Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın canlarım bugun erkenciyiz miraç paşa uyutmuyo hiç yatamıyoz bile oramızın buramızın ağrısınaa
arifem nasılsın yok dimi bi vukuat

o kadar oldu mu güzelim? maşallah, darısı bizlerin başına inşallah... kokla kuzucuğunu bizim için :) sık sık kaçamak yapıp gel de tecrübelerini paylaş bizimle :)

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
günaydın canımmm
günaydın canlarım bugun erkenciyiz miraç paşa uyutmuyo hiç yatamıyoz bile oramızın buramızın ağrısınaa
arifem nasılsın yok dimi bi vukuat
günaydın burcummm iyyim çok şükür yok canımhala aynıı sen nasılsın
miraç uyutmamış alıştırmamı yapıyor dersin
günaydinnn güsel kısçeeeleeeerrrr opuyorumnanaktan
günaydın canım nasılsın özgecim
herkese günaydın
günaydın nurcum nasılsın
günaydınlar... güzel bir gün dilerim hepinize...

günaydın canım sağol

bu arada herkese günaydııııııııııııınnnnnnnnn... iyice unutkan olmaya başladım ben ya
günaydın ablacım nasılsın
günaydın arifecim nasılsın
inş müjdeli haber verirsin bize

kıslar ben geldimmm ayy sımdı actım tv yı ohhhhhh o gariipoğlu denen pislik yakalanmışşş kaydirigubbakcemile5
Allamm şükürrr ....
geçmişi okuyım bi....

iyiyim canım sağol... Rüzgar 3 - 4 gündür çok sakin bu da biraz beni huzursuz ediyor, kıpır kıpırdı, şimdi eskisi gibi hareket etmiyor... bayramdan sonra kontrolüm var ama huzursuz oldum işte
ablacım endişelenme ben çok dikkar ettim 30. haftanın içinde olanlar hep aynı şeyi söylediler bence yeri yetmiyor artık rüzgara:))))
günaydın ablacım nasılsın

günaydın arifecim nasılsın
inş müjdeli haber verirsin bize

iyiyim nurcum sağol sen nasılsın ilayda nasıl bugünn
inşallah canım çok sağoll

günaydın canım nasılsın özgecim
arifecim hoşgeldin gülümmm bugun biras yoğun bayram öncesi öle çalışıorum ama iyiyim çok şükür sen nasılsınnnn

iyiyim canım sağol... Rüzgar 3 - 4 gündür çok sakin bu da biraz beni huzursuz ediyor, kıpır kıpırdı, şimdi eskisi gibi hareket etmiyor... bayramdan sonra kontrolüm var ama huzursuz oldum işte
ablacımm iyice büyüyo yaa artık ondandır belkim yaaa sen huzursuz olmaaa sev bebişiniiii totosuna totosuna vurrr tembellikkk yoookk lmaz: tontişşş oğlum deeee :1hug:

kıslar ben geldimmm ayy sımdı actım tv yı ohhhhhh o gariipoğlu denen pislik yakalanmışşş kaydirigubbakcemile5
Allamm şükürrr ....
geçmişi okuyım bi....
hoşgeldinnn halemtoşummm göbüşlü maruluummm

hoşbulduk canım bedne yoğunum canım arada bakıyorum işte
bende iyiyim çok şükür bi yaramzlık yokopuyorumnanaktan

günaydın annişler ve anniş adayları ve anniş olmak isteyen adaylar güzel bi gün geçiririz inş bugün :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…