Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Ooo mavi45 sen hala yatmadinmi. Burda saat henuz aksam 6:18, daha yeni yila girmedik. 2009'un hepimiz icin mutlu, hayirli, saglik dolu bir yil olmasini diliyorum.

Ama tv'lerde kutlama yapilmasi beni bir o kadarda uzuyor cunku Filistindeki musluman kardeslerimiz oralarda can cekisirken, ac susuzken, her an ne olacagini bilmez sekilde can korkusu ile beklerken, benim rahat olmak, kutlama yapmak vicdanimi sizlatiyor. Allah'tan yardim diliyorum onlar icin...

Menzilcigim bu preseed bi bize tuttu sanirim:) cok enteresan. o kadar kisi aldi siparis etti, tik yok. yani insllah olur da ya duzenli kullanmadilar ya da olmadi. nedir, yurekten inanmak mi lazim bilmiyorum ki? amazon'un reviewlerini okumalari mi lazim? Allah Allaaaahhh.

Menzilcigim bu preseed bi bize tuttu sanirim:) cok enteresan. o kadar kisi aldi siparis etti, tik yok. yani insllah olur da ya duzenli kullanmadilar ya da olmadi. nedir, yurekten inanmak mi lazim bilmiyorum ki? amazon'un reviewlerini okumalari mi lazim? Allah Allaaaahhh.

Ya iste Allah bize veren benim diyor, pre-seed bahane. Biz pre-seed'e bagliyoruz ama, olmayinca olmuyor iste.

yok ne kusuru cicim evet tedavi görüyorum bak canım eğer yumurtan sağlıklı gelişiyosa bi problem yokturki eger öyleyse adetlerin düzenlidir yalnış hatırlamıyosam senin adetlerinde bi sorun yoktu benim adet düzensizliğim vardı tedaviden sonra düzelti çocuk yapmaya karar verdiğimizde bunu için doktora danıştık direk tedaviye başlayalım dedi yani biz bu yola tedavi ile başladık normalden denemedim hiç acaba olurmuydu kaydirigubbakcemile3 aman neyse sana başka ne dediki buna takıldın bence bi sorun yok ama doktorun başka bişi dediyse bilmem hayırlısı olsun canım en kısa zamanda bizde kavuşuruz babişlere inşallah:Saruboceq:

En iyisini yapmışsın canım. Bir sene beklemek bana anlamsız geliyor nedense. ben sırf meraktan gittim. İçerde neler oluyor diye? Doktor bir sorun olmadığını söyledi. Ama bazen burada okuyoruz ya bayanların birden fazla yumurtası olabiliyor. Ona takılmıştım biraz. Şimdi çooook iyiyim canım. Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda bebişlerine kavuşmayı nasip etsin.

Arkadaslar hepinizin yeni yilini kutluyorum en basta.

Allaha sukur ultrason sonucunda bebegimizin iyi oldugunu, herseyinin normal oldugunu ogrendik. Yalniz bende plasenta previa varmis ama yukari cikabilir ileri haftalarda dedi, insallah oda Allahin izniyle yukari cikar iyi olur.

Bu arada cinsiyetimizide ogrendik. Yusufumuz geliyor insallah
hihoyyytgamyoncuiremsu

CAnım Allah tamamına erdirsin, analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olsun inşaallah. darısı buradaki herkesin başına.

Ooo mavi45 sen hala yatmadinmi. Burda saat henuz aksam 6:18, daha yeni yila girmedik. 2009'un hepimiz icin mutlu, hayirli, saglik dolu bir yil olmasini diliyorum.

Ama tv'lerde kutlama yapilmasi beni bir o kadarda uzuyor cunku Filistindeki musluman kardeslerimiz oralarda can cekisirken, ac susuzken, her an ne olacagini bilmez sekilde can korkusu ile beklerken, benim rahat olmak, kutlama yapmak vicdanimi sizlatiyor. Allah'tan yardim diliyorum onlar icin...

Sana sonuna kadar katılıyorum canım. En acısı da elimizden hiçbirşey gelmemesi. Çaresiz bir şekilde izlemekle yetiniyoruz. O kadar Müslüman ülkenin ortasında bir küçük israil nasıl da cürretli. Buna izin verdiğimiz için hepimiz sorumluyuz.

Allaha sukur ultrason sonucunda bebegimizin iyi oldugunu, herseyinin normal oldugunu ogrendik. Yalniz bende plasenta previa varmis ama yukari cikabilir ileri haftalarda dedi, insallah oda Allahin izniyle yukari cikar iyi olur.

hihoyyytgamyoncuiremsu

Ay maşallah canım ya, çok sevindim iyi olmasına daha çok sevindim. Yusuf çok güzel bir isim. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım.

Bu ay ben de tam yumurtlama döneminde kullandım ama bakalım sonuç nasıl olacak, dualaınıza devam edin canlarım. Hayırlısıyla hepimiz müjdemizi verelim inşallah.

herkese merhabalar arkadaşlar yeni yıla girdik inşallah bütün olumsuzluklar geçen sene de kalır bu yıl güzelliklerin yılı olur bizde savaşları aval aval tv den izleyip hiç bir şey yapamamanın sıkıntısını yaşamayız.
menzilcim tebrikler Allah tamamına erdirsin çok sevindim demek yusufumuz geliyor hoş gelsin

kızla günaydın hepinize topiğimiz kız bebeklerimize oğlan bebkde eklendi artık yusufumuzhihoyyyt
mavi deniz bende çatliiciiim valla merakdan :nazar:

mrb arkadaşlar yeni yılın ilk gününde herşey dilediğimiz gibi olsun 2009 da allah herkese bebiş nasip etsin

hihoyyytgamyoncuiremsu

Canım güzel haberlerin için çok sevindim hihoyyyt İlk erkek bebeğimiz geliyor inşallah, allah sağlıkla tamamına erdirsin ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. senin adına çok ama çok mutlu oldum. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah canımcım :emir_bebek: :ecrin_bebek: :Saruboceq:

X