Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

:roflol: :roflol: :roflol:
bir abla olarak seni uyarmak görevim diye düşünüyorum, Gülçin'le çok uğrşma bence :roflol: :roflol: :roflol:

aaaa kimler gelmiiiiiiişşşşşşşş... bizi habersiz bırakma sakın, çok merak ettik sabahtan beri

tamam canım, dönüşte gel :)

ben de seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

ama ablam ya bişey beni dürtüp duruyo ya gülçine sataş die içimdeki sese hakim olamıyorum :roflol:

inşallah doğumdan sonra biraz toparlanınca geliriz valla :)

darısı senin başına ama bir an önce evlenmen lazım kız, hadi sıva bakalım kolları :)

aaa uyuyormuymuş hala? bu kız nasıl uyuyabiliyor ya? feci bir şekilde uyku fobisi başladı bende, gece olduğu zaman kabus gibi üstüme çekiyor, ne olacak benim bu halim? uyuyanları kıskanıyorum yaaaaaa... bu arada Burcu da rahat valla, oğlan gelecek ohhh yatıyor hatun kaydirigubbakcemile3 neyse sağlıkla alsın da kucağına :) uyku depolayor uykusuz geceler için :)
ablacımm üşeniorum ben evlenmeye yaaa :kedi:
kendi dediğime kendim güldüm yazınca ama ölee kaydirigubbakcemile3 halam var bi tane matrak bölee dioki 18-25 evlenme yaşı bayan için 25-30 erkek itemeyip kendini tanıma yaşları 30 dan sonrası güseeeeelllll der hep kaydirigubbakcemile3

merhabalar ben geldım nasılsınız arkadaslar uyku denılen bısey kalmadı artık sabaha karsı uykusuzluktan dalıverıyorum yoksa agrılardan uyuyamıyorum....rahım ıcını sıkıyorum ya cok entresan ya cok rahatsız oluyorum...sankı genlesıyor gıbı...dr...soruyorum bısey demıyoo...ben bu dr.doverım:eek:klava:
canımcım hoşgeldinnn opuyorumnanaktan

kıslarrr hepinize çok güzel bir gün dilemek için uğradım canlarım bankaya gitcem işim var maşallah topiğimiz eski günler,ine döndü yaz bitti mesai başladı neyse dönüşte görüşürüz kısmetse
tamam canım hade bi koşu git gel kaydirigubbakcemile3

yok kıs geliyom da sen yoğun oluyorsun hakkımı yeme uleyn!
eftt yoğun olunca kafamı kafamı kaşıcak vaktim olmuooo:çok üzgünüm:

heee koyayım da gör güzel olduğum son hallerim ben de o günlerime dönebilir miyim bilmem şimdi de paçoz gibiyim :KK43:
valla benim de senden bir farkım yok canikom, hamilelik hali, doğumdan sonraki bir kaç ayda kendimizi toparlayacağız :)
canlarım TÜNAYDIN cinsiyetimiz %90 ERKEK şok oldum ben hep kız sanıyodum sağlığı ii 305 gr 32 mm boyu herşey normal dedi.oynamıyo dedim daha küçük annesi dedi ben bi yere üyeyim orda herkesin oynuyo dedim kadınlar kulubumu dedi adam bana evet dedim farklı olabilir bebek çok ii korkma dedi böle işte benim yaramazı kız beklerkene erke çıktı yalnız babamız çok mutlu ama tabi ya kız sa diyede ikideyim yani ayrıntılı ultrason için arayacaklar ozaman kesinleşir artık herhalde işte böle teyzoşlar slmı vardı oğluşumun

heyooooooooooooo sonunda öğrendik miniğimizin cinsiyetini, çok güzel canım, herşeyin yolunda olmasına çooooooooook sevindim, gözün aydın, bundan sonra da herşey yolunda gidecek inşallah... doktor oğlan dediyse doğrudur canım, benim 16. haftada falan belli olmuştu :) ikincisi kız olur artık annesi :) hadi bakalım şimdi bir de isim düşünün oğluşunuza :) topiğe bir erkek daha geliyor kızlaaaaaaaarrrrrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

canlarım TÜNAYDIN cinsiyetimiz %90 ERKEK şok oldum ben hep kız sanıyodum sağlığı ii 305 gr 32 mm boyu herşey normal dedi.oynamıyo dedim daha küçük annesi dedi ben bi yere üyeyim orda herkesin oynuyo dedim kadınlar kulubumu dedi adam bana evet dedim farklı olabilir bebek çok ii korkma dedi böle işte benim yaramazı kız beklerkene erke çıktı yalnız babamız çok mutlu ama tabi ya kız sa diyede ikideyim yani ayrıntılı ultrason için arayacaklar ozaman kesinleşir artık herhalde işte böle teyzoşlar slmı vardı oğluşumun

canım benım masallah bı erkek daha gelıyor desene canım benım testlere gırmeyı dusunuyormusun ....

