Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Ayvalık Balıkesir'e bağlı olduğu için Balıkesir diyor, Balıkesir - Ayvalık arası 1,5 saat. Ben şimdi yola çıksam akşam saat 9 gibi orada olurum gülüm :jeyyar:

eeee tamam işte sen daha yakınsın akşam yemeğine yetişeceksin yane entelliyede şimdi çıksa anca pazar kahvaltısına bizde olurrr fisfisfis

Bir Koca Nasıl Pişirilir

Kocaların çoğu pişirilme sürecinde yanlış işlem gördüklerinden yumuşaklıklarını ve iyi niteliklerini kaybederek bozulurlar.
Gerçek odur ki bazı kadınlar onları sıcak suda haşlayarak, bazıları ilgisizlikleri ile dondurarak, bazıları da basıp, ezip turşusunu kurarak ve yine kimileri savurganca harcayarak bozulmalarına neden olurlar.

Özenilerek hazırlanan her kocanın iyi ve yumuşak olacağı söylenemez.Ancak iyi pişirilenin gerçekten tadına doyum olmaz.

Şeniz Şeniz Şeniz

BENİM KOCA GİBİ kaydirigubbakcemile3

çok güzel ceren, eh ben bazen sıcak suya sokup haşlamak bazen de deepfreez'e koyarak dondurmak istiyorum ama arayı buluyorum sanırım zaman zaman, neyse yine de şanslıyım diyeyim ben :) biraz kıvama getirmeyi başardım, az bir yolumuz kaldı, inatçılığı olmasa tam kıvama geleceğiz :)

canım deam ediyor 5 günlük ilaç verdi işte 2.5 günü kaldı 17sinde randevumuz var gittiğimizde tekrar idrar tahlili yaplacak

ayyyy canımcım ya idrar yolu enfeksiyonu dimi ooffff off allah yardımcın olsun. bu ara bende de var akıntı korkuyorum yinemi diye ama sanırım bu kez yakalanmadım çünkü allahıma şükür kasık sancım yok. canım dikkat et kendini sıcak tut ve bol sıvı tüket biliyorsun ama yinede yap bunları çok geçmiş olsun cicim....

Aman Cerencim sen de dikkat et, az çekmedin şu enfeksiyondan, aman diyeyim, havalar çok soğuk, ayaklarınızı üşütmeyin sakın

Arkadaşlar kafama bişey takıldı. Ben şuan 7+3 haftalık hamileyim. Bugün doktora gittim kalp atışlarını gördüm, çok mutlu olduk. Doktor boyu 7mm dedi. İNternette baktığım yerlerde boyunu 10-15mm olarak gösteriyor bu hafta için. doktor normal dedi. Sizce de normal mi bu boyut?
Yaşayanlardan cevap bekliyorum, tşkler..

merhaba merselcim, hoşgeldin. Benim bildiğim kadarıyla boyutların birebir aynı olması gerekmiyor, bazı bebekler daha ileride aradaki farkı kapatıyorlar, bence doktorun normal dediyse kafana takma ve rahat ol, aşağıdaki yazıyı oku tatlım :)

Bebeğinizin gelişimini hafta hafta izlerken ultrasonografide gebeliğinizi takipeden doktor tarafından size belirtilen kilo (ve bazı durumlarda boy) tahmininin sizin için ne kadar önem taşıdığını biliyoruz. Bu konuda yersiz bir endişeye kapılmanızı önlemek açısından sizin için hazırlanan aşağıdaki açıklamayı mutlaka okumalısınız...

Hafta hafta gebelik bölümünde sitede her hafta verilen bebek ağırlıkları yanlızca ortalama ağırlıklardır. Gelişim döneminde olan normal fetusların en az ve en fazla olması gereken ağırlıkları oldukça geniş bir yelpaze içinde yeralırlar. Bu nedenle gebeliğinizi takip eden doktorun ultrasonda yaptığı "kilo tahmini" bu haftalarda belirtilenlerden oldukça farklı olabilir.

Benzer şekilde bebeğinizin boyu da bu haftalarda verilen boylara tam uymayabilir. Bu sayfalarda verilen boyların "tepeden tırnağa" olduğunu, ancak ultrasonda özellikle 14. Haftaya kadar belirlenen "boyun" baş ile popo arasında yeralan mesafe olduğunu, böylece bacak boyunu içermediğini unutmayın. 14. Haftadan itibaren ultrasonda boy ölçümü yapmak çoğu durumda gereksizdir ve rutin boy ölçümü yapılmaz.

