Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sevinçten ağladı bi ara şok oldu inanmadı şaka yaptığımı zannetti
bütün gece gözlerimin içine baktı gülümsedi sürekli

Slm kızlar...burcu filiz bunlar evet enerji yapar bencede nerden anladım benim gözlemledigim şu çünkü son haftalarda hep size bitkin oluşumdan sürekli tansiyonum düşüyor gibi oluyor demiştim ya şuanda onoları yemedigimden sanırım yedigim zamanlar iyi idim hatta gece uyku tutmuyordu valla..kan sayımım normal dedi ordaki hemşire doktor da yoktu..tahmin ettigim gibi sonuç yine herzamanki gibi 2 ml:nazar: negatif yanii...senağlama

Cerotcum peki hastanede nasıl bir tedavi uyguladılar biliyor musun? Ve hangi hastanede gerçekleşti bu? Ben Ayvalık'ta oturuyorum. İstanbul'da da doktorlara gittim. Yaşadığım yerde zaten doktor seçeneğim pek yok. Verilen karar şu: Yaşım 42 olduğundan yumurta rezervim azalmış, kaliteli yumurta elde etmekten başka şansım yok.

canım ankaradaydı arkadaşım..sanırım onun rahiminde sürekli açıklık vardı 1 mm-2mm kadar ve hastanede iğne tedavisi uygulandığını biliyorum sadece..
canım 42 yaş ne ki ya..yani benim anneannem 50 yaşında doğurmuş teyzemi ve dr bir daha bebeğin olmaz derken yani.bence bu sözlere kulak asma canım fazla..yani negatif düşünme lütfen..mesela ben mavi deniz e de söyledim..yumurtalarım 13 mm de kalmış ve gelişmemiş dedi ama şunu unutmayın bu dölleme işini sadece biz yapmıyoruz kızlar..yani dr umun bana dediğini paylaşayım sizinle "eğer sperm kaliteli ise ve uygun rahim duvar kalınlığı da mevcutsa 13 mm de yeter gebe kalmaya" demişti. yani canım diyeceğim bu tür işler hiç belli olmuyor..yine başka bir arkadaşımın kuzeninin de tüp bebekle bile çocuğu olmadı ama şimdi hamile..hem de kendiliğinden.POZİTİF POZİTİF POZİTİF filizcim..herkes abla diyor ama abla demeyeceğim ben..ben de 33 üm hani..yakınız..
canım bu arada annemlerde altınolukta yaşıyorlar.güzel memleket Balıkesir..oralarda da üremezsen buralarda çoook zor bacım..bence sen kımıldama yerinden..yaza doğru havası yeter oraların:))

günaydın cerot iyiyiz çok şükür sen nasılsın hadi hayırlısı canım inşallah gelmez kırmızılar haber ver bize

canım çok sağol.iyiym diyelim iyi olsun..korkudan wc ye gitmedim valla kırmızıları görüceem diye..ben ce bu stresi yaşamamak için 5-10 tane yılbaşı donu almak lazım kırmızılardan..en azından kırmızıyı seçemeyiz aradan:)))

hepinizi çoook öptüm kızlarrr...

mavi denizcim bekliyoruz haberlerini...

Slm kızlar...burcu filiz bunlar evet enerji yapar bencede nerden anladım benim gözlemledigim şu çünkü son haftalarda hep size bitkin oluşumdan sürekli tansiyonum düşüyor gibi oluyor demiştim ya şuanda onoları yemedigimden sanırım yedigim zamanlar iyi idim hatta gece uyku tutmuyordu valla..kan sayımım normal dedi ordaki hemşire doktor da yoktu..tahmin ettigim gibi sonuç yine herzamanki gibi 2 ml:nazar: negatif yanii...senağlama

:1hug: olsun canım bi dahaki sefere olucak işallah kan sayımın iyiymiş bak güzel haber bu işallah bi dahaki ay patalama yapıp tüm bekleyenler hamileyiiizzz dicezz işallah

canım aynı anda yazmışız ya..şimdi gördüm yazdığını..yani bitanem nolacak bir dahaki aya İnşallah o zaman..çok şükür kan sayımın normal çıkmış..o da önemli canım..
ben inanıyorum hepimizde çatır çatır doğuracaz valla:)))
lütfen canını sıkma ok..nazlanıyor sıpalaaaar..