sen yine genç, güzel, zarif ve de zayıflayacak bir annesin canım :)

oooyy nasılda ruhumu okşuyorsun ablaam yaaa zemuszemus
teşekkür ederim ablacım evet ben bir anneyim ve kendimle gurur duyuyorum
eşimede geçenlerde söyleniyorum ne olacak benim bu halim aynaya bakmak istemiyorum diye onunda dediği tek cümle:" Dünyalar güzeli bir kız çocuk doğurdun ve buna rağmen harikasın" işte bu beni mest etti veeeeeeeee :asigim: anladınız siz onu :kedi: kaydirigubbakcemile3

efttt canımmm ben sabah 8,5 akşam 6 burdayım sen farklı saatlerde gelion keçiiii :mymeka:

evtt canım yaaa çok güsel çıkmışınısss çok beğendimmmzemuszemus öle deme ama kuzummm şimdi çocuklu bi annesin olcak o kadar kilo hiç takma kafana boşveeee sositososito
gülçintoşşşş nasıl tanıştınıs kıss anlatsana bayılırım pempe dizi aşk hikayeleri dinleyeme opuyorumnanaktan

evet evet özgecim evet keçi hilal keçi keçi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayyy teşekkür ederim özgecan :eek: a.s.
darısı başına inşlallah canım bizlerde seni beyazlar içinde görürüz inşallah canım ellerinde çiçekler ooohhh :dance:

kıııss anlatırım analtırımda bu hilal karısı bir laf eder asabımı bozar kalkar eskişehire giderim onun hakkından gelmeye sonra cerenim ağlaaay olmaz
amka sana söz bir ara sırf senin için yazarım blok olaraktan ve hilali engellerim okuyamaz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bir abla olarak seni uyarmak görevim diye düşünüyorum, Gülçin'le çok uğrşma bence :roflol: :roflol: :roflol:

ben de seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

bak beni tanıyanlar nasılda uyarıda bulunuyor hilal hanımmmmm ona göre kötükedihüso

bende senniii sevgiliiiiiiiimmmm kaydirigubbakcemile3

gülçini diyorsan o veremz artık yapıştı o kilolar ona en iyisi kilolarıyla barışsın kaydirigubbakcemile3

ablama bi komşu öyle demiştidoğumdan sonra VEREMEZZZ dedi ya kaydirigubbakcemile3 ama benim ablam verdi........... :dance:

heee yapıştı canım japonla kıçıma göbeğime yapıştırdım ben yağları asıl sen kendi haline bak manyak karı ben bir şekilde veririm kiloları vermesem bile hhiiiç möhim deeel kocişimin böyle çok hoşuna gidiyo
:asigim: kaydirigubbakcemile3

heee koyayım da gör güzel olduğum son hallerim ben de o günlerime dönebilir miyim bilmem şimdi de paçoz gibiyim :KK43:

paaçoooozzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hosbuldum özgecim canımcım nasılsın umarım hersey yolundadır falen daha bır damat adayı yokmu sekerım...soyle senın bı dugunununde 2 oynayıp kurtlarımızı dokelım :içelim:

valla benim de senden bir farkım yok canikom, hamilelik hali, doğumdan sonraki bir kaç ayda kendimizi toparlayacağız :)

heyooooooooooooo sonunda öğrendik miniğimizin cinsiyetini, çok güzel canım, herşeyin yolunda olmasına çooooooooook sevindim, gözün aydın, bundan sonra da herşey yolunda gidecek inşallah... doktor oğlan dediyse doğrudur canım, benim 16. haftada falan belli olmuştu :) ikincisi kız olur artık annesi :) hadi bakalım şimdi bir de isim düşünün oğluşunuza :) topiğe bir erkek daha geliyor kızlaaaaaaaarrrrrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

yok ablam sen gene iyisin ya ben çook kilo aldım:KK43:eskiden herkes aa ne güsel kız diyordu beni görünce şimdi bana bakınca gülüyorlar 9 aylık mısın günün yakın herhalde diye kaydirigubbakcemile3

