Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Alıntı:
nilsu24 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
rüzgardeniz
hakketen aynen dediğin gibi onların keyfi yerinde benim ailemin gözü önünde zamanında düğün zamanında yani
beyaz eşyaları biz alıyoruz diyip peşin parayı verdiler bi de eşime sen kredi çek biz ödicez bizim borcumuz demişler bi de öğreniyorumki 36 ay 400 tl benim salağa takmışlar
ilk zaman biraz ödeyip şu an durumumuz iyi değil oğlucum
yok bu ay köye gittik yok bu ay dişimi yaptırdım
salak kadın bi de bizi düşünsene belli bi maaşla bi de onların borcu yüzünden bizim salak ikinci bi kredi çekti şimdi bi de bebek geliyo
anlıcanız biz ölmüşüz de ağlıyanımız yok
üstüne ev kira kış geliyo kalaorifer gel de delirme
dün aradı beni kaynana bozunusu açmadım teli açmıcamda canı cehenmeme

canım zor durumlar özellikde erkek tarafı cok düşüncesiz oluyor ogulları ödeyecek sonuçda diye salakca bir düşünceye kapılıyorlar ama oğlunun artık bir ev geçindirdiğini nasılsa unutuveriyorlar eşin bu konuda dahadüşünceliolması gerek bebek de geliyor masraflarınız haliyle artacak bunu ailesine uygun bir dille anlatsa sorun çözülür bence sen asla yüz göz olmya kayın validenle bence mesafeni koru eşine sakin ve uygunca anlat sonuçda ailesi bir evlat kolay yetişmiyo annesi sonuçda dogurmus büyütmüş emek vermiş oyaşa getirmiş onun hatrına daha sakin davran bence hersey yoluna girer rabbim bir kolaylık verir

eğer aranızda iş ve maddi konularda sıkıntı çeken varsa size hergün vakıa suresini okumanızı öneriyorum.biz eşimin işi olmadan evlenmiştik ben bu sureyi okumaya başladım ve daha 1 hafta ya geçti ya geçmedi bize dersaneden iş teklifi geldi ve ilk sene orda çalıştık.sanırım bazılarınızın maddi sıkıntıları var benden size tavsiye kesinlikle işe yarıyo................

yengeç cim
tesk ederim sekercim deneycegim mutlaka ellerine saglık
dün akşam eşim misafir getirmiş gelirken apar topar mutfaga girdim siteye giremedim bir daha bakalım şimdi kalktım temizlik yapayım biraz ögleden sonrada carsıya inerim sonra yeemek 6 gün arka arkaya cok yogun olucaz gibi bizim bölümden bütün arkadasları almak isityorum bakalım allah nasip ederse :1hug:
evtt canımm mutlaka denee memnun kalırsın umarımm yardıma geleyim kızz sanaaa kaydirigubbakcemile3 yaparken görünce taa çok aklında kalır öle derler yaaaa yerimseniben

tünaydın kızlar nasılsınız bakalım keyifler nasıl bebişler nasıl yeni kalktım bir bakayım dedim sayfamıza
herkese hayırlı cumalar bu arada
hoşgeldin canımmmm amin hepimize hayırlı cumalar allah dualarımızı kabul etsinn

günaydın herkese
hoşgeldin hilatoşummmm Şeniz

evtt canımm mutlaka denee memnun kalırsın umarımm yardıma geleyim kızz sanaaa kaydirigubbakcemile3 yaparken görünce taa çok aklında kalır öle derler yaaaa yerimseniben

hoşgeldin canımmmm amin hepimize hayırlı cumalar allah dualarımızı kabul etsinn

hoşgeldin hilatoşummmm Şeniz

hoşbuldum canım opuyorumnanaktan

günaydın herkese

gunaydın canım hosgeldinnn opuyorumnanaktan

valla sekercim 3-5 gün dinlenebildim kalabalık olunca eşimin işyeri arkadasları birini al birini alma olmuyo bütün arkadaslarımın gönlü kalmasın istiyorum hayırlısıyla bitirsem alıp rahatlıyacagım bakalım

haklısın sekerim bi aldınmı bırını al bırını alma olmasss:kedi: bak bana hıc kımseyı almadım bu senelık kusura bakmasınlar 9 aylık halımle cok zor valla kendıme yemek yapamıyommkaydirigubbakcemile3

eğer aranızda iş ve maddi konularda sıkıntı çeken varsa size hergün vakıa suresini okumanızı öneriyorum.biz eşimin işi olmadan evlenmiştik ben bu sureyi okumaya başladım ve daha 1 hafta ya geçti ya geçmedi bize dersaneden iş teklifi geldi ve ilk sene orda çalıştık.sanırım bazılarınızın maddi sıkıntıları var benden size tavsiye kesinlikle işe yarıyo................

