Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım benim, sen kararlı olduğun sürece anne olmaman için hiçbir sebep yok :)

günaydın canım :)

hiç darılmak gücenmek yok Hilal'ciğim, tabii ki sizlerin de yeri ayrı ama Gülçin ve bir kaç kişi daha var ki onların yeri ben de çok ayrı, neden diye sorarsan, sen daha aramıza katılmamıştın ve benim bundan önceki hamileliğimde ve kaybımda çok zor günler geçirdim ve o yeri bende ayrı olanlar her zaman yanımdalar ve bana destektiler, bir gün topiğe gelmesem meraktan deliye dönerlerdi, mail yağdırırlardı... yani anlayacağın zor günleri birlikte aşarak bu dostluğu kurduk :) bu arada tabii ki senin de yerin ayrı kıskanç şey naniknanik

o günlerini bilmiyoruz tabii ablacım bilsek destek olurduk biz de tabii ki allah bir daha yaşatmasın inş.

biz o kadar olamayacağız demek ki hiç napalım artık yetiniriz biz de:KK43:

evet ya merak ettim şimdi ama özge burda galiba onun haberi olurdu herhalde dimi?

sen de mi kocandan ayrılıyorsun canım ya benim gibi :KK43:senağlama

evet cnm doğum için memlekete gdiom eşim doğum olunca gelcek 10 gün falan kalıp döncek yne kıbrısa bn 5 ay kadar türkiyede kalıcam 4-5 ay ayrıyız yani senin eşin ne zaman geliyo doğuma kadar geleckmi

evet cnm doğum için memlekete gdiom eşim doğum olunca gelcek 10 gün falan kalıp döncek yne kıbrısa bn 5 ay kadar türkiyede kalıcam 4-5 ay ayrıyız yani senin eşin ne zaman geliyo doğuma kadar geleckmi

benim doğuma gelebilir mi bilmiyorum canım eğer zamanında gelirse bebişim inş. eşimin askerliği doğumdan 15-20 gün sonra bitiyor naparız bilemiyorum ama ben 3 aylıkken falan gitmeyi düşünüyorum yüksekovaya..........:KK43:

o günlerini bilmiyoruz tabii ablacım bilsek destek olurduk biz de tabii ki allah bir daha yaşatmasın inş.

biz o kadar olamayacağız demek ki hiç napalım artık yetiniriz biz de:KK43:

tabii ki destek olurdun, eminim :) amiiiiiiiin Allah kimseye yaşatmasın :Saruboceq:

aaaa kıskanca bak kaydirigubbakcemile3 alemsin sen de ya kaydirigubbakcemile3

bu arada bugün çok sinir var üstümde benim gene herşeye ağlayasım kızasım geliyo niye böyle oluyo ya mafoldumben

bilmiyorum ki ablacım yani eşim sözleşmeli önce kadroya geçmesi lazım o zaman en kısa zamanda kurtuluruz inş. bide ben böyle kpss çalışmaya devam edersem belki kurtarırım ailemi bakalım hayırlısı :sm_confused:

hayırlısı olsun canım, Allah yardımcınız olsun, çok zor :KK43:

yok be canım ne stresi ianan artık hiç umursamıyorum ne hali varsa görsün dedim artık ama huzursuz ediyor melet keşke dediğin gibi ilaca gerek kalmasa
inşallah düzelmiştir canım gerçekten çok zor düzensizlik

evet stres yok kesinlikle diyoruz ama sen farkında olmadan aslında hep beyninin bir tarafında var malesef :1no2:
evet canım ya seni çok iyi anlıyorum adet düzensiliği çok zor :çok üzgünüm:

canım benim canıııııııımmmmmmmmm Şeniz

valla ben kararlıyım da Rüzgar bey erken gelmeye kalkarsa boynumuz kıldan ince diyeceğiz, napalım :sm_confused: sonuçta erken de gelse bayramda İstanbul'da olacağız... valla çok mutlu olurum gelirseniz :) Ceren de bayağı büyümüş olur... oyyy yavru kuşum benim... evet nasip bakalım o günler bir gelsin de hayırlısıyla :)

kaydirigubbakcemile3 uğraş canım uğraş kaydirigubbakcemile3

evet hayatım geçecek, sabırla bekliyorum, hiç bu kadar sabırlı olduğumu hatırlamıyorum valla :)

canıııııııııııııım inşallah sen de harikulade bir anne olacaksın, emin ol bir gün olacaksın, sakın umudunu kaybetme :)

hadi bakalım benim damat adayım ne zaman teşrif edecek umarım gününe gelirde anneciğini panik haline sokmaz kuzum a.s
evet ceren hanım büyümüş ve rüzgara cicik cicik yapıyor olur kaydirigubbakcemile3

herşeyin başı sabır ve hoş görü ablacım biliyorsun yerimseniben

kesinlikleeeee arifeeeemmm umudunu yitirmeeee durmak yokkk yola devaam :eek:

öyle cnm saolasın desteğin için :1hug:

neee demek biz hep buralardayız ve arkadaşlarımıza destekçiyiz deeelmi kızlaarrr sositososito

inşallah ablamaslaaa:eek:lmaz:her zaman umutla sabırla beklicem vazgeçmek yokk

evet canımın içi vazgeçmek yokkk bunlar güzel bekleyişler dahada güzellerini yaşayacaksın inşallaaahhhh :Saruboceq:

yok canım aşık olmak değil de sevdim seni yane öyle matrak insanları severim ben sevmesem takılmam böyle:)

kıısss bebişim sağ salim doğsun yeter ki ben onun için uykusuz da kalırım zemuszemus

aaaaaa hilal hanım sonunda uyanmışlarrrr
kıızz kış uykusunamı yatıyon sen bu saate kadar kaydirigubbakcemile3

ben sevilmicek insanmıyım yavrum sevcen tabii :dilcikar: naniknanik

heee baktın ki ciddi ciddi uykusuz günler yakında gelicek başladın demi kıvırmaya kaydirigubbakcemile3

günaydın herkese..................

ne günaydını nneeennn öğlen oldu öğleennn :eek:klava:

aşkolsun filiz abla gülçin gün ışığın da biz neyiz hepimizin yeri ayrı deel mi? :KK43:

amma kıskanç çıktın nen sen kaydirigubbakcemile3

evet, bugün onun sabırsızlığı var bende :) inşallah hayatım, inşallah iyi bir anne olabilirim...

hiç sorma valla, gerçekten çok işim var... ütü işinin bir kısmını kadına bırakırım, bir kısmını ben yaparım artık, dediğin gibi hijyen için ütü şart... bu arada kayınvalidem bir sürü şey almış, hala getirmedi kadın, getirse onları da yıkarım, yanımda neyi götürüp neyi götürmeyeceğimi bilirim en azından...

iyi bir anne ne demek mükemmel bir anne olacaksın sen bundan hiç şüphem yok benimmm Şeniz

kesinlikle kadına yaptır ablam çok yorulursun yoksa bu halinle

boşver yaaa abla bırak ne zaman isterse o zaman getirsin sen kendin gerekenleri al yanına onları bekleme ablacım

gülçiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn uyandım cicim ooooohhhhhhh nasıl uyumuşum ya hiç kalkmadın gece mışıl mışıl bebekler gibiiiiiiiiiii laelaelaelaelae

deli karıı bana ne yazıyon bunu benim uyku sorunum yokki bende girdim kocişimin koynuna sarıldım mışıl mışıl onun nefesi ile uyudum naniknanik

canım benim, sen kararlı olduğun sürece anne olmaman için hiçbir sebep yok :)

günaydın canım :)

hiç darılmak gücenmek yok Hilal'ciğim, tabii ki sizlerin de yeri ayrı ama Gülçin ve bir kaç kişi daha var ki onların yeri ben de çok ayrı, neden diye sorarsan, sen daha aramıza katılmamıştın ve benim bundan önceki hamileliğimde ve kaybımda çok zor günler geçirdim ve o yeri bende ayrı olanlar her zaman yanımdalar ve bana destektiler, bir gün topiğe gelmesem meraktan deliye dönerlerdi, mail yağdırırlardı... yani anlayacağın zor günleri birlikte aşarak bu dostluğu kurduk :) bu arada tabii ki senin de yerin ayrı kıskanç şey naniknanik

canımsın sennn o kadar içimden yazıyorumki
şunu okurken inan gözlerim doldu ablaaammm :a015: :teselli:
SENİ ÇOK SEVİYORUM gerçek ablam gibi Şeniz

X