Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

2. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

3. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

4. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

5. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

6. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

7. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

8. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

9. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

10. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

11. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MİRAÇ} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

canım baktım tabii, çok tatlı olmuşsun :)

özel yazıyor canım, genelde gözükmez o zaman, arkadaşlık teklifi yapmadığın birine sor bakalım, baksın görebilecek mi, biz anlayamayız bunu

ayyyyyy kıyamam yavrum yaaaaaa.... offf... neyse bitti çok şükür... ay nedir bu süt problemi ya :KK43: hay allah... inşallah bir an önce normal şekilde sütü gelir de bebişini sütüyle besler... canım benim :)

sağool ablacım:)

aaaa öyle mi ki ? ay sevindim şimdi bi sorayım o zaman fatoş falan yok bende bakalım görebilicek mi ?sağol ablacım opuyorumnanaktan

ay oklavayı ben koymuşum ya aman ben acıktım galiba gideyim de kahvaltı edeyim bari açlık başıma vurdu kaydirigubbakcemile3

ay süperrr güle güle kullansın miniğim
inşallahh canımm aminnnn doğru söylüyon bi bebiş daha geliyor ve ben teyze oluyommmmm yineeeeehihoyyythihoyyyt

eveeeeeeeeeeeeettt teyze ollloooorrsuuunnn süppppperrrr zemuszemus zemuszemus

yesinler senin cadının eşeğiniiii Şeniz

eftt yeawruumm feci karışmış hatlarımm -tatlicadiarzu- ben karışmışım hatlarım karışsa nolcaakkk :1shok:

kıııss yeme sen eşşeği sen bir herif bulda onu ye anam doya doya kaydirigubbakcemile3

neyen karıştın baluuummm ne oldu sana dadlummm
yanında mikser varda benimmi haberim yok acep kuşummmm
gelemde ben seni şöööyle bir sarsayım kendine getireyim kaydirigubbakcemile3

herkese günaydınnnnnnnnn!filiz abla ya da özge düğün fotoma baktınız mı baktıysanız bişey sorucam acil

neee etçenn kııı güzel olup olmadığınımı sorcaaan şımarıkk naniknanik sırnaşık şey

alooooooooo kimse yok mu

aaalllooooooooo ankara çık aradan kaydirigubbakcemile3

canım çok sağol şimdi bişey dicem ya genel albüm var ya hani resimler-albümler bölümü sana zahmet ona da bakar mısın orda da var mı ya sinir oldum ben sadece sizin görmenizi istiyordum ya bana gözüküyo orda da size de gözüküyo mu?

ehe ehe ehe yine becerememiş çatlak fadik lülülülülülü

kızlar burcuyla konuştummm ağladımm heee içim koptuuu mafoldumben yavrummm yaaa doğumu zor olmuşş epidural yapmışlar ama doğurana kadar etkisi geçmiş doğuma çok yakın sürede tekrar yapmıyolarmış sancılı doğurmuş yani çatır çatır dikişli.. şimdi evdeymiş sütü yokmuş dua edin kızlar montofon inekleri gibi sütü olsun kuzumunnnn dolsun taşsın memeleri allah arttırsın..
selamı var hepiciğinizeee :eek:

oooyyyyy kıyamam ben ona kuzum geçti ama hepiciği bak ne güzel kavuştu oğluna 10 güne kalmaz dünden eser kalmıcak hatta ikinci çocuğu istemeye başlıcak bak gör gülçin dediydi di dersin
sütü gelir yavrum telaşlanma sen hemencecik daha dur dün bir bu gün iki evine gitsin ılık bir duş alsın bak vücut yumuşayınca nasıl akıyor süt gör sen taşacak taşacak :ecrin_bebek:

aleyküme selam bu arada a.s.

herkese günaydıııııııııııııııın... kahvaltımızı yaptık geldik biz, nasılsınız kızlar?

seni gidi seniiii... kocişini masrafa soktun di mi? güle güle kullanın canım...

ay ne bilem kız... çocukla sinemaya gidemeyeceklerine göre... ayyy Nuuuuuuuuuur gel de söyle kız nereye gittiniz? kaydirigubbakcemile3

aman aman sen formdan düşme, topik daha yeni yeni kendine gelmeye başladı kaydirigubbakcemile2

cadı seni... verdin mi peki? :roflol: :roflol: :roflol:

bak nasıl da tanımış beni kaydirigubbakcemile3

bugün cuma, yoğun olursun sen şimdi :)

ohhhh 2 gün kızınla hasret gidereceksin ne güzel :)

günaydın ablaaaaaaaaaammmmmmmm afiyet bal şeker olsun yarasın oğluşumuza yediklerin inşallah

onu ne masrafa sokacam beeee diyom yaa o aldı ben verdim masrafa giren benim kaydirigubbakcemile3

nur hala gittiği yerden gelemedi sanırım yada sevgililerin başını tutmaktan yorgun düştüler uyuyup kaldılar kaydirigubbakcemile3

tamam formdayım abla kaydirigubbakcemile5

vermedim abla yani verdimdeeeeee alışın karşılığını veriş olarak kocişe vermedim yorgun düştüm kaydirigubbakcemile3