aynennnnnnnn katılıyorum bende esimin işi için aksam namazından sonra okuyorum gercekten faydası varopuyorumnanaktan

ya benim bu durumumla ilgili bi başlık açsam mı acaba ya içimin sıkıntısı bi türlü geçmio da benim gibi olan var mıdır ki?

nasılsın yeawruuummm opuyorumnanaktan

allah kabul etsin tontişimmmmm a.s

saolsaın gemlik zeytınımmmm opuyorumnanaktan

ya benim bu durumumla ilgili bi başlık açsam mı acaba ya içimin sıkıntısı bi türlü geçmio da benim gibi olan var mıdır ki?

cicim nolduuu bi anlatda rahatlaaa belki çözüm bulurus hep birlikteekaydirigubbakcemile5

saolsaın gemlik zeytınımmmm opuyorumnanaktan

cicim nolduuu bi anlatda rahatlaaa belki çözüm bulurus hep birlikteekaydirigubbakcemile5

canım ya bildiğiniz şey işte ben biraz daha arştırdım da ensedeki2 mm lik kalınlık ve kalpteki asimteri beraber olduğu için genetik bi bozukluktan şüphelenmişler yani belki de ense kalınlığı normal.........gerçi kötü olma riski düşük ama genede beynimi kurcalıo atamıyorum kafamdan yaa:KK43:

canım ya bildiğiniz şey işte ben biraz daha arştırdım da ensedeki2 mm lik kalınlık ve kalpteki asimteri beraber olduğu için genetik bi bozukluktan şüphelenmişler yani belki de ense kalınlığı normal.........gerçi kötü olma riski düşük ama genede beynimi kurcalıo atamıyorum kafamdan yaa:KK43:

canım kafana takmakta haklısın aklından hıc cıkmıyodur oda kabul ama bu kadar evham yapma bak ense kalınlıgı normal dıosun kötü bişey olsa senı sürekli cagırır sureklı test yaparar yada sana bısıler sölerlerdi hazırlıklı olman ıcın.. hepimize endıselenıyoruz cok normal goremıyoruz onu goremedıgımız ıcın yardımcıda olamıyoruz.. ama eger sen böle cok üzülürsen oda sıkılır bu gercekten dogru.. üzme kendını sadece dua ettt bak esın ıcın dua edıyomussun ne guzel bu cuma mubarek gun ramazan gunu duamız kabul olsun bebegın ınsallah saglıkla buyur ve kucagına gelır cnaımmm:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

kıslar şimdi sağlık ocağına gidicem arkadaşla bebeğin kalbini dinlemek için acaba alttan mı yoksa üstten mi bakıyolar

canım kafana takmakta haklısın aklından hıc cıkmıyodur oda kabul ama bu kadar evham yapma bak ense kalınlıgı normal dıosun kötü bişey olsa senı sürekli cagırır sureklı test yaparar yada sana bısıler sölerlerdi hazırlıklı olman ıcın.. hepimize endıselenıyoruz cok normal goremıyoruz onu goremedıgımız ıcın yardımcıda olamıyoruz.. ama eger sen böle cok üzülürsen oda sıkılır bu gercekten dogru.. üzme kendını sadece dua ettt bak esın ıcın dua edıyomussun ne guzel bu cuma mubarek gun ramazan gunu duamız kabul olsun bebegın ınsallah saglıkla buyur ve kucagına gelır cnaımmm:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

amin canım sağol ya üzlmüyorum artık ama arada sıkıntı giriyo içime engel olamıyorum dediğin gibi çok ciddi olsa sürekli çağırırdı herhalde 1-2 ay sonra gene bakarız dedi amaan ne bileyim ya açmıyım mı başlık şimdi acaba?

X