Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın herkese sağolun yorumlarınız ve dualarınız için.yok takmadım hatta rahatladım.ense kalınlığına bakıldığında normaldi şimdi de 1 mm fazla die acaba bir bozukluk mu var dio ya prof.duruş pozisyonundan da öyle olablir dedi başı yukarda die.ya sizin her seferinde bakıolar mı ense kalınlığına bu haftalarda kaç mm çıkıo?6mm olması gerekirken benimki 8 mm miş.ama 6 mm 16-20.haftalar arası olması gereken ölçüymüş belkide normal çünkü ben 23.haftamdayım bi de kendi dedi çok düşük bi ihtimalmiş ozaman beni nie stres yapıonuz ya..sinir oldum.bide kalbinde hafif asimetri varmış.diğer değerleri nıormal ama asimetri var die belki ilerde sorun olur mu die düşünmüşler o konuya biraz takıldıkm ama inş.bir dahakinde o da düzelir bakalım.

günaydın herkese sağolun yorumlarınız ve dualarınız için.yok takmadım hatta rahatladım.ense kalınlığına bakıldığında normaldi şimdi de 1 mm fazla die acaba bir bozukluk mu var dio ya prof.duruş pozisyonundan da öyle olablir dedi başı yukarda die.ya sizin her seferinde bakıolar mı ense kalınlığına bu haftalarda kaç mm çıkıo?6mm olması gerekirken benimki 8 mm miş.ama 6 mm 16-20.haftalar arası olması gereken ölçüymüş belkide normal çünkü ben 23.haftamdayım bi de kendi dedi çok düşük bi ihtimalmiş ozaman beni nie stres yapıonuz ya..sinir oldum.bide kalbinde hafif asimetri varmış.diğer değerleri nıormal ama asimetri var die belki ilerde sorun olur mu die düşünmüşler o konuya biraz takıldıkm ama inş.bir dahakinde o da düzelir bakalım.[/Q

canım hiç üzülme bebişin sapasağlam gelicek kucağına
sanırım 20li hafalarda doktorum ölçüyodu hep ense kalınlığnı ama şimdi sadece baş büyüklüğüne bakıolar uyumlumu die

günaydın kızlarrr
gece sahurdan sonra feci diş ağrısı çektim ve artık dayanamayıp ilk defa bi ağrı kesici içtim

günaydın herkese sağolun yorumlarınız ve dualarınız için.yok takmadım hatta rahatladım.ense kalınlığına bakıldığında normaldi şimdi de 1 mm fazla die acaba bir bozukluk mu var dio ya prof.duruş pozisyonundan da öyle olablir dedi başı yukarda die.ya sizin her seferinde bakıolar mı ense kalınlığına bu haftalarda kaç mm çıkıo?6mm olması gerekirken benimki 8 mm miş.ama 6 mm 16-20.haftalar arası olması gereken ölçüymüş belkide normal çünkü ben 23.haftamdayım bi de kendi dedi çok düşük bi ihtimalmiş ozaman beni nie stres yapıonuz ya..sinir oldum.bide kalbinde hafif asimetri varmış.diğer değerleri nıormal ama asimetri var die belki ilerde sorun olur mu die düşünmüşler o konuya biraz takıldıkm ama inş.bir dahakinde o da düzelir bakalım.[/Q

canım hiç üzülme bebişin sapasağlam gelicek kucağına
sanırım 20li hafalarda doktorum ölçüyodu hep ense kalınlığnı ama şimdi sadece baş büyüklüğüne bakıolar uyumlumu die

bilmiosun dimi nekadar çıktığını yada bilsen de unutmuşsundur :KK43:

günaydın herkese sağolun yorumlarınız ve dualarınız için.yok takmadım hatta rahatladım.ense kalınlığına bakıldığında normaldi şimdi de 1 mm fazla die acaba bir bozukluk mu var dio ya prof