Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nur84 tebrikler bence hamilesin cnm inşallah hiç bi sorun çıkmayacak ve sende hamişler listemizde olacaksın

menzil gülü bir iki topicte sordum ama pek yanıt alamadım cnm sanada sorıyım iki üç gün var adetime bugün idrar testi yaptım negatif hata olmaz heralde dimi yani olsaydı çok silikte olsa bi çizgi çıkardı heraldemirmirmirmir

ya canım be 7 haftalık hamişim ve eşimle gecenlerde birlikte olduk sonrasında su damlası kadar kan geldi ama cok zor ve acılı ilişkiydi acaba bebişime bişi olmusmudur yoksa ilişkinin zorludundanmı kan geli bilgin varmı???

canım keşke bilsemde yardımcı olsam sana ama benim bilgim olan konular değil bunlar bebişine bi şey olduğunu sanmıyorum ama sen yinede bi dr git bence için rahatlasın dimi

Canim o kullandigin teste bagli. Mesela bazi testler var, adetten 4 gun oncesinde gebeligi gosteriyor. Seninki onlardan mi?

Rahelcigim nerelerdesin?

Benssenbcim canim arkadasim sende son durumlar ne? Ben inaniyorum, bizlere guzel haber vermen cok yakin.

Nesemesecim seninle zati dun yazistik. Seni seviyorum arkadasim.

Yasemincim senide cok seviyorum, sorma benimde canim lahmacun cekiyor. Hatta cok yakinda yapicam insallah.

kızlar kimse yok mu çok karışığım benim adet tarihim yarın yengem zorla test yaptırdı iki çizgide belirgi çıktı ama ben ya yanıldıysa diye korkuyorum lütfen yardım edin

Canım senin de dediğin gibi bugn kan testi yaptır, için rahatlasın ama bence hamişsin, tebrikler canım yaaa çok sevindim. Kızlar yaaaaaaaaaaaaaaa biz ne zaman hamiş olucazzzzzzz??? Çok özeniyorum ama bu hamiş sohbetlerine( bi hamiş olalım siz görürsünüz dimi benssenb, Mavideniz, Rahel?? Hıh...naniknanik

Canlarım ilk fırsatta yapıcam ama bugün de 2 dersim var herhalde bugün olmaz. Yalnız bu liste epey uzun olacak gibi.

Ben de hepinizi çok seviyorum kızlarrr...Lahmacun tarifi arayalım sana netten:)) ev lahmacunu yaparız. Yiğenimizin canı ne istiyorsa ye annnesi, hiç kısma.

selamlar bende hamıleytım lısteye benıde ekleyın lufensureklı takıp edyrum ben 5hafatlık hamısım allah tum ısteyenlere nasıp etsın ınsallah

Günaydın canlarım!
Maviş başın sağolsun canım. Allah gani gani rahmet eylesin. Hepimizin tek gerçeği geride kalanlar için çok acı olsada...
Burcu benim hiç kardeşim yok tek çocuğum gerçi hep kalabalıkbüyüdüm. Kuzenlerimle beraber tek çocuk psikolojisi olmasın paylaşmayı öğreneyim diye. Bende hepinizi Allah şahid kardeşim ablam gibi seviyorum.
Lahmacuna gelince yemedim senağlama ama hafta sonu yapıcam bendekaydirigubbakcemile5 en çok elma mandalina salata ve balık yiyorum bayıla bayıla. cokacimcoook
Neşe iyi akıl verdin. Burda lahmacun var ama nasıl yapıldığı belli değil en iyisi evde yapmak bi tarif buldum çok sevdim. Hadi yapalım hafta sonuna.. Buarada Allah sanada bi melek yavru verecek canım benim. Sıkıntıya sokma sakın kendini. O zaman senin canın neler isticek neler..

MALZEMESİ
3 su bardağı un
1 paket kurumaya
1 tatlı kaşığı şeker
1 çay kaşığı tuz
Aldığı kadar ılık su

ÜST MALZEMESİ
250 gr.kıyma
2 adet domates
2 adet biber
1 adet soğan
4-5 diş sarımsak
1 tutam maydonoz
1 tatlı kaşığı salça
tuz,karabiber,kırmrzıbiber

Yapılışı:Bütün malzemeler karıştırılıp yoğurularak yumuşak bir hamur elde edilir.Mayalanmaya bırakılır.Mayalanırken üst malzeme hazırlanır.Kabukları soyulmuş domates,biber,soğan, maydonoz küçük küçük doğranır.Sarımsaklar rendelenir.Hepsi bir kapta karıştırılır.Salçada ilave edilir.Baharatları katılır.
Mayalanan hamur tezgah üzerinde parçalar koparılarak istenilen büyüklük ve kalınlıkta
oklava ya da merdane yardımıyla açılır.Kolay açılması için biraz un serpiştirilerek açılır.
Üzerine hazırlanan harçtan yayılır.Önceden ısıtılmış fırında yüksek ısıda pişirilir.Sıcak
sıcak yenir.
Herkese afiyet olsun..
(Alıntıdır..)

Buarada teyzeleri ikili tarama testi sonucunu aldık fakat hiçbirşey anlamıyorum doğal olarak. En yakın zamanda doktorumza göstercez hemde bebişimizin cinsiyetini öğrencez tabi gösterirse..

Buarada isim arıyoruz biz. Kız olursa babası Sude olsun dedi. Nasıl canlarım? Sizin emeğiniz desteğiniz büyük bende. bize isim bulun teyzeleri.

Canım herşey için çok teşekkürler. Ben de eşime bu haftasonu evde lahmacun yapmak istiyordum, bu tarifi denemek isterim. Kızlar ebn hala yumurtlamadım, beklemedeyim bugün 21. günüm ve ovulasyon testlerim bitecek hala yok bişey ortada. Of çok canım sıkılıyor.

adetine 3 gün varsa idrarda çıkmama ihtimali çok yüksek.idrar testlerinin üzerinde 5-10 günlük geçikmede kesin sonuç verir yazıyor.inşallah test yanılıyordur.inşallah hamilesindir.

cnm sagol..sizlere döküyorum içimi iyi ki varsınız aslında dışa vuramadıgım bazı sıkıntılarım var ve boguluyorum kimseye anlatamıyorum..cnm benim tahminim rahime yumurtalıga bakacak galiba genelde 3 günü çagıranlara bu şekilde bakmış hormon tahili olsa idi hastaneye çagırıdı kan tahlili falan ama yinede bilemem ben meraklıyım azcık gitmeden ne olacak ne yapılacak bilmek isterim..bende bendeki kalanı bitireyim belki sonra yine cüz alırım..bence bittikçe yeniden okumaya başlayalım..sen neler yaptın cnm 21 günüm demişsin ama regl geç bitti sanırım senin onunlada ilgisi olabilir yumurtlamanın geç olması..bak ben regl bile olamıyorum kaldıki hamile kalayım..acaba görebilecekmiyim o günleri..saka maka sanırım burada benssenb, rahel, sen, ben kaldık başka varmı henüz hamiş olmayan yeni gelenlerinde çogu hamiş galiba...hepimiz hakkında hayırlısı olsun..

tşk ederim cnm.anladım çogunluk böyle sanırım rahime ve yumurtalıga bakıyor ama benimde anlamadıgım regl iken yumurtalık atılıyor olmayan yumurtalıga nasıl bakıyor ..neyse çok kurcalıyorum sanırım kafam karışacak..sen her ay neden gidiyorsun?
kızlarrr listeyi güncellemiycekmisiniz beni de ekleyin hamişler listesineeeeeeeee:)

tebrik ederim cnm allah kucagına da almak nasip etsin.kan testini yaptırdınmı peki...hadi habersiz bırakma bizi..çok sevindim valla ne zamandır istiyordunuz bebiş?
cnm peki hormonlarda bir sorun görürse nasıl tedavi uyguluyor ilaç falan olarak...umarım igne tarzı bir şey dgldir off korkarım ben igneden...klava: cnm ya inş sende bir an önce müjdeni alırsın rabbim nasip etsin hepimize...

kızlar kimse yok mu çok karışığım benim adet tarihim yarın yengem zorla test yaptırdı iki çizgide belirgi çıktı ama ben ya yanıldıysa diye korkuyorum lütfen yardım edin

cnm ne güzel bir haber bu tebrik ederim inş kucagına da alırsın..bence hamilesin negatif çıkıpta pozitif olma ihtimali oluyor ama çift çizgiyi gördüysen hamilesindir kan testi yaptır bir an önce için rahat etsin..haber vermeyi unutma ok..
cnm sagol..aman dikkat et kendine doktora sordunmu akıntının nedenini..kendini yorma fazla...sen bize lazımsın..bebiş nasıl ne alemde gittiniz mi doktora?

Son düzenleme:

cnm sagol..aman dikkat et kendine doktora sordunmu akıntının nedenini..kendini yorma fazla...sen bize lazımsın..bebiş nasıl ne alemde gittiniz mi doktora?

sagol cnm ..bebişin nasıl ne zaman gideceksin doktora..hareket varmı hissedebiliyormusun...ne güzel bir duygudur...allah hepinizin kucagına almakta nasip etsin..kız isim hımmm valla şimdi kaldım öyle..sude güzel isim ceylin de var bak aslında anlamlarına bakarak bulabilirsin kız ve erkek isimleri sanırım gebelik sitelerinde oluyor hep ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…