Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ömür uyandı emecek.buradayım yazarım yine.

hadir emzirde gel oğluşunu :ecrin_bebek:

aa halecim de doğurmuş gözün aydın allah analı babalı büyütsün ben hala haber yok sanıyodum.
gülçin amin canım allah bizide kurtarsın.

oohhooo günaydın kızzz hale doğurdu evine bilem çıktı nerdeyse mevlüt okutacak kaydirigubbakcemile3

amin canım cümleminizi sağlıkla inşallah

kızlarr burcuyla konuştum maşallah sesi çok güzel gelioduu :nazar: :nazar: bebeşini taaa yeni yanına getirmişler :lepi: aayyy çok güzel yaaa sanki benim üstümden yük kalktıı hihoyyyt hepinize selamıı var opuyorumnanaktan

Merhaba bayanlar, ben aranıza yeni katılanlardanım. Şu an ben de 8 haftalık (Yani henüz doktorumun ağzından duymadım kesin ama) hamileyim. (Şu internet üzerindeki hesaplayıcılara göre:p) Bu haftasonu doktor kontrolümüz var, hayırlısıyla ilk defa kalp atışlarını duyacağız! Çoooooooooook heyecanlıyım, içimdeki meleğin ilk sesi olacak bu! İnsan çok garip hissediyor gerçekten, henüz hiçbişeye benzetemiyor, konduramıyorsun, sıfat veremiyorsun..Çok ilginç ama bir o kadar da güzel bir duygu. Mide bulantılarım oluyor ama kusma yok çok şükür. Sırt-Bel ağrıları vazgeçilmezim oldu..Akşam yürüyüşlerine başladık, açık hava biraz iyi geliyor bulantıya..
Allah sağlıkla tamanına erdirsin canım, sağlıkla kucağına aldığın günleri de duyarız inşallah :)
ablaaammm günaydııııııııııııııınnnnnnnnnnn opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
hadi yine iyisin sen kazandın iddiayı aslında bende kazanmış oluyorum sen perşembeye kadar dediydin bende perşembe cuma cumartesi dediydim neyse hadi ben ısmarlarım sana gazoz ne olsun fruko çalıma sprite ???

evet yaa bu gün burası duygu yüklü hepimiz anne ve adayı olduğumuz için biliyoruz neler olduğunu ve sonuna kadar yaşıyoruz sevincimizi duygusallığımızı ben bile ruhsuz olduğum halde (bu lafım birine) gözlerim dolup dolup boşalıyor :a015:

heee ya aslında yazarken aklıma geldi seni aramak uyumuyporsundur diye sonradan da dedim belki uyuyordur mahvetmeyeyim uykusunu kaydirigubbakcemile5

neyse sağlıcakla doğdu miracımız ya darısı diğer miracın başına ve sizlerin inşallaahhh :Saruboceq:

ooo işin var yane neyse yorma kendini fazla
kız nur ilaydayla ilgilenirkenb başka odaya gidip sevgilileri yannnız bırakma aşna fişne yapmasınlar sizin evde kaydirigubbakcemile3
ben bir sprite alayım :nazar: a.s.

evet duygu yüklü güzel bir gün oldu bugün :)

yok ya uyanmıştım o saatte, uyumak için mücadele veriyordum ama nerden bileceksin Şeniz ben olsam senin gibi düşünürdüm :)

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kız ne fesatsın be kaydirigubbakcemile3
kızlar ben çıkıyorum ya yeğenim gece çok hasta olmuş acile falan gitmişler ablama inicem fırsat bulursam gelirim yine öptüm hepinizi..........
geçmiş olsun canım... gelince haber ver bize ne olduğu hakkında
ömür uyandı emecek.buradayım yazarım yine.
afiyet olsun kuzuma :) gel yine :)
kızlarr burcuyla konuştum maşallah sesi çok güzel gelioduu :nazar: :nazar: bebeşini taaa yeni yanına getirmişler :lepi: aayyy çok güzel yaaa sanki benim üstümden yük kalktıı hihoyyyt hepinize selamıı var opuyorumnanaktan

canıııııııııııımmmmmmmmmm, tekrar konuşursan benim de selamımı söyle lütfen :)

ooyyy maşallah benim dünürüme maşallah sübanallah :nazar: :nazar:

ayyy özgee kıss hadi git hastaneyede miracın resimlerini çekip bize göster hadi kuşum hadiiiiii koşşş :eek:

onlar şimdi ana oğlu hasret gideriyorlardır :1hug:

hoş geldin güzelimmmm
şimdiden hayırlı uğurlu olsun sana bebeğin miniğin umarım sağlıkla sıhhatle yolun sonuna gelebilirsiniz senin için dokuz aylık süreçç başladı umarım sorunsuz bir şekilde adım adım ilerler ve son adımla mutlu sona ulaşırsın.
Allahım hayırlı evlat nasip etsin. Bu arada bebeğin kız sanırım benimde 8. haftada bulantılar başşlamıştı çünkü ve şimdi bir kızım var opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim, güzel dileklerin için..Bakalım hayırlısı olur inşallah..Allah isteyen herkese aratmadan nasip etsin!

ben bir sprite alayım :nazar: a.s.

evet duygu yüklü güzel bir gün oldu bugün :)

yok ya uyanmıştım o saatte, uyumak için mücadele veriyordum ama nerden bileceksin Şeniz ben olsam senin gibi düşünürdüm :)

kız ne fesatsın be kaydirigubbakcemile3

çek bir spriteeeeeeeeee
acı gerçekler kaydirigubbakcemile3

hee ya nerden bilimm uyanık olduğunu müneccim deeelim yaa kaydirigubbakcemile3

yaaa neyen fesat oluyomuşum yaaa sevgili demek ateşle barut demek her fırsatı değerlendirmek demek kendimden biliyorum kaydirigubbakcemile3

Teşekkür ederim, güzel dileklerin için..Bakalım hayırlısı olur inşallah..Allah isteyen herkese aratmadan nasip etsin!

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

çek bir spriteeeeeeeeee
acı gerçekler kaydirigubbakcemile3

hee ya nerden bilimm uyanık olduğunu müneccim deeelim yaa kaydirigubbakcemile3

yaaa neyen fesat oluyomuşum yaaa sevgili demek ateşle barut demek her fırsatı değerlendirmek demek kendimden biliyorum kaydirigubbakcemile3

teşekkürler canımcım :)

cadııııııııııı kaydirigubbakcemile3

ne hatunsun beee :roflol:

ben saten sizin adınıza sizden selam yolluorum onaaa ablacımmm gene konuşunca tabiki sölerimmm zemuszemus
gülçincann ben gemlikteyim burcu bursa merkezde yeawruuumm :kedi: öle işten izin alayım gideyim yapamıom öküz burdakiler anlamazlar arkadaş dost :çok üzgünüm: (hani yalan söyleyince zaten kızarıorum burda millet çocuğunu kocasını bahane edip yalan söyleyip izin koparabilio ama bende oda yookk) kaydirigubbakcemile3 en yakın c.tesi görebilirim inşallahhh canımmmmm..
mesela yarın bi arkadaşımın bebiş mevlütü var kız dio izin al gel oldu dedim yarım saat erken çıkmayı bile çok gördüler bana :hulya:

teşekkürler canımcım :)

cadııııııııııı kaydirigubbakcemile3

ne hatunsun beee :roflol:

efendim ablacım benimi çağırdın -tatlicadiarzu-

ne hatunum dimi ama yaa at gibi kaydirigubbakcemile3 derler haniii kaydirigubbakcemile3

neyse kaçtım ben :)

kaç sen kaçç gelcen elbet buraya görüşücez o vakit :jeyyar:

taze taze ilayda

oooyyyyyyyy yerim ben onuuu yaaaa nasılda uyuyup kalmış zillliiii eli oyuncaktaaa mıncıkla beni diyo yaaa Şeniz

kıızz cerende iki eliyle tutuyo biberonu ve ağzına bir sokup bir çıkarıyor artık kendi kendisine oyunlar geliştiriyor biliyonmu cadı kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar.burcucum doğurmu allah aanalaı babalı sağlıklı sıhatli büyütsün inşallah.
günaydın canım nasılsın aminn
günaydın arifecim iyiyim çok şükür sen nasılsın?

amin canım sağol.allah hiçbirimizin mutluluğunu bozmasın :Saruboceq:
bende iyiyim canım sağol aminnnn cümlemizin
Günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr... Bu sabah Burcu'nun haberini okuyunca çok ama çok duygulandım, gözyaşlarım aktı akacak, boğazım düğümlendi resmen... Ne günler geçirdik ya, kimi acı kimi tatlı ve şimdi mutlu son... Allaha binlerce kere şükür, Rabbim Miraç'ımızı korusun, analı babalı büyütsün, çok sağlıklı, çok başarılı, şansı, bahtı açık, anasına babasına, vatanına milletine hayırlı bir evlat olsun ve hiçbirimizin yavrularını kötülerle karşılaştırmasın :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Çok duygulandım senağlama

neyse partiye geçelim... haydi kızlar halaya
sositososito sositososito sositososito hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance:

he valla ben kazandım ama nesine olduğuna karar veremedik, tamam gazozuna olsun, ilk karşılaştığımızda bana bir gazoz ısmarlarsın kaydirigubbakcemile3

aman aman yırttım o işten kaydirigubbakcemile3

ayyyyy güzelim beniiiiiimmmm... keşke nete baksaymışım, o saatte ayaktaydım ben, aklımdan da geçti nasıldır acaba diye :)

canım benim :)

evet 0 km bir hayat başladı bugün :)

canım benim hem senin hem de Neşe için bu bayramı da yapacağız, çoktaaan hakettiniz canım, inşallah bu süreci hep beraber adım adım yaşayacağız güzelim :) darısı senin ve Neşenin başına :)

ayyy benim de aklıma geldi o günler ya... nasıl bir heyecan yapmıştık, sonrasında keseydi, kalp atışıydı, cinsiyetiydi, testleriydi derken bugün annesin kucağında Miraç bey çok şükür :)

heyoooooooooooo kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

çok şükür, çok şürkür Rabbime :nazar:

günaydın canımcım :)

amiiiiinnnnnn

nasılsın güzelim? darısı senin ve Arife'nin başına inşallah :) yakında sizler de yaşayacaksınız inşallah bugünleri, dualarım her zaman sizlerle :)
günaydın ablacımmm nasılsın rüzgar nasılll
anlaşılan miraç bey hepimizde duygu seli yarattı
aaaaa abla bi gazozamı kancan sennnnnnnkaydirigubbakcemile3
aminnn ablacımm inşallahh çok sağolllll
ablam sıra sende galiba.şaka gibi ya.daha düne kadar neler konuşuyorduk.şimdi sıpamın 2.ayı bitecek.
KUMSALCIM dualarım seninle her zaman.rabbim tez zamanda senide bulutların üstüne çıkarsın inşallah....
canım benim sağol allah razı olsun inşallahhhhopuyorumnanaktan
Merhaba bayanlar, ben aranıza yeni katılanlardanım. Şu an ben de 8 haftalık (Yani henüz doktorumun ağzından duymadım kesin ama) hamileyim. (Şu internet üzerindeki hesaplayıcılara göre:p) Bu haftasonu doktor kontrolümüz var, hayırlısıyla ilk defa kalp atışlarını duyacağız! Çoooooooooook heyecanlıyım, içimdeki meleğin ilk sesi olacak bu! İnsan çok garip hissediyor gerçekten, henüz hiçbişeye benzetemiyor, konduramıyorsun, sıfat veremiyorsun..Çok ilginç ama bir o kadar da güzel bir duygu. Mide bulantılarım oluyor ama kusma yok çok şükür. Sırt-Bel ağrıları vazgeçilmezim oldu..Akşam yürüyüşlerine başladık, açık hava biraz iyi geliyor bulantıya..
aramza hoşgeldin canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
dilerim çok güzel sorunsuz bir 9 ay geçirirsinn
kızlar ben çıkıyorum ya yeğenim gece çok hasta olmuş acile falan gitmişler ablama inicem fırsat bulursam gelirim yine öptüm hepinizi..........
çok geçmiş olsun canım haber ver bizede

maşallahhhh burcuma maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
çok sevindimmm yaaaa:sm_cool:eek:puyorumnanaktan

nur maşallah kuzuna.nasılda tatlı.benimki emziği reddetti.biberonla ne veriyorsunuz?ben sadece emziriyorum yanlış bişeylermi yapıyorum?

ben saten sizin adınıza sizden selam yolluorum onaaa ablacımmm gene konuşunca tabiki sölerimmm zemuszemus
gülçincann ben gemlikteyim burcu bursa merkezde yeawruuumm :kedi: öle işten izin alayım gideyim yapamıom öküz burdakiler anlamazlar arkadaş dost :çok üzgünüm: (hani yalan söyleyince zaten kızarıorum burda millet çocuğunu kocasını bahane edip yalan söyleyip izin koparabilio ama bende oda yookk) kaydirigubbakcemile3 en yakın c.tesi görebilirim inşallahhh canımmmmm..
mesela yarın bi arkadaşımın bebiş mevlütü var kız dio izin al gel oldu dedim yarım saat erken çıkmayı bile çok gördüler bana :hulya:

sööle söööle benden de selam söööleee dünürün ağzı kulaklarında damat doğdu diye de kaydirigubbakcemile3

heee gemliktesin dimmeekkk tüüh bende sizi yakın sanıyordum ya tüh sizinkilerinde benim kızım te ağzına etsin bakma cerenin boku berbattır kaydirigubbakcemile3
hatta birde üstüne tatlı niyetine kussun emi kaydirigubbakcemile3

oooyy kıyamam sana eziyet ediyorlar demek çok sinirlendim şimdi kötükedihüso

nur maşallah kuzuna.nasılda tatlı.benimki emziği reddetti.biberonla ne veriyorsunuz?ben sadece emziriyorum yanlış bişeylermi yapıyorum?

yok gülüm yok sen doğrusunu yapıyorsun nurla bende süt kalmadı anacım o yüzden dışarıdan besleniyor bizim cadılar meraklanma sen en doğru olanı yapıyorsun emdiği sürece emzir :ecrin_bebek:

merhaba arkadaslar nasılsınız bakalım ....
BURCUCUM :lepi:cok sukur dogum yapmıs rabbım bızlerede nasıp etsın ....
rabbım nazarlardan saklasın...
GÜLÇİNCİM dün depremmı oldu hayatım gecmıs olsun....
NURCUM ilaydan cok guzel masallah allah ım korusun onu...
kızlar szıler nasılsınız özgecim..arifecim...
kayınvalıdem bende pek gelemıyorum topık e arkadaslar...allah a emanet olun simdilik

kızlar dışarı çıkmam gerekiyor, öğleden sonra gibi gelirim herhalde, hepinizi öpüyorum :)
tamam ablacım hadi görüşürz
taze taze ilayda ]
oy ben seni yerim ya ne tatlı olmuşsun maşallah nurcum allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

oy canım benim ya çok doğru söylüyon anlamaz bunlar öyle şeylerden
ama kendilerinin olunca uçarak giderler uyuzlarr
cumartesi miracı görmeye gidince o zaman çekersin miraçın resmini oluymu o zaman

merhaba arkadaslar nasılsınız bakalım ....
BURCUCUM :lepi:cok sukur dogum yapmıs rabbım bızlerede nasıp etsın ....
rabbım nazarlardan saklasın...
GÜLÇİNCİM dün depremmı oldu hayatım gecmıs olsun....
NURCUM ilaydan cok guzel masallah allah ım korusun onu...
kızlar szıler nasılsınız özgecim..arifecim...
kayınvalıdem bende pek gelemıyorum topık e arkadaslar...allah a emanet olun simdilik

canım iyiyim sağol sen nasılsın
tamam canım sende kendine dikkat et opuyorumnanaktan

efendim ablacım benimi çağırdın -tatlicadiarzu-

ne hatunum dimi ama yaa at gibi kaydirigubbakcemile3 derler haniii kaydirigubbakcemile3

kaç sen kaçç gelcen elbet buraya görüşücez o vakit :jeyyar:

oooyyyyyyyy yerim ben onuuu yaaaa nasılda uyuyup kalmış zillliiii eli oyuncaktaaa mıncıkla beni diyo yaaa Şeniz

kıızz cerende iki eliyle tutuyo biberonu ve ağzına bir sokup bir çıkarıyor artık kendi kendisine oyunlar geliştiriyor biliyonmu cadı kaydirigubbakcemile3

o cadıyı erim ben
evet kız bu zilliler yeni oyunlar geliştiriyor hatt biberonu ben tutunca elimi tutuor
o

X