Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

mektuba başlamadan önceeee hay ben bu netin diye sevgilerimi yollamak istiorum idareye kötükedihüso
çatlağım benimmm kimseden korkma yavrum yaşa aşkını doya doya aşık ol delir aşktan ama korkma aşk bu hayatta tadılacak en güzel duygulrdan biri aşksız olurmu hiç yaa

yok be anam ne deşmesi aşk olsun bizimde vardır elbet yaşadığımız tecrübeler malesef kötü olanlar ağırlıkta sen ağlarsan valla bende dayanamam ağlarım birlikte ağlaşırız canikom mafoldumben
ama her ne kadar kötü tecrübe yaşansada acılar çekilsede yinede aşk başka be gülüm herkesi aynı kefeye koymamak gerek evet malesef hep kötülerle denk gelmişsin kıymet bilmeyenler girmiş hayatına ama hekes aynı değil sen yine güven yine al birilerini hayatına belkide hiç tahmin etmediğin hadi canım dediğin insan sana yaşatır aşkın sevginin en büyüğünü valla hiç belli olmaz bu işler canım ya anlattırma bana şimdi halka açık yerlede kuzum yaaa....

Her zaman dua ederim balımmm sen yeterki yürekten sev ve adam gibi biri çıksın karşına sonuna kadar sev yavrum korkma :asigim:
canımsın benimmmm :kedi:
yok kısss korkmuyom aşık olmaktan doya doyada olurum deliririm kusarcasına heycanlanırım kaydirigubbakcemile3 gözümün hiç bişe görmediği zamanlar biliorum yaş 17-18 böyle sabahları kalp pır pır ederken canlanırmı üniversitedeyim dersi yok biliorum mesela allahım ne olur göreyim diye dua edip gördüğüm günleride biliorum ama büyüsünün kaçtığı günleride :hulya: böle gülümmm bende anı hikaye çokta konuşuruz gene yüzüm güldü neennnnn Şeniz

kıskandım bak herkese ne güsel şevkat gösteriyosun mafoldumben
kıskanma neeennnn :mymeka:

selam arkadaslar gecmısı okuyamadım umarım herkes ıyıdır...bızde dun dr.gıttık safra kesesı ıcın ..ılaclarımızı degıstırdı dr..sorun yok cok sukur artık dogumdan 6 ay sonra bı aksılık cıkmazsa amelıyat dıyor dr.sımdılık normal agrım sızım yok...cok sukur...kızlar kayın valıdem bende yaaaaa:çok üzgünüm:gelemıyorum yanınıza yaaadoguma kadarda bende oglusumun odası geldı bıara resımlerı ceker albume eklerım kızlar...yenı uyandım sımdı ben kahvaltımı yapayım fırsat buldukca gelırım arkadaslar ....allah a emanet olun...
a.s.sevtapcım nasılsın canımmm

günaydın cnm hoşgeldin
izle izle içindeki hallerini özleyeceksin kuzunun
ben doğumdan sonra doktora ilk kontrole gittiğimde dr. ultrasonla bakarken aha bebek nerde diye bir tepki verdiğimi hatırlıyorum kaydirigubbakcemile3 resmen dr.da hemşirede bendekopmuştuk :roflol: onu o ekranda görmeye o kadar alışmışımki bilinçsizce bebek nerde diye sordum hemde ciddi ciddi heee kafayı çizmişim o derece :roflol:
:roflol::roflol::roflol:

tünaydın kızlarrr
oğlum uyumuşken bi bakayım dedim
herkez iyi dimi
ben iyi sayılırım akşam acillik oldum gerçi dikişlerim artık acı boyutunu aşmıştı bende dikişlerin açıldığını düşündüm ama herşey yolundaymış normalmiş yaniii:bbo: sürekli yatmam gerekmiş
Miraçda emmeye başladı ayakta emziyoz annem tutuyo ben memeyi veriyorum çok zor oluyo ama napalım bi süre böyle idare etcez memenin tadını aldı artık sürekli emmek istiyo orda uyumak istiyo opuyorumnanaktan
bulcukummm cancanımmm hoşgelmişin güle güle olmuş amaaŞeniz nie o kadar acıdı dikişlerin yaawww içim parçalandı heee :çok üzgünüm:
burç ayakta emişmeyin anacım şöle rahat rahat yaaatt sen çok ayakta kalıon saten yolucam saçını başını sonra dikişte açılır nazarda değer he bişe olur yat çabuk seni ayakta görmeyimmm :mymeka: tontişimmmm :1hug: montofon ineciğim benimm dolup dolup taşsın memişlerinnn

