Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hayırlısı olsun canım hiç kafanı o konuyla meşgul etme sakın......... Şeniz
yok canım etmiyomm
galiba ya ama çok fena zaıyo bu hormonlar bazen

bu arada beni gördüyseniz foto ları silebilir miyim kıslar?
evet çok tatlısınn

hadi bakalım hayırlısı inşallah kolay bi doğumla kavuşur bebişine
bizi habersiz bırakma özgecimmm

böğğğğğğğğ iğğğrenççççççç!kızım ben dövüş konusunda kendime güveniyorum mide bulanrıma konusunda değil kaydirigubbakcemile3

inşallah doğumdan sonra biraz toparlanınca geliriz valla :)

darısı senin başına ama bir an önce evlenmen lazım kız, hadi sıva bakalım kolları :)

aaa uyuyormuymuş hala? bu kız nasıl uyuyabiliyor ya? feci bir şekilde uyku fobisi başladı bende, gece olduğu zaman kabus gibi üstüme çekiyor, ne olacak benim bu halim? uyuyanları kıskanıyorum yaaaaaa... bu arada Burcu da rahat valla, oğlan gelecek ohhh yatıyor hatun kaydirigubbakcemile3 neyse sağlıkla alsın da kucağına :) uyku depolayor uykusuz geceler için :)

merhabalar ben geldım nasılsınız arkadaslar uyku denılen bısey kalmadı artık sabaha karsı uykusuzluktan dalıverıyorum yoksa agrılardan uyuyamıyorum....rahım ıcını sıkıyorum ya cok entresan ya cok rahatsız oluyorum...sankı genlesıyor gıbı...dr...soruyorum bısey demıyoo...ben bu dr.doverımklava:

yok canım etmiyomm

evet çok tatlısınn

en iyisi güzelim oluruna bırak herşeyi demesi kolay tabii ama yapmak lazım işte:)

sağol canım ama düğün fotomu da ekliyim bakalım gülçine satşçak malzamem olsun:) kaydirigubbakcemile3

kızlar bugunde kırmızı akıntım var ağrılarımda var ama düzensiz
doktoru arıyorum telini açmıyo sinir oldum
sabahdan acayip bi uyku bastı uyumasam bayılcaktım o derece
haber vereyim dedim şimdi çıkıyorum yine herhangi bi durumda bi şekilde haber verrrim yinee

kıslarrr hepinize çok güzel bir gün dilemek için uğradım canlarım bankaya gitcem işim var maşallah topiğimiz eski günler,ine döndü yaz bitti mesai başladı neyse dönüşte görüşürüz kısmetse

SENİ SEVOOORRRUMMMM opuyorumnanaktan Şeniz

evet canım düğün resmimiz begendinmi yavru kuşum?
ne kadar genç güzel zarif vede zayıfım ööööö ağlamak istiyorum yaaaaa mafoldumben
sen yine genç, güzel, zarif ve de zayıflayacak bir annesin canım :)
hoşgeldin canım, valla aynı dertten ben de muzdaribim güzelim, uykusuzluk olacak napalım, sabredeceğiz, bundan kaçış yok maalesef

günaydın canım naber seninle pek denk gelemedik bu ara.............

güleyim diye geldim yanınza saten canım benim Şeniz
efttt canımmm ben sabah 8,5 akşam 6 burdayım sen farklı saatlerde gelion keçiiii :mymeka:

aaaaa hadi bakalım, hayırlısı olsun... sen arada bir ara, bizi de bilgilendir o zaman... Allah bir avazda kurtarsın inşallah, canım yaa
tamam ablacım ben sizi habersiz bırakmamm buyrunnnnnnnnn
anladımm canım bakim beklices görcesss delikafadulden
evtt canım yaaa çok güsel çıkmışınısss çok beğendimmmzemuszemus öle deme ama kuzummm şimdi çocuklu bi annesin olcak o kadar kilo hiç takma kafana boşveeee sositososito
gülçintoşşşş nasıl tanıştınıs kıss anlatsana bayılırım pempe dizi aşk hikayeleri dinleyeme opuyorumnanaktan

inşallah canımm ben aldığım haberleri anında iletirim size gece yatarken bile msj atıorum burcuya iyisin demi gelen giden yok deyiii kaydirigubbakcemile3

canım benım ya allah yar ve yardımcın olsun hadı bakalaım mıracımız gelıyor...ınsallah guzel haberlerını beklıyoruz dınlen hayatım hıc sorma bu dr.bı uyus oluyorumkı...dınlen tatlım allah a emnaet ol.

en iyisi güzelim oluruna bırak herşeyi demesi kolay tabii ama yapmak lazım işte:)

sağol canım ama düğün fotomu da ekliyim bakalım gülçine satşçak malzamem olsun:) kaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol: :roflol:
bir abla olarak seni uyarmak görevim diye düşünüyorum, Gülçin'le çok uğrşma bence :roflol: :roflol: :roflol:
aaaa kimler gelmiiiiiiişşşşşşşş... bizi habersiz bırakma sakın, çok merak ettik sabahtan beri
tamam canım, dönüşte gel :)
SENİ SEVOOORRRUMMMM opuyorumnanaktan Şeniz
ben de seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

canım ya allah bi avazda kurtarsın burcumm dularımız seninle:Saruboceq:

yok kıs geliyom da sen yoğun oluyorsun hakkımı yeme uleyn!

gülçini diyorsan o veremz artık yapıştı o kilolar ona en iyisi kilolarıyla barışsın kaydirigubbakcemile3

ablama bi komşu öyle demiştidoğumdan sonra VEREMEZZZ dedi ya kaydirigubbakcemile3 ama benim ablam verdi........... :dance:

kısssss gülçinnnnnnnnn sen koyarsın da ben koyamam mı kıs düğün fotlarımıonları da ekliyip öyle silicem sana inat lülülülülülü

hadi eklede göriyim nasıl gelin olmuşsun
bakiim gelinliğin güzelmi zevkinide öğreneyim kaydirigubbakcemile3

böğğğğğğğğ iğğğrenççççççç!kızım ben dövüş konusunda kendime güveniyorum mide bulanrıma konusunda değil kaydirigubbakcemile3

ooyyy ablama sinir basmış kıyamam sana benn yaaaa uuuffff umarım bu gece sabaha kadar derin bir uyku çekersin ablacım yatarken senin için dua edeceğim :Saruboceq:

kııızz ben sama bir malzeme çıkarırım gör bak aklın şaşar hafıza kaybına uğrarsın :1shok:

ooyy dünürüm hadi bakalım güzel haberlerini alırız inş. canımın içiii kaydirigubbakcemile5

sanada güzel günler cicim
yedek dünürüm benim nassen iyisen inşallah
hadi hallet işleride gel yanımıza laflayalım accık yerimseniben

heee koyayım da gör güzel olduğum son hallerim ben de o günlerime dönebilir miyim bilmem şimdi de paçoz gibiyim

canlarım TÜNAYDIN cinsiyetimiz %90 ERKEK şok oldum ben hep kız sanıyodum sağlığı ii 305 gr 32 mm boyu herşey normal dedi.oynamıyo dedim daha küçük annesi dedi ben bi yere üyeyim orda herkesin oynuyo dedim kadınlar kulubumu dedi adam bana evet dedim farklı olabilir bebek çok ii korkma dedi böle işte benim yaramazı kız beklerkene erke çıktı yalnız babamız çok mutlu ama tabi ya kız sa diyede ikideyim yani ayrıntılı ultrason için arayacaklar ozaman kesinleşir artık herhalde işte böle teyzoşlar slmı vardı oğluşumun

ooyyy ablama sinir basmış kıyamam sana benn yaaaa uuuffff umarım bu gece sabaha kadar derin bir uyku çekersin ablacım yatarken senin için dua edeceğim :Saruboceq:

hiç sorma, hem de ne sinir bastı... gece uykumu almadığım zaman sinirli olurdum, alıştım mı ne, sinirlenmiyorum artık, kuzu kuzu doğumdan sonra geçecek diye bekliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…