Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Günaydınnn ablaların güzeliiiiiiiii opuyorumnanaktan

evet abla sen hala 24 kasımda kararlımısın doğum için? Ya rüzgar daha erken gelmeye kalakrsa allah muhafaza sancılanırsan ne olucak????
valla biz eşimle gelmeye kararlıyız ablacım hem seni hem bebişimizi görmek için bakalım nasip o günlere bir gelelim hele

bak hilal hanım hala uyuyor az kaldı azz nasıl uğraşıcam onunla gör bak kaydirigubbakcemile3

canım benimm yaa az kaldı ablacım sabıırr elden bişi gelmiyor ne yapalım biraz daha olucak uykusuz geceler sonra hepiciği geçicek

ohh maşallahh canım ne güzel bende iyiyim çok şükür
yok canım gelmedi hala soğanda sökemedi beni
ilaç içmeden olmucak sanırım

ooofff yaaa stres felan yapıyorsunda o yüzdenmi gelmiyor acaba benimde düzensizliğim vardı ya çok zor oluyor malesef doğumdan sonra düzelir dediler bakalım ne olucak inşallah canım ya ilaç içmeden sökülürsün

kızlar bugün odamızın gelmesi gerekiyor, inşallah yarına sarkmaz, sabırsızlıkla bekliyorum :) galiba esas odasını kurunca inanacağım anne olacağıma, ne bileyim hala inanılmaz geliyor

harika ablam inşallah bugün gelirde sende yavaş yavaş yerleştirirsin minik rüzgarın odasını
sen artık annesin ablacım hemde mükemmel bir anne rabbim sağlıkla kucaklamanı nasip etsin

yok be canım ne stresi ianan artık hiç umursamıyorum ne hali varsa görsün dedim artık ama huzursuz ediyor melet keşke dediğin gibi ilaca gerek kalmasa
inşallah düzelmiştir canım gerçekten çok zor düzensizlik

kesinlikle gülüm herşey minik yavrularımız için onlar için katlanıyoruz herşeye
dediğin doğru canım hamilelik boyunca ve doğum esnasında sonrasında inan en çok eşini yanında istiyor en çok ona ihtiyacı oluyor çünkü bizi en iyi anlayan onlar oluyor ne yapalım olsun allahım kavuşulmayacak ayrılıklar vermesin geçer elbet bu günler bir şekilde bir araya geldiğinizde acısını çıkartırsınız.

şimdilik bi plan yok canımmm ammaaa ereğlülüyüz biz hani gidrmiyiz hiç bilmiorum derim satennnsositososito

tamam şeker görüşür haberleşiriz duruma göre balım yerimseniben

kızlar bugün odamızın gelmesi gerekiyor, inşallah yarına sarkmaz, sabırsızlıkla bekliyorum :) galiba esas odasını kurunca inanacağım anne olacağıma, ne bileyim hala inanılmaz geliyor

aaaa demek geliyor odaaa süppeeerrr hihoyyyt hihoyyyt
inan ablam inan sende anne olucaksın allahımın izini ile inşallah ve de çooooooookkkk güzel bir anne olucaksın a.s :dance:

valla bütün eşyaları bir yere yığdım koydum, odasını kurduktan sonra havalandırıp, eşyalarını yıkayıp ütüleyip kaldırmam lazım, ancak hazırlanırız :)

oooyyy çok işin vgar ablaammm çoooookkk ben günlerce uğraşmıştım hatırlıyorumda minicik minicik eşyalar yıka as ütüle hele ütü çok oyalıyor ama mecbur hijyen açısından ütülenmesi şart sen kadını çağır yada o geldiğinde yaptır ablam fazla yorma kendini yavaş yavaş halolur hepsi inşalah...

canım benim canıııııııımmmmmmmmm Şeniz

valla ben kararlıyım da Rüzgar bey erken gelmeye kalkarsa boynumuz kıldan ince diyeceğiz, napalım :sm_confused: sonuçta erken de gelse bayramda İstanbul'da olacağız... valla çok mutlu olurum gelirseniz :) Ceren de bayağı büyümüş olur... oyyy yavru kuşum benim... evet nasip bakalım o günler bir gelsin de hayırlısıyla :)

kaydirigubbakcemile3 uğraş canım uğraş kaydirigubbakcemile3

evet hayatım geçecek, sabırla bekliyorum, hiç bu kadar sabırlı olduğumu hatırlamıyorum valla :)
harika ablam inşallah bugün gelirde sende yavaş yavaş yerleştirirsin minik rüzgarın odasını
sen artık annesin ablacım hemde mükemmel bir anne rabbim sağlıkla kucaklamanı nasip etsin
canıııııııııııııım inşallah sen de harikulade bir anne olacaksın, emin ol bir gün olacaksın, sakın umudunu kaybetme :)

öyle cnm saolasın desteğin için :1hug:

inşallah ablamaslaaalmaz:her zaman umutla sabırla beklicem vazgeçmek yokk

yok canım aşık olmak değil de sevdim seni yane öyle matrak insanları severim ben sevmesem takılmam böyle:)

kıısss bebişim sağ salim doğsun yeter ki ben onun için uykusuz da kalırım zemuszemus

ay içimi rahatlattın tamam ablacım çok sağolopuyorumnanaktan
güzelim benim, merak etme :)

evet, bugün onun sabırsızlığı var bende :) inşallah hayatım, inşallah iyi bir anne olabilirim...

hiç sorma valla, gerçekten çok işim var... ütü işinin bir kısmını kadına bırakırım, bir kısmını ben yaparım artık, dediğin gibi hijyen için ütü şart... bu arada kayınvalidem bir sürü şey almış, hala getirmedi kadın, getirse onları da yıkarım, yanımda neyi götürüp neyi götürmeyeceğimi bilirim en azından...

gülçiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn uyandım cicim ooooohhhhhhh nasıl uyumuşum ya hiç kalkmadın gece mışıl mışıl bebekler gibiiiiiiiiiii laelaelaelaelae

inşallah ablamaslaaalmaz:her zaman umutla sabırla beklicem vazgeçmek yokk
canım benim, sen kararlı olduğun sürece anne olmaman için hiçbir sebep yok :)
günaydın herkese..................
günaydın canım :)
aşkolsun filiz abla gülçin gün ışığın da biz neyiz hepimizin yeri ayrı deel mi?
hiç darılmak gücenmek yok Hilal'ciğim, tabii ki sizlerin de yeri ayrı ama Gülçin ve bir kaç kişi daha var ki onların yeri ben de çok ayrı, neden diye sorarsan, sen daha aramıza katılmamıştın ve benim bundan önceki hamileliğimde ve kaybımda çok zor günler geçirdim ve o yeri bende ayrı olanlar her zaman yanımdalar ve bana destektiler, bir gün topiğe gelmesem meraktan deliye dönerlerdi, mail yağdırırlardı... yani anlayacağın zor günleri birlikte aşarak bu dostluğu kurduk :) bu arada tabii ki senin de yerin ayrı kıskanç şey naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…