Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ablacım yarın soğan küründe son günüm ertesi gün hemenmi yapayım inciri yoksa ara vereyimmi
soğan kürü yarın bitiyorsa, bir sonraki gün yani cuma günü incire başlayabilirsin :) hadi bakalım tam gaz devam :)
Allah yardımcın olsun güzelim, kendine dikkat et bu arada... Ramazan'dan sonra başlarsın sen de... bak Arife soğan suyu kürünü bitirdi sayılır bile, öbür gün incir kürüne başlayacak ve sonraaaaaa iiiiiiiiinnnnnnnşallaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh hamileyim haberini verecek bize :)
Bana gelince, iyi diyelim iyi olalaım, Allah bugünlerimizi aratmasın inşallah... evet şeker yüklemesi sonucu iyi çıktı çok şükür, tek sorun demir eksikliği ama hiç kafama takmıyorum... ne yapalım başa gelen çekilir :) valla kına kına bitkisinin hamilelikte kullanılabilirliğini bir araştırayım, eğer sorun yoksa bebek için alıp yaparım :)
taze annecik gelmiiiiiiiiiiişşşşşşş... ne güzel :) sonunda kavuştun kızına, darısı başımıza inşallah :) sezeryan sancıları normaldir hayatım, sonuçta bir ameliyat oldun... çok şükür iyisiniz ya ikiniz de önemli olan o... bu arada doktorun kim senin Haticeciğim? benim doğumum da Kadıköy Şifa'da olacak inşallah.... dualarına da kocamaaaaaaaaaaaaannnnnnn bir amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq: Allah analı babalı büyütsün canım, Allah ayırmasın, şansını, bahtını, kısmetini açık etsin canım :) biz de seni öpüyor, Ecem'i kokluyoruz :)

selam herkese kimse yok ama ben anlatayımrof.şu an bir sorun görmediğini herşeyin 1-2 ay sonra daha net belli olacağını bir risk olduğunu ama riskin düşük bir ihtimal olduğunu söyledi.amniyosentez önerdi ama ben kabul etmedim çünkü allah korusun bebeğimde özür falan olsa da aldırmayı sağlığımızı tehdit eden bir durum olmadığı sürece asla düşünmem allah veriri allah alır ki çok görüyorum kesin özürlü denilen bebekler sapasağlam doğuyo amniyosentezi de zaten bebek zor duruo bide bu şekilde riske atamam istemedim yani.şu an sadece bir dahaki muayenelerimde bu sorunun kalkmış olduğunu duymak istiyorum,dua ediyorum ve dualarınızı bekliyorum neler atlattım bunu da atlatıcam inş.ayrıca dün doktorum daha kötü bir ihtimalden şüphelenmiş ve prof bişey yok demiş o konuda zaman içinde herşey düzelir inş.......

inşallah bebeğin sapasağlam Hilalcim, bu konuyu kafana çok takıp bebeğini huzursuz etme lütfen, çok şükür doktor da bir sorun görmemiş, biraz rahatla... tabii ki dualarımız seninle :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Mehay ................................. 34. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

6. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

maşallah cnm olcak o kadar ağrı kolay deil ameliyat sonuçta ama kızına bakınca ağrı falan kalmıyodur sende itiraf et opuyorumnanaktan evinizede gelmişsiniz gözün aydın cnm
bizim içinde öp kokla ecemi resmini gördük çok tatlı maşallah :1hug:
kızlar sizce ben ne zaman bebeğe ufak tefek bişiler almaya balayabilirim
zaten cinsiyeti belli olmadan almıcam ama ondan sonra napim,sizler nasıl yaptınız
ve de bu arada oda yapmak istiyorum
nilsucum bnce cinsiyeti belli olunca başla alışverişe ama şuanda hoşuna giden bişy gördüğpünde kaçırma al içinde kalmasın zemuszemus bak bnm 26. haftam hala bi kaç parça bişiyden başka bişy alamadım türkiyeye gitmeyi bekliyorum 30 haftamı yani o zaman alıcam herşeyi yani alışveriş sana kalmış onun zamanını belirlemekyerimseniben
bu arada 9 haftalık olmşsun inş yakında kurtulursun şu bulantıdan:1hug:
doğru dedin cnm bnde çok duydum özürlü diolar sapasağlam doğuyor çoçuk bunu ancak allah bilebilir verende allah alanda doktorlar sadece riski söylüyorlar inş herşey düzelir cnm bn inanıyorum hayırlısıyla alıcaksın bebişini kucağına sen üzülme yeterki moralini yüksek tut tut ki çoçuğunda sana o güçle o kuvvetle tutunabilsin sen vazgeçersen o da vazgeçer unutma kaydirigubbakcemile5

kimseler yok ama ben yinede yazayım
nasılsınız bakalım umarım bi yaramazlık yoktur geçmişe bakamadım
albümümüze meleğimin yeni resimlerini ekledim teyzeleri

Hatice canim simdi gordum.. Allah anali babali saglikla, mutlulukla buyutmesini nasip etsin minik yavrunuzun... Ayrica ramazanda dogurmus olmakta cok buyuk mutluluk ve nimet...Insallah hepimizin yavrulari hayirli, salih evlatlar olurlar...

