Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cnm agrın olursa gel dedi doktor falan yazmışsın anlamadım tama ama ..şimdi sen regl oldun 3 günü gittinde doktor baktı o alet spekulumdur oeki..peki sana ne dedi muayeneden sonra yumurtlama oluşmuyormu sende bir tedavi uyguluyormu...lütfen çok soru soruyorum ama merak ediyorum..doktora gitmeme nerden baksan 5 6 gün var sanırım henüz regl bile olmadım o yüzden kestiremedim doktorla yüz yüze görüşmedim tlf konuştum o yüzden sormadım tlf de..sen ne durumdasın peki...reglin geldimi..

inş. öledir canım sağolasın...yarın tekrarlıycam testi inş. bu sefer kıpkırmızı çıkar sonrada doktora gidiceğim...hihoyyyt

mavi deniz canım bak şimdi doktorlar adetin 3. yada 5. günü çağırırlar çünkü adet zamanında alttan muayenede rahim çok daha iyi görülürmüş adette rahim kendini temizlemişmi kist falan varmı v.s. bakar ayrıca hormon tahlilleri ister buda adetin 3.günü yapılır yani onun için çağırmıştır alttan muayenede sadece ultrasyon aletini sokup bakıyor yani korkulacak bir durum yok muhtemelen seni ilk çatalda yani doğum sandalyesinde alttan muayene edecek ve sonrasındada hormon tahlili isteyecektir umarım yardımcı olabilmişimdir canım

benssenb tşk cnm...korkmuyorum ama genelde tüm bayanlar gıcık olur u duruma alttan ultrasona ve o dogum koltugu dedigin şeye de oturdum 2 kere smear testi yapıldı bir kere rahim yarası yakıldı ve bir kaç kerede kontrol + tahlil için bakıldı..korku dglde neye bakacagını merak ettim olsa olsa hormonlara bakacak diye düşündüm..ama tam bilmedigimden sorma fırsatıda bulamadım..hormon tahlili nasıl yapılıyor bilgin varmı bu konuda peki sonraki aşama nedir yani hormonlarda sorun varsa ne yapılıyor..ya bende ki bu huyda kötü sürekli sorar yazarım kafamda...senmi gitmiştin reglin 3 günü doktora peki neler yapıldı sende..sen nasılsın bu arada bende gelir gelmez sorularımla bogdum kusura bakma

slmm kizlar ozledim valla topigi giremedim 1 haftadir sanirim zaten 2 gundur de sorun varmis dun dondum turkiyeden sukur sali gunu de adet oldum tamm 18 gun gecikti esim bana hala hamilesindir belki hamileyken adet olan oluyomus diyo:roflol:garibim cok istiyo neyapsin:1hug:

huu kızlar neredesiniz neşe yasemin gelmişler,,,hoşgeldiniz.menzil gülü ugramamış rahelde yok diger arkadaşlar ismini sayamadıklarım hadi gelin bakalım topik açıldı...

MaviDenizcim başınız saolsun. Yaz canım bol bol yaz, içini dök. Bana da doktorum adetinin ilk gününde gel dedi ama gidemedim. Muayene daha rahat olduğu için rahim filmi bile adetin sonuna doğru çekiliyormuş. Hormon testlerin ise kan tahliliyle olur.
Cuzlar tamamlanamadı. Aslında iyi hatırlattın, yine kaldığımız cuzlardan devam etsek süper olur. Bu hatimi bitirelim kızlar ya amacımız ortak dua etmemiz zaten. Ramazan geçse de hergünümüz Ramazan gibi olmalı değil mi? Bence 1er 1er okumaya devam edelim. Ne dersiniz?

kızlar nasılsınız keyifler nasıl yeni hamiş varmı ben 18. haftadayım am hala jareket etmiyor neden acaba korkutuyor beni

arkadaşım öncelikle başın sağolsun,babanneciğininde mekanı cennet olsun,bende yakın zamanda aile büyüklerimi peşpeşe kaybettim seni çok iyi anlıyorum...
canım bende adetin 3.günü gidiyırum,alttan ultrasonla bakıyo,rahime ve yumurtalıklara,bende çok utanıyodum adet olunca gitmeye ama doktor bu konuda çok rahat,ohooo biz neler gördük doğumevinde diyo ve gülüyo,ben tabi şaşkın ve utanmış...bu ayda gitcem bi adet oluyum:çok üzgünüm:

kaydirigubbakcemile5
hoşbulduk canım inş rabbım tattırın evtt bendede geldi ama benım heray adet öncesi butür akıntılarım olur du oyüzden deımkı kesın adet olcam ama olmadım yanı demem okı kesın sonuç adetını gecıkmesını beklemek azcık dha sabır hayırlı haberlerını beklıyom

teşekkür ederimm canım,inş.önümüzdeki aya....nasip...
bu arada sağ tarafıma bikaç gündür bıçak saplanıyo,bulantı ve kusmalara devam,acaba apandisit falan olabilirmi yaa,bebek derken becerip apandisit olmuş olabilirmiyim...
geçen aylardada kasıklarımda ağrı olurdu adetten önce,ama böyle yumurtalıklarımın olduğu yere sancı giriyo,bulantı falan korkuyorum iyice,geçmezse gece acile gidecem bakalım...:1no2:

canım boğmak ne demek burda paylaşım için birbirimize yardım için varız dimi evet canım 3.günü gittiğimde alttan muayene oldum ve hormon tahlili yaptırdım hormon tahlili için kan veriyorsun o kadar sonuçta değerlerin normal seviyede çıkması lazım normal değilsede zaten ilk başta değerleri normale getirmeye çalışır doktor bu arada başınız sağolsun önceki yazımda yazmayı unutmuşum canım beni soracak olursan geçen ay rahim filmi çektirdim temiz çıktı şimdi tekrar gitmek için adetimi bekliyorum

kızlar kimse yok mu çok karışığım benim adet tarihim yarın yengem zorla test yaptırdı iki çizgide belirgi çıktı ama ben ya yanıldıysa diye korkuyorum lütfen yardım edin

ya canım kusura bakma ne yazdığımı bende anlayamadım ben başka bişey yazacakmışım onu yazmışım kafam pek normal değil reglim gelmedi bugün test yaptım iki çizgide çok belirgin çıktı ama sevinemiorum ya ya değilsem diye:uhm:

Mavi denizcigim basiniz sagolsun, Allah rahmet etsin babannene... Uzuldum gercekten.

Benimde bugun kahverengi akinti geldi, o yuzden sabahtan beridir yatiyorum, yine yaticam simdi geri.

nur_84 canim hayirli olsun, hamislerimiz dahada cogaliyor maasallah...

isil_ufuk cum listeyi bos vakit buldugunda nesemese yapicak insallah.. Tekrar test yaptin mi?

inşallah hamileyimdir canım çok korkuyorum ya yanlış çıktıysa diyeAllahım inş hamileyimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…