Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

heee şımarığım nolmuş
bir evin bir kızı oluncana böyle oluyor şekerim sırnaşık şey :dilcikar:

günaydın fatoşşş

amiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn
darısı başınıza :Saruboceq:

sorma o zaman paaçççoozzz :mymeka:

eveeeet bu şımarıklığın nerden geldiği anlaşıldı şimdi bir evin bir kızı olanlar böyle oluyor demek ki CADIARZU kaydirigubbakcemile3

sana mı sorduk delüüüüü? kızıım kpss mağdurları hem çalışır hem sorarlar birbirlerine hem gaza gelmek hem de rahatlamak için değişik bi psikoloji :eek:

ablam sıra sende galiba.şaka gibi ya.daha düne kadar neler konuşuyorduk.şimdi sıpamın 2.ayı bitecek.
KUMSALCIM dualarım seninle her zaman.rabbim tez zamanda senide bulutların üstüne çıkarsın inşallah....

çalışıyormusun sen ceren?bızdık kaç aylık oldu?ben 6 ay ayrıldım.sürünüyoruz resmen ama napayım...biliyorsun ben çok ağır şeyler yaşadım daha o psikolojiden kurtulamadım.ömür ömrüm oldu gözünün içine bakıyorum manyaklaştım resmen.ağlamaına bile izin vermiyorum...

hilalcim daha başlamadım ama çalışmayı düşünüyorum
bugün aranıza daha az katılacam arkadışım gelecek sevgilisiyle berabr

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

2. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

3. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

4. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

5. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

6. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

7. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

8. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

9. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

10. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

11. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MİRAÇ} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

burcu ne zaman çıkar hastaneden ? 24 saat tutuyorlarmış diye duymuştum normal doğumda CADIARZU

anladım canım ben doğuma kadar konuları bitircem inş.da sonra çalışabilir miyim diye düşünüyorum da o yüzden soruyorum sana canım:)

yok canım gazımız yok inadımız var.sürekli benimle konuşun istiyor.kucağı sevmiyor beşik sallamaktan parmaklarım koptu.aguluyor gülüyor.emzirirken savaşıyoruz resmen..
içimize geri soksakta doyamayız inan.her gece saatlerce izliyorum ama yetmiyor.
eyvaaah parmağında oynatıyor demek ki :) Allah yardımcın olsun canım :)
ablam sıra sende galiba.şaka gibi ya.daha düne kadar neler konuşuyorduk.şimdi sıpamın 2.ayı bitecek.
KUMSALCIM dualarım seninle her zaman.rabbim tez zamanda senide bulutların üstüne çıkarsın inşallah....
valla önümde 5 kişi var güzelim, sonunda 6. sıraya kadar geldim valla :) oyyy darısı başımıza inşallah :)
çalışıyormusun sen ceren?bızdık kaç aylık oldu?ben 6 ay ayrıldım.sürünüyoruz resmen ama napayım...biliyorsun ben çok ağır şeyler yaşadım daha o psikolojiden kurtulamadım.ömür ömrüm oldu gözünün içine bakıyorum manyaklaştım resmen.ağlamaına bile izin vermiyorum...
valla eğer mümkün olursa ben Şubat'ta işe dönmek istiyorum, yoksa sürünmekten beter olacağız bir kaç ay sonra :KK43: canım haddime değil ama çok da şımartma bence, sonra sen başa çıkamazsın hayatım, eğitimci olarak neler gördük değil mi? sakın kızma bana, bir abla olarak söylemek istedim canım :)
çok da fazla ihmal etme ama bizi :)

Merhaba bayanlar, ben aranıza yeni katılanlardanım. Şu an ben de 8 haftalık (Yani henüz doktorumun ağzından duymadım kesin ama) hamileyim. (Şu internet üzerindeki hesaplayıcılara göre:p) Bu haftasonu doktor kontrolümüz var, hayırlısıyla ilk defa kalp atışlarını duyacağız! Çoooooooooook heyecanlıyım, içimdeki meleğin ilk sesi olacak bu! İnsan çok garip hissediyor gerçekten, henüz hiçbişeye benzetemiyor, konduramıyorsun, sıfat veremiyorsun..Çok ilginç ama bir o kadar da güzel bir duygu. Mide bulantılarım oluyor ama kusma yok çok şükür. Sırt-Bel ağrıları vazgeçilmezim oldu..Akşam yürüyüşlerine başladık, açık hava biraz iyi geliyor bulantıya..

Günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr... Bu sabah Burcu'nun haberini okuyunca çok ama çok duygulandım, gözyaşlarım aktı akacak, boğazım düğümlendi resmen... Ne günler geçirdik ya, kimi acı kimi tatlı ve şimdi mutlu son... Allaha binlerce kere şükür, Rabbim Miraç'ımızı korusun, analı babalı büyütsün, çok sağlıklı, çok başarılı, şansı, bahtı açık, anasına babasına, vatanına milletine hayırlı bir evlat olsun ve hiçbirimizin yavrularını kötülerle karşılaştırmasın :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Çok duygulandım senağlama

neyse partiye geçelim... haydi kızlar halaya
sositososito sositososito sositososito hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance:

he valla ben kazandım ama nesine olduğuna karar veremedik, tamam gazozuna olsun, ilk karşılaştığımızda bana bir gazoz ısmarlarsın kaydirigubbakcemile3

ayyyyy güzelim beniiiiiimmmm... keşke nete baksaymışım, o saatte ayaktaydım ben, aklımdan da geçti nasıldır acaba diye :)

canım benim :)

evet 0 km bir hayat başladı bugün :)

ayyy benim de aklıma geldi o günler ya... nasıl bir heyecan yapmıştık, sonrasında keseydi, kalp atışıydı, cinsiyetiydi, testleriydi derken bugün annesin kucağında Miraç bey çok şükür :)

heyoooooooooooo kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

çok şükür, çok şürkür Rabbime :nazar:

ablaaammm günaydııııııııııııııınnnnnnnnnnn opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
hadi yine iyisin sen kazandın iddiayı aslında bende kazanmış oluyorum sen perşembeye kadar dediydin bende perşembe cuma cumartesi dediydim neyse hadi ben ısmarlarım sana gazoz ne olsun fruko çalıma sprite ???

evet yaa bu gün burası duygu yüklü hepimiz anne ve adayı olduğumuz için biliyoruz neler olduğunu ve sonuna kadar yaşıyoruz sevincimizi duygusallığımızı ben bile ruhsuz olduğum halde (bu lafım birine) gözlerim dolup dolup boşalıyor :a015:

heee ya aslında yazarken aklıma geldi seni aramak uyumuyporsundur diye sonradan da dedim belki uyuyordur mahvetmeyeyim uykusunu kaydirigubbakcemile5

neyse sağlıcakla doğdu miracımız ya darısı diğer miracın başına ve sizlerin inşallaahhh :Saruboceq:

eveeeet bu şımarıklığın nerden geldiği anlaşıldı şimdi bir evin bir kızı olanlar böyle oluyor demek ki CADIARZU kaydirigubbakcemile3

sana mı sorduk delüüüüü? kızıım kpss mağdurları hem çalışır hem sorarlar birbirlerine hem gaza gelmek hem de rahatlamak için değişik bi psikoloji :eek:

heee kııı o yüzden şımaırıkım accık ve benim kızda öyle olucak anlaşılan sırnaşık şey

bana sor sorma burda yazdığın herşeye cevap vverme hakkım var benim öyle bir ayrıcalığım ve dokunulmazlığım var yaaa nabeeerrr sırnaşık şey

evet canım çalışıyorum özeldeyim kamuda olsaydım bende sanırım altı ay ücretsize çıkardım özelde böyle bir durumda direk istifa etmek gerek ama ben memnunum zaten ya zor bekledim işe başlayacağım günü valla iş başıu yaptım kendime geldim oohh beee
canımmm geçmişe bakmak yok artık lütfen kötü günlerde malesef kötü bir tecrübe edindin ama geçti gitti bitti bak şimdi kollarının arasında yepyeni bir hayat var o senin kokla doya doya ve güzel düşün :teselli:

ooo işin var yane neyse yorma kendini fazla
kız nur ilaydayla ilgilenirkenb başka odaya gidip sevgilileri yannnız bırakma aşna fişne yapmasınlar sizin evde kaydirigubbakcemile3

burcu ne zaman çıkar hastaneden ? 24 saat tutuyorlarmış diye duymuştum normal doğumda CADIARZU

sanmıyorum canım ya akşama çıkar bence yani herşey yolunda ise kalmasınada gerek yok zaten ben bile sezeryan olduğum halde ertesi sabah evime geldim :eek:

Merhaba bayanlar, ben aranıza yeni katılanlardanım. Şu an ben de 8 haftalık (Yani henüz doktorumun ağzından duymadım kesin ama) hamileyim. (Şu internet üzerindeki hesaplayıcılara göre:p) Bu haftasonu doktor kontrolümüz var, hayırlısıyla ilk defa kalp atışlarını duyacağız! Çoooooooooook heyecanlıyım, içimdeki meleğin ilk sesi olacak bu! İnsan çok garip hissediyor gerçekten, henüz hiçbişeye benzetemiyor, konduramıyorsun, sıfat veremiyorsun..Çok ilginç ama bir o kadar da güzel bir duygu. Mide bulantılarım oluyor ama kusma yok çok şükür. Sırt-Bel ağrıları vazgeçilmezim oldu..Akşam yürüyüşlerine başladık, açık hava biraz iyi geliyor bulantıya..

hoş geldin güzelimmmm
şimdiden hayırlı uğurlu olsun sana bebeğin miniğin umarım sağlıkla sıhhatle yolun sonuna gelebilirsiniz senin için dokuz aylık süreçç başladı umarım sorunsuz bir şekilde adım adım ilerler ve son adımla mutlu sona ulaşırsın.
Allahım hayırlı evlat nasip etsin. Bu arada bebeğin kız sanırım benimde 8. haftada bulantılar başşlamıştı çünkü ve şimdi bir kızım var opuyorumnanaktan

kızlar ben çıkıyorum ya yeğenim gece çok hasta olmuş acile falan gitmişler ablama inicem fırsat bulursam gelirim yine öptüm hepinizi..........

haklısın ceren yeni bir hayat var kollarımda ve o benim

evde oğlunla olduğun her günün kıymetini bil çünkü bu günlere bir daha geri dönemeyeceğiz sen biraz daha fazla yaşayacaksın oğlunla ne güzel ben bundan sonra sadece akşamdan akşama ve haftasonları görücem ilklerine hep uzak olucam bu mutluluğun kıymetini bil gülüm. bunlar inanılmaz duygular yaaaaa allahım herkese yaşatsın :Saruboceq:

aa halecim de doğurmuş gözün aydın allah analı babalı büyütsün ben hala haber yok sanıyodum.
gülçin amin canım allah bizide kurtarsın.

X