Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kırılmam.beni neler kimler kırmış...seni seviyorum ve yazdığın herşeyin sebebini biliyorum.lütfen artık kırarım düşüncesinden sıyrıl canım ablam

ay ben rüyamda berrayı doguruyordum uykudan kaldırdılar beni kalktım dogum odasına orada sezeryanla aldılar bebegimi az acım oldu sonra kucagıma verdiler ama altında düz bir tahta gibi bi yatak vardı düzgün tutalım diye öyle koyup verdiler elime saçları vardı kuzumun ama siyahtı benim tenimin aksine hafiften esmer di sanırım eşimin tenine benziyordu yüzünü net göremedim..ama küçük ya kıyamıyorum dokunmaya tuhaftı be sabah uyandıgımda yanımda olmasını istedim gözüm bir an aradı ..dogdugundada bir süreligine bizim yanımızda yatacagı için hemen bakındım etrafa...zaten geçenlerdede odasının öneünden geçerken ışık kapalı idi diger odalardan gelen ışıkla birden odasındaki yatagının üstünde bir bebk görür gibi oldum iananın bi an şok olup geri dönüp baktım içim ürperdi ...

az kaldı kavuşmana.bende çok sabırsızdım sanki yıllardır benimleymiş gibi özler her hafta bahanelerle usg ye girerdim.rabbim mutluluğunu artırsın.

hoşgeldin canım

hamilelikte tavan yapan hormonlar doğumdan sonra hormonlar dibe vuruyor canım, bu da dengesizliğe neden oluyor, gayet normal birtanem :)

bekliyoruz canım :) ben de çok öpüyorum

neyin vaaaaaaaaaarrrrrrrrrr!!! :1shok: :çok üzgünüm:

hayatım daha neye hazırlayacaksın kendini? her ay hayalkırıklığına uğrayarak bir de şu adetini bekleyerek geçirdiğin süreç zaten yıpratıyor seni, tedavi süreci yıpratmaz, sadece umuduna umut katar... hadi kaldır telefonu birinden randevu al önümüzdeki günlerden bir gün için, hatta ben senin yerinde olsam bu akşama alırdım randevu
aslında çok haklısın ablacım kaçış yok en kısa zamanda randevumu alıcamm
artık silkelenme zamanııı :emir_bebek:
ÇOK ZOOOOR...........

Hayganos ve Hagop 75 ve 80 yaşlarında,
Feriköy'de yaşayan yaşlı bir karı kocadır.
Bir gün Hayganos tombul vücudunu koltuktan ayırarak muzip bir eda ile Hagop'a;
"Hagop Efendi, lakin hatirlorsun evde yalnız kalınca bir şeyler yapar idik.
Ben yatak odasına gidoorum!"
Hagop; "Heee ka yavrus, geloruum."
Az sonra Hayganus yatak odasından seslenir; Hagop efeeeeendiiiii!
Gelooorsuun! Şehvetim kaçooor
Hagop; "Heee! Heee! Heee!"
Biraz sonra yine Hayganos;
Hagop efendiiiii lakin geldin, geldin yoksam şehvetim gidoooor."
Hagop hemen cevap verir;
Ağzına mıçtımının karisi, sen orada mezar açmış bekleeeorsun, ben burada ölü diriltooorum.
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: ablam bu neyaa koptumm
slm kızlar nasılsınız?

resimler hakkında yorumlarınız için sagolun ...gülçincim yazdım gerçi ama bende lila düşünmüştüm ama tonunu görmek istedim maalesef o tonda yoktu bizimkide siparişle gheldigi için yeşil vardı zaten ya lila ya yeşil diyordum...demek aynı model ikimizinki belis doga modeli aldıgım...dolabıda geniş bayagı çekmeceleride bayagı varmış odanın bir kaç tanesi boş şuanda...rahat rahat yerleştirdik valla..geçmiş oılsun ablam yazmışta gördüm geçmişe çok bakamadım ...neyin var grip falan mı?

nur cnm neyin var?

kızlar ya bende çok fazla çatlak oldu bu zmana kadar göbegimde yoktu ama birden bire çogaldı alt kımımda göbegimin çizgi çizgi oldular.canım sıkıldı bacaklarımı falan geçmiştim neredeyse ilk aylardan başlamıştı ama göbegimi görünce tırstım..siz ne yaptınız acaba dogumdan hemen sonra kullanacagım bir krem varmıdır? henüz çatlaklar yeniyken?
hoşgeldin mavicim iyiiz canım sen nasılsın bebişin nasıl herşey yolunda dimi canım
Temel akşam eve gelmiş Fadime boynuna sarılarak karşılamış onu.