hayırlısı olsun canım hakkında hayırlısı bol bol dua edelim bidaki ay için allahım en kısa zamanda benim mavidenizin ve bütün bebiş isteyen arkadaşlarımızın kucağını doldur kimseyi evlat hasretiyle sınama yarabbi amiinnnnnnnnn:ecrin_bebek:

Canıııııııııım sakın üzme kendini, her işte bir hayır vardır diye düşün, bak birtanem benim bildiğin gibi hamile kalmak gibi sorunum yok benim sorunum o bebeğin gelişememesi, ben her zaman her kaybımın arkasından çokı üzülüyorum ama aynı zamanda şunun için dua ediyorum, eğer hayırlı olacaksa versin rabbim, hayırlı olmayacaksa, sağlıklı olmayacaksa vermesin diyorum, hiçbiri de hayırlı olmayacakmış demek ki, hiç merak etme canikom, eninde sonunda sen de sağlıklı bir şekilde hamile kalacaksın, sadece zamanını bekliyor bebişin, hem bir gelecek pir gelecek hepimizin bıcırığı olacak o, burda bayram yapacağız hepimiz :teytey::teytey::teytey:

canım ankaradaydı arkadaşım..sanırım onun rahiminde sürekli açıklık vardı 1 mm-2mm kadar ve hastanede iğne tedavisi uygulandığını biliyorum sadece..
canım 42 yaş ne ki ya..yani benim anneannem 50 yaşında doğurmuş teyzemi ve dr bir daha bebeğin olmaz derken yani.bence bu sözlere kulak asma canım fazla..yani negatif düşünme lütfen..mesela ben mavi deniz e de söyledim..yumurtalarım 13 mm de kalmış ve gelişmemiş dedi ama şunu unutmayın bu dölleme işini sadece biz yapmıyoruz kızlar..yani dr umun bana dediğini paylaşayım sizinle "eğer sperm kaliteli ise ve uygun rahim duvar kalınlığı da mevcutsa 13 mm de yeter gebe kalmaya" demişti. yani canım diyeceğim bu tür işler hiç belli olmuyor..yine başka bir arkadaşımın kuzeninin de tüp bebekle bile çocuğu olmadı ama şimdi hamile..hem de kendiliğinden.POZİTİF POZİTİF POZİTİF filizcim..herkes abla diyor ama abla demeyeceğim ben..ben de 33 üm hani..yakınız..
canım bu arada annemlerde altınolukta yaşıyorlar.güzel memleket Balıkesir..oralarda da üremezsen buralarda çoook zor bacım..bence sen kımıldama yerinden..yaza doğru havası yeter oraların:))

canım çok teşekkür ederim, bana çok büyük bir moral verdin, elimden gelen herşeyi yapıyorum pozitif olmak için, ayrıca bu topiğe gelip de POZİTİF enerji almamak mümkün mü? tekrar teşekkür ediyorum canımcım :1hug:

canlarım sagolun desteginiz için üzülmüyorum diyemem ama öncekilerdeki gibi de dglm çünkü bu ay bunun böyle olacagını bu sonuçla karşılaşacagımı biliyordum..ya kızlar neden bilmiyorum ama sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor bana hep öyle aklıma geliyor ..eşimede dedim karamsar olma çok şükür halledilmeyecek problemimiz yok dedi..neyse ben sıyrılırım şimdi bu hallerimden...sagolun herşey için...

canlarım sagolun desteginiz için üzülmüyorum diyemem ama öncekilerdeki gibi de dglm çünkü bu ay bunun böyle olacagını bu sonuçla karşılaşacagımı biliyordum..ya kızlar neden bilmiyorum ama sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor bana hep öyle aklıma geliyor ..eşimede dedim karamsar olma çok şükür halledilmeyecek problemimiz yok dedi..neyse ben sıyrılırım şimdi bu hallerimden...sagolun herşey için...

