Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yaw ben ne alınıcam beee ben senmiyim hııhh sırnaşık şey
neyse hadi sana iyi tatiller cicim pzt. grş. inş.
bye bye

Yok artık. Heh bunları da yapalım iyice tepemize binsinler. Verdiklerimizi bulamayanlar da var. Bunu bulduklarına şükretsinler. Bunların kaçını onlar bize yapıyor acaba????

kopardın beni, ama çok güzel ifade edilmiş senağlama

sağlık olsun filizcim üzme kendini stres yapma zaten beden sağlığın bir süreliğine bozuk olacak olumsuz sebepler nedeni ile bari ruh sağlığın yerinde olsun balım dikkat et kendine yeter. benden sana akıl vermek gibi düşünme haşaa ben hiç yaşamadım böyle bir şey o yüzden bu durumlarda ne edilir ne yapılır bilemem, sen yazıkki tecrübelisin doğru bildiğini yap. az kaldı allahın izini ile pazartesi tamamen biter seninde için rahat eder kuzucum....

mavi deniz sen en iyisi git kuzum iyice bir dinlen sonra gel görüşelim senle....

neşe hayırdır sen kocaya atıksın sanırım fena çıkışmışsın yazı için

nesecim çoooooook haklısın, bütün bunları yapalım iyice tepemize çıksınlar gerçekten valla... yok ben bu kadarını yapmam valla... evlenirken babam eşime "bak oğlum, başına iş alıyorsun benden söylemesi, filiz kolay bir kız değildir demişti" şimdi ise eşim zaman zaman "ya baban haklıymış, keşke onu dinleseydim" diyor şakayla karışık, ben de "eee geç kalmış değilsin, herşeyin bir çözümü var" deyince geri adım atıyor. Yok öyle tepeye çıkarmak... hehehehehe

Özellikle ben "2-Söylenenleri daima iyi dinle ve kocanın meşru emirlerine itaat et.." kısmına takıldım... yok öyle yağma... ben ve emirlere uyma, valla tamamen bana aykırı bir cümle :) hehehehehe

kızlarrr günaydın ben geldim kasığım ağrıyor hiç keyfim yok hiç dert yok gibi bide idrar yolları enfeksiyornu çıktı başıma

Aynen benim babam da böyle dedi. Bizden iyisini bulsunlar da görelim. Bizim varlığımız yeter be onlara dimi güzelim. Peh. Davulunu alçaktan asmayacaksın hiçbirzaman. Hemen kendilerini bişey zannetmeye başlarlar. Sonra da gelsin boynuzlar. Yok öyle. Sana sonuna akdar katılıyorum canım.

Yok atık değil aşıkım ama yok öyle adam milletine fazla yüz vermeyeceksin, oldukça olsun isterler. Azı çocuğuna, çoğu kocana göstermicen derler bizim buralarda:))

Ceren kızzzzzzz klava: oklava geliyor bak. Kız filizin durumunu düşünsene biraz. Bu şimdi konur mu buraya????klava: Ay kızdımmı kızdı diyorsunuz. Lütfen dikkatli olalım birazcık daha.

kızlar ok u oku bitmedi ne bugun böyyle yaa sen beni bırkatın nerdesin yanlzı kaldım ben geldim sen gittin den ibaret geçmiş muhabbetler :roflol: valla hepinizi öpüyoum canlrım okuyup çıkıcam açıkcası mavi deniz ne kadar kimse sormda desede sırf onun durumunu merak ettiğim için girdim topiğe neyse bayanlar ben çıkıyorum hepiniz mutlu kalın a.s.

Ceren kızzzzzzz klava: oklava geliyor bak. Kız filizin durumunu düşünsene biraz. Bu şimdi konur mu buraya????klava: Ay kızdımmı kızdı diyorsunuz. Lütfen dikkatli olalım birazcık daha.

ama bu farklı bir durum :çok üzgünüm: senağlama senağlama senağlama

bu gün yazılarıma fazla tepki aldım ben senağlama senağlama senağlama

Sana sonuna kadar katılıyorum hayatım. Ver ver ver... nereye kadar? Bir bakıyorsun dünyanın en anlayışlı kocası, bir bakıyorsun dünyanın en büyük hödüğü (pardon ama öyle benim kocam), hele de keyfi yoksa hiiiiç ama hiç çekilmiyor. Ama benim keyfim olmasa bile güler yüz bekliyor. Eeee bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Sen keyifsiz olacaksın bütün hödüklüğünü yapacaksın ama ben keyifsiz olacağım ama yine de güler yüz göstereceğim. Yok öyle yağma... Geöen gece sancım var bana niye suratın asık diye soruyor. Sancım var diyorum, geçer hayatım asma suratını diyor. Oldu bir de göbek atayım istersen dedim. Bazen kadın olduğum için kızıyorum. Ya biz kadınlığın bütün sancılarını acılarını çekiyoruz erkekler ohhhhh ne rahat. Ne ağrı ne sızı. Hayatları boyunca yaşadıkları tek şey sünnet. Ya biz? Her ay adet sancısı, çocuğun olur doğum sancısı, olmaz kürtaj sancısı. Ne bu ya? Neyse çok dolmuşum galiba... hehehe

kızlarrr günaydın ben geldim kasığım ağrıyor hiç keyfim yok hiç dert yok gibi bide idrar yolları enfeksiyornu çıktı başıma

geçmiş olsun hayatım, çok üzüldüm, ceren de yaşamıştı bu sıkıntıyı uzun süre, sen dikkat et ve varsa kullanacğın ilaçların sakın ihmal etme. Yapman gereken herşeyi yap güzelim. Sana nazar değdi galiba, önce uçuk, şimdi enfeksiyon. Tekrar geçmiş olsun canım, acil şifalar diliyorum :)

ama bu farklı bir durum :çok üzgünüm: senağlama senağlama senağlama

bu gün yazılarıma fazla tepki aldım ben senağlama senağlama senağlama

kıyamam ben cerenime, yok be güzelim darılma, biraz yaralara tuz basıldı sanki, geçer geçer üzülme sen :1hug: :1hug: :1hug:

ben artık resim koymıcam yazıda paylaşmıcam. aldığım tepkiler hoşuma gitmedi bir hamile kadının üstüne bu kadarda gelinmezki. biz size arkadaş deik dost bildik hoşumuza gidenleri paylaşmak istedik ama yanlışmış senağlama
sizler buna ister alınganlık diyin ister şımarıklık diyin ister ilgi bekliyor diyin ne derseniz diyin ama gücüme gitti yazmıyorum artıkın :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

aaaa ceren yapma sakın sensiz naparız neşede filiz üzülür die öle demiş canım benim herkes bilio senin kötü niyetli olmadığını canım sakın yapma böle tamam senin yazdığın yazıdaki durum çok farklı ama yinede adı aynı kürtaj o yüzden filiz etkilenir die öle demiş canım üzülme

ay ay ay benim gün ışığım çok mu üzülmüş Şeniz kıyamam ben sana ya... yapma böyle hamiş arkadaşım, bak bebişin de üzülür sonra, işte eğer o üzülürse alırım klava: yı elime haaaa! bak karışmam sonra... canımcım ne neşe ne de ben bir şey demedik, sadece biraz kocalardan yana muzdaribiz gülüm... sanırım neşeyle biraz ortak derdimiz var gibi geldi, ayrıca neşe diğer yazın için (ben çok beğendim ama içim sızlamadı değil) benim üzüleceğimi düşünürek öyle bir şey söyledi, kötü bir şey söylemediki bebişim, yapma böyle, biz hepimizi senin yazılarını ve karikatürlerini çok beğeniyoruz ve de seviyoruz... bizleri bunlardan mahrum bırakmayacaksın değil mi? neşe katıyorsun sen bizlere birtanem benim :teselli: a.s. :enbuyukkk: CEREN hehehe

ben geldim yine.... sanırsam dayanamayıp bir yazı daha paylaşacağım sizlerle :roflol: :roflol: :roflol:

çokmu yüzsüzüm sizce? a.s hihoyyyt delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…