tanıcam tabiii nerdeyse yıl olcak bee bir arada olduğumuz Şeniz

valla yoğun olabilirimde olmayabilirimde geldiğimden beri çene çalıyorum mesela sositososito

eveeeeeeeeeeeeeeeet 2 gün kızımla olucam yuuuppppiiiiiiiiii :sm_cool: :sm_cool:

günaydın ablaaaaaaaaaammmmmmmm afiyet bal şeker olsun yarasın oğluşumuza yediklerin inşallah

onu ne masrafa sokacam beeee diyom yaa o aldı ben verdim masrafa giren benim kaydirigubbakcemile3

nur hala gittiği yerden gelemedi sanırım yada sevgililerin başını tutmaktan yorgun düştüler uyuyup kaldılar kaydirigubbakcemile3

vermedim abla yani verdimdeeeeee alışın karşılığını veriş olarak kocişe vermedim yorgun düştüm kaydirigubbakcemile3

eveeeeeeeeeeeeeeeet 2 gün kızımla olucam yuuuppppiiiiiiiiii :sm_cool: :sm_cool:

inşallaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh oğluşuma yarasın hepsi :)

heee verme kısmını ben yanlış anlamışım o zaman :kedi: :eek: kız beni de kendine benzettin haaa

bir gelse zaten soracağım Nur'a ne yaptılar diye kaydirigubbakcemile3

hafta sonu verirsin sen de :roflol:

hasret gidereceksiniz kızınla, ne güzel :) o da özlemiştir günü seninle geçirmeyi :)

ayy canım ya sancı çok mu kötü oluyo ki dikişleri falan hissetmiş mi yoksa :1shok: neyse onları atlatmış artık da inş.sütü bol bol olur da bebişine yetsin de artsın inş :Saruboceq: bugün gelmeye başlar belki iyice banyo yaptıktan sonra falan geliyo sanırım benim ablamın da öyle geç geldi ama tam geldi inş.onunda öyle olur............
inşallah canımmm

ayyyyyy kıyamam yavrum yaaaaaa.... offf... neyse bitti çok şükür... ay nedir bu süt problemi ya :KK43: hay allah... inşallah bir an önce normal şekilde sütü gelir de bebişini sütüyle besler... canım benim :)
amin ablacımmmm...

kıııss yeme sen eşşeği sen bir herif bulda onu ye anam doya doya kaydirigubbakcemile3

oooyyyyy kıyamam ben ona kuzum geçti ama hepiciği bak ne güzel kavuştu oğluna 10 güne kalmaz dünden eser kalmıcak hatta ikinci çocuğu istemeye başlıcak bak gör gülçin dediydi di dersin
sütü gelir yavrum telaşlanma sen hemencecik daha dur dün bir bu gün iki evine gitsin ılık bir duş alsın bak vücut yumuşayınca nasıl akıyor süt gör sen taşacak taşacak :ecrin_bebek:

buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn haaay haay taa tohum topluom yeawruuumm ekicem biçicem sonra yicemmmm cokacimcoook

ben cuma günleri karışıom beebeeem bi hafta yat mesela cuma arı maya oluveriosun burda nie öle bilmiommm-tatlicadiarzu-

eftt bende öle dedimm oğluşun yanında rahatladın bak istediğin gibi pörtleyerek yatabilüsün dedimm gülüoooo kaydirigubbakcemile3

onun adeti normalde çok yoğun olurdu şuanda acısı çıkıo tabi başı dönüomuş birasss geçicek inşallaaahhh dedimmmm :nazar:

Son düzenleme:
inşallah canımmm

amin ablacımmmm...

QUOTE] buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn haaay haay taa tohum topluom yeawruuumm ekicem biçicem sonra yicemmmm cokacimcoook

ben cuma günleri karışıom beebeeem bi hafta yat mesela cuma arı maya oluveriosun burda nie öle bilmiommm-tatlicadiarzu-

eftt bende öle dedimm oğluşun yanında rahatladın bak istediğin gibi pörtleyerek yatabilüsün dedimm gülüoooo kaydirigubbakcemile3

onun adeti normalde çok yoğun olurdu şuanda acısı çıkıo tabi başı dönüomuş birasss geçicek inşallaaahhh dedimmmm :nazar:

çorba yapmışsın Özge'cim, bir şey anladıysam arap olayım valla kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin gülçin hanım....güsel olup olmadığımı sormucam canım gerek yok bi kere :dilcikar: albümle ilgili bişey sordum canım dur hemen laf etme becermişimdir belki fatoşa bi soralım bakalım yoksa yediririm lafını haaaaaaa :eek:klava:

inşallah canımmm

amin ablacımmmm...

buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn haaay haay taa tohum topluom yeawruuumm ekicem biçicem sonra yicemmmm cokacimcoook

düzelttimmm çaobamın kıvamını tutturdum galbaaa bu kezzz hihoyyyt

millet bende bugün bi halsizlik var saten evde de herkes grip korkmaya başladım ya gideyim de odama kapatayım kendimi dinleneyim bugün malum ilaç falan alamıyorum kusuruma bakmayın olur mu güzeller? öpüyorum hepinizi.......... opuyorumnanaktan

X