Güzel arkadaşım benim, seni o kadar iyi anlıyorum ki, şu son birkaç gündür ben de öyle hissediyorum, hatta hiç olmayacak diye korkuyorum ama tıp o kadar ilerledi ki inan herşeye çare var, ölümden başka herşeye çare var çok şükür. Yeter ki biz olacağına inanalım ve bu inancımızı yitirmeyelim. Ayrıca kafaya takmamak gerekiyor. Taktıkça olmuyor. Biliyorum çok istiyorsun. Hepimiz çok istiyoruz ve bunun sabırsızlığını yaşıyoruz hepimiz de. Yapmamız gereken tek şey sabretmek ve umudumuzu yitirmemek. Tabii ki sıyrılacağız bu ruh halinden. Çünkü çaresiz değil bizim sıkıntılarımız. En azından bunu biliyoruz :)

bilirim o düşünceyi çok iyi banada oluyor sanki hiç olmucakmış gibi ama bazende tam tersini düşünüyorum kesinlikle olucak zamanı var daha erken sen içini ferah tut çok şükür sağlıklıyız elbette olucak er yada geç sağlıkla olsunda :1hug:

Canım benimm bak ne güzel demiş eşin... Ortada problemmi var. Meleğin muzurluk yapıyo annesine o kadar o geleceği zamanı biliyodur tatlım benim sen yeterki mutlu ol karamsar olmaa.s.

filizim canım çok geçmiş olsun bak kurtuldun bitti:hooray: Korunma işinde de bence doktorunu dinle.

sabahtan beri internette sorun var sabah yazdım yarım kaldı öylee gitmiş banyomkaydirigubbakcemile3

bulcukum nasıl oldun sende

ceren miden ne durumda benim uzun bi aradan sonra bugün gene ekşidi:çok üzgünüm:

Adam Paris'te bir lokantaya girmiş, bir köşedeki masaya oturmuş.
Gelen garsona siparişini vermiş:
- Kızarmış tavuk yanında patates kızartması istiyorum. Ama mutlaka "Poulet de Brest" olsun, yoksa yemem. Onun için önce çiğ tavuğu getirin bir göreyim! (Poulet de Brest Fransa'da kaliteli bir label'dir.)
Garson şaşırmış ama ses etmemiş; bir müddet sonra tavuğu getirmiş.
Adam küçük parmağını tavuğun poposuna sokup çıkarmış, koklamış.
- Siz beni aptal yerine mi koyuyorsunuz, demiş. Bu Brest tavuğu değil. Bu Nanterre'den gelmiş...
Garson lahavle deyip mutfağa gitmiş; biraz sonra yeni bir tavukla gelmiş. Adam yine küçük parmağını tavuğun poposuna sokup çıkarmış, koklamış.
- Bu da Brest tavuğu değil ki. Bu Bordeaux yöresinde yetiştirilmiş. ..
Deyince, yan masalardan birinde oturan bir adam kalkıp yanına gelmiş, pantolonunu ve donunu sıyırıp poposunu adama dönmüş:
- Size zahmet olacak ama, demiş, ben yetimhanede büyüdüm. Anamı babamı hiç tanımadım. Bana nereli olduğumu söyleyebilir misiniz?
:roflol:

haklısının cnm işte insan zaman zaman karamsarlıga kapılıyor benimde ara ara olmayacakmış gibi geliyor..çok şükür bizler saglıklıyız rabbim hayırlı zamanını bekliyor olacak hepimizin bebişleri inş..

yasemşnk sana cvp yazarken prgram geçici bi süre kapatılmıştır gibi bişi dedi ödüm patladı atıldım diyekaydirigubbakcemile3
iyyim çok şükür ağrım yok pazar günnüe kadarda olmaz işallahhh :Saruboceq:

:roflol:kaydirigubbakcemile3:roflol: filiz koptum yaa deli dicekler şimdi burda bana hoş diyolar zaten de yakında tescillencem kaydirigubbakcemile3

kızlarr ben geldim fakat fazla kalamıcam üzgünüm çok işim var elimde :KK43:
filiz bayıldım fıkralara alemsin yani sen çok yaşa emi tatlım....
mavi deniz hakkında hayırlısı güzelim sen şu filize önerdiğin özel reçeteyi kendinede uygula hani dicem bende uygulayayım ama neyime :):):)
yasemincim benim mide bu sıralar iyi allahıma şükürler olsun aman diyim maşşallah böyle devam etsin. kız senin mide yanmaların geçtimi yoksa yenimi başlıyor?

X