Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ızlar benim adetime iki gün var fakat 2 gündür karnım ağrıyor ilk defa göğüsleim bu kadar acıyor dokunamıyorum bide baş dönmem var ama hiç umudum yok çünkü karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor

ızlar benim adetime iki gün var fakat 2 gündür karnım ağrıyor ilk defa göğüsleim bu kadar acıyor dokunamıyorum bide baş dönmem var ama hiç umudum yok çünkü karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor

canım bu ay benimde karnım ağrıdı göğüslerim çok acıodu uçları midem ekşiodu test yaptım idrarda çıktı ama gidip kan testi yaptırıcam inş. doğru çıkmıştırr...
inş. sende hamişsinidr:CüvCüv:

Kız Nur hiç belli olmaz, adetin gelene kadar ümidini yitirme ama çok da ümitlenme. Nasıl olacaksa bu da dimi? Ben de yapamıyom kıss..

canım bu ay benimde karnım ağrıdı göğüslerim çok acıodu uçları midem ekşiodu test yaptım idrarda çıktı ama gidip kan testi yaptırıcam inş. doğru çıkmıştırr...
inş. sende hamişsinidr:CüvCüv:

ay inş canım benim ya ama karnım ağrıyınca hiç umudum kalmadı :çok üzgünüm:

Kız Nur hiç belli olmaz, adetin gelene kadar ümidini yitirme ama çok da ümitlenme. Nasıl olacaksa bu da dimi? Ben de yapamıyom kıss..

evet canım hiç ümidim yok ama içimdende acaba hamilemiyimdir diye hiç gitmiyor karnım ağrıyınca kesin yine yok diye düşünüyorum

bzide aranıza alırmısınz?çok güzel bi site uzun zmandır takip ediyorum ama yeni üye oldum bende 10+4günlük hamişim rabbımn isteyen herkese bu duyguyu tattırsın harika bişey mucize resmen artık gaynaşırız he gızlar:eek:

bzide aranıza alırmısınz?çok güzel bi site uzun zmandır takip ediyorum ama yeni üye oldum bende 10+4günlük hamişim rabbımn isteyen herkese bu duyguyu tattırsın harika bişey mucize resmen artık gaynaşırız he gızlar:eek:

hoşgeldin canım aramıza amn inş bizlerde en kısa zamanda tadarız o duyguyu. canım sana bişey soracam benim adetime iki gün var akıntım böyle süt kesiği gibi sanki adet olacağım için midir böyle eyler olmuşmuydu sende

canlarım meğer bende bağımlılık olmuş siteye anam kaç gündür bi boşlukla gezdim durdum pc başına geçince apışıp kaldım direk burayı açtığım için yani kaç gündür tadı yoktu netin neyseki şimdilik değmiş gibi görünüyor ayrılığa en azından site hızlanmış dilerim böyle devam eder

burcumm canım bir ara geldim ama eşimle ilgilendiğim için sadece ara ara okumakla yetindim sizleri çok özlemişim kız annesi ye yede çok aşırı yeme yoksa sonra yaseminle bereber rejim yapmak durumunda kalırsınız ona göre:)))

ışıl ufuk canım senide şimdiden tebrik ediyorum Allah hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah burcuya katılıyorum şayet hamiş olmasaydın o silik dediğin çizginin yerinde yeller esiyor olurdu nemutlu sana

neşenin dediğine katılıyor ve duasına yürekten amin diyorum Rabbim tez vakit bizleride sizlerin arasına katar inşallah

neşe,yasemin,rahel,librarian,lotus,mavi deniz,nur84 sizleride öpüyorum bacılarım

benssenbinizden arkadaşlarına kucak dolusu sevgilerle....

arkadaşlar bi yardım edin bişeyler söyleyin ne biliyim,çok kötüyüm,hep hayırlısı olsun diyorum ama....adetim geçeli 3 gün oldu,adete 4 gün kala kanda negatif çıktı,adet günü idrarda negatif çıktı,ama adette olamadım,her ay böyle oluyo,inanın o ikinci çizgiyi görecem diye şaşı kalacam ama yok yok,bazen belli belirsiz görüyorum sanıyorum,tabi gözünü ayırmadan yarım saat bakarsan 2 değil 4 çizgide görürsün o ayrıda,neyse en son yaptığım testte göremeyince testin için açtım, bantı çıkardım dışarı, tuttum güneşe ama yok,yakında delirmezsem iyidir....beni anlıyorsunuz değilmi.....iyiki bu site var,sizlerin hikayelerini okudukça umutlanıyorum,sizlerin haberleri beni mutlu ediyor,bak vermidon diyorum hala umut var....vardır dimi arkadaşlar...,allah büyük,hayırlı ve sağlıklı bir evlat ve ona layık bir anne olmak istiyorum....selam ve dua ile....:a015:

Vermidon canım alınma sabah sabah yüzümde gülücükler açtırdın, Allah da seni güldürsün. Hepimiz aynıyız, hiç tasalanma. Hepsi geçecek bu günleri hatırlamayacağız bile. Bak hamişlere, bizden çok dertleri var. Yokun 1 "yok" derdi, varın birsürü derdi var:)) hadi öbür aya hazırlıklara başla, yakında gelir o, bekleyince düzeni bozuluyor zaten. Benssenb canım biz de seni kocaman öpüyoruz, hepinizi çok özledim ben de.

sağol canım ama ben halen anlayamadım hamişmiyim değilmiyim...içimde şüpe var şimdi ikinci çizgi baya belirgindi ama yanındaki kadar kırmızı değildi...bu durumda % 100 hamiş mi oluorum....-tatlicadiarzu-

arkadaşım hayırlısı olsun .hamilesin ama ne kadar sağlıklı olduğunu öğrenmek için kan testi yaptır.beta hcg ne kadar yüksekse hamileliğin o kadra sağlıklı demektir.bende ilk yaptığımda ikinci çizgi silikti ertesi sabah yaptığımda 2.çizgi tamamen kırmızıydı.hayırlısı olsun inşallah bebeğin çok sağlıklıdır.

bende 9 ekimde hamile olduğumu öğrendim.adet olacağın zaman yaşadığın tüm ağrıları tüm belirtileri yaşıyorsun.ama bir bakıyorsun hamilesin.o yüzden hamilelik belirtisi ile adet belirtisi aynı şeyler.çok takılmak gerekmiyor .ama takmamakta elde değil.sen adet belirtisi kabul et.hamile olursan süpriz olur.bana öyle oldu vallah.

TISLAAAARR! CANLARIM

BİHAFTADIR ANNEMLERDEYDİK BABAM MEMLEKETE GİTTİ ANNEMLE KALDIK NE GÜZEL OLDU. KISLAR NE EKMEK YİYORUM NE UNLU NE TUZLU AMA Bİ İLERLEME YOK SANIRIM HALA AYNIYIM GİBİ HATTA DAHADA KİLO ALMIŞ HİSSEDİYORUM KENDİMİ. BOL MEYVA BOL SALATA YİYORUM SEBZELERİ HAŞLIYIP YİYORUM BOL BOL YOĞURT YİYORUM İNŞALLAH İŞE YARAMIŞTIR BUNALIMA GİRCEM YOKSA.
BUGÜNDE CANIMA ACAYİPO LAHMACUN İSTEDİ YESEM BİTÜRLÜ YEMESEM Bİ TÜRLÜ. NAPCAM BEN senağlama

yasemink cim canın ne istiosa ye ama aşıraya kaçma kilona göre ayarla fazla alıosan tadımık ye herşeyden

slm kızlar nasılsınız nasıl gidiyor ..hamişler durumlarınız nasıl allah olumsuzluk vermesin hiçbirimize..sanırım aramıza yeni katılan arkadaşlar var hoşgeldin diyorum ..umarım hepimizin dilegini duası gönlünden geçenler kabul olur..site ne kadardır açılmıyor bilmiyorum ama ben p.tesi açmaya çalıştım açılmadı evet bende farkettim site hızlanmış gibi 2 saat beklemiyorsun açılmasını..neyse yapanların ellerine saglık..kızlar beni benssenb hariç kimse sormamış :1no2:aşkolsun..neyse ben size olanları anlatayım...
çarş..size en son yazmıştım hatırlarsanız babanneden ve benim gebelik için umutsuz oluşumdam..hala umutsuzum maalesefki..neyse çarş ikindi vakti saat 16 suları babaaneyi kaybettik perş işede gelmedim cenaze vardı ankarada olanlar bilir karşıyakaya defnettik..o hafta çok yorucuydu bizim için önce hastaneye git iş çıkşları sonra cenaze falan derken bitkin düştüm..3 gün önce belki bir ümit geç belli olur diye idrar testini evde yineledim ve maalesefki o tek çizgi yine karşımdaydı senağlamadefalarca evirdim çevirdim belki çok siliktir ben göremiyorum diye..ama yok yok diger çizgi..sanırım tırlatıyorum neyse.kötükedihüso.doktoru aradım salı günü ögleden sonra ancak akşam konuşabildim söyledim idrar testinin negatir çıktıgını ve hala adet olamadıgımı yine geçen ay ki gibi progestan kulanmaya başlayayımmı diye.bana kanda test yapmadan olmaz dedi sonucun negatif çıkacagını bile bile gittim test yaptırmaya sonuç yine geçen ayki gibi 2ml idi doktor progestan kulan yine 5 gün sabah akşam dedi.dün akşam itibariyle başladım muhtemelen geçen ay gibi ilaç bittikten 1 gün sonra regl olurum..bugün tam 41 gün oldu sanırım 46 günde regl olurum.hayırlısı bakalım yalnız burada bir arkadaşımız söylemişti sanırım rahel yanlış hatırlamıyorsam doktor regl başladıktan 3.günü gel diye söylemişti..kimin yazdıgını tam hatırlamıyorum neşemesede olabilir benssenb de..kızlar geriye dönüp bakamadım belkide diger topikte yazılmıştı hatırlamıyorum..doktora gittiginizde ne yaptı.yani muayenesi ne idi..sonuçta regl oluyorsunuz alttan muayene edemez herhalde karından bakar ancak..bana ne oldugunu anlatabilirmisiniz..doktor bana reglin 3 günü gel bir bakalım dedi de....uzun yazdım ve yazımlada sizi sıktıysam kusura bakmayın içimden geçenleri yazmak rahatlatıyor beni..sizler iyiki varsınız hepinizi seviyorum..ŞenizŞeniz

bayanlar günaydın nasılsınız günüm yarın karın ağrım, baş dönmem ve göğüs sızlamalarım kıyasıya yarışıyor

slm kızlar nasılsınız nasıl gidiyor ..hamişler durumlarınız nasıl allah olumsuzluk vermesin hiçbirimize..sanırım aramıza yeni katılan arkadaşlar var hoşgeldin diyorum ..umarım hepimizin dilegini duası gönlünden geçenler kabul olur..site ne kadardır açılmıyor bilmiyorum ama ben p.tesi açmaya çalıştım açılmadı evet bende farkettim site hızlanmış gibi 2 saat beklemiyorsun açılmasını..neyse yapanların ellerine saglık..kızlar beni benssenb hariç kimse sormamış :1no2:aşkolsun..neyse ben size olanları anlatayım...
çarş..size en son yazmıştım hatırlarsanız babanneden ve benim gebelik için umutsuz oluşumdam..hala umutsuzum maalesefki..neyse çarş ikindi vakti saat 16 suları babaaneyi kaybettik perş işede gelmedim cenaze vardı ankarada olanlar bilir karşıyakaya defnettik..o hafta çok yorucuydu bizim için önce hastaneye git iş çıkşları sonra cenaze falan derken bitkin düştüm..3 gün önce belki bir ümit geç belli olur diye idrar testini evde yineledim ve maalesefki o tek çizgi yine karşımdaydı senağlamadefalarca evirdim çevirdim belki çok siliktir ben göremiyorum diye..ama yok yok diger çizgi..sanırım tırlatıyorum neyse.kötükedihüso.doktoru aradım salı günü ögleden sonra ancak akşam konuşabildim söyledim idrar testinin negatir çıktıgını ve hala adet olamadıgımı yine geçen ay ki gibi progestan kulanmaya başlayayımmı diye.bana kanda test yapmadan olmaz dedi sonucun negatif çıkacagını bile bile gittim test yaptırmaya sonuç yine geçen ayki gibi 2ml idi doktor progestan kulan yine 5 gün sabah akşam dedi.dün akşam itibariyle başladım muhtemelen geçen ay gibi ilaç bittikten 1 gün sonra regl olurum..bugün tam 41 gün oldu sanırım 46 günde regl olurum.hayırlısı bakalım yalnız burada bir arkadaşımız söylemişti sanırım rahel yanlış hatırlamıyorsam doktor regl başladıktan 3.günü gel diye söylemişti..kimin yazdıgını tam hatırlamıyorum neşemesede olabilir benssenb de..kızlar geriye dönüp bakamadım belkide diger topikte yazılmıştı hatırlamıyorum..doktora gittiginizde ne yaptı.yani muayenesi ne idi..sonuçta regl oluyorsunuz alttan muayene edemez herhalde karından bakar ancak..bana ne oldugunu anlatabilirmisiniz..doktor bana reglin 3 günü gel bir bakalım dedi de....uzun yazdım ve yazımlada sizi sıktıysam kusura bakmayın içimden geçenleri yazmak rahatlatıyor beni..sizler iyiki varsınız hepinizi seviyorum..ŞenizŞeniz

merhaba canım başınız sağolsun Allah mekanını cennet etsin inş. anım reglimin 3. günü bende gittim doktora alttan muayene ediyor canım adet oduğun zaman rahmin daha iyi çalışıyor ya ona bakıyor sen çekiniyorsun ama doktor çok rahat o yüzden rahat ol yanişakkıdı

neşecim bayramdan önce cüz okuyorduk o hatim edilmedi galiba dimi ben öyle hatırlıyorum..ama ben bir şey söylemek istiyorum benim okudugum cüzden maalesefki 8-9 sayfa falan kaldı bayramda okuyamadım evde degildim..geldigimdede o hafta grip olmuştum hatırlarsan kendime gelemedigimde okuyamadım.geçen haftalarda malum biliyorsunuz diyecegim şu ki eksik kalan sayfalar beni rahatsız ediyor :çok üzgünüm::çok üzgünüm:içim rahat dgl vaktim olmadıgında okuyamadım geçen işe gitmeden namazdan sonra ancak 1 sayfa okudum...sizlere söylemek istedim sonuç bir çogumuz bunu okumaya çalışıyorduk..lütfen benim cüzüm yarım kaldı ve bunun için suçlıluk duyuyorum ve benim içim hiç rahat dgl bunu sizlerle paylaşmak istedim hemen bayramdan sonra söyleyecektim ama her seferinde bi nedenden dolayı unutuyordum.hepiniz hakkınızı helal edin..senağlamalütfen.....

merhaba canım başınız sağolsun Allah mekanını cennet etsin inş. anım reglimin 3. günü bende gittim doktora alttan muayene ediyor canım adet oduğun zaman rahmin daha iyi çalışıyor ya ona bakıyor sen çekiniyorsun ama doktor çok rahat o yüzden rahat ol yanişakkıdı

peki nasıl oluyor ya regl iken allttan muayne ediyor ultrasonlamı yoksa koltuga oturularakmı spekulumlamı bakıyor anlamadım ben..peki neyi kontrol ediyor amaç ne tam olarak yumurtalık atılıyormu diye saçma oldu ama regl iken neye bakması gerektigini anlamadım da..peki çok soru soruyorum ama bir soru daha var neden 3 günü gittin doktora gitme amacın neydi yada hangi nedenden dolayı doktor görmek istedi... cvplarınız için sagol şimdiden..

peki nasıl oluyor ya regl iken allttan muayne ediyor ultrasonlamı yoksa koltuga oturularakmı spekulumlamı bakıyor anlamadım ben..peki neyi kontrol ediyor amaç ne tam olarak yumurtalık atılıyormu diye saçma oldu ama regl iken neye bakması gerektigini anlamadım da..peki çok soru soruyorum ama bir soru daha var neden 3 günü gittin doktora gitme amacın neydi yada hangi nedenden dolayı doktor görmek istedi... cvplarınız için sagol şimdiden..

canım benim yumurtam çatlamamıştı sancım vardı doktorumda gebelik olmazda ağrı ile gelirsen relinin 3. günü gel dedi bende gittim koltukta muayene etti aletin adını bilmiyorum ama alttan sokuyor(biraz ayıp oldu ama) neye baktığını tam olarak bilmiyorum ama rahim ve yumurtalıklarımı kontrol etti yumurtamın oluşup oluşmayacağını söyledi ama özellikle rahim ve yumurtalık yapını kontrol ediyor

X