ama ablam ya bişey beni dürtüp duruyo ya gülçine sataş die içimdeki sese hakim olamıyorum :roflol:
valla benden söylemesi canımcım kaydirigubbakcemile3 sen bilirsin kaydirigubbakcemile3
kendi dediğime kendim güldüm yazınca ama ölee kaydirigubbakcemile3 halam var bi tane matrak bölee dioki 18-25 evlenme yaşı bayan için 25-30 erkek itemeyip kendini tanıma yaşları 30 dan sonrası güseeeeelllll der hep kaydirigubbakcemile3
ohoooo o zaman sen benim gibi 39'unda evlenip çocuk yapmak için zamanı yakalamaya çalışırsın, ben de erteledim erteledim, baktım biyolojik saatim alarm veriyor hadi dedim ya herrü ya merrü balıklama daldım... sen bu kadar sakın bekleme canikom

heyooooooooooooo sonunda öğrendik miniğimizin cinsiyetini, çok güzel canım, herşeyin yolunda olmasına çooooooooook sevindim, gözün aydın, bundan sonra da herşey yolunda gidecek inşallah... Doktor oğlan dediyse doğrudur canım, benim 16. Haftada falan belli olmuştu :) ikincisi kız olur artık annesi :) hadi bakalım şimdi bir de isim düşünün oğluşunuza :) topiğe bir erkek daha geliyor kızlaaaaaaaarrrrrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
sağol teyzesi tabi hiç farketmez kız erkek sağlıklı olsun da filiz ablam öptük seni kocaman teyzoşu
canım benım masallah bı erkek daha gelıyor desene canım benım testlere gırmeyı dusunuyormusun ....

canım sağol senin testler ne canım gireyim

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Bulcuk....................................39. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

2. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

3. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

4. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

5. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

6. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

7. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

8. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

9. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

10. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

11. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

12. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

canımmm hayırlıı olsun allah tamamına erdirsinn..doktor amcaya bak yaaaa bizden haberdar vallaaa laelaelaelaelae

hosbuldum özgecim canımcım nasılsın umarım hersey yolundadır falen daha bır damat adayı yokmu sekerım...soyle senın bı dugunununde 2 oynayıp kurtlarımızı dokelım :içelim:
canımmm yolunda sayılır çok şükür kısss hepiniz doğurun öleeee evlencem taa çeyiz yapıomm :hulya::hulya:

eşimede geçenlerde söyleniyorum ne olacak benim bu halim aynaya bakmak istemiyorum diye onunda dediği tek cümle:" Dünyalar güzeli bir kız çocuk doğurdun ve buna rağmen harikasın" işte bu beni mest etti veeeeeeeee :asigim: anladınız siz onu :kedi: kaydirigubbakcemile3

evet evet özgecim evet keçi hilal keçi keçi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

darısı başına inşlallah canım bizlerde seni beyazlar içinde görürüz inşallah canım ellerinde çiçekler ooohhh :dance:

kıııss anlatırım analtırımda bu hilal karısı bir laf eder asabımı bozar kalkar eskişehire giderim onun hakkından gelmeye sonra cerenim ağlaaay olmaz
amka sana söz bir ara sırf senin için yazarım blok olaraktan ve hilali engellerim okuyamaz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bak beni tanıyanlar nasılda uyarıda bulunuyor hilal hanımmmmm ona göre kötükedihüso

heee yapıştı canım japonla kıçıma göbeğime yapıştırdım ben yağları asıl sen kendi haline bak manyak karı ben bir şekilde veririm kiloları vermesem bile hhiiiç möhim deeel kocişimin böyle çok hoşuna gidiyo
:asigim: kaydirigubbakcemile3

paaçoooozzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

beni de kocam kil9luyken sevdi canım kilolu bile güzelim yani ben:)sonra 15 kilo verince daha da aşık oldu ve şu an korkmuyo nasıl olsa verebiliyorum ve kilo yakışıyo diye laelaelaelaelae ama son hallerimi görmediği için bu kadar rahat tabii kaydirigubbakcemile3

anlat kıs anlat ta güleyim biraz kaydirigubbakcemile3

fatoşcum ve sevtapcım size de merhaba diyemedim gülçine laf yetitircem die kusura bakmayın.nasılsınız?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 tamam canımmmm :içelim: sen anlat ben dinlerim hilalsiz kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan
amin canımmm artık kısmet beyazları ne zaman giyeris bilmiorumda kıslar gecesi yaparıs burdaaa düğünde kurt dökerisss beraberceeezemuszemus

