Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslaaaaaaaaaarrrr bebeğimiz geldiiiiiii çok şükürrrr

kızlaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr damadım doğduuuuuuuuuuuuu çok şükür rabbimeeeeeee
ikiside iyi imiş maşallah :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
a.s. a.s. a.s.

:nazar: :nazar:

allaha şükürler olsunnnn hoşgeldin miraç bebekk
umarım hep mutlu olursunnnnn :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
:teytey::teytey::teytey::teytey::hooray::hooray::hooray::hooray:
burcummmmm allah analı babalı büyütsün rabbim yavrunu dizinin dibin den ayırmasın inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
dimi kimbilir daha neler yaşıcaz hepbirlikte hepiniz harika arkadaşlarsınız opuyorumnanaktan
canım inan çok karışığımmmm:nazar:

evet canım umarım hep güzel şeyler yaşar sevinç gözyaşları akıtırız :Saruboceq:

farkındayım canım karmakarışıksın ama bu günleri unutucaksın inşallah birtanem :Saruboceq:

allaha şükürler olsunnnn hoşgeldin miraç bebekk
umarım hep mutlu olursunnnnn :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
:teytey::teytey::teytey::teytey::hooray::hooray::hooray::hooray:
burcummmmm allah analı babalı büyütsün rabbim yavrunu dizinin dibin den ayırmasın inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar günaydınnnn
demek miracımızda geldi hayırlısıyla
rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inş
kaydirigubbakcemile2 alkisalkisalkisalkisalkisalkis
hihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar günaydınnnn
demek miracımızda geldi hayırlısıyla
rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inş
kaydirigubbakcemile2 alkisalkisalkisalkisalkisalkis
hihoyyythihoyyythihoyyyt

günaydın iki gözüm
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
darısı bekleyenlerin başına

günaydın herkese ayy kıslar ya burcu dağum yapmış sonunda ha çoook sevindim iyi olduklarını duyunca daha çooook sevindim allah uzun ömür versin inş.ne güsel kurtuldu darısı başımıza :Saruboceq:

günaydın iki gözüm
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
darısı bekleyenlerin başına

amiin şekerim naber?bir sen görmüşün benim hikayeyi galiba anı işte bunlar hatırlayınca insanın yüzü gülüyo başında ben inatçıydım ama spnradan tersine döndü herşey ben çok bağlıydım şimdi o bağlandı hem de çoook şimdiden pazarlık yapıyor benle bebişe çok ilgi gösterirsem de onu unutursam diye korkuyo kaydirigubbakcemile3

bundan sonra biraz daha dikkat etmen lazım canım, progestan'ı ben de uzun süre kullandım, kilo yapar mı bilmiyorum, bende yapmadı çünkü... abur cubburdan uzak dur canım :)

eşim geldi yazamadım o yüzden, sonra görüşürüz canım :)

yok ablacım ya dikkat ediyorum ama şişiyorum işte doktorum kilo yapar dedi bünye meselesi demek ki -tatlicadiarzu-

bu arada ben burcuyu tebrik ediyorum ya hiç heyecan yapmadı yada bize çaktırmadı öyle soğukkanlı olmayı bi türlü beceremem ben o yüzden hoşuma gitti yane cesareti :içelim:

hilalcim ben gördümde bişe yazamadım bugun elim ayağım tutmuyooo..burcu çok soğuk kanlıdır şaşarsın şaştın bileee

günaydın herkese ayy kıslar ya burcu dağum yapmış sonunda ha çoook sevindim iyi olduklarını duyunca daha çooook sevindim allah uzun ömür versin inş.ne güsel kurtuldu darısı başımıza :Saruboceq:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
rabbim herkesi sağlıkla kavuştursun bebesine inşşaaallllllaaaahhhh :Saruboceq:

amiin şekerim naber?bir sen görmüşün benim hikayeyi galiba anı işte bunlar hatırlayınca insanın yüzü gülüyo başında ben inatçıydım ama spnradan tersine döndü herşey ben çok bağlıydım şimdi o bağlandı hem de çoook şimdiden pazarlık yapıyor benle bebişe çok ilgi gösterirsem de onu unutursam diye korkuyo kaydirigubbakcemile3

heee bir ben ilgilendim bak senin hikaye ile birde sen beni beğenmezsin :dilcikar:

valla öyle oluyor kocişler bazen bebişleri kıskanıyor pabucumuz dama atıldı diye kaydirigubbakcemile3

bu arada ben burcuyu tebrik ediyorum ya hiç heyecan yapmadı yada bize çaktırmadı öyle soğukkanlı olmayı bi türlü beceremem ben o yüzden hoşuma gitti yane cesareti :içelim:

olursun olursun yumurta kapıya dayanınca kaydirigubbakcemile3

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn

oyyyyyyyyyyyyyyy burcum doğurmuş muuuuuuuuuu

Allah kurtarmış
Analı babalı büyüsün Mirç inş hayırlı evlat olsun:lepi:

hilalcim ben gördümde bişe yazamadım bugun elim ayağım tutmuyooo..burcu çok soğuk kanlıdır şaşarsın şaştın bileee

ay canım ya olsun bugün normaldir:)

vallahi şaştım ha aralarda geldi bide haber verdi bize yani helal olsun maşallah :nazar:

yaaww özgem sakin ol tamam kuşum geçti gitti bitti diyom sana yaaa

:1shok: :1shok:

günaydın şeker hoş geldin nasılsın
dün akşam seni yakalayamadım canım yaa özledim valla Şeniz

bir bebeğimiz daha olmuş.rabbim ailesine bağışlasın.burcucuğum gözün aydın

amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn
evet damadım geldi kııızz bayram havası var topiğimizde kaydirigubbakcemile2 :dance: :teytey: :sm_cool:

kızlar ben kaçtım
halen hastayım ve annemlerdeyim
burcuya çok sevindim
sağlıcakla almış bebneğini kucağına
görüşürüz

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn

oyyyyyyyyyyyyyyy burcum doğurmuş muuuuuuuuuu

Allah kurtarmış
Analı babalı büyüsün Mirç inş hayırlı evlat olsun:lepi:

beyazım deryam hoş geldin bacım nasılsın zeynebimiz nasıl oldu annesi umarım daha iyidir

eveeeeeeeeeetttttttt burcumuz doğurdu canımmmmm

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ay canım ya olsun bugün normaldir:)

vallahi şaştım ha aralarda geldi bide haber verdi bize yani helal olsun maşallah :nazar:

maşallah maşallahhh :nazar: :nazar:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
rabbim herkesi sağlıkla kavuştursun bebesine inşşaaallllllaaaahhhh :Saruboceq:

heee bir ben ilgilendim bak senin hikaye ile birde sen beni beğenmezsin :dilcikar:

valla öyle oluyor kocişler bazen bebişleri kıskanıyor pabucumuz dama atıldı diye kaydirigubbakcemile3

olursun olursun yumurta kapıya dayanınca kaydirigubbakcemile3

amin inş.canım.

sağol bacım:)ne beğenmezsini kıs beğenmiyo gibi mi duruyorum seni sence :mymeka:

yok ya ben yumurta kapıya dayanınca genelde çok panik yapıyorum :kedi:

ama ya aklıma ne geldi şimdi ben listenin sonlarındayım yani çoğu kişi doğum yapmış olucak benden önce ya ben burda yalnız kalırsam yeni doğum yapınca pek kimse gelemiyo ya:KK43:

filiz ablacım sağol.darısı senin başına...
cerencim hoşbulduk.nasılsın?
kumsal canım iyiyim sen nasılsın canım?

X