'Temel'um harika bir haberim var. Bir ay geciktim. Herhalde bir bebeğimiz

olacak, Doktor bu sabah test yaptı. Sonucunu alana kadar lütfen kimseye

söylemeyelim!' demiş heyecanla.

Ertesi sabah Trabzon Elektrik idaresinden bir görevli son faturayı

ödemedikleri için kapıyı çalmış:

'Siz Fadime misiniz? Biliyor musunuz bir aylık gecikmeniz var.'

'Bir aylık gecikmem olduğunu siz nereden biliyorsunuz?' demiş Fadime

hayretle.

'Bu dosyalarımızda açıkça görünüyor.'

'Ne? Dosyalarınızda mı?'

'Kesinlikle!'

'Beyefendi, bu gece eşimle bu konuyu görüşürüm!' demiş.

Fadime korkuyla ve akşam olanı biteni Temel'e anlatmış.

Temel ertesi sabah

kızgın bir boğa gibi Trabzon Elektrik idaresine dalmış:

'Neler oluyor burada? Karim bir dosyadan bahsetti. Aylık gecikmesi ile

ilgili!' diye bağırmış Temel.

'Sakin olun. Ciddi birşey değil!' demiş memur. 'Bu gecikme için bize

borçlusunuz!'

'Size borçlu muyum? Ya ödemezsem?'

'O zaman sizinkini kesmek zorunda kalacağız!'

'Ama o zaman Fadime ne yapacak?'

'Bilmiyorum!' demiş memur. 'Hanımefendi artik mumla falan idare eder...
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
HIC SONU OLMAYAN FIKRA OKUDUNUZ MU??? BUYRUN

