Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

o günlerini bilmiyoruz tabii ablacım bilsek destek olurduk biz de tabii ki allah bir daha yaşatmasın inş.

biz o kadar olamayacağız demek ki hiç napalım artık yetiniriz biz de

evet ya merak ettim şimdi ama özge burda galiba onun haberi olurdu herhalde dimi?

sen de mi kocandan ayrılıyorsun canım ya benim gibi senağlama

evet cnm doğum için memlekete gdiom eşim doğum olunca gelcek 10 gün falan kalıp döncek yne kıbrısa bn 5 ay kadar türkiyede kalıcam 4-5 ay ayrıyız yani senin eşin ne zaman geliyo doğuma kadar geleckmi

evet cnm doğum için memlekete gdiom eşim doğum olunca gelcek 10 gün falan kalıp döncek yne kıbrısa bn 5 ay kadar türkiyede kalıcam 4-5 ay ayrıyız yani senin eşin ne zaman geliyo doğuma kadar geleckmi

benim doğuma gelebilir mi bilmiyorum canım eğer zamanında gelirse bebişim inş. eşimin askerliği doğumdan 15-20 gün sonra bitiyor naparız bilemiyorum ama ben 3 aylıkken falan gitmeyi düşünüyorum yüksekovaya..........

o günlerini bilmiyoruz tabii ablacım bilsek destek olurduk biz de tabii ki allah bir daha yaşatmasın inş.

biz o kadar olamayacağız demek ki hiç napalım artık yetiniriz biz de

tabii ki destek olurdun, eminim :) amiiiiiiiin Allah kimseye yaşatmasın :Saruboceq:

aaaa kıskanca bak kaydirigubbakcemile3 alemsin sen de ya kaydirigubbakcemile3

bu arada bugün çok sinir var üstümde benim gene herşeye ağlayasım kızasım geliyo niye böyle oluyo ya mafoldumben

hayırlısı olsun canım, Allah yardımcınız olsun, çok zor

evet stres yok kesinlikle diyoruz ama sen farkında olmadan aslında hep beyninin bir tarafında var malesef :1no2:
evet canım ya seni çok iyi anlıyorum adet düzensiliği çok zor :çok üzgünüm:

hadi bakalım benim damat adayım ne zaman teşrif edecek umarım gününe gelirde anneciğini panik haline sokmaz kuzum a.s
evet ceren hanım büyümüş ve rüzgara cicik cicik yapıyor olur kaydirigubbakcemile3

herşeyin başı sabır ve hoş görü ablacım biliyorsun yerimseniben

kesinlikleeeee arifeeeemmm umudunu yitirmeeee durmak yokkk yola devaam

öyle cnm saolasın desteğin için :1hug:

neee demek biz hep buralardayız ve arkadaşlarımıza destekçiyiz deeelmi kızlaarrr sositososito

inşallah ablamaslaaalmaz:her zaman umutla sabırla beklicem vazgeçmek yokk

evet canımın içi vazgeçmek yokkk bunlar güzel bekleyişler dahada güzellerini yaşayacaksın inşallaaahhhh :Saruboceq:

yok canım aşık olmak değil de sevdim seni yane öyle matrak insanları severim ben sevmesem takılmam böyle:)

kıısss bebişim sağ salim doğsun yeter ki ben onun için uykusuz da kalırım zemuszemus

aaaaaa hilal hanım sonunda uyanmışlarrrr
kıızz kış uykusunamı yatıyon sen bu saate kadar kaydirigubbakcemile3

ben sevilmicek insanmıyım yavrum sevcen tabii :dilcikar: naniknanik

heee baktın ki ciddi ciddi uykusuz günler yakında gelicek başladın demi kıvırmaya kaydirigubbakcemile3

günaydın herkese..................

ne günaydını nneeennn öğlen oldu öğleennn klava:

aşkolsun filiz abla gülçin gün ışığın da biz neyiz hepimizin yeri ayrı deel mi?

amma kıskanç çıktın nen sen kaydirigubbakcemile3

iyi bir anne ne demek mükemmel bir anne olacaksın sen bundan hiç şüphem yok benimmm Şeniz

kesinlikle kadına yaptır ablam çok yorulursun yoksa bu halinle

boşver yaaa abla bırak ne zaman isterse o zaman getirsin sen kendin gerekenleri al yanına onları bekleme ablacım

gülçiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn uyandım cicim ooooohhhhhhh nasıl uyumuşum ya hiç kalkmadın gece mışıl mışıl bebekler gibiiiiiiiiiii laelaelaelaelae

deli karıı bana ne yazıyon bunu benim uyku sorunum yokki bende girdim kocişimin koynuna sarıldım mışıl mışıl onun nefesi ile uyudum naniknanik

canımsın sennn o kadar içimden yazıyorumki
şunu okurken inan gözlerim doldu ablaaammm :a015: :teselli:
SENİ ÇOK SEVİYORUM gerçek ablam gibi Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…