Doktorunuz size bebeğinizin kilosu (ve eğer söylemişse boyu) normal diyorsa bunu kabul edin ve asla başka bir anne adayıyla karşılaştırma yapmayın...

Dr. Kağan Kocatepe

Kızlar merhaba,

Öncelikle azra21, zennev, ceriot, mersel hoşgeldiniz.

Bugün girdim ara ara ama geçmişi okumaktan yazamadım bir türlü. Soranlar olmuş çok sağolsunlar.

Mavi Deniz canım ben çok merak ettim hatta yazdım da merakımı ama çok da üstelemek istemedim. Çünkü pozitif çıksaydı hemen buraya yazıp sevincini paylaşacağını düşündüm. Negatif olduğunu tahmin ettim. Üzmemek adına sormadım canım.

Filizciğim, hep takip ediyorum yazdıklarını. Bir an önce geçer ağrıların umarım canım.

Ceren sen beni online gördüğünde işyerindeydim. Topiği açık unutmuşum. yazamadığım için kusura bakma olur mu?

Kızlar ben bu ay 3. ayımdayım. Listeyi alıntı yapıp orada düzeltiyorum değil mi? 16 ocak da muhtemel günüm. Şey hamiş adayları günlerini yanına yazsalar nasıl olur sizce. Birbirimizi takip edebilelim. Ben aklımda tutamıyorum da.

Aman Cerencim sen de dikkat et, az çekmedin şu enfeksiyondan, aman diyeyim, havalar çok soğuk, ayaklarınızı üşütmeyin sakın

kesinlikle yaa hamilelikte dahada zor bu hastalık.
kızlar sizlere söylüyoruz hamile olmanız şart değil bu havalarda özellikte meydana çıkıyor bu aman dikkat edin hepiniz kendinize....

.: imammmmmmmmm :.

Köyün birinde imam bir köylünün kizina asik olmus.Bakmis böyle olmayacak annesine babasina söyleyip kizi istetmis.Ama ne yazik ki kizi vermemisler.
Bunun üzerine imam çok üzülmüs.Bu halde camiye gitmis ve ezan okumadan önce 'TÜM SEVIPTE KAVUSAMAYANLARA GELSIN' demis.... :roflol: :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Canımcım sağol :)

Ben de seninle aynı fikirdeyim, hamiş adayları günlerini yazarsa arkadaşlarımızı takip etmek daha kolay olur :) Bende hafıza problemi var maalesef kafamçokkarıştı

Canim napim, hergun ayni burda benim icin. Henuz saat oglen 12:50. Cuma namazina gidicez birazdan insallah.

Canım kusura bakmazsan birşey soracağım. Cuma Namazına bayanlar da mı katılıyor? Burda Türkiye' de bunun bayaa bir tartışması oldu. Sonra unutuldu gitti. Siz nasıl yapıyorsunu canım orada?

Batuhan ya da Ceren öyle mi Cerencim... Çok güzel, hayırlısı olsun bakalım, daha ne kadar var cinsiyetini öğrenmene?

Kadınlar Meyvadır

KADIN VAR ; Seftalidir agızları sulandırır.

KADIN VAR ; Kirazdır kurtluysa bulandırır.

KADIN VAR ; Cins armuttur iyi gelmez bize.

KADIN VAR ; Visnedir kaynat reçel diye tabak tabak.

KADIN VAR ; Karpuzdur yandın çıkarsa kabak.

KADIN VAR ; Muşmuladir afiyet olsun size.

KADIN VAR ; Greyfurttur sıkarsın çıkmaz suyu.

KADIN VAR ; Keçiboynuzudur kemir ömür boyu.

KADIN VAR ; Kestanedir kış geçesiye sakla.

KADIN VAR ; Kavundur mutlaka kokla.

KADIN VAR ; İncirdir yaz kış yenir,

KADIN VAR ; Muzdur, hemen soymak gerekir.

Hasili Kelam Dünyada Her Kadının Benzeri Bir Meyvadır. Fakat Evlenince Erkegin Yedigi Hep Ayvadır

Batuhan ya da Ceren öyle mi Cerencim... Çok güzel, hayırlısı olsun bakalım, daha ne kadar var cinsiyetini öğrenmene?

canım nasipse 20 gün sonra üçlü test için gideceğiz doktora ve gittiğimizde bıcırık eğer gösterirse öğrenicez. inşallah :Saruboceq:
çok merak ediyorum doğrusu acaba kız annesimi olucam yoksa oğlan anasımı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…