Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Slm ncanlar.hayırlı cumalar.bu gün 3 lü testi yaptırdık pazrtersi sonuç alcaz.dua edin ii çıksın sizler nasılsınız.

kıslar şimdi sağlık ocağına gidicem arkadaşla bebeğin kalbini dinlemek için acaba alttan mı yoksa üstten mi bakıyolar

yok canım ustten dınlerler bak ben bı resım koyucam 10 haftalık bebekle ılgılı bakarsın opuyorumnanaktan

sen bılırsın canım accaksa aç topik sana kalmış belki senınle aynı şekilde olanlar vardır sana yardımcı olurlar:ecrin_bebek:

slm kızlar
hayırlı cumalar

slmm sanada hayırlı cumalar nursositososito

Slm ncanlar.hayırlı cumalar.bu gün 3 lü testi yaptırdık pazrtersi sonuç alcaz.dua edin ii çıksın sizler nasılsınız.

fatoscummm canımmm hadı ıyı haberlerını beklıyoruz....vereliniortak dua etmes olurmuyusss arkadasım aip ediyonnn:Saruboceq:ramazan ve cuma mubarek gunnn Allahım butun herkesın dileğini kabul etsin... Dertlilere deva hastalara şifa versinnnn Çocuk ısteyenlere en hayırlılarından cocuklar iş isteyene en hayırlısından iş versin... :Saruboceq:

Bu 10 haftalık bi bebeğin ayağıymış ne kadar küçük dimiii:CüvCüv:

Eklentiler

• $10haftakz7.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
al bendende o kaaaa senağlama Yüce Rabbim seni tarif etmem ne mümkünn :Saruboceq:
ee naparsın haftasonu cicimm yıne mısafırmı kaydirigubbakcemile2
bu akşam biz gidioruz şekerimm yarın bursada sınavım var akşamında halamda iftarda olcass pazarda arkadaşım doğum yaptı demiştim yaa ona giderim heralde evdn çıkmayı canım isterse yatıp uyuyup kalmazsam kaydirigubbakcemile3

SLM KIZLAR ya kızlar adetime bir hafta var kasıklarımda batmalar oluyor özellikle sol tarımda ve çok nadir olsa sancı oluyor gibi sonra geçiyor off acaba hamiemiyimki allahım ya geçen ay 5 gün önce olmuştu adetim belki bu ayda erken olucak ondan böyleyimdir

i bari hep mısafır hep misafir nereye kadar canım -tatlicadiarzu- bunun iadei ziyareti de olmalı kaydirigubbakcemile3 yarın sınavda başarılar kuzum Allah zihin acıklıgı versin... oruc tutmayı tekrar dusun ıstersen sersem olma bıde sınavda sositososito
arkadasının bebişinide bol bol öp miss igib kokuyodu o şimdiii:kedi:

canım hıc hatırlamıyorum agrı oluyomuydu.. yerimsenibenistiyomuydunuz bebek :ecrin_bebek:

evttt canikommm iadei ziyaretler başladı bakimmm kaydirigubbakcemile3
ayyyy ben var küçük bebişleri tutmaya korkuorum haletoşşş beceremicem dieeee akannehir

evttt canikommm iadei ziyaretler başladı bakimmm kaydirigubbakcemile3
ayyyy ben var küçük bebişleri tutmaya korkuorum haletoşşş beceremicem dieeee akannehir

albendende o kaaa:roflol: nası tutucam ben topişimi bilmiyomm fallaaa sanki camdanmısta kırılıvercekmıs gıbıııopuyorumnanaktan

selamlar herkese hayırlı cumalar olsun
nasılsınız hanmlar gelemedim bugün bnm bünye altüst oldu ya :1shok:
sizde ne var ne yok iyisiniz dimi bakamadım geçmişe daha

albendende o kaaa:roflol: nası tutucam ben topişimi bilmiyomm fallaaa sanki camdanmısta kırılıvercekmıs gıbıııopuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

selamlar herkese hayırlı cumalar olsun
nasılsınız hanmlar gelemedim bugün bnm bünye altüst oldu ya :1shok:
sizde ne var ne yok iyisiniz dimi bakamadım geçmişe daha
mrb canımm hoşgeldinn gece ayaktasın gündüzmü uyuyosun canımcımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…