Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kimse kaynanası beksın istemiyor sanıyorum... bende istemem aslında Allah mecbur bırakmasın... :Saruboceq:

evet canım aynen kayınvalideme değil bebeğimi bakması için bırakmak bir kaç saatliğine bile bırakmam allah muhtac etmesin. hastalık ölüm olmadıkça çoook zor.

bu arada hoş geldin güzelim aramıza
bebeğin hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kavuşursun inşallah meleğine.

kitap heee wwawwwww harikasın kııızzzz hadi yazda okuyalım bizde kaydirigubbakcemile3

amiiiinnnnnn rabbim kimseyi anasız bırakmasın :Saruboceq:
bizi annelerimize yavrularımızıda bizlere bağışlasın rabbim :Saruboceq:
canım yaaa evlen o zaman anlarsın valla kaynana ne demekmiş ben benimkisi için melek derdim kanatsız bir melek ama şeytanın kendisi çıktı kadın iki yüzlü. Çok üzgünüm çoook
en iyisinin canı cehenneme topuna kibrit suyu dökücen bir çırpıda yakıcan en iyi emizlik bu :jeyyar:

aman aman iyi ol balım inşallah müjdeli haberlerin aldığımızda hepimiz bayram ederiz sanırım topikte uzun süredir böyle bir bayram havası olmadı değilmi buna ihtiyacı var topiğin yerimseniben
kıızz cerene bakmaz olurmuyum ben gözünün içine bakıyorum valla bişi olmasın diye allahtan sağlık problemi yok kuzucuğumun naza çekiyor işte şımarmöaya başladı kaydirigubbakcemile3

canımm içini ferah tut bu ay olmasada mutlaka bir ay günün yine geçecek ve bu kez sebep bebek olacak inşalllaaaaaaaaaahhhhhhh

evet canım yaa bayram ertesi başlıyor mesaim
aslında bir an önce başlasın istiyorum hayatım düzene girsin evde drmak hiiiç bana göre değil beni tek üzen şey kızımı çok özlicek olmam onun dışında işe dönmek için sabırsızlanıyorum

yok canım daha bitmedi pilav ve tavuk yapacam biraz dinlenip masayıda hazırlayacam

kızlar geldim ben amma kaynatmışsınızz
halecim valla amma koşturmuşun haa test esnasında çıkıcak senin kızz uğraşamam ben sonuç monuç deyip

arifecim inşallah hayırlısı olsun canımıcım mucize gerçekleşsin inşallahhh

hilalcim hoşgeldin canım evet valal soruları salladık ama yine eskisi gibi listeye girmek isteyenlere sorularımız sıkıyönetim yeniden başladı

ah nurcum canın çıktı valla yarın bi güzel dinlen inşallahh

ayy ayy maşallah de dilini ısır poponu kaşı kız ne iyi kayınna öyle o tü tü tü nazar değmesin

aynen canım ben de o konuda şanslılardanım çok şükür istesem şeyimi bile temizler diodum demez olaydım gerçi kanamadan hastaneye yattığımda taaa manisadn zıpladı geldi şeyimi temizlemeye söylemesi ayıp :kedi: daha doğum yapmadan görmeyen kalmadı ben de alıştım saten açıveriorum artık hiç utanıp sıkılmadan kaydirigubbakcemile3

kızlar akşamki iftar menüm
mercimek çorbası
zeytinyağlı dolma
zeytinyağlı barbunya
patlıcan kebabı
fırında patatesli tavuk
pilav
salata ve tulumba tatlısı
sizce nasıl

ayy ayy maşallah de dilini ısır poponu kaşı kız ne iyi kayınna öyle o tü tü tü nazar değmesin

poposunu ısırıp dilini kaşısa olmaz mı :1shok: daha zor ya hani nazar hiç değmez o zaman :roflol: kendim yaptım kendim güldüm sıyırdım iice bu ara delikafadulden

doğumda rahat etcen biz daha açmadık her doktora gittimizde aççakmı diye tırsmakdan fenalık geldi en son gittiğimde hadi açda rahatlayam artık deyip kendim aççam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bizde alışcaz sanırım yakında 28 haftadayız yaklasdıo git gide :kedi:

poposunu ısırıp dilini kaşısa olmaz mı :1shok: daha zor ya hani nazar hiç değmez o zaman :roflol: kendim yaptım kendim güldüm sıyırdım iice bu ara delikafadulden

:roflol::roflol::roflol::roflol:
olur dabi olmamı ömrübillah nazar değmez bi daha:roflol::roflol:

mercimek çorbası
zeytinyağlı dolma
zeytinyağlı barbunya
patlıcan kebabı
fırında patatesli tavuk
pilav
sizce nasıl

iyi de bacım sen doğurduysan herhalde biz hamileyiz daha senin yüzünden çoocuğumun poposunda tavuk,dolma çıkıcak allah korusun kaydirigubbakcemile3 süpper menün cokacimcoook

dünür kı ekliyonmu gelinimin resimlerini çektim demişsin bi koşu baktım yenileri göremedim

mercimek çorbası
zeytinyağlı dolma
zeytinyağlı barbunya
patlıcan kebabı
fırında patatesli tavuk
pilav
sizce nasıl
ooo acıktımmı ne yer varmı sofrada nuur cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
:roflol::roflol::roflol::roflol:
olur dabi olmamı ömrübillah nazar değmez bi daha:roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

mercimek çorbası
zeytinyağlı dolma
zeytinyağlı barbunya
patlıcan kebabı
fırında patatesli tavuk
pilav
sizce nasıl

kız naptın söyle amma çeşit yapmışsın
ben bu sene gittiğim iftarlarda menüler hep aynıydı
çorba
hünkar beğendi
pilav
z.yağlı barbunya
salata
tatlı
sen maşallah kim yicek bu kadar çeşiti 3 misafir çıkartırısın
yapma anacım böyle değmiyo vallaa yorulduğunla kalıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…