Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

burcuuuuuu

hadi az kldı allah bi avazda kurtarsın inş ağrısız sancısız bi anda sağlıklaaaaaa:lepi:

amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn:Saruboceq:
aayyy duygulandınmı seeeen kıyamam sana
gel sana bir sarılam dünüüürrr Şeniz

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
anam ben olsam heycandan çıkardı çocuk herhal hadi bakalım hayırlısıyla gelsin miraçımız
darısı sana canımın içi az kaldı ciyak ciyak barırken duamı edicem sisin için kaydirigubbakcemile3
kızlar ben hala adet olmadım yaaaaa

anaa belkide duama gerek kalmıcak kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederiz canım daha iyisi sizin olsun inş
malesef cnm bizim böle bi odamız olamıcak kıbrısta yaşadığımız için sadece park yatak alıcam temmuzda doğuya gtcez ordada alamam çünkü lojmanda kalcasz fazla oda olacağını hç sanmıom 2 yıl sonra batıya gelcez imkansız yani almak çok şanslısınız sizler yani allah uzuun ve mutlu bir ömür nasip etsin ilaydaya inş

cnm geçen okudum sitede duymuşsundur belki hayıt tohumu varmış çay gibi demleyip içiyorlarmış hem hormonları hemde adeti düzenliyormuş bnm yeğenimde süt hormonu yüksekliği var türkiyeye gdince ona da sölicem iç die denesin en azından onunda adeti düzensiz ama çok düzensiz yani 3 ay olmadığı oluyo bebeğide olmuyo bu yüzdden

amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn:Saruboceq:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

darısı sana canımın içi az kaldı ciyak ciyak barırken duamı edicem sisin için kaydirigubbakcemile3

aminnn burcum inşalalhh sağol canım benimmmm
yok bacım sen et yine duanı test koca bir çizgi gösteriyor çünküüü:1closedeyes:
malesef cnm bizim böle bi odamız olamıcak kıbrısta yaşadığımız için sadece park yatak alıcam temmuzda doğuya gtcez ordada alamam çünkü lojmanda kalcasz fazla oda olacağını hç sanmıom 2 yıl sonra batıya gelcez imkansız yani almak çok şanslısınız sizler yani allah uzuun ve mutlu bir ömür nasip etsin ilaydaya inş

cnm geçen okudum sitede duymuşsundur belki hayıt tohumu varmış çay gibi demleyip içiyorlarmış hem hormonları hemde adeti düzenliyormuş bnm yeğenimde süt hormonu yüksekliği var türkiyeye gdince ona da sölicem iç die denesin en azından onunda adeti düzensiz ama çok düzensiz yani 3 ay olmadığı oluyo bebeğide olmuyo bu yüzdden

canım benim bende duydum onu ama pek içilebilir gibi değilmiş galiba
bide şimdi soğan kürü yapıyorum sonra incire devam bakalım duruma göre onuda içeriz artık inşallah yeğennininde hormonları düzene girer ve bebiş hasreti son bulur

bide şimdi soğan kürü yapıyorum sonra incire devam bakalım duruma göre onuda içeriz artık inşallah yeğennininde hormonları düzene girer ve bebiş hasreti son bulur

inş cnm

evet tadı iğrençmiş bazıları balla içiomuş ama çayı içilmesi gerekmiş adaçayıyla falan karıştırıp içenlerde varmş içebil,rsen dene bnce kürler bitince baya kullanan var geçen araştırdım çünkü yeğenim

kız arife bi kan testi yaptıraydında ona göre kürleri uygulayaydın
duam her daim sizinle hepinizle :Saruboceq:

hale naptı acaba kızlar ya telfnu falanda yok dimi kimsede cnm korkuodu doğumdan hastanededir büyük ihtimal hala dimi

arifemmm civanperçemi otunu duydunmu hiç..içince adeti düzene sokuyo, banyosu var bide iltihap miyom sökücü..
sen bi kan tahlili yaptırıp bu otu araştır istersen..

iyi uykular renkli rüyalar ablacımmm Şeniz
uyudum geldiim... eee gece nasıl uyuyacağım bakalım? mafoldumben
banane banane ben yazdıklarıma cevap istiyorummmmmmmmmmmmm benneyaptımki
cadıııııııııııııııııııııııııı Şeniz
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr miraç ya akaşm ya sabah gelicek galibaa
kahverengi sümüksü akıntım oldu
Allaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh kız habersiz bırakma bizi... şimdi nasılsın?
canımmm aynen öyle bi tip walla offf dile gelsem neler söylicemde herkesin başından geçio demekki emekli çalışıo doymuo kadın yaaa toprak doyursun diorum artık o derece yani.. ama benim kafa tutma gibi bi durumum olamaz bugun için :1no2: ancak gidişini beklerim taa ne kadar beklerim orasını bilmiorum tabii..
patronlarda saf oluo biliomusun işten anlamıyolar yani devran bi şekilde dönüo ya nasıl dönüo pek umurları olmuyo..bankacılar gelmiş öğlende sağ kolum die tanıtıo kadınıı kötükedihüsokötükedihüso sinir oldummm..
neyse çok konuştum bende laf bitmez kafanızı şişirmeyeyimm..
her iş yerinde bir veya birden fazla gıcık olur canım maalesef... hele haketmeyenlere patronlar böyle salakça yaklaşınca insan gıcık oluyor tabii :eek:lmaz:
delikafaduldendelikafadulden aayyyy burç nişan denen şey olmasınnn ayyy bana bişeyler oluoo akannehir kan geldi aklımaakannehir
sana ne oluyor gııı :roflol:
ben tekrar geldim
ilayda huzursuzlandı biraz onu bıcı bıcı yaptırdım uyuttum bi kalksam işlerimi yapacam ama hiç canım istemiyor
arifecim bende ondan korkuyorum netten okudum belirtiler var benneyaptımki
drumda korktu normal bi dökülme değil çünkü her yer saç birde elimi dokunduğum anda avuçla saç iniyor
boşver işler kaçmıyor, oldukları yerde seni bekliyorlar, sonra yaparsın :)
kızlar papatyamın odasının son halini albüme ekledim
çooooooook güzel hayatım, Allah sağlıkla kullanmayı ve eskitmeyi nasip etsin inşallah :)
burçççç canlı canlı seyretces heralde burdan senin doğumunuuu kaydirigubbakcemile3 başını beklicem nen beklememmiiii bak ruh halimeee sancı başladıı delikafadulden devam edioo :1shok: şiddetlendi akannehir doğum gidioruz kaydirigubbakcemile doğumhaneye girioruz :gitme: dışarda beklerken :nazar: zaman geçio -tatlicadiarzu- geçioo :kahve: bebeeeeekkkk sesiiiiiiiiiiiiiihihoyyyt:sm_cool:alkisalkisalkis ilk an senağlama yanına geldimmm :1hug: süper bi iş çıkardın kankaaa vereliniortak bütün ödüller sanaaa :hooray: nurtopu gibi bi oğlumuz :emir_bebek: tebrik tebrik a.s. :nazar::nazar: yaşasınnnn :lepi:
şimdi gerçekten ağlıcammm :a015: seni çok seviyorumm tontişimmm bi doğum gununde böle bişe yapmıştım buda doğaçlama oldu biras doğumhane hatırası dieresim çekiniris altındaaa
yaşlanıorus galibaa :hulya::hulya:

sen alemsin valla, çok güzel yazmışsın kız :)

görümcem geldi kızlar ben çıkar sonra gelirim

amannn kötükedihüso
görümce göz taşı gördüğün yerde bas taşııı :tomato:

haydaaaa senin şu adet kanamaların bir düzene gireydide hepimiz rahat edeydik yaaa oooffff :bbo:

ayyy hadi inşallah dünürümmm bende sancı çekerken çok dua ettim özellikle arife ve neşe için ama tutmadı umarım senin duan kabul olur dünür yaaa :Saruboceq:

hale naptı acaba kızlar ya telfnu falanda yok dimi kimsede cnm korkuodu doğumdan hastanededir büyük ihtimal hala dimi

canım yaa enfeksiyon felan kapmadıysa çıkmıştır tutmazlar heralde ama şimdi dikiş yerleri sırtları felan çok ağrıyordur acıyordur bir hafta sonra tamamen kendisine gelir :Saruboceq:

ben bu lafa bayılıyoruuuuuuuuummmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile5 sositososito sositososito sositososito

bendeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile5
allahtan görümcemk yok atardım kafasına taşı yoksa
kaynana büyük diye allahtan korkuyorumda görümce için aynı şeyi diyemicem kaydirigubbakcemile3

bendeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile5
allahtan görümcemk yok atardım kafasına taşı yoksa
kaynana büyük diye allahtan korkuyorumda görümce için aynı şeyi diyemicem kaydirigubbakcemile3

"kaynanayı ne yapmalı
kaynar kazana atmalı
yandım gelin dedikçe
altına odun atmalı" demişler :sm_cool:
:roflol: :roflol: :roflol:

yyyyyaaaaaaaaaaa uuuuuuffffffffff yaaaaaaaaa şansa bak yaaaaaa

cerene bakması için bakıcı kadın arıyordum güvenilir bilgili tecrübeli bir kadın vardı başka bir yerde çalışıyordu şimdi ayrılmış bizimkine bakmak için haber yollamış bana

bu yetmez gibi

az evvelde ceren için baktığımız kreşten aradılar cereni almak için bizim eve servis ayarlamışlar istediğiniz zaman bırakabilirsiniz listenin başında siz varsınız diyorlar ne salaklar buınlar yaaa 10 gün önce haber edeydiler yaaa
benim annem şimdi cerene bakmak için işini bırakıp geldi nasıl derim ben ona git sen diyeee

neyse bu kışı evde geçirsin ceren hanım ananesi ile bakalım önümüzdeki yıl neler olucak

X