Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inş cnm

evet tadı iğrençmiş bazıları balla içiomuş ama çayı içilmesi gerekmiş adaçayıyla falan karıştırıp içenlerde varmş içebil,rsen dene bnce kürler bitince baya kullanan var geçen araştırdım çünkü yeğenim
şu kürlrimi bi yapıyım olmazsa onuda deneriz nede olsa onun için herşeye değer :)))

kız arife bi kan testi yaptıraydında ona göre kürleri uygulayaydın
duam her daim sizinle hepinizle :Saruboceq:

sağol canım benimmm Şeniz
bişi yok canım olsada kürlerin zararı yokmuş zatii

"kaynanayı ne yapmalı
kaynar kazana atmalı
yandım gelin dedikçe
altına odun atmalı" demişler :sm_cool:
:roflol: :roflol: :roflol:

ne kaynar kazanı ne odunu bee abla ben onu direk çıplak vücutla benzin dolu varilin içine atarım :jeyyar: :jeyyar:

allahhııııııııımmmmmmm sen kayınvalidecğiğimi benim gazabımdan koru yarabbbbiiiiiiiiiiii :Saruboceq:

yyyyyaaaaaaaaaaa uuuuuuffffffffff yaaaaaaaaa şansa bak yaaaaaa

cerene bakması için bakıcı kadın arıyordum güvenilir bilgili tecrübeli bir kadın vardı başka bir yerde çalışıyordu şimdi ayrılmış bizimkine bakmak için haber yollamış bana

bu yetmez gibi

az evvelde ceren için baktığımız kreşten aradılar cereni almak için bizim eve servis ayarlamışlar istediğiniz zaman bırakabilirsiniz listenin başında siz varsınız diyorlar ne salaklar buınlar yaaa 10 gün önce haber edeydiler yaaa
benim annem şimdi cerene bakmak için işini bırakıp geldi nasıl derim ben ona git sen diyeee

neyse bu kışı evde geçirsin ceren hanım ananesi ile bakalım önümüzdeki yıl neler olucak

gülçin cereni üstlerine kustur onlarınkaydirigubbakcemile3

yyyyyaaaaaaaaaaa uuuuuuffffffffff yaaaaaaaaa şansa bak yaaaaaa

cerene bakması için bakıcı kadın arıyordum güvenilir bilgili tecrübeli bir kadın vardı başka bir yerde çalışıyordu şimdi ayrılmış bizimkine bakmak için haber yollamış bana

bu yetmez gibi

az evvelde ceren için baktığımız kreşten aradılar cereni almak için bizim eve servis ayarlamışlar istediğiniz zaman bırakabilirsiniz listenin başında siz varsınız diyorlar ne salaklar buınlar yaaa 10 gün önce haber edeydiler yaaa
benim annem şimdi cerene bakmak için işini bırakıp geldi nasıl derim ben ona git sen diyeee

neyse bu kışı evde geçirsin ceren hanım ananesi ile bakalım önümüzdeki yıl neler olucak

hep öyle olur zaten... ihtiyacın varken çareyi bulamazsın sonra bir şekilde halledersin, gerek kalmadığında da senin peşine düşerler

ne kaynar kazanı ne odunu bee abla ben onu direk çıplak vücutla benzin dolu varilin içine atarım :jeyyar: :jeyyar:

allahhııııııııımmmmmmm sen kayınvalidecğiğimi benim gazabımdan koru yarabbbbiiiiiiiiiiii :Saruboceq:
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn :Saruboceq:
iyi fikir kaydirigubbakcemile3

arifemmm civanperçemi otunu duydunmu hiç..içince adeti düzene sokuyo, banyosu var bide iltihap miyom sökücü..
sen bi kan tahlili yaptırıp bu otu araştır istersen..
bak onu hiç duymamıştım işe yarıyomuymuş barii bi araştıram bakeam
amannn kötükedihüso
görümce göz taşı gördüğün yerde bas taşııı :tomato:

haydaaaa senin şu adet kanamaların bir düzene gireydide hepimiz rahat edeydik yaaa oooffff :bbo:

ayyy hadi inşallah dünürümmm bende sancı çekerken çok dua ettim özellikle arife ve neşe için ama tutmadı umarım senin duan kabul olur dünür yaaa :Saruboceq:

canım yaa enfeksiyon felan kapmadıysa çıkmıştır tutmazlar heralde ama şimdi dikiş yerleri sırtları felan çok ağrıyordur acıyordur bir hafta sonra tamamen kendisine gelir :Saruboceq:

ahhhhh ahhhhhhh gelde bir bana sor gülçinnnnn :nazar:

bencede böööööğğğğğğğhhhhhhhhhh kaydirigubbakcemile3

hep öyle olur zaten... ihtiyacın varken çareyi bulamazsın sonra bir şekilde halledersin, gerek kalmadığında da senin peşine düşerler

sorma yaaaaaa uyuzlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr görür onlar :jeyyar:

kızlar uzun zamandır ilk defa bu kadar şevkle yazıyorum valla özlemişim bu günleri
oku oku yatişememk ne güzelmiş ayrı bi keyif veriyor bana:kahve:
inşallah bundan sonra hep böyle olur

Gülçin'cim ticker'ın çok güzel emmeeeee hamileliğinin 15. haftasında gözüküyorsun, biz sana demedik mi bu kadar azma diye, heh böyle kardeş gelir Ceren'e kaydirigubbakcemile3 ne zamandır söyleyeceğim söyleyeceğim unutuyorum

bak onu hiç duymamıştım işe yarıyomuymuş barii bi araştıram bakeam
kuşumm ben saraçoğlundanda duydum ahmet marankiden de google amcaya yaz sen civan perçemi die araştır ama gebelikte kullanılmıyo onun için dedim önce bi kan testi yaptır diye.. İnşallah şifa birinden birinde canımm Rabbim düşürsün yeterki içine..

X