patron sekreterine; Bir haftalığına iş için yurtdışına çıkacağız. Ona göre hazırlan. Sekreter kocasını arar :patronla bir haftalığına yurtdışına çıkacağız. Sen başının çaresine bakarsın.Kocası sevgilisini arar .. Karım bir haftalığına yok. Bu haftayı beraber geçirelim. Sevgili Özel ders verdiği minik çocuğu arar : Bu hafta sana ders veremicem. Gelmene gerek yok. Minik çocuk Dedesini arar : Dedecim. Bu hafta dersim yok. Öğretmenim yok.Bu haftayı beraber geçirelim. Dede (1.bölümdeki patrondur) sekreterini arar: Bu haftayı torunumla geçireceğim. Gezimiz iptal oldu. Gidemicez. Sekreter kocasını arar : Gezimiz iptal oldu. Gidemicez. Koca sevgilisini arar : Bu hafta beraber olamıcaz. Karımın gezisi iptal oldu. Sevgilisi ders verdiği minik çocuğu arar: Bu hafta sana ders verebileceğim. İşlerim iptal oldu.Minik çocuk Dedesini arar : Dedecim. Öğretmenimin işleri iptal oldu. Bu hafta beraber olamıcaz. Çok üzgünüm. Dede sekreterini arar : Merak etme. Bu hafta yurt dışına çıkabileceğiz. Hazırlıklarını yap...
okurken benim tersin döndübeee
KIVIRMAK BUDUR
Amerika'da bir supermarkette, musteri yarim kivi satin almak istiyor.
Tezgahtar bunun mumkun olmadigini soyluyor. Kavga cikiyor.
Tezgahtar kosarak mudure cikiyor:
- "Efendim, hayvanin biri yarim kivi almak istiyor "
der demez soyle bir arkasina donunce ne gorsun !!
Musteri arkasindan gelmis, ensesinde duruyor...
Tezgahtar hemen musteriyi isaret ediyor:
- "Bu beyefendi de diger yarisini almak istiyor, efendim..."
Mudur durumu anliyor, adama yarim kiviyi mecburen verip gonderiyorlar.
Mudur bir saat sonra tezgahtari cagirtiyor:
- "Tebrik ederim, cok zeki davrandin, iyi idare ettin. Nerelisin sen?"
- "Brezilya'liyim efendim..."
- "Amerika'ya niye geldin?"
- "Brezilya cazip bir yer degil efendim, orada insanlar ya o....u, ya da futbolcu oluyor..."
- "Biliyor musun, benim karim da Brezilyali...!!!"
- "Yaa oyle mi, acaba kariniz hangi takimda futbol oynuyor???
:roflol::roflol::roflol::roflol: gerçekten iyi kıvırmışşkaydirigubbakcemile2
ay ben rüyamda berrayı doguruyordum uykudan kaldırdılar beni kalktım dogum odasına orada sezeryanla aldılar bebegimi az acım oldu sonra kucagıma verdiler ama altında düz bir tahta gibi bi yatak vardı düzgün tutalım diye öyle koyup verdiler elime saçları vardı kuzumun ama siyahtı benim tenimin aksine hafiften esmer di sanırım eşimin tenine benziyordu yüzünü net göremedim..ama küçük ya kıyamıyorum dokunmaya tuhaftı be sabah uyandıgımda yanımda olmasını istedim gözüm bir an aradı ..dogdugundada bir süreligine bizim yanımızda yatacagı için hemen bakındım etrafa...zaten geçenlerdede odasının öneünden geçerken ışık kapalı idi diger odalardan gelen ışıkla birden odasındaki yatagının üstünde bir bebk görür gibi oldum iananın bi an şok olup geri dönüp baktım içim ürperdi ...

hayırlara çıksın inşallah mavicimmm heycan olabilir belkiii

aslında çok haklısın ablacım kaçış yok en kısa zamanda randevumu alıcamm
artık silkelenme zamanııı :emir_bebek:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: ablam bu neyaa koptumm

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

okurken benim tersin döndübeee

:roflol::roflol::roflol::roflol: gerçekten iyi kıvırmışşkaydirigubbakcemile2

bence de canım, uzattıkça bebeğe kavuşma hayallerini de öteliyorsun... en azından bir an önce ne yapacağını bileceksin :) bir an önce randevuyu al bize de bildir tamam mı?

fıkraları beğendiğine sevindim canım :) belki keyifsizlerin keyfi yerine gelir dedim :)

bence de canım, uzattıkça bebeğe kavuşma hayallerini de öteliyorsun... en azından bir an önce ne yapacağını bileceksin :) bir an önce randevuyu al bize de bildir tamam mı?

fıkraları beğendiğine sevindim canım :) belki keyifsizlerin keyfi yerine gelir dedim :)
tamam canım ablam benimmmmm mutlaka yazıcam
byıldım ablacım hepsi çok güzeldi iyi geldi gerçekten hele o karı kocaya çok güldüm
ilkten anlamadım ama sonra jeton düştü:roflol:
teyzeleri kuzum oyun oynarken uyumuş

kuzum benimm ne kadar masum ve güzel maşallah bu arada baya büyümüş nurcum:nazar:

ablacım evet çekmeceler bayagı var ama ilerde iyi ki almışız diyecez çok lazım olcak..akşam yine sancım oldu belkide onun etkisinde böyle rüya gördüm bilmiyorum..

kayracım valla so haftalarda her hafta gittigimden memnundum yoksa 1 ay geçmiyordu valla...ama bu hafta gtmedim sanki çoktandır gitmemişim gibi.. çatlak ları gidermek çok zor biliyorum ama ümit işte benimki..

kumsalım valla yolund agibi bende bilmiyorum akşam biraz bel agrısı ve kasık agrısı yaşadım uzun sürdü bende anlayamıyorum bi hafifliyor bir sıklaşıyor ..