ohoooo o zaman sen benim gibi 39'unda evlenip çocuk yapmak için zamanı yakalamaya çalışırsın, ben de erteledim erteledim, baktım biyolojik saatim alarm veriyor hadi dedim ya herrü ya merrü balıklama daldım... sen bu kadar sakın bekleme canikom
tamam ablacımmm sipariş vereyim barii kargom gecikme diyeyimmmkaydirigubbakcemile3
işin şakası ablacım çok doğru sölüosun haklısın erken çıkan yol alır ama hayırlısı kısmet öle diyim artıkk..

hadi gözün aydın canikom demek oğlan anası olucan sende
umarım düzgün bir kaynana olursun oğlan deyince aklıma ilk gelen kaynana oluyor
ben kaynana ile kafayı çizdimde kaydirigubbakcemile3

hiç sorma, hem de ne sinir bastı... gece uykumu almadığım zaman sinirli olurdum, alıştım mı ne, sinirlenmiyorum artık, kuzu kuzu doğumdan sonra geçecek diye bekliyorum :)

ya se se ya si si
başka çaren yok ablaam kaydirigubbakcemile3

ben o sesi kesmesini bilirdimde neyse hamişsin hadi ayrıcalığın var doğurda gör bak neler olucak :jeyyar:

evlenmeye üşeniyorsun heeeeeeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol:

ayyy koptum özgeeeee manyakmısın kızım sen yaaa üşenme bu kadar tembel olma tembel karının çocuğu olmaz derler kalk bir koca bul ve bize haber et gerisinide bize bırak hallederiz demi leeynn yerimseniben

yok ablam sen gene iyisin ya ben çook kilo aldım:KK43:eskiden herkes aa ne güsel kız diyordu beni görünce şimdi bana bakınca gülüyorlar 9 aylık mısın günün yakın herhalde diye kaydirigubbakcemile3

canımmm yolunda sayılır çok şükür kısss hepiniz doğurun öleeee evlencem taa çeyiz yapıomm :hulya::hulya:

canım sen kocayı bul evlilik yoluna gir çeyiz hak getire hepimiz yaparız bişiler anacım meraklanma sen kuşum
olmadı tek başıma ben yaparım leenn yeterki sen yuva kur :1hug:

canııııııııım, güzelim benim... evet kendinle gurur duymalısın kesinlikle, valla eşin de bayan kalbinden anlıyormuş, aferim ona...

valla uyarmayı bir borç bildim kaydirigubbakcemile3

canııııııııııııımmmmmmmmmmmm Şeniz
kaç kilo oldun?
sağol teyzesi tabi hiç farketmez kız erkek sağlıklı olsun da filiz ablam öptük seni kocaman teyzoşu
Rüzgar'la ben de seni ve oğluşunu öpüyoruz canım :)

canııııııııım, güzelim benim... evet kendinle gurur duymalısın kesinlikle, valla eşin de bayan kalbinden anlıyormuş, aferim ona...

valla uyarmayı bir borç bildim kaydirigubbakcemile3

canııııııııııııımmmmmmmmmmmm Şeniz

kaç kilo oldun?

Rüzgar'la ben de seni ve oğluşunu öpüyoruz canım :)

kim kaç kilo oldu ya ben anlayamadım bişey mi sordun ablacım :kedi: kaydirigubbakcemile3

tünaydın canım tebrik ederim çok sevindim bi erkekimiz daha geliyor
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

evlenmeye üşeniyorsun heeeeeeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol:

ayyy koptum özgeeeee manyakmısın kızım sen yaaa üşenme bu kadar tembel olma tembel karının çocuğu olmaz derler kalk bir koca bul ve bize haber et gerisinide bize bırak hallederiz demi leeynn yerimseniben

canım sen kocayı bul evlilik yoluna gir çeyiz hak getire hepimiz yaparız bişiler anacım meraklanma sen kuşum
olmadı tek başıma ben yaparım leenn yeterki sen yuva kur :1hug:
:roflol::roflol: aynen ölee üşeniomm inankiiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kısss gaza getirmeyin nenn beniiii hihoyyyt

ahhhh canımmmm güzün aplamm benimmmmm Şeniz kendimi size bırakcam saten kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sizde beni herifin kollarına atarsınız:nazar:

X