Hatice canim simdi gordum.. Allah anali babali saglikla, mutlulukla buyutmesini nasip etsin minik yavrunuzun... Ayrica ramazanda dogurmus olmakta cok buyuk mutluluk ve nimet...Insallah hepimizin yavrulari hayirli, salih evlatlar olurlar...

amiiiiiiin :kedi:

güüüüüünnnnnnaaaaayyyyyyyyydddddddııııııııııınnnnnn:sm_cool:

kmseckler yok kaydirigubbakcemile

nerdesiniz uyanın hadiişakkıdı

biz kızımla erkenciyiz bugün babamızda nöbetçi zaman nasıl geçircez bakalım erkenden kalktık ama uyku düzeni die bişy kalmadı valla alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

yatıp uyusammı biraz napsam :kedi:

bende hayatımsürekli dualarımdasın sen ve meleğine bekleyen herkes rabbim bizimde kucaklarımızı doldurucak inşallah amiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
tamam ablacım bugün sağonda son yarın incire start vericem hayırlısıyla inşallah
inşallahhhhhhhhhh inşallalhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
canım sakın üzülme bebeğin çok iyi allahın izniyle birdaki muayenede hiç bir sorun çıkmıcak düşünme artık bunları bebişinin keyfini çıkar her yoluna giricek üzülme
kimseler yok ama ben yinede yazayım
nasılsınız bakalım umarım bi yaramazlık yoktur geçmişe bakamadım
albümümüze meleğimin yeni resimlerini ekledim teyzeleri

nurcum nasılsın canım uzun zamandır görüşemiyoruz bir türlü
canım meleğine maşallah ne kadar büyümüş çok tatlı olmuş
allah nazarlardan korurusun siziii

günaydın kızlar inşallah hepimiz için güzel bir gün olur

günaydın hayatcım nasılsın canım

iyiyim cnm uyandım erkenden uyku düzenim şaşırdı sıcak bi yandan hamilelik bi yandan
sen nasılsın cnm

canımm rabbimin izniyle hiç birşeycik olmıcak inşallahh..dualarımız seninle inşallah hiç bir problem yok bebişinde Rabbime emanet..

günaydin canımcım nasılsınn

günaydın kızlar inşallah hepimiz için güzel bir gün olur
amin arifecimmm nasılsın canımmm

slm kıslar
umarım hepiniz ve beişleriniz iyidir,ben mide bulantısı bi gelip bi gittiği için nete pek giremiyorum ama geçicek inşallah ve de o zaman bol bol yanınızda olabilicem
nilsummm yengecin kıskacın ösledi kız seniii :sinifsinif:

iim cnm yanıyom yalnız çok sıcak bugün -tatlicadiarzu-
sen nasılsın oruç nasıl gdio sıcakta zor oluyodr dmi cnm ya allah sabır versn:1hug:

iyiyim cnm uyandım erkenden uyku düzenim şaşırdı sıcak bi yandan hamilelik bi yandan
sen nasılsın cnm
canım ya sıcaklar gerçekten hiç çekilmiyor sakın dışarı falan çıkma evinde yat dinlen canım bende iyiyim çok şükür bi yaramazlık yokk

günaydın kuşummm nasılsın
ben iyiyim çok şükür geldik çalışıyoz yinekaydirigubbakcemile3

iim cnm yanıyom yalnız çok sıcak bugün -tatlicadiarzu-
sen nasılsın oruç nasıl gdio sıcakta zor oluyodr dmi cnm ya allah sabır versn:1hug:
canımm bugunlerde buralar biraz serinledi yani o yakıcı ıcaklar yok bide bütün gün kapalı ve klimalı yerde olup 9 saat oturduğum için kaydirigubbakcemile3 acıkma gibi bi olayım olmuoda acıkmayınca susamıorumda ama halsizlik fisfisfis bi gör elim kolum kalkmıoo heleki sabah uyanıp işe gelmek akşam erkende yatsam sabah üstümden damperli tır geçmiş gibi uyanıorum :kedi:

günaydın kuşummm nasılsın
ben iyiyim çok şükür geldik çalışıyoz yinekaydirigubbakcemile3
aynen yaa aynen yaaaa -tatlicadiarzu- hafta sonu tek dersten bütünleme sınavım var evde ders işte iş hep çalış hep çalışş allah sağlık versin napalımmm :1hug:

neyse az kldı cnmm allah razı olsun şu klimayı bulandan dimi kaydirigubbakcemile3

anam burası bhala yanıyo hiç ılımadı bile hava hala çook sıcak :sinifsinif:

neyse az kldı cnmm allah razı olsun şu klimayı bulandan dimi kaydirigubbakcemile3

anam burası bhala yanıyo hiç ılımadı bile hava hala çook sıcak :sinifsinif:
evtt canımm yaaa kaydirigubbakcemile3 kızz benim kardeşimin kankisiyle kuzenimin eşi orda askerlik yaptı su bile yokmuş nen musluktan tuzlu su akıomuş herşey çok pahalıymış bidee :1ninca:

günaydın canlar güzel bir gün geçiririz inşallah.
günaydin canım amin inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…