nur çok tatlı maşallah ne güzel kendi kendine uyumuş demek..kız bu halının aynısı bendede var işe yaradı sende geliba baksana uyuyup kaldıgına göre...bizim kızlar pek fazla içinde oynamadılarda.

ablacım evet çekmeceler bayagı var ama ilerde iyi ki almışız diyecez çok lazım olcak..akşam yine sancım oldu belkide onun etkisinde böyle rüya gördüm bilmiyorum..

kayracım valla so haftalarda her hafta gittigimden memnundum yoksa 1 ay geçmiyordu valla...ama bu hafta gtmedim sanki çoktandır gitmemişim gibi.. çatlak ları gidermek çok zor biliyorum ama ümit işte benimki..

kumsalım valla yolund agibi bende bilmiyorum akşam biraz bel agrısı ve kasık agrısı yaşadım uzun sürdü bende anlayamıyorum bi hafifliyor bir sıklaşıyor ..

canım sen hiç birşeyi takma kafana stres yapma gör bak kuzun zamanında gelicek
sadece annesiheycanlandırıyoropuyorumnanaktan

byıldım ablacım hepsi çok güzeldi iyi geldi gerçekten hele o karı kocaya çok güldüm

kuzum benimm ne kadar masum ve güzel maşallah bu arada baya büyümüş nurcum:nazar:
kaydirigubbakcemile3 evet ben de ikinci okuyuşumda anlamıştım ve çok gülmüştüm :)
evet ya, çekmeceler çok ama çok işimize yarayacak, doğduktan sonra ihtiyaçlar artacak çünkü :) hmmm yine sancılandın ha? neyse 35. haftayı bitiriyorsun inşallah bu hafta, artık bu haftadan sonra doğsa da çok sorun olmaz sanırım, ama yine de zamanını doldursa iyi olur tabii

ya kızlar bi konuda fikrinize ihtiyacım var
benim mutfak fayansların gri ve beyaz arsında bi renk yani kirli beyaz gibi uzun zamandır
mutfak dolaplarını değiştirmek var aklımda ama fayanslara uygun bi renk bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz

maşallah Nur ne kadar büyümüş, kuzum benim, nasıl da güzel uyuyor, melek işte :)
teşekkür ederiz teyzesi çok güzel uyuyor

kıyamam ya.maşallah.
allahım ya nur ne güzel kendi kendine uyuyor bende saatlerce sallıyorum 10 dk uyuyup kalkıyor,maşallah ilaydaya
canım her zaman uyumaz kendi haline ama yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorum

sağol teyzesi darısı senşn başına biran önce git dra
nur çok tatlı maşallah ne güzel kendi kendine uyumuş demek..kız bu halının aynısı bendede var işe yaradı sende geliba baksana uyuyup kaldıgına göre...bizim kızlar pek fazla içinde oynamadılarda.

sağol teyzesi her zaman oynamıyorda ben başında olursam oynuyor

biliyom ablam hakettim ben o sopayı psikolojik olarak kendimi hazırlıyorum ablacım malum zorlu bir süreç oluyor yıpratmak istemiyorum kendimi herşeye hazırlıklı olmak
lazımm

canım kurban olurum sana yaa sağol canım benim allah razı olsun o halinde bile bizi düşünmüşsün sağol bitanem

tamam canım gidicem inşallah

git git inşallah mutluluğun olur gittiğin dr. :Saruboceq:

slm kızlar nasılsınız?

resimler hakkında yorumlarınız için sagolun ...gülçincim yazdım gerçi ama bende lila düşünmüştüm ama tonunu görmek istedim maalesef o tonda yoktu bizimkide siparişle gheldigi için yeşil vardı zaten ya lila ya yeşil diyordum...demek aynı model ikimizinki belis doga modeli aldıgım...dolabıda geniş bayagı çekmeceleride bayagı varmış odanın bir kaç tanesi boş şuanda...rahat rahat yerleştirdik valla..geçmiş oılsun ablam yazmışta gördüm geçmişe çok bakamadım ...neyin var grip falan mı?

