Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

petekcim tebrik ederim..çıkar ayak senden bu haberi aldım çok sevindim..ben de yeniyiim bu topikte..inşallah bana da uğurlu gelir canım burası..Allah tamamına erdirsin canım arkadaşım..sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına da al İnşallah..
valla iyi akşamlar demek için girmiştim..motive oldum peteğin haberini görünce..
kızlar darısı hepimize İnşallahhh
iyi akşamlarrrrr....gece kuşları çok yazmayın haa, sayfaları okumakla geçiyor zaman yarın sabah..evde bilgisayarı olmayanları da düşünün ayol..aaa kıskanıyorum ama:))
öpüyorum herkesiii..
sevgilerr

cerotcum güle güle..bence gece kuşları fazla yazmayın valla bende okuyamıyorum sabah okumakla geçiyor zamanın...hadi hayırlısı sana da ugur getirir inş bu topik...

kızlar hepinize iyi akşamlar ben yine evimdeyim evden yazıyorum iş yerinden çıkarken fırsat olmadı sizde maşşallah iyi kaynatmışsınız oh oh ne güzel nazar değmesin topiğimize :)
neyse hatunlar hepinizin keyfi yerinde çok sevindim filizden de sağlıklı güzel haberler aldıkmı değmeyin keyfimize...
kocişim yanımda bana müsaade onunla ilgilenmeliyim tabi bebişimlede :)
hadi bende yemeğe iniyorum hepinize byeeeeee....

kızlar hepinize iyi akşamlar ben yine evimdeyim evden yazıyorum iş yerinden çıkarken fırsat olmadı sizde maşşallah iyi kaynatmışsınız oh oh ne güzel nazar değmesin topiğimize :)
neyse hatunlar hepinizin keyfi yerinde çok sevindim filizden de sağlıklı güzel haberler aldıkmı değmeyin keyfimize...
Kocişim yanımda bana müsaade onunla ilgilenmeliyim tabi bebişimlede :)

iyi akşamlar cerencim bu aralar görüşemiyoruz pek hadi bakalım bebişinle birlikte kocişinin yanına

Kızlar bende çıkıyorum hepinize iyi akşamlr kendinize dikkat edin kocaman öpüyorum .

EN ACİLEMİNDE................kızlar lütefen acilen cvp yazın az önce duş aldım üzerimi giyinirken aynadan göbeğimin altından aşağıya kadar olan bölümde belirgin kahverengi çizgi var ya ne olduğunu biliyorum yani yengem yiğenime hamileyken çıkmıştı ama benim adetime 5 gün var olabilirmi lütfen çok çok heycanlandım olabilirmi sizce cvp yazarsanıoz sevinirim...

EN ACİLEMİNDE................kızlar lütefen acilen cvp yazın az önce duş aldım üzerimi giyinirken aynadan göbeğimin altından aşağıya kadar olan bölümde belirgin kahverengi çizgi var ya ne olduğunu biliyorum yani yengem yiğenime hamileyken çıkmıştı ama benim adetime 5 gün var olabilirmi lütfen çok çok heycanlandım olabilirmi sizce cvp yazarsanıoz sevinirim...

canım bi test yapsan daha iyi anlarsın bende olmadı öyle çizgi falan

Canim o dedigin cizgi herkeste biraz oluyor bende hamile kalmadan oncede vardi. Dedigin cizgi hamileligin ilerleyen donemlerinde koyulasiyor. Yani bu hamilelik belirtisi olamaz.

kocişim yanımda bana müsaade onunla ilgilenmeliyim tabi bebişimlede :)

ben geldim canım, merak etme iyiyim, şu an aynen şu durumdayım kafamçokkarıştı mirmirmirmir başımın dönmesinden başka bir şey yok o da anestezinin etkisinden, biraz da sancım var yemekten sonra ağrı kesici içeceğim.

hepinizi çooooooooook seviyorum ve hepinizin desteği için çooooooooooook teşekkürler canlarım :1hug:

ben geldim canım, merak etme iyiyim, şu an aynen şu durumdayım kafamçokkarıştı mirmirmirmir başımın dönmesinden başka bir şey yok o da anestezinin etkisinden, biraz da sancım var yemekten sonra ağrı kesici içeceğim.

hepinizi çooooooooook seviyorum ve hepinizin desteği için çooooooooooook teşekkürler canlarım :1hug:

Gecmis olsun canim. Allahim en hayirli zamanda hayirli evlat nasip etsin.

kızlar bu ne ya Allah bozmasın bu ne kaynatma böyle oku oku valla kafam allak bullak oldu -tatlicadiarzu- son okuduklarım aklımda kaldı valla kızlar affedin beni tek tek her konuya katılmak isterdim ama sayfa sayılarını bi gördüm :1shok:
petekcim tebrik ederim Allah sağlıkla kcağına almayı nasip etsin
filizcim geçmiş olsun canımcım Allah bidaha böyle bişie yaşatmaz işallah :1hug:
ceren senden özendim bende bi ara güzel bir resmimi bulursam koyucam zaman alıcak bu tabi böyle bir resmimi bulmak için-tatlicadiarzu- banada güsel desinler banane bananee :dilcikar:
kızlar valla çok süpersiniz menzilcim bu sıalar gece kuşaları dinlenmeye çekiliyor gündüzleri başlıyolar ben bile her daim burdaydım biliosunuz giremez oldum bide üstüne patron okumam için iki kitap verdi zaten kendi kitabım var ama hayır diyemedim şimdi öncelik onunkileri okuyupda vereyim diye uğraşıcam bi tanesinin adı kocalar okulu ilgimi çekti beğenirsem tavsiye ederim kaydirigubbakcemile3
şu anda online kimse yok galiba baktığımda göremdim kimseyi

heh menzil gülü sen gelmişsin yatcam tekrar deyince online olmadını dşündüm bende

kimse gelmicek anlaşılan bende çıkayım madem:a015: yarın güzel bir günde görüşürüz arkdaşlarım hepinize iyi geceler

X