Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Karıncaya sormuşlar; '' nereye gidiyorsun?'', '' dostuma'', demiş. ''Bu bacaklarla zor'' demişler. Karınca; '' olsun, varamasam da yolunda ölürüm'' demiş.. Yolunda ölünecek dostlara...

mrb arkadaşlar ben doktordan geldim ultrasyonda görünmedi daha çok küçükmüş
tahlil yaptırdım pozitif çıktı

Petek canım tebrik ederiim. kan değerin kaç? ultrasonda hemen görünmeyebilir. sadece üstenmi baktı?

Merhaba Petek. Çok sevindim canım. İnşaallah ultrasında da görürsün en yakın zamanda. darısı buradaki herkesin başına.

canımmm..ama ben inan moral vermek için yazmadım..gerçekleri yazıyorum..pozitif güç neleri yeniyor sizler de biliyorsunuz. insanlar kanseri yeniyor pozitif düşünerek...ve bizler hepimiz bebişlerimizi gerçekten istiyoruz..gerçekten istemek, başarmanın yarısıdır filizcim.ben buna inandım hep hayatım boyunca..niyetinizi bozmayın yeter..
bu sene doğum patlaması olacak diyorum O KA- DAR:))))) BAKIN DA GÖRÜN..filizcim hatta senden her an bir sürpriz bekliyorum ben..yani annesine bir kere tutunan bir bebişin olması bile süper bence.yine tutunacak ve bırakmayacak seni..inanıyorum ben..çok öpüyorum canımm..

canım çok sevindimm..tebrik ederim..Allah tamamına erdirsin inşallah..

bu arada herkes iyi akşamlar canlarım.ben kaçtım..az yazın ben yokken..okuyacam diye canım çıkıyo işe gelince..gece kuşlarııııııı:))))
öpüyorum herkesi..:1hug:

Petekcim tebrik ederim rabbim kucagınızada almak nasip etsin..ne garip bir kişi negatif bir kişi pozitif sonucu veriyor aynı günde... Neyse kızlar ben fazla takılamadım bugün affola..2 konu açtım eger bilginiz varsa sevinirim buyurun beklerim

nereeye açtın mavi deniz göremedim ben

:roflol:kaydirigubbakcemile3:roflol: filiz koptum yaa deli dicekler şimdi burda bana hoş diyolar zaten de yakında tescillencem kaydirigubbakcemile3

hehehe beğendiğine sevindim canım, daha gönderecektim ama KK devre dışı kaldı, neyse yarına artık sositososito

eee senden bana bulaştı gülüm naparsın hihoyyyt

çok sevindim canımcım, Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla :ecrin_bebek:

çok haklısın arkadaşım, biz bu işin üstesinden geleceğiz ve böyle olacağız en kısa zamanda ---> :CüvCüv:

Konu gebelikle ilgili degil birini zaten siz sormuştum daha öncede digerinide şimdilerde baktıgım birşey başka şeylerede odaklanmalıyım..öyle degilmi hep gebelik hep gebelik.....

kızlarr ben evimdeyim yine size yazamadan çıktım iş yerinden bu gün çok yoğundum kusuruma bakmayın çoğu muhabbetinize eşlik edemedim kızlar. eşimde evde anlayacağınız evdende fazla size katılamayacağım biraz böyle idare edicez :)
eee sizler neler yaptınız hatun kızlarrr bütün gün kaynayıp fokurdamışsınız maşşallah.

petek senin adına çok sevindim hadi hayırlısı abbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah kuzucuğunu...

filizcim nasılsın şekerim bu gün baya iyi idin umarım hala öylesindir tatlım

burcu sende ne var ne yok kızz işlerin hafifledimi?

arife peki ya senin ne alemde işler zuzum yoğunluk ne durumda?
eee yazsanıza yawww

YOKSA SİZ BENİ ÖZLEMEDİNİZMİ

oh hatuncum evine gitmiş msi gibi darısı bize işallah
işelrim yoğun ama programcı gelmediği için bişi yapamadım bütün gün boş takıldım anlıcağın yarın gelirmi bilmiyorum :sm_confused: bende evden pek açamıcam sanırım şu patronun verdiği kitabı okumakla meşgulum bitirip vermem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…