Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bu arada herkese selam. Burda sabah saat 8:15, daha yeni kalktim sayilir ama geri yaticam. Maasallah topigimiz yine civil civil, sayfalara yetisilmiyor. Allah tum arkadaslarimin nesesini daim etsin. Ama bu arada htc80 arkasimin dedigi gibide lutfen hergun dua edelim Gazzedeki mumin kardeslerimiz icin. Allahim onlarin olenlerine rahmet, hayattakilerinede sabir yagdirsin. Insallah orayi guvenli bir yer haline getirsin. Onlara bunlari yapanlarida kahretsin.

cnm yatmadınmı sen daha uyku tutmadı galiba..valla kızlar ben sıkıldım bugün işte sanırım p.tesi olmasından kaynaklanıyor..

Bence de çok güzel görünüyorsun ceren. Ben Filiz' i de çok beğenmiştim. Maaşallah ikinize de.

arkadaşlar bende hamileyim sevinçten yerimde duramıyorum yemek bile yapamadım
sabırsızlıkla eşimi bekliyorum çooook mutluyum
allah herkese nasip etsin

canım mavi deniz senin güzel kalbinden ve içten tavırlarından aynı zamanda cerende dahil bu dediklerime şüphem yok sadece isim vermediğim için bu durum oluyo mesela geçmişte ben nur arkadaşımıza içten kelimeler yazdım ama kendisi online başka sohbetlere devam etti ama benim yazımı görmedi sadece buna alındım belkide siz haklısınız çok alıngan oldum bu sıralar ama bir gerçek hepinizi çok ama çoook seviyorum

canım valla görmemişimdir kusura bakma çok üzüldüm sen böyle yazınca ben birine yazarken arada kaldıysa ondan görmemişimir değilse neden cevap vermeyeyim sana valla çok üzüldüm şimdi:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

X