Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

eşim geç gelcekmiş bnde gidip bişeyler atıştırayım herkesler gitti zaten :))

öptüm hepinizi yarın görüşürüz :)

bu arada nilsudan ses yok bayadır inş iyidir
gittim ii akşamlarrr

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................38. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................37. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................37. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 36. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................34. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................32. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................32. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................30. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 28. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 25. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................22. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 19. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................13. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

filizcim burda mısın nasılsın hazır oğlum uyurken bir hatır sorayım dedim
bugün ana oğul doktora gittik benim göğsümde büyük bir kitle vardı göğsüm kıpkırmızıydı ve çok acı ağrı vardı oğluşumunda kontrolü vardı onun çok şükür her şeyi iyi benim göğsüm mastit denen bir şey var bebeğin ağzından geçen bakteriler annenin göğsünde enfeksiyon yapıormuş antibiyotik verdi doktor emzirirken acıdan ağlıyorum haberler bu kadar sizlerde varmı gelişmeler mavi nasıl ahatsızdı biraz sanırım

hhmmmm git bakalım nasıl vakit geçiricekse sanki bişey yapabilicek hava atıo koçişin yanına gideyim die kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol::roflol::roflol:
karşıdan bakabiliyom anca napemmm :kedi: zati ramzan ramazan oruçluydu adamcık yanına sokuluverdim acıkın

bugün ana oğul doktora gittik benim göğsümde büyük bir kitle vardı göğsüm kıpkırmızıydı ve çok acı ağrı vardı oğluşumunda kontrolü vardı onun çok şükür her şeyi iyi benim göğsüm mastit denen bir şey var bebeğin ağzından geçen bakteriler annenin göğsünde enfeksiyon yapıormuş antibiyotik verdi doktor emzirirken acıdan ağlıyorum haberler bu kadar sizlerde varmı gelişmeler mavi nasıl ahatsızdı biraz sanırım

aa canım geçmiş olsun umarım en kısa zamanda geçer

geçmiş olsun canım... bak ilk kez duyuyorum bunu, demek böyle bir şey de var... hay allah, inşallah en kısa zamanda atlatırsın ve geçer canım...
ufffff :KK43:((((( ya filiz seni kaçırdım yine ama bi denk getiremiyorum kendinize iii bakın napeeemmmm

bir türlü denk gelemiyoruz ya :KK43: neyse sen oğluşu biraz büyüt o zaman biraz daha rahat gelirsin :) sen de kendine iyi bak, tekrar geçmiş olsun canım

slm kızlar ben geldim küçük bir kacamak benim minnoş uyurken tamda uyuyor sayılmaz dönüp duruyor.
biz 6.5 aylık olduk aşkımız hergün katlanarak büyüyor.emekliyoruz yavaş yavaşda oturmaya basladık.2 aydırda ek gıdalara geçtik yarenimin maşallah iştahı çok iyi bizimle yemek bile yiyor sofrada.
diğer bütün bebeikleri öpüyorum yada koklayayım:)))
öpenlere gıcık oluyorumda sapur supur...

slm kızlar ben geldim küçük bir kacamak benim minnoş uyurken tamda uyuyor sayılmaz dönüp duruyor.
biz 6.5 aylık olduk aşkımız hergün katlanarak büyüyor.emekliyoruz yavaş yavaşda oturmaya basladık.2 aydırda ek gıdalara geçtik yarenimin maşallah iştahı çok iyi bizimle yemek bile yiyor sofrada.
diğer bütün bebeikleri öpüyorum yada koklayayım:)))
öpenlere gıcık oluyorumda sapur supur...

canım hoşgeldin opuyorumnanaktan
maşallah kızına nasılda büyümüş zaman ne çabuk geçiyor valla sizler büyüttünüz bile miniklerinizi emeklemeler mamalar başladı ne güzel darısı bize inşallah
böyle arada kaçamaklar yap fırsate buldukça özletmeyin kendiniziopuyorumnanaktan

özz ne arıon kı gecenin bi vakti
dert kuşlarıda burdaymış gülçin ve filiz abla :)
benden yatmadan bi bakayım dedim kimler var diye

özz ne arıon kı gecenin bi vakti
dert kuşlarıda burdaymış gülçin ve filiz abla :)
benden yatmadan bi bakayım dedim kimler var diye
aaaayyyy sıkıntı geldi leyladan nejladan öle nete geldim geçmii okuyodum takıldımmm ama çıkcam şimcikkk bugun görüşemedik burcumtoşummm net beni delirttiii hiç bi bağlantıyı yaptırmadı doğru dürüstttt bakim yarın nolcakkk cuma günü belki tam gün çalışmayısss hihoyyyt

hadi baktım ve kaçıyorum yarın görüşürüz inşallah
Allah rahatlık versin mirmirmirmir
ŞenizŞeniz

iyi geceler şekerler biz misafirlerimizi yollayıp geldik
nasılsınız bakalım
aaayyyy yorulmuşundur gülüm sen şimdiii maşallahhh listende çok kabarıktı nasıl yaptın okaa çok şeyiiii cokacimcoook

iyi geceler kızlar.bulcuk yengeç mucuk mucuk
iyi geceler canımmmmm :hulya:

eneee kimse kalmamışşşş ben bekçiliğe devammm turkbayragi vardiya sistemimi getirseeeemmmm :uhm: netseeeemmmsengözlerimebaksanab amaaa size doyum olmuyoooo yarın iş var sahurada kalkcasss mafoldumben en iyisimi ben gideyimmm yatayım uyuyayımmm :1closedeyes::1closedeyes: behlülünüz kaçarrr kıslaaaaaaarrr :eek: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nurcum iyi geceler canım. ilayda öpsene benim yerime.
tamam teyzesi öperim
aaaayyyy sıkıntı geldi leyladan nejladan öle nete geldim geçmii okuyodum takıldımmm ama çıkcam şimcikkk bugun görüşemedik burcumtoşummm net beni delirttiii hiç bi bağlantıyı yaptırmadı doğru dürüstttt bakim yarın nolcakkk cuma günü belki tam gün çalışmayısss hihoyyyt

ŞenizŞeniz

aaayyyy yorulmuşundur gülüm sen şimdiii maşallahhh listende çok kabarıktı nasıl yaptın okaa çok şeyiiii cokacimcoook

iyi geceler canımmmmm :hulya:

valla canım acayip yruldumama kızıma mama yedirecem o yüzden oturuyorm

X