Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslar ben biraz çıkıyorum ablam geldi gülçin gibidir biras kızar şimdi ilgilenmiyorum diye gelirim gene öpüldünüzz.....hele gülçinimi 2 kere kere öptüm şap şup şap şup kaydirigubbakcemile3

canımmm hayırlıı olsun allah tamamına erdirsinn..doktor amcaya bak yaaaa bizden haberdar vallaaa laelaelaelaelae

canımmm yolunda sayılır çok şükür kısss hepiniz doğurun öleeee evlencem taa çeyiz yapıomm :hulya::hulya:
kız sen evlenmeye karar ver, çeyiz işi kolay, hallederiz onu :) sen söyle bakiim bir aday ya da aday aday adayı yok mu? yoksa söyle ben seni hemen Ayvalık'a alayım, buraya gelenin kızmeti açılıyor ve evleniyor, koskoca İstanbul'da bulamadım, geldim küçücük Ayvalık'ta kafesledim kocayı ben kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 tamam canımmmm :içelim: sen anlat ben dinlerim hilalsiz kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan
amin canımmm artık kısmet beyazları ne zaman giyeris bilmiorumda kıslar gecesi yaparıs burdaaa düğünde kurt dökerisss beraberceeezemuszemus

tamam ablacımmm sipariş vereyim barii kargom gecikme diyeyimmmkaydirigubbakcemile3
işin şakası ablacım çok doğru sölüosun haklısın erken çıkan yol alır ama hayırlısı kısmet öle diyim artıkk..
canım benim, öyle herşey kısmetle :)
hadi gözün aydın canikom demek oğlan anası olucan sende
umarım düzgün bir kaynana olursun oğlan deyince aklıma ilk gelen kaynana oluyor
ben kaynana ile kafayı çizdimde kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol: kaynana sendromu tuttu yine :roflol: :roflol: :roflol:

beni de kocam kil9luyken sevdi canım kilolu bile güzelim yani ben:)sonra 15 kilo verince daha da aşık oldu ve şu an korkmuyo nasıl olsa verebiliyorum ve kilo yakışıyo diye laelaelaelaelae ama son hallerimi görmediği için bu kadar rahat tabii kaydirigubbakcemile3

anlat kıs anlat ta güleyim biraz kaydirigubbakcemile3

aayyy yesinler balık etlim benim tamam be tamam uyuz kilo varsa var ne yapalım allah allah yaaaa gitmezsede gitmez bizim canımız sağolsun :dilcikar:

gülünecek bir hikayemiz yok şükür canımcım
anlatırsam şimdi sen duygulanır ağlarsın zaten kocişinde yok yanında daha çok hüzünlenirsin o bakımdan yazmıyorum seni düşündüğüm için ama tabii kıymet bilen yokki :1no2:

fatoşcum ve sevtapcım size de merhaba diyemedim gülçine laf yetitircem die kusura bakmayın.nasılsınız?

uğraşma benle bak başkalarıda var bu topikte kaydirigubbakcemile3

ya herkes anlatsa ya kocasıyla tanışma hikayesini renk olur:)

canım bu konu daha önce gündeme geldi yazmıştı herkes nasıl tanışıp aşık olduğunu eskiler bilir yerimseniben

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 tamam canımmmm :içelim: sen anlat ben dinlerim hilalsiz kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan
amin canımmm artık kısmet beyazları ne zaman giyeris bilmiorumda kıslar gecesi yaparıs burdaaa düğünde kurt dökerisss beraberceeezemuszemus

nasip güzelim ya hayırlısı ne zaman ise o vakitte çıksın hayat arkadaşın karşına allahım pişmanlık vermesin :Saruboceq:

heee ya piçama partisi felan yaparıs bebelerle kaydirigubbakcemile3

canııııııııım, güzelim benim... evet kendinle gurur duymalısın kesinlikle, valla eşin de bayan kalbinden anlıyormuş, aferim ona...

valla uyarmayı bir borç bildim kaydirigubbakcemile3

canııııııııııııımmmmmmmmmmmm Şeniz

evet ablam eşim sağolsun anlıyor kadın ruhundan canım o benim canıınnn :asigim:
ayy yanımda olaydıda sarılaydım Şeniz

efendim ablalarınnn dadlusuuu opuyorumnanaktan

kim kaç kilo oldu ya ben anlayamadım bişey mi sordun ablacım :kedi: kaydirigubbakcemile3
hamileliğin başından beri toplam kaç kilo aldın diye sordum canım :)
kıslar ben biraz çıkıyorum ablam geldi gülçin gibidir biras kızar şimdi ilgilenmiyorum diye gelirim gene öpüldünüzz.....hele gülçinimi 2 kere kere öptüm şap şup şap şup kaydirigubbakcemile3
görüşürüz canım, öptüm :)

:roflol::roflol: aynen ölee üşeniomm inankiiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kısss gaza getirmeyin nenn beniiii hihoyyyt

ahhhh canımmmm güzün aplamm benimmmmm Şeniz kendimi size bırakcam saten kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sizde beni herifin kollarına atarsınız:nazar:

üşenme kuşum üşenmeeee
evlilik kadar güzel bir şey yok eğer doğru insanı bulur ve hayatını ona adarsan aşkını doya doya her an yaşarsan hayat dahada güzel bir hal alıyor yavrummm umarım hakettiğin birini bulursun veee başın bağlanır yerimseniben

gel anam gel gaza gel :eek:

bırak anam bırak kendini bize bırak sonra zaten kendinide aklınıda kaybedersin kaydirigubbakcemile3

herifin kollarına atarız atmasınada sonrasınıda artık sen düşün bacım kaydirigubbakcemile3

heee kaç sen kaç postala ablanı gel buraya fazla takılma oralarda buralar ne olur yohhsa sensiz kaydirigubbakcemile3

ee hadi öp bariii :dilcikar:

:roflol: :roflol: :roflol: kaynana sendromu tuttu yine :roflol: :roflol: :roflol:

bu konu bende saplantı oldu sanırsam kaydirigubbakcemile3

hamileliğin başından beri toplam kaç kilo aldın diye sordum canım :)

sen cevabını alamadan kaçtı hilal abla kaydirigubbakcemile3

bida arayam bakam şu adamı aççakmı
gündüzleri başka hastanede gece benim hastanemede oluyo
başka doktora yönelndircek kesin

senin eşin uzman falan mı daha önce sormuş muydum hatırlayamadım canım:)
uzman deil cnm astsubay
canlarım TÜNAYDIN cinsiyetimiz %90 ERKEK şok oldum ben hep kız sanıyodum sağlığı ii 305 gr 32 mm boyu herşey normal dedi.oynamıyo dedim daha küçük annesi dedi ben bi yere üyeyim orda herkesin oynuyo dedim kadınlar kulubumu dedi adam bana evet dedim farklı olabilir bebek çok ii korkma dedi böle işte benim yaramazı kız beklerkene erke çıktı yalnız babamız çok mutlu ama tabi ya kız sa diyede ikideyim yani ayrıntılı ultrason için arayacaklar ozaman kesinleşir artık herhalde işte böle teyzoşlar slmı vardı oğluşumun
hadi gözün aydın fatoş prensin gelio hee bnde hep erkek hisssediodum kızım oluyo bak allah sağlık sıhhat versin önemli olan o opuyorumnanaktan

kızlaar geçmişi okumadım ama baya renkli geçmiş ifadelere bakılırsa
ben bekliyom :nazar:
:hulya::hulya::hulya:boş durma örgü ör

fatoşcum ve sevtapcım size de merhaba diyemedim gülçine laf yetitircem die kusura bakmayın.nasılsınız?
merhaba canım
hadi gözün aydın canikom demek oğlan anası olucan sende
umarım düzgün bir kaynana olursun oğlan deyince aklıma ilk gelen kaynana oluyor
ben kaynana ile kafayı çizdimde kaydirigubbakcemile3

ya se se ya si si
başka çaren yok ablaam kaydirigubbakcemile3

ben o sesi kesmesini bilirdimde neyse hamişsin hadi ayrıcalığın var doğurda gör bak neler olucak :jeyyar:

Evlenmeye üşeniyorsun heeeeeeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol:

Ayyy koptum özgeeeee manyakmısın kızım sen yaaa üşenme bu kadar tembel olma tembel karının çocuğu olmaz derler kalk bir koca bul ve bize haber et gerisinide bize bırak hallederiz demi leeynn yerimseniben

:roflol: :roflol: :roflol:

Canım sen kocayı bul evlilik yoluna gir çeyiz hak getire hepimiz yaparız bişiler anacım meraklanma sen kuşum
olmadı tek başıma ben yaparım leenn yeterki sen yuva kur :1hug:
sağol canım benim sorma kaynana olcam valla
tünaydın canım tebrik ederim çok sevindim bi erkekimiz daha geliyor
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
sağol teyzesi teşekkür ettik
canımmm hayırlıı olsun allah tamamına erdirsinn..doktor amcaya bak yaaaa bizden haberdar vallaaa laelaelaelaelae

canımmm yolunda sayılır çok şükür kısss hepiniz doğurun öleeee evlencem taa çeyiz yapıomm :hulya::hulya:

sağol teyzesi sorma valla bende şaşırdım

şöyle anlatayım

delikafadulden:emir_bebek:hihoyyytmafoldumbenopuyorumnanaktan-tatlicadiarzu-:sm_confused:

ya doktor telefonunu açsa bi ne dicek ona göre gidicem

kapıyom acık evde yürüyem bu arada spor olsun
yine gelirim aranızaa

oyy anladım karışıksın hepsi bi arda sende
ay niye açmıyoki telefonunu sinir oluyorum bu doktorlara
tamam canım bidaha ara bakalımopuyorumnanaktan

şöyle anlatayım

delikafadulden:emir_bebek:hihoyyytmafoldumbenopuyorumnanaktan-tatlicadiarzu-:sm_confused:

ya doktor telefonunu açsa bi ne dicek ona göre gidicem

ooyy canım yaaa kıyamam ben sana
ne olacak ne yaşıcam diye bekliyorsun demi
korkma sakın çooook güzel şeyler yaşıcaksın inan dünür

bencede başka doktora yönlendiricek oooffffff :kızgın:

kapıyom acık evde yürüyem bu arada spor olsun
yine gelirim aranızaa

hadi yürü bakalım :eek:

sağol canım benim sorma kaynana olcam valla