nur cnm neyin var?

kızlar ya bende çok fazla çatlak oldu bu zmana kadar göbegimde yoktu ama birden bire çogaldı alt kımımda göbegimin çizgi çizgi oldular.canım sıkıldı bacaklarımı falan geçmiştim neredeyse ilk aylardan başlamıştı ama göbegimi görünce tırstım..siz ne yaptınız acaba dogumdan hemen sonra kullanacagım bir krem varmıdır? henüz çatlaklar yeniyken?

maviş hoş geldin kuzum nasılsın
lilası harika canım ya bende dolabını alıcam yakında alınca odasını tekrar yerleştiricem çekerim resmini koyarım albüme o zaman görürsün sende tatlım
evet malesef gripv ama hafif geçiriyorum ilaç içiyorum sürekli

canım yaa bende hamileliğim boyunca çatlak yok diyordum meğer gerginlikten şişkinlikten görünmüyormuş bir doğurdum göbek gitti çatlaklar ortaya çıktı ama allahtan sadece göbekte birde vajinanın üst kısmında valla çatlaklar gitmiyor giderici bir krem aldım kullanmak için düzenli kullanamadım eğer düzene sokarsam ve giderse size mutlaka yazarım.

hayır olsun inşallah
bende çooooooooooook görürdüm böyle rüyalar normal durumlar bunlar

teyzeleri kuzum oyun oynarken uyumuş

ayyy nurr ceren kaaaaaç kere böyle uyuyup kaldı biliyormusun ama bizimki genelde yana dönüyor uyumak için canım yaa bende de işe yaradı valla oyun halısı kaydirigubbakcemile2

ya kızlar bi konuda fikrinize ihtiyacım var
benim mutfak fayansların gri ve beyaz arsında bi renk yani kirli beyaz gibi uzun zamandır
mutfak dolaplarını değiştirmek var aklımda ama fayanslara uygun bi renk bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz

canım yaaa resim çekmen mümkünmü acaba şöyle gündüz gözüyle mutfağının bir resmini çeksen fayansları net görsekte yorum yapsak çünkü mutfağının büyüklüğü aldığı ışık fayans rengi modeli herşey etkiler canım dolap çok önemli mutfakta yerimseniben

git git inşallah mutluluğun olur gittiğin dr. :Saruboceq:

maviş hoş geldin kuzum nasılsın
lilası harika canım ya bende dolabını alıcam yakında alınca odasını tekrar yerleştiricem çekerim resmini koyarım albüme o zaman görürsün sende tatlım
evet malesef gripv ama hafif geçiriyorum ilaç içiyorum sürekli

canım yaa bende hamileliğim boyunca çatlak yok diyordum meğer gerginlikten şişkinlikten görünmüyormuş bir doğurdum göbek gitti çatlaklar ortaya çıktı ama allahtan sadece göbekte birde vajinanın üst kısmında valla çatlaklar gitmiyor giderici bir krem aldım kullanmak için düzenli kullanamadım eğer düzene sokarsam ve giderse size mutlaka yazarım.

hayır olsun inşallah
bende çooooooooooook görürdüm böyle rüyalar normal durumlar bunlar

ayyy nurr ceren kaaaaaç kere böyle uyuyup kaldı biliyormusun ama bizimki genelde yana dönüyor uyumak için canım yaa bende de işe yaradı valla oyun halısı kaydirigubbakcemile2

canım yaaa resim çekmen mümkünmü acaba şöyle gündüz gözüyle mutfağının bir resmini çeksen fayansları net görsekte yorum yapsak çünkü mutfağının büyüklüğü aldığı ışık fayans rengi modeli herşey etkiler canım dolap çok önemli mutfakta yerimseniben

ben anlatayım çekebilirsem resimde koyarım canım
mutfağım dar uzun canımm öyle büyük bir mutfak değilmalesef
binanın arka tarafında kalıyor sabah çok güzel güneş görüüyor öğle saatlerine doğru bira karanlık oluyor fayanslar orta boy ve kare gülçinim bi akıl ver ne olur sen zevkli hatunsun

X