Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Maşallah de, dilini ısır... kendi kendine nazar değireceksin... Allah bozmasın... bizimde nazarımız değmesin...

Teşekkür ederim canımcım... amin güzel dileklerin için... :))

doğumda rahat etcen biz daha açmadık her doktora gittimizde aççakmı diye tırsmakdan fenalık geldi en son gittiğimde hadi açda rahatlayam artık deyip kendim aççam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet o kesin çok rahatım bu konuda :) hiiç tırsma canım insan hemen alışıverio şöyle serin serin zorlanmıo inasan yane kaydirigubbakcemile3

hilalcim hoş geldin güzelim nasılsın
ne oldu albüme resim ekleyecektin sen beceremedinmi kııı???
vallşa dediğin doğru şekerim biliyorsun bu iş benimdi sorular ve liste işi ben doğurdum herkes saldı kendini neyse az kaldı bayram ertesi sıkı disiplin başlıyor tekrar öyle her aklına esen giremicek gerçi bende burda olmıcam zaten yeni bir topik açıcam bakalım.

maşallah de kıını kaşı güzelim
bende aynı durumda idim kaynana değil annem o derdim oda benim için gelin deil kızım derdi ama doğumdan sonra ne olduysa oldu ve kadın resmen kişilik değiştirdi beş senedir içli dışlı olduğum insanı tanıyamaz oldum bizde de benim kız ilk torun her iki taraftada ama durumlar öyle kötüleştiki kaynanam öyle zıvanadan çıktıki altlı üstlü olduğumuz halde görüşmüyoruz sen düşün. o yüzden fazla da yüz göz olma derim ben hele doğum sonrası annenin psikoloji gidiyor ve kaynanalarda diken gibi batıyor emin ol lmaz:

ayy sorma güzelim yaa doğralı üç ay oldu ben daha hiç adet olmadım bende bir adet olayım mahalle duyar o derece sancılı olur bakalım ilki nasıl olucak umarım anlamadan gelir ve gider :)

kızlar ben geldim sırtım kopmak üzere

oyy canım yaaa senin neyine iftara misafir almak hele bir kendine gelsene sen yaa
resmen kaşınıyorsun sen heee minicik bebekinle misafirmi ağırlayacan nurr klava:

ay o zaman maaşallah diyeyimde nazar değmesin size...
bizimde ilk torun ama 1 çöp almadı daha... 2 aydır oğluyla küs, benide aramıyor hiç. birde hbr gönderiyor neden aramıyor beni diye... gelde köpürme...

diyorum ben güzelim diyoreum en iyisinin canuı cehenneme,
zerre kadar saygım sevgim kalmadı artık o derece nefret ettşm kaynana kelimesinden vede kaynanamdan

bende de durum böyle idi canım dördüncü ayıma kadar bulantı ve kusma sorunum yüzünden kaynana yemek yaptı getirdi hep ama dedim ya işte çocuk bir doğdu gerçek yüzü ortaya çıktı karının. marım benim yaşadıklarımı sen yaşamazsın canım allah ağız tadınızı bozmasın.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kızlar akşamki iftar menüm
mercimek çorbası
zeytinyağlı dolma
zeytinyağlı barbunya
patlıcan kebabı
fırında patatesli tavuk
pilav
salata ve tulumba tatlısı
sizce nasıl

lan nuuurrr harkasın sen heee
hem ilayda hemde menü süpperrr
doğru söyle kıız hazırmı aldın yohsaaa bunları marketten kaydirigubbakcemile3

poposunu ısırıp dilini kaşısa olmaz mı :1shok: daha zor ya hani nazar hiç değmez o zaman :roflol: kendim yaptım kendim güldüm sıyırdım iice bu ara delikafadulden

çatlak karıııııı kaydirigubbakcemile3

dünür kı ekliyonmu gelinimin resimlerini çektim demişsin bi koşu baktım yenileri göremedim

yok dünürr daha aktarmadın fot. mak.da duruyor albüme ekleyince yazarım ben size yerimseniben

kız dünür ne topiği aççan bizi isteminmi artıın hee:mymeka:

kızz bak dünür felan dinlemem gelir oraya ağzını burnunu dağıtırım heee
manyak manyak konuşma beeee delüüü
sadece biliyorsun bu topiği menzil gülü açtı sonra biz devr aldık ve baya iyi bir duruma getirdik ama yeni bir başlık altında yep yeni bir sayfa ile tekrar başlamak istiyorum sizleride tabiki artık oraya bekliyorum canımcım.

yok canım çok haklısın fazla yakın olmak bnde istemem ne kadar iyide olsa türkiyede evimiz altlı üstlü bizimde ama bizler tayinciyiz hep memlekete gidene kadar zaten yeni daire alırız die düşünüyoruz eşimle orayı kiraya veririz
inş allah bozmaz cnm ya bn çok üzülürüm çünkü en iyisi ne yakın ne uzak olmak sanırım
boşver sende kaynananı çevir kafanı görme ne hali varsa görsün kendini üzdüğüne değmez kaydirigubbakcemile5

ulan ben yazıyorum siz görmüyonuz sanırım
neyse ben kızımla acık yatıcam işe başlayınca bu gğnleri arıcam çünkü :):)

siz yaın ben gelcem yine yazarım cancanlar

sallamayın tabii biz neler çektik gircez die listeye lmaz: evet ya ne topiği anlamadım.hadi bakalım inş.senin de ağrısız gelir gider bazısının öyle olmuyomuş ya doğum yapıp hala adet görmüolarmış ilginç :sm_confused:ya anlatmadınız ki iyice nasıl koyucamı fotoyu hiç anlamam ben bu konulardan birinin yardım etmesi lazımmm :kedi: merak mı ettiniz beniiiiiiiiiii lülülülülülü

aldın gene oklavayı elinee lmaz:
hem burası hem orası takip ederiz artık aç bakam şahsına topiğini

süt koruması diyorlar ya doğumdan sonra 1 seneye yakın düzensiz olurmuş adetler bazılarında hiç olmazmış bünye meselesi oda yani herkste farklı oluyordur

kesinlikle ne kadar iyi olursa olsun her iki tarafada uzak olcaksın kendi kapını kendin açıcan kimse ne yaptığını ne ettiğini bilmicek ayda bir 15 te bir görüş daha iyi valla
umarım dediğim gibi aranız hiç bir zaman bozulmaz ev içinde yok yere juzursuzluk oluyor valla
beeeeen kafaya takmakmı
yok canım ne takması ben ezdirmem kendimi
o bir söylersen ben bin söylerim valla annemden babamdan çekinmiyorumda kaynanadanmı çekinip susucam aslaa lmaz:

evet sanırım hilal bnm 15 aralık doğum senin ne zaman

benim de 2 ocak canım ama sanki aralık sonu olcak gibi bi his var içimde ocağı beklemicek gibi gelio zamanında gelsin de:Saruboceq:yada tam yılbaşı akşamı doğurur,poz veririm bi güsel haberlerde falan izlersiniz beni artık kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…