kesinlikle nur canım yaaa bebişleri küçükten alıştırdınmı hem kendileri hemde anneleri rahat ediyor valla
çok eğlenceli oluyor dimi bende acaip eğleniyorum cerenle birlikte cıbı cıbı yaparken kaydirigubbakcemile2
gülçinnnn ben çok merak ettim biliomusun kucağına alıp duşun altınamı giriosunuz beraber bıcı bıcı yaparken :kedi:

oooooooo var ya... sen balık burcu musun bakiim? bu ne duygusallık? vay vay vay :1shok:

:bak bak bak... Burcu'mu engelliyor senin kısmetlerini?

hmmm... hepimizin hayatında bir veya daha fazla can yakıcı ilişki yaşanmıştır güzelim... kapıları kapatsaydık hiçbirimiz evlenemezdik... tam %100 güvenme ama kapılarını da kapama sakın... kendimi koruyacağım derken seni çok sevecek, çok mutlu edecek birini göremeyebilir ve kaçırabilirsin hayatım :)
ablacımmm ben yengeçimmm en az bi balık kadar duygusalım bide ben üstüne depresifim ama bi okadarda değişkenim 1 günde 30 çeşide girebiliorum ama yükselenim kovada kurtarıyo beniii kaydirigubbakcemile3

burcu engellermi beni hiiiiiçç o benim ufkumu genişletio benim göremediklerimi görür o üzülmemi istemez bende onsuz bişe yapmam kaydirigubbakcemile3

güvn kazanmak çok zormuş bunu anladım herkese şüpheyle yaklaşmak öyle kötü bişey ki ama umudu kesilenin rızkıda kesilir ben inançlı bi insanım ve umudumu kaybetmicem doğru yer doğru zaman doğru insan kaydirigubbakcemile5

yengeççim iyim canım sen nasılsın
saol canım iyi diyelim iyi olsunn

ablaaaaaaaaaa ben balıkım balıkkk hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

hem balık burcuyum hemde balık etliyim amaaaa
balık hafızalı değilim kaydirigubbakcemile3

görüyon demi abla cadı özgeyi kaydirigubbakcemile3
ben senin gibi balığı varya yirim yirimmmm palamutum benimmmm Şeniz
görün beniiiiiiii:lepi:

ay kızlar cevap veremedim miraç uyandı size yazarken bi emzirme faslı daha yaşadık şimdi uyucak inşallah
yatarak emzirme yöntewmini denicem
hade yatarak emişin bakimmm oğluşunlaa boyna tık memeyi ağzına ağlasın ağlamasın sürekli emzir emzirdikçe çoğalcak alışcak sonra böleee fazıl isyanlarda olcak :nazar: ortakçı çıktı bana deyiiiii :kedi:

çok kötüyüm bugün ağlayamıyorumda napacağımı çşaşırdım senağlamasenağlama
canımm benim yaaa kıyamamm nie böle oldunki sen şimdiii

kız nur bende senin yolundan geliom her dakka ağlıyom tutam diyorum kendimi ama yaşlar süzülüyoo
burç sendemiiiiiiiiiii akannehir

slm kızlar nasılsınız uamrım bebekler ve anneler hepiniz iyisini<zdir
mrb canım nasılsın

ÇOK ZOOOOR...........

Hayganos ve Hagop 75 ve 80 yaşlarında,
Feriköy'de yaşayan yaşlı bir karı kocadır.
Bir gün Hayganos tombul vücudunu koltuktan ayırarak muzip bir eda ile Hagop'a;
"Hagop Efendi, lakin hatirlorsun evde yalnız kalınca bir şeyler yapar idik.
Ben yatak odasına gidoorum!"
Hagop; "Heee ka yavrus, geloruum."
Az sonra Hayganus yatak odasından seslenir; Hagop efeeeeendiiiii!
Gelooorsuun! Şehvetim kaçooor
Hagop; "Heee! Heee! Heee!"
Biraz sonra yine Hayganos;
Hagop efendiiiii lakin geldin, geldin yoksam şehvetim gidoooor."
Hagop hemen cevap verir;
Ağzına mıçtımının karisi, sen orada mezar açmış bekleeeorsun, ben burada ölü diriltooorum.
:roflol::roflol::roflol:

Temel akşam eve gelmiş Fadime boynuna sarılarak karşılamış onu.

'Temel'um harika bir haberim var. Bir ay geciktim. Herhalde bir bebeğimiz

olacak, Doktor bu sabah test yaptı. Sonucunu alana kadar lütfen kimseye

söylemeyelim!' demiş heyecanla.

Ertesi sabah Trabzon Elektrik idaresinden bir görevli son faturayı

ödemedikleri için kapıyı çalmış:

'Siz Fadime misiniz? Biliyor musunuz bir aylık gecikmeniz var.'

'Bir aylık gecikmem olduğunu siz nereden biliyorsunuz?' demiş Fadime

hayretle.

'Bu dosyalarımızda açıkça görünüyor.'

'Ne? Dosyalarınızda mı?'

'Kesinlikle!'

'Beyefendi, bu gece eşimle bu konuyu görüşürüm!' demiş.

Fadime korkuyla ve akşam olanı biteni Temel'e anlatmış.

Temel ertesi sabah

kızgın bir boğa gibi Trabzon Elektrik idaresine dalmış:

'Neler oluyor burada? Karim bir dosyadan bahsetti. Aylık gecikmesi ile

ilgili!' diye bağırmış Temel.

'Sakin olun. Ciddi birşey değil!' demiş memur. 'Bu gecikme için bize

borçlusunuz!'

'Size borçlu muyum? Ya ödemezsem?'

'O zaman sizinkini kesmek zorunda kalacağız!'

'Ama o zaman Fadime ne yapacak?'

'Bilmiyorum!' demiş memur. 'Hanımefendi artik mumla falan idare eder...
ablatoooşşşş koparttın biziiiiiii :roflol::roflol:

ben anlatayım çekebilirsem resimde koyarım canım
mutfağım dar uzun canımm öyle büyük bir mutfak değilmalesef
binanın arka tarafında kalıyor sabah çok güzel güneş görüüyor öğle saatlerine doğru bira karanlık oluyor fayanslar orta boy ve kare gülçinim bi akıl ver ne olur sen zevkli hatunsun

canım benim yaa o zaman senin mutfakta açık renk dolap güzel durur tatlım dar uzun ise daha geniş gösterir birde gri derken koyu tonda bir grimi fayanslar kurşun rengi gibimi yoksa çift renk dolap daha mantıklı olurda

canım benim yaa o zaman senin mutfakta açık renk dolap güzel durur tatlım dar uzun ise daha geniş gösterir birde gri derken koyu tonda bir grimi fayanslar kurşun rengi gibimi yoksa çift renk dolap daha mantıklı olurda

açık bacım açık kirli beyaz gibi düşün

Son düzenleme:
mektuba başlamadan önceeee hay ben bu netin diye sevgilerimi yollamak istiorum idareye kötükedihüso
canımsın benimmmm :kedi:
yok kısss korkmuyom aşık olmaktan doya doyada olurum deliririm kusarcasına heycanlanırım kaydirigubbakcemile3 gözümün hiç bişe görmediği zamanlar biliorum yaş 17-18 böyle sabahları kalp pır pır ederken canlanırmı üniversitedeyim dersi yok biliorum mesela allahım ne olur göreyim diye dua edip gördüğüm günleride biliorum ama büyüsünün kaçtığı günleride :hulya: böle gülümmm bende anı hikaye çokta konuşuruz gene yüzüm güldü neennnnn Şeniz

gülçinnnn ben çok merak ettim biliomusun kucağına alıp duşun altınamı giriosunuz beraber bıcı bıcı yaparken :kedi:

ben senin gibi balığı varya yirim yirimmmm palamutum benimmmm Şeniz
görün beniiiiiiii:lepi:

oooo baştan söverek başlamışsın maşallah mesajınla sayfayı kaplamışsın kaydirigubbakcemile3

anaaammm ol kız ol aşık ol hayran kal kopta gel havalarda uç kanatlan yavruuuuummmm yakışır sana :eek:
allahım o gül yüzünü hep güldürsün emi kuşum hiç ağlatmasınnnn kaydirigubbakcemile3

evet canım alıyorum kucağıma cereni önce kendimi sonra onu soyuyorum giriyoruz küvetin içine bizim küvette oturma yeride var ben otouruyorum dizlerimin üzerine de cereni yüz üstü yatırıyorum veeee başlıyoruz yıkanmaya acaip güzel oluyor tabii su akdıkça ceren ellerini ıslatıyor eller ıslandıkçada ağıza gidiyor çok komik oluyor ya kaydirigubbakcemile3 birde ben onun maşrapası ile göğüslerine felan su döküyorum mesela hemen ağzını açıyor başlıyor yalanmaya ağzınada dökecekmişim suyu kaydirigubbakcemile3 aslında bizim banyoda yıkanırken çekilmiş resimlerimiz ve videolarımız var ama malum ben çıplak olduğum için gösteremiyorum ilk fırsatta kıyafetle girip çekilirim görürsün cerenin o hallerini kaydirigubbakcemile3

ye anam beni salatada koy yanıma iyi gider balıkla şöyule roka felan cokacimcoook

açık bacım açık kirli beyaz gibi düşün

heee anladım canımcımm o zaman çokta açık renk olmasın ya mutfağı geniş ferah gösterecez derken fayanslarla zıt olupta iğrenç gözükmesin

o zaman sen ne yap biliyormusun canım üst dolapları koyu renk yap wenge mesela alt dolaplarıda açık renk yaptır akçaağaç rengi gibi hoş durur bence

kız ben bayılıyorum ilaydayla cerene çok tatlılar maşallah

sağol canımmmm bebişlerimizin hepsi çoooook tatlı teyzesi tam yemelikler valla

canikom gidiyorum dememe fırsat kalmadı ki, daha doğrusu gideceğimi ben de bilmiyordum, elektrikler kesildi, yeni geldi

heeee anladım
bak sen terbiyesizlere haber vermeden ne diye kesiyorlar elektriği :eek:klava: kaydirigubbakcemile3

gülçin bi örnek koysan canımm sana zahmet çok mu şey istemiş olurum aceb

ooyyy canım nasıl bir örnek koysamki ben kafamda tasarladım hayal ettim beynimdeki hayalin resmini keşke çekebilsem kaydirigubbakcemile3
ama bulursam düşündüğüm gibi benzer bişiler koyarım tabii a.s

kızlar ya kuzum bi uyandı bağırarak anca sakinleştirdim valla

kabus görmüş besbelli korkmuş yavru kuzum benimmmm

kıyamam opuyorumnanaktan kabus görmüştür annesi, kimbilir ne gördü rüyasında

ne görmüş olabilir oyuncaklarının hepsini halasının kızı almış oynuyor çocukta bağırıyor kaydirigubbakcemile3

heeee anladım
bak sen terbiyesizlere haber vermeden ne diye kesiyorlar elektriği :eek:klava: kaydirigubbakcemile3

di mi ama, önceden haber verilir yaniiii :roflol:

evet bence de kabus görmüştür miniğim benim :1hug:

kıyamam opuyorumnanaktan kabus görmüştür annesi, kimbilir ne gördü rüyasında

ne görmüş olabilir oyuncaklarının hepsini halasının kızı almış oynuyor çocukta bağırıyor kaydirigubbakcemile3

herhalde ya kucağımda sakinledi baya şimdi tekrar uyudu
bende kahvaltıyı yapamamıştım bişeyler yiyorum

di mi ama, önceden haber verilir yaniiii :roflol:

evet bence de kabus görmüştür miniğim benim :1hug:

heee ya terbiyesiz bir kurum bu ya kaydirigubbakcemile3

kesinnnnnnnn kabus kesiinnnnn kaydirigubbakcemile3

abla yaaa sende şaka maka 33 haftalık olmuşsun heeee vaaayy be zaman ne çabuk geçiyor :1shok:

X