Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlaaarrr Allahıma binlerce şükür hamileyimmm.:dance::sm_cool::sm_cool: Allahım bekleyen isteyen herkesin kucağını doldursun inş kimseyi aratmasın, bekletmesin:Saruboceq::Saruboceq:

ALlahım nekadar güzel ben daha yeniyim burda ama iki üç kişinin hamile olduğunu öğrendim üye olduğumdan beri çok hriha bişey rabbim tamamına erdirip kucağına almayı nasip etsin cümlemize

ekim ayında patlama oldu kız ne 2-3 kişisi bende sıraya girdim kimseye vermem sıramı arkama dizilin kızlar:))))))))))şaka bi yana aman maşallah diyelim cidden umudunakavuşanların sayısı arttı hadi anne adayları sayınız gitgide artıyor bizlerden dualarınızı eskik etmeyinde bizde sizden olalım:)))))ben hissediyorum dualarınızı canlarım dillerinize yüreğinize sağlık

merhaba!! ben aranıza yeni katıldım! 20 şubat 2007'de 13 haftalık hamileyken bebk karnımda öldü fakat benim 16. haftada haberim oldu. rutin kontrolüme gittiğimde anlaşıldı! yani bebek karnımda 3 hafta ölü kaldı. elhamdülillah bana birşey olmadı hatta ogün doktora bile gitmeyecektim eşimin zoruyla gittim. Çok rahat hamilelik geçiyordum o yüzden dr gitmek istemiyordum ama iyiki gitmişim yoksa çok daha kötü şeyler olabilrdi. sakın dr. gitmeyi ihmal etmeyin düzenli bir şekilde gidin. dr bana 4 ay hamilelik yasağı verdi daha sonrada eşimle ben pek istemedik. şimdi 1,5 aydır korunmuyorum. eşim sağlık sektöründe olduğu için bir takım testler yaptı ve tsh biraz yüksek çıktı 5,2 falan doktor çok yüksek değil dedi fakat hamilelik için problem olabilir dedi hamile olsan bile düşük riskin var dedi. buna benzer sorunu olan arkadaşlar var mı? ve herkes bana kürtajdan sonra fazla ara verme dediler sonra zor hamile kalırsın dediler sizce bu doğru mu ve şu an hamilelik içşin acele mi ediyorum acaba! bütün hamiş arkadaşları tebrik ediyorum bekleyen arkadaşlara da sabır ve Allah'tan tüm istekleri için kabul temenni ediyorum.

Kızlar maşallah bu ne ya? Yazdıklarınızı okuyasıya canım çıktı. Herkese cevap veremeyeceğim için şimdiden özür diliyorum. Benim 2 gündür ovulasyon testim silik çıkmaya başladı, yumurtlamamı bekliyorum, şükür bu kadar gördüğüme bile seviniyorum. Ovulasyon testi kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Bu silik çizgiler yaklaşık ne kadar sürüyor? Testlerim az kaldı, hepsini harcamak istemiyorum geçen seferki gibi son anda bitivermişlerdi. Kaçırmak da istemiyorum günümü. Herkese teşekkür ediyorum.

cnm sagol..sizlere döküyorum içimi iyi ki varsınız aslında dışa vuramadıgım bazı sıkıntılarım var ve boguluyorum kimseye anlatamıyorum..cnm benim tahminim rahime yumurtalıga bakacak galiba genelde 3 günü çagıranlara bu şekilde bakmış hormon tahili olsa idi hastaneye çagırıdı kan tahlili falan ama yinede bilemem ben meraklıyım azcık gitmeden ne olacak ne yapılacak bilmek isterim..bende bendeki kalanı bitireyim belki sonra yine cüz alırım..bence bittikçe yeniden okumaya başlayalım..sen neler yaptın cnm 21 günüm demişsin ama regl geç bitti sanırım senin onunlada ilgisi olabilir yumurtlamanın geç olması..bak ben regl bile olamıyorum kaldıki hamile kalayım..acaba görebilecekmiyim o günleri..saka maka sanırım burada benssenb, rahel, sen, ben kaldık başka varmı henüz hamiş olmayan yeni gelenlerinde çogu hamiş galiba...hepimiz hakkında hayırlısı olsun..

Canım galiba sıkıntısız kimse yok bu dünyada, içinde biriktirme sakın. İnşallah herşey geçecek ve iki cihanda çok mutlu olanlardan olucaz hep birlikte. Son günlerde şunu anladım, hiçbirşey benim elimde değil, boşu boşuna kendimi sıkıntıya sokuyorum, herşey olacağına varıyor. Yaradan isterse oluyor, vermezse/ istemezse onu kimse (ben dahil) yapamıyor. Bu bebiş içinde öyle, aile yaşantımızda da, her anımızda her işimizde böyle. Canım arkadaşım yapacağımız tek şey birbirimize dua etmek, arkamızdan yapılan dualar kabul ediliyor biliyorsun.
Canım kaçıncı cuzda kalmıştık hatırlıyor musun? Hatırlayan var mı?

kızlar selammmmm ben geldim...biliyorum bana kızdınız ama valla site yoktu kaç gün biliyorsunuz...hepinişzde özür dilerim..ben maalesef gecikmeli olarak kırmızıları gördüm ve pzt aşılama için start verildi. şu an iğnelerimi vuruluyorum..bugün sabah ultrason kontrolüm vardı iğnelere devam.. siler nasılsınız burcudan sonra yeni hamişimiz varmı.?? Geçmişi okuyacağım şimdi..Hepinizi öpüyorum...

Canım Allah rastgetirsin. Dualara daha sıkı devam.

cnm sagol bilgi verdigin için bende elimde olmadan stres yapıyorum ne yapayım kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama..neyse hele bir regl olayım hemen randevumu alacam...bu aralar şu bebk konusunu yeniden gözden geçirmeye başladım nedense..daha önce de yazmıştım neşenin kine benzer sorunlarım vardı bir iyi derken bir bakıyorsun aslında hep aynı gidiyormuş diyorum..ve sonra bazı şeyleri yeniden düşünmeme neden oluyor bu durum..bebk için hiçte elverişli bir durumda oldugumuzu görmüyorum..neyse geçer mi bilmiyorum bunlar ama benim adam akıllı düşünüp karar verip bunu konuyu eşimle konuşmam lazım...lkarmakarışıgım kızlar sizlerden başkasıyla konuşamıyorum kimin arkamdan ne diyecegini ne düşünecegini bile kestiremez oldum arkadaşlarım var tabii ama bu konuyu konuşmak....bilmiyorum offf.allah hepimizin dualarını kabul etsin diyorum...

Canım seni öyle iyi anlıyorum ki, diyebileceğim tek şey dua et ve bol bol Ayetel Kürsi oku. Bana da Menzil Gülü öğretti, canım hiçbirşey bizim elimizde değil, dilerim Mevlamdan en kısa zamanda hayırlısıyla sıkıntılarından kurtulursun ve kurtuluruz.

Kızlaaarrr Allahıma binlerce şükür hamileyimmm.:dance::sm_cool::sm_cool: Allahım bekleyen isteyen herkesin kucağını doldursun inş kimseyi aratmasın, bekletmesin:Saruboceq::Saruboceq:

Tebrik ederim canım. Yaaaa özendiriyorsunuz beni deeeeee.:))

Canim ben sana diyorum muhakkak doktora gidiyorsun bu ay itiraz yok hee..Yumurtlamiyor olabilirsin, bundan emin olman lazim, zaten vucut alarm veriyor, adetlerin cok uzun suruyor. Canim sakin ihmal etme.

Canım cumadan beri ovulasyon testimde silik çizgi çıkmaya başladı, yaklaşık ne kadar silik çizgi görünür? Zaten bu ay hamiş olayım yada olmayayım doktora gidicem inşallah.

Canim hayirli olsun, hadi bakalim, insallah sirayla benssenb, sen, nesemese hadi bakalim sizlerinde hamislik haberleri yakindir ben inaniyorum.

Canım ya sorma herkes hamişim diye yazıverince içim gidiyor, ben ne zaman böyle yazıcam diye düşünüyorum:KK43:( burda da epeyce hamiş oldu maşallah. Ya hamişliği bekleyen kaç kişiyiz biz???

aarkadaşlar bu arada bu gün rahim filmi çektirdim baya acılı oldu eve yeni geldim doktor bu kadar acı çektigine göre kanallarda problem olabilir dedi senağlama filim sonuçlarına pztesi bakacak hafifte kanamam oldu hayırlısı bakalım pztesiyi bekleyecegim :çok üzgünüm:

Geçmiş olsun canım, benim de çektirmem gerek ve erteliyoum bakalım nereye kadar erteleyeceğim.

arkadaşlar hepinizin huzurunda burcu arkadaşıma teşekkür etmek istiyorum çünkü hamişliğini öğrendikten sonra bana pre_seed ve ovulasyon testleri gönderdi hemde taa A.B.D den canım arkadaşıma çok ama çok teşekkür etmek ve bunuda sizlerin huzurunuzda yapmak istedim teşşekkür ederim menzil gülü şayet bende bunları bitirmeden yada hiç gerek kalmadan hamiş kalırsam bende neşeye yollayacağım oda kalmazsa sırayla topikteki arkadaşlar arasında dolaştırırız yeterki hepimiz hamiş kalalım bu öncülüğü yapan arkadaşım menzilime tekrar teşekkür ediyor ve sevgiyle yanaklarından öpüyorum

Canım ya arkadaşlığımızın bu kadar ilerleyeceği aklıma bile gelmezdi, hepinizden Allah razı olsun. Canım ben preseed aldım netten, yalnızca yumurtlama günümü bekliyorum. Sen hamiş olursan başka bir arkadaşımıza gönder. Ben hamiş kalırsam kalanları Mavideniz'e göndericem inşallah.

yok burcum yumurtlama günüm geçmedi gelecek aya tam tekmil hazırım şuanda:)))))

iyi olmana lekelerinin geçmesine çok sevindim arkadaşım bencede en iyisi dinlenmek kız sen zaten kendi doktorun olmuşsun anam bi hamile kalayım en yakın doktorum sen olacaksın:))))

Benim doktorum da Menzilgülü:)) üniversitede yanlış bölüm okumuşsun sen kız:)

Kızlar sormayı unutmuşum, adaçayı yumurtlamayı geciktiri mi? Ben bu ay çok içtim. Kimi adaçayı içmeyin diyor kimi için diyor, Hangisi doğru?

Nesemesem adacayi icme canim cunku o hormon dengeni bozar. Zannedersem ostrojen salgiliyordu. Senin vucudunda bu dengeli ise zaten neden daha fazla ostrojen olsun dengeni bozarsin icme daha.

Nesemese ve benssenb kiz simartmayin beni oyle, bende internetten ne okuyorsam onu biliyorum, sizlerden bir farkim yok anacim. Yinede komplimaniniz icin tesekkurler:)))

Canim nesemesem mesela ben 14. gun yapmaya basliyorum silik cikiyor, 15. gunde silik cikiyordu, sonra 16. gun tam cikiyordu yani 2-3 gun silik cikiyordu ve sonraki gun iki cizgide tam koyu cikiyordu. Insallah yaklasmis olabilir, sen bu gunlerin sakin ama sakin bos gecirme, biliyorsun spermler 2-3 gun yasiyor en az, helede pre-seed kullanacaksin dahada fazla yasayabilir. Kocana sakin soyleme muhtemel gunler oldugunu. Hadi anacim goreyim seni:)))

yok kız şımartmak için demiyorum ayrıca şımarmak hakkın çünkü hamişsin dimi ama:))))
yani gerçektn çok araştırmacı olduğun için biçok şeyi gerçekten çok iyi bildiğini düşünüyorum ve dediğimde ciddiydim yani nitekimde bunu özel mesajlarımda göstermiş bulunmaktayım:))))

neşe burcunun dediği gibi eşne belli etme ve bu ay olmazsa şayet kesinlikle bende doktora gitmen hatta gerekirse film çektirmen taraftarıyım

diğerr kızlarrr ne oldu yaaa yasemin,lotus,rahel,librarian,mavi deniz,emillyy...ya nerelerdesiniz bi ses verinsenize karabiberim ve fatıma sizeride anıyorum sadece görmniz için bilesiniz hıh

Nesemesem adacayi icme canim cunku o hormon dengeni bozar. Zannedersem ostrojen salgiliyordu. Senin vucudunda bu dengeli ise zaten neden daha fazla ostrojen olsun dengeni bozarsin icme daha.

Nesemese ve benssenb kiz simartmayin beni oyle, bende internetten ne okuyorsam onu biliyorum, sizlerden bir farkim yok anacim. Yinede komplimaniniz icin tesekkurler:)))

Canim nesemesem mesela ben 14. gun yapmaya basliyorum silik cikiyor, 15. gunde silik cikiyordu, sonra 16. gun tam cikiyordu yani 2-3 gun silik cikiyordu ve sonraki gun iki cizgide tam koyu cikiyordu. Insallah yaklasmis olabilir, sen bu gunlerin sakin ama sakin bos gecirme, biliyorsun spermler 2-3 gun yasiyor en az, helede pre-seed kullanacaksin dahada fazla yasayabilir. Kocana sakin soyleme muhtemel gunler oldugunu. Hadi anacim goreyim seni:)))

Canım iyiki bugün sormuşum sana, tam da bugün test yapmayayım diyordum ve adaçayı içecektim. O zaman adaçayını bırakıp su içmeyi keseyim, belki bugündür :)) zaten eşime " preseedi önce bir deneyelim yumurtlamadan önce" dedim anlamasın diye, yoksa direk yumurtlama gününde ullanıcam desem stres yapar. Ay kıssslar az değiliz biz:) Bişey daha canımcım, diyelim ki iki çizgi de koyu çıktı hemen o gün çalışma yapmak gerekiyor mu 1 gün sonra mı?Daha preseede başlamadım, başlasam mı ki? Ay çok heyecan yaptım, hadi hayırlısı. Hep beraber hamiş kalalım ne güsel olur dimi?

yok kız şımartmak için demiyorum ayrıca şımarmak hakkın çünkü hamişsin dimi ama:))))
yani gerçektn çok araştırmacı olduğun için biçok şeyi gerçekten çok iyi bildiğini düşünüyorum ve dediğimde ciddiydim yani nitekimde bunu özel mesajlarımda göstermiş bulunmaktayım:))))

neşe burcunun dediği gibi eşne belli etme ve bu ay olmazsa şayet kesinlikle bende doktora gitmen hatta gerekirse film çektirmen taraftarıyım

diğerr kızlarrr ne oldu yaaa yasemin,lotus,rahel,librarian,mavi deniz,emillyy...ya nerelerdesiniz bi ses verinsenize karabiberim ve fatıma sizeride anıyorum sadece görmniz için bilesiniz hıh

Tamam canım, hiçbişi belli etmek yok ve doktora mutlka gidilecek, ne derse yapılacak inşallah. Teşekkür ederim arkadaşım. Hadi bizim eskiler nereye kayboldu, özledim hepinizi.

Canım iyiki bugün sormuşum sana, tam da bugün test yapmayayım diyordum ve adaçayı içecektim. O zaman adaçayını bırakıp su içmeyi keseyim, belki bugündür :)) zaten eşime " preseedi önce bir deneyelim yumurtlamadan önce" dedim anlamasın diye, yoksa direk yumurtlama gününde ullanıcam desem stres yapar. Ay kıssslar az değiliz biz:) Bişey daha canımcım, diyelim ki iki çizgi de koyu çıktı hemen o gün çalışma yapmak gerekiyor mu 1 gün sonra mı?Daha preseede başlamadım, başlasam mı ki? Ay çok heyecan yaptım, hadi hayırlısı. Hep beraber hamiş kalalım ne güsel olur dimi?
Canim iki cizgide koyu ciktiktan yaklasik 10-12 saat sonra iliski yap, tabiki pre-seedle, bu hemen yumurtlama oncesi olucak olan iliski. Ki bu cok onemli cunku spermler yumurtaya 5-6 saatte ulasiyor o yuzden yumurtlama olmadan hemen once spermlerin orda olmasi lazim. Birde ikinci olarak, ertesi gun yani yumurtlama olduktan sonra iliski olsun. Iste ilk iliskiden yaklasik 24 saat sonra bir daha iliski yap. Ama sen bugunude bos gecirme. Cunku spermler 2-3 gun yasiyor. Erkenden yumurtaya varsinlar, orda beklesinler buyuk bulusmayi:)))

Sagolasin canim arkadasim...

Bu arada karabiberim siteye uzun zamandir girmiyor hadi onu affedelim ama fatima giriyor ve belkide bu yazdiklarimizi okuyor ki ben erkek interfilitesi basligina yazdiklarimida okudugunu dusunuyorum ama yinede cevap yazmiyor, sorunu nedir anlamadim. Bendende bir hihh!!!

Slm kızlar nasılsınız?çok özledim sizleri,evimi taşıdım çok şükür,birazda yerleştirdima.s,evde internet yok giremiyorum hala bağlanmadı:1no2:,bu akşam annemlerde kalıyorum bir bakayım dedim bu da çok yavaş açılmıyo sayfalar 2 saatte ,kısa zamanda görüşmek üzere,hepinizi öpüyorumŞenizŞeniza.s.

:teytey:

ben burdayım nasılsınız kıslar:teytey:ya ben bişi sorucam nolur beni bilgelendirin kesin menzil gülünün bu konuda bilgisi vardıryerimsenibenacayip bugün midemde yanma var sizdede oluyomu 12 haftadayım napabilirirm dr da önümüzdeki ay içi gitcem cvp bekliyom?

:teytey:

ben burdayım nasılsınız kıslar:teytey:ya ben bişi sorucam nolur beni bilgelendirin kesin menzil gülünün bu konuda bilgisi vardıryerimsenibenacayip bugün midemde yanma var sizdede oluyomu 12 haftadayım napabilirirm dr da önümüzdeki ay içi gitcem cvp bekliyom?

Canim aslinda bunu neredeyse herkes bilir, midede yanma hamilelikte normal birsey. 12. haftada isen bunun yavas yavas ortadan kalkiyor olmasi gerekir. Sen yinede doktorunada soylersin.

Benim agzimin tadi cok kotu, mide kalkiyor bazi yiyecekleri dusununce bile, bazi kokulari duyunca, taa 12. haftaya kadar surebilir benimde.

Hamişlerin mide problemleri var bizim de yumurtlama tespiti problemimiz. Bizim kızlar, benim ovulasyon testi 3 gündür silik çizgi gösteriyor bakalım bugün nasıl olacak, heyecanla bekliyorum akşamı, inşallah hakkımızda en hayırlısı olur. Benssenb, Mavideniz, Rahel ismini yazmadığım başka kimler var hamişliği bekleyen? Yoklama yapıyorum:)) burdayım deyin kısss...

merhabalar arkadaşlar ben cumartesi üye oldum bende hamişler klübünüze girmek istiyorum 3 aylık hamileyim her türlü bilgiyi paylaşmak isterim...:))

gunaydin nesemese hosgeldin canim,valla oyle bekliyorum gelip giden yok sabahtan beri kac kere girdim ciktim sonunda yavas yavas gelmeye basliyor arkadaslar

Hamişlerin mide problemleri var bizim de yumurtlama tespiti problemimiz. Bizim kızlar, benim ovulasyon testi 3 gündür silik çizgi gösteriyor bakalım bugün nasıl olacak, heyecanla bekliyorum akşamı, inşallah hakkımızda en hayırlısı olur. Benssenb, Mavideniz, Rahel ismini yazmadığım başka kimler var hamişliği bekleyen? Yoklama yapıyorum:)) burdayım deyin kısss...

ben varimhihoyyyt hamisligi bekleyenkaydirigubbakcemile5insallah bu ay umitliyim canim.gerci her ay umitleniyorum ama belki bu ay :lepi:eek:lacak,

X