Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selamlar herkese hayırlı cumalar olsun
nasılsınız hanmlar gelemedim bugün bnm bünye altüst oldu ya :1shok:
sizde ne var ne yok iyisiniz dimi bakamadım geçmişe daha

hosgeldın canım sanada hayırlı cumalarrrr opuyorumnanaktan
nolduu bunyem altust demişsinnnn-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

mrb canımm hoşgeldinn gece ayaktasın gündüzmü uyuyosun canımcımmm

valla ne ara uyuyorum anlamadım ben dün gece çok kötüydüm yatamadım bi türlü böyle nefes borumuu hissettim resmen yatıyorum sanki biri boğazımı sıkıyo öksüre öksüre kalkıyorum kafamçokkarıştı kocişte yoktu nöbetçiydi dün gece
evde tek başımaydım :gitme:
uyku gözümden akıo ama yatamaıodum otururken bile oluyodu bi ara derin derin nefes almaya çalıştım sıcak bişiler içtim fisfisfis en son saat 4 ü geçiodu uyumuşum sabah 8de eşim gelmiş izin almışta öğlene kadar yattım ama çok korktum ya neydi o öyle sizede oluyomu kızlar tam boğazımda başlıo böle aşağı doğru inio sanki biri boğazımı sıkıyo gibi :1shok:

canım sırtustumu yatıyosun cunku bebek buyudukce bıraz agırlastıkca kalbe dogru baskı yapıyo oyuzden nefes almakta zoluk cekebılırsın mesela ben bu aralar ölüyoum sanırıyorum o kadar tıkanıyorumkı otururken bıle kaldıkı yatmayı gec :teselli:

hertürlü oluyoki vsırt üstü sağ sol otururken-tatlicadiarzu-
nöbet gibi bişy geldi geçti çok şükür :Saruboceq:
korktum ama çokya
25 günün kalmış seninde sayılı gnler artık Şeniz

amişn canım benim allah razı olsun

hertürlü oluyoki vsırt üstü sağ sol otururken-tatlicadiarzu-
nöbet gibi bişy geldi geçti çok şükür :Saruboceq:
korktum ama çokya
25 günün kalmış seninde sayılı gnler artık Şeniz

canı sırtustu yatmamaya calıs artık bıde mumkunse soluna yatmaya alıstır kendını sonraları rahat uyuyabılesın opuyorumnanaktan

ii bari canım ii olmana sevındımmm opuyorumnanaktan valla bendede bı agrı var bacakaramda catı acılıyoyaa yurumek cok zor gelıyo artıkkzemuszemus

valla bende azcik yurusem asagi taraflar agrimaya basliyor sanki orada agirlasan bisey var ve her an ordan dusecek gibi...senin dogum seklin belli oldumu???cati muayenesi yapildimi sana???

kızlarrr sağolunnn odayıı yerleştirdik perdelerimiz halımız herşeyi tam çok şükür
odamızın küçüklüğünden çok fazla düzenli olmadı üçlü koltukda var çünkü
resimlerini çekicem sizin için
filiz ablacım nettenmi sipariş verdin diye sormuşsun netten vermedim burda mağazaları var ordan aldık nette çeşit koymamışlar sayfasına çok güzel odalar var oysaki biz en uygununu aldık fiyat olarak

hayırlı olsun cnm odanız gelmiş kurulmş bile sağlıklı mutlu gnlede kullanın inş resimleri bekliyoruz unutma opuyorumnanaktan
şidi tek eksik prens hazretleri alkisalkisalkis
tarih ve doğum şeklin belli değil dimi daha

valla bende azcik yurusem asagi taraflar agrimaya basliyor sanki orada agirlasan bisey var ve her an ordan dusecek gibi...senin dogum seklin belli oldumu???cati muayenesi yapildimi sana???

yok canım benım sezeryan olucak nasipse... catı olculmes dıye dusunuyorum :kedi:
aynen helesu bı kac gundur yururken bıcak gıbı bısey saplanıyo asagıdan böle... kucukhanım agırlstıkca yuyurkende zorlanıyoruz tabe kaydirigubbakcemile3

canım hadı hayırlısı artıkk hyatın dedıı gıbı tek eksık oğluşunnn opuyorumnanaktan:1hug:

sağol canım opuyorumnanaktan
paşamızı beklicez artık

canım hadı hayırlısı artıkk hyatın dedıı gıbı tek eksık oğluşunnn opuyorumnanaktan:1hug:

zemuszemusevet evet sıra oğluşumun gelmesindeeezemuszemuszemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…