Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bu arada bugün çok sinir var üstümde benim gene herşeye ağlayasım kızasım geliyo niye böyle oluyo ya mafoldumben

hormonlar tavan yapmış desene
kalk bir silkelen bakiim sinir yok stres yok kızmak öfkelenmek yok hadiiiiiiii laelaelaelaelae

aa evet canım, ben gördüm :) çok tatlısın maşallah :)

hadii be ne tatlısı ablaaa uıııyyyyy yiivreeenççç çok acııııı laelaelaelaelae naniknanik

kızzz hilal alınmıyon demii bana çatma sakın pişman olursun kaydirigubbakcemile3

gülçinnnnnnnnnn çok mu yoğunsun kıyamam ben sana daha bana cevap veremediğine göre :teselli:

yoğunluk var tabii gülüm omamıı dört ay ara vermişim yaneee ama hallediyom ben merak etme sen hem buraya hem oraya yetişirim anacım yerimseniben

evet stres yok kesinlikle diyoruz ama sen farkında olmadan aslında hep beyninin bir tarafında var malesef :1no2:
evet canım ya seni çok iyi anlıyorum adet düzensiliği çok zor :çok üzgünüm:

hadi bakalım benim damat adayım ne zaman teşrif edecek umarım gününe gelirde anneciğini panik haline sokmaz kuzum a.s
evet ceren hanım büyümüş ve rüzgara cicik cicik yapıyor olur kaydirigubbakcemile3

herşeyin başı sabır ve hoş görü ablacım biliyorsun yerimseniben

kesinlikleeeee arifeeeemmm umudunu yitirmeeee durmak yokkk yola devaam :eek:

neee demek biz hep buralardayız ve arkadaşlarımıza destekçiyiz deeelmi kızlaarrr sositososito

evet canımın içi vazgeçmek yokkk bunlar güzel bekleyişler dahada güzellerini yaşayacaksın inşallaaahhhh :Saruboceq:

aaaaaa hilal hanım sonunda uyanmışlarrrr
kıızz kış uykusunamı yatıyon sen bu saate kadar kaydirigubbakcemile3

ben sevilmicek insanmıyım yavrum sevcen tabii :dilcikar: naniknanik

heee baktın ki ciddi ciddi uykusuz günler yakında gelicek başladın demi kıvırmaya kaydirigubbakcemile3

ne günaydını nneeennn öğlen oldu öğleennn :eek:klava:

amma kıskanç çıktın nen sen kaydirigubbakcemile3

iyi bir anne ne demek mükemmel bir anne olacaksın sen bundan hiç şüphem yok benimmm Şeniz

kesinlikle kadına yaptır ablam çok yorulursun yoksa bu halinle

boşver yaaa abla bırak ne zaman isterse o zaman getirsin sen kendin gerekenleri al yanına onları bekleme ablacım

deli karıı bana ne yazıyon bunu benim uyku sorunum yokki bende girdim kocişimin koynuna sarıldım mışıl mışıl onun nefesi ile uyudum naniknanik

canımsın sennn o kadar içimden yazıyorumki
şunu okurken inan gözlerim doldu ablaaammm :a015: :teselli:
SENİ ÇOK SEVİYORUM gerçek ablam gibi Şeniz

ya kızım senin burda bi bana merhametin yok galiba bana nispet yapıp duruyosun acımı bile bile üstüme gelmeyin uleynnnnnn! senağlama

aslında uykuyu çok severim gerçekten ama allah sabrını verir diye düşünüyorum başa gelen çekilir bir de eşim bir ara rahatsızken hiç uyumuyordum onun başında bekliyodum ondan da biraz kendime güveniyorum :enbuyukkk:

hayyy ben nu netinnnn kötükedihüso
kızlar aradım burcuyuu pembe pembe akıntısı oluyomuş ve ara arada ağrısı bugun rapor için doktora gidicekti zaten gitmişken muayenede olcak..çantasınıda arabaya atıo nolur nolmaz diye oğlumuz heran gelebilri yani teyzeleri...

hormonlar tavan yapmış desene
kalk bir silkelen bakiim sinir yok stres yok kızmak öfkelenmek yok hadiiiiiiii laelaelaelaelae

hadii be ne tatlısı ablaaa uıııyyyyy yiivreeenççç çok acııııı laelaelaelaelae naniknanik

kızzz hilal alınmıyon demii bana çatma sakın pişman olursun kaydirigubbakcemile3

yoğunluk var tabii gülüm omamıı dört ay ara vermişim yaneee ama hallediyom ben merak etme sen hem buraya hem oraya yetişirim anacım yerimseniben

ne alıncam kıs çatlakların öyle her dediği ciddiye alınmaz kendi haline bırak hesabı kaydirigubbakcemile3

yetişirsin anacım sen maşallah şu performansa bak hem çene hem ............ :) hepsi bol kaydirigubbakcemile3

ya kızım senin burda bi bana merhametin yok galiba bana nispet yapıp duruyosun acımı bile bile üstüme gelmeyin uleynnnnnn! senağlama

aslında uykuyu çok severim gerçekten ama allah sabrını verir diye düşünüyorum başa gelen çekilir bir de eşim bir ara rahatsızken hiç uyumuyordum onun başında bekliyodum ondan da biraz kendime güveniyorum :enbuyukkk:

sende beni kızdırma o vakit yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır naniknanik

canımmm geçmiş olsun ne oldu eşine hayırdır nasıl bir rahatsızlığı vardıda başında bekledin umarım geçmiştir :Saruboceq:

kızlar aradım burcuyuu pembe pembe akıntısı oluyomuş ve ara arada ağrısı bugun rapor için doktora gidicekti zaten gitmişken muayenede olcak..çantasınıda arabaya atıo nolur nolmaz diye oğlumuz heran gelebilri yani teyzeleri...

ay hadi allah ım hayırlısıyla sağ salim kurtarsın inş :Saruboceq:

bu arada foto yorumuna çok güldüm ösgecim kaydirigubbakcemile3

sende beni kızdırma o vakit yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır naniknanik

canımmm geçmiş olsun ne oldu eşine hayırdır nasıl bir rahatsızlığı vardıda başında bekledin umarım geçmiştir :Saruboceq:

kızdırmadan da duramıyorum ben seni ama bana nispet yapmanı da istemiyorum anlıyo musun beni :)

astım geçirdi canım eşim şimdi dikkat ediyoruz o yüzden iyi çok şükür ama çok zor günler geçirdik yani allah kimseye vermesin :Saruboceq:

aaayy dünürüm benim dualarım onunlaan gelmicekmi topiğe kııss özgem
canım benim yaa hadi hayırlısı artık gelsin miracımız sağ salim bekleyişimiz kutlamaya dönsün inş. :Saruboceq:

ne alıncam kıs çatlakların öyle her dediği ciddiye alınmaz kendi haline bırak hesabı kaydirigubbakcemile3

yetişirsin anacım sen maşallah şu performansa bak hem çene hem ............ :) hepsi bol kaydirigubbakcemile3

heee alınma alınma yoksa daha çok üstüne gelirim kaydirigubbakcemile3

öyle cicim 10 parmağımda 11 marifet üzerine afiyet :dilcikar: kaydirigubbakcemile3

kızdırmadan da duramıyorum ben seni ama bana nispet yapmanı da istemiyorum anlıyo musun beni :)

astım geçirdi canım eşim şimdi dikkat ediyoruz o yüzden iyi çok şükür ama çok zor günler geçirdik yani allah kimseye vermesin :Saruboceq:

evet anlıyorum seni a.s
ama işime gelmiyor kaydirigubbakcemile3

amiiiiiiinnnnnnn rabbim kimseye vermesiinn :Saruboceq:
çok geçmiş olsun

canım benim yaa hadi hayırlısı artık gelsin miracımız sağ salim bekleyişimiz kutlamaya dönsün inş. :Saruboceq:

heee alınma alınma yoksa daha çok üstüne gelirim kaydirigubbakcemile3

öyle cicim 10 parmağımda 11 marifet üzerine afiyet :dilcikar: kaydirigubbakcemile3

gel ulyn bekliyorum taekvando da sarı yeşil kuşağım var benim senden mi korkcam :enbuyukkk: :hooray:

Herkeslere günaydınlaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr... dünden beri nasılsınız kızlar?

ben de geleceğim ben de ben de :eek:
günaydin ablacımmmm Şeniz
sende gel sende sendeeeee :teytey:

kızlar bugün odamızın gelmesi gerekiyor, inşallah yarına sarkmaz, sabırsızlıkla bekliyorum :) galiba esas odasını kurunca inanacağım anne olacağıma, ne bileyim hala inanılmaz geliyor
ayyy ablacım yaaa ne güzel uğraşılarınız var vallahiii Allah iyi gunlerde kullanmayı nasip etsin inşallaaahhh :Saruboceq:

tamam şeker görüşür haberleşiriz duruma göre balım yerimseniben
tamam canımmm haberleşiriz Şeniz

günaydın herkese..................
günaydin hilaltoşşşş

burcu nerdeee kızlar özge habern varmı bizim kızdan
canım alıntı yapmadan hemen cevp yazdım aradımm canımmm..

Özge'cim bir Burcu'yu arasanda, nasıl olduğunu sorsan ve merak ettiğimizi söylesen, merak ettik hatunu
aradım ablacımm girememiş nete kocası evdeymiş duş almış uyuyomuşş uyandırdımm kaydirigubbakcemile3 kalk kız oğlan gelcek bu ne tembellikk hazırlık yap dedimm kaydirigubbakcemile3 zaten doktora gitceklermişşş

benim doğuma gelebilir mi bilmiyorum canım eğer zamanında gelirse bebişim inş. eşimin askerliği doğumdan 15-20 gün sonra bitiyor naparız bilemiyorum ama ben 3 aylıkken falan gitmeyi düşünüyorum yüksekovaya..........:KK43:
tam dicektim eşin kadrolumu................

bilmiyorum ki ablacım yani eşim sözleşmeli önce kadroya geçmesi lazım o zaman en kısa zamanda kurtuluruz inş. bide ben böyle kpss çalışmaya devam edersem belki kurtarırım ailemi bakalım hayırlısı :sm_confused:
tam buracıkta aldım cevabımııı kaydirigubbakcemile

ay hadi allah ım hayırlısıyla sağ salim kurtarsın inş :Saruboceq:

bu arada foto yorumuna çok güldüm ösgecim kaydirigubbakcemile3
amin canımmmm kaydirigubbakcemile3
kısss ağlamak yok demedikmi sanaa böleee gülecesin işteee yerimseniben

gülçiiiiiiinnn şu avatar resimdeki kocanla senmi kısçemmmm

cancanımm eğer hastaneden eve yollarlarsa gelicek nete girer haber veririm o wakit dedi bakalım napcak doktor yatırırmı sizceee

günaydin ablacımmmm Şeniz
sende gel sende sendeeeee :teytey:

ayyy ablacım yaaa ne güzel uğraşılarınız var vallahiii Allah iyi gunlerde kullanmayı nasip etsin inşallaaahhh :Saruboceq:

tamam canımmm haberleşiriz Şeniz

günaydin hilaltoşşşş

canım alıntı yapmadan hemen cevp yazdım aradımm canımmm..

aradım ablacımm girememiş nete kocası evdeymiş duş almış uyuyomuşş uyandırdımm kaydirigubbakcemile3 kalk kız oğlan gelcek bu ne tembellikk hazırlık yap dedimm kaydirigubbakcemile3 zaten doktora gitceklermişşş

tam dicektim eşin kadrolumu................

tam buracıkta aldım cevabımııı kaydirigubbakcemile

amin canımmmm kaydirigubbakcemile3
kısss ağlamak yok demedikmi sanaa böleee gülecesin işteee yerimseniben

günaydın canım naber seninle pek denk gelemedik bu ara.............

güleyim diye geldim yanınza saten canım benim Şeniz

zor gerçekten ablacım ama katlanıcaz artık bide artık siz varsınız pek yalnız hissetmiyorum orda Şeniz
ne mutlu bize o zaman sositososito
hadi bakalım benim damat adayım ne zaman teşrif edecek umarım gününe gelirde anneciğini panik haline sokmaz kuzum a.s
evet ceren hanım büyümüş ve rüzgara cicik cicik yapıyor olur kaydirigubbakcemile3

herşeyin başı sabır ve hoş görü ablacım biliyorsun yerimseniben

neee demek biz hep buralardayız ve arkadaşlarımıza destekçiyiz deeelmi kızlaarrr sositososito

iyi bir anne ne demek mükemmel bir anne olacaksın sen bundan hiç şüphem yok benimmm Şeniz

kesinlikle kadına yaptır ablam çok yorulursun yoksa bu halinle

boşver yaaa abla bırak ne zaman isterse o zaman getirsin sen kendin gerekenleri al yanına onları bekleme ablacım

canımsın sennn o kadar içimden yazıyorumki
şunu okurken inan gözlerim doldu ablaaammm :a015: :teselli:
SENİ ÇOK SEVİYORUM gerçek ablam gibi Şeniz
inşallah hayatım zamanında gelir, bakalım zamanı gelince göreceğiz :) eveeet Ceren hanım bütün sevimliliğini ve güzelliğini sergileyecek annesi yerimseniben

evet aynen öyle, sabırla bekliyorum zaten opuyorumnanaktan

kesinlikle haklısın, tüm desteğimizle herkesin yanındayız :lepi:

canım beniiiiiiim inşallah dediğin gibi olurum a.s

kadına yaptırırım, zaten zavallım o benden daha hevesli sağolsun :)

yok dediğin gibi beklemeyeceğim, ihtiyacım olanları yanıma alırım, eksikleri de İstanbul'da tamamlarım nasılsa, beklemeyi düşünmüyorum hiç

sen de benim canımsın birtanem :) hele yakından tanıdıktan sonra daha da çok sevdim gel bir kocamaaaaaaaaaaan sarılayım sana :1hug: :1hug: :1hug: Şeniz
ayyy çok tatlı ya Şeniz
aaaaa hadi bakalım, hayırlısı olsun... sen arada bir ara, bizi de bilgilendir o zaman... Allah bir avazda kurtarsın inşallah, canım yaa

gel ulyn bekliyorum taekvando da sarı yeşil kuşağım var benim senden mi korkcam :enbuyukkk: :hooray:

hade leyn yerim senin kuşağını yeşille sarıyı alır bir birine katar bok rengine çeviririm sonra o kuşağıda alır boynuna dolarım ona göre sendenmi korkçam nen ben gelsene hadi gelsene Çok üzgünüm çoook

evet canım düğün resmimiz begendinmi yavru kuşum?
ne kadar genç güzel zarif vede zayıfım ööööö ağlamak istiyorum yaaaaa mafoldumben

cancanımm eğer hastaneden eve yollarlarsa gelicek nete girer haber veririm o wakit dedi bakalım napcak doktor yatırırmı sizceee

canım nst ye bağlar bence sancılara bakar sıklığına ve şiddetine ama yatıracağını sanmıyorum geri yollar gibi geliyor bana

kısssss gülçinnnnnnnnn sen koyarsın da ben koyamam mı kıs düğün fotlarımıonları da ekliyip öyle silicem sana inat lülülülülülü

X