etme :nazar:

Kızlar gözüm gönlüm sizinle mutabakatlara başladım bi bitiriyim bugün. gidip gelip fakslıyorum yazdıklarınızı okuyorum. Sude de karnımda bi oyana bi buyana tekmeliyip duruyo cebelleşiyorum buralardayım.

filiz arife resimlere bakıcam bende bakamadım daha yahu

kzıalr açıyorum yazamıyorumki açtığımla kalıyor aşşada patronalr başımda olunca ,
resimlerimi akşam eklicem kızlar bende
filiz valla cerenin dediği gibi batar o tenke hepimiz toplaşırsak kaydirigubbakcemile3
ceren mavi deniz muhabbeti şıklara dökmüşsünüz Allah iyliğinizi emi :roflol:

kızz filizz essahtan sığışırmıyız bak bu yaz olmaz ama 2010 yazı nasipse ben gelirim malum bu yaz velet dünyaya gelecek nasipse haziran sonu doğum bekliyor doktor e sonrasıda malum yaz geçecek böylelikle ama 2010 yazını iple çekiyorum inan :) yandın sen kurtulamazsın :):):)

yasemin kıızz fazla yorma kendini anlaşılan sude hanımda onunla mutabakat yapmanı istiyor bu yüzden yiyorsun tekmeleri. kız sana bişi sorucam tekmeler çok kuvvetlimi nasıl? ben daha hissetmiyorum ya çok merak ediyorum. böyle seni hoplattığı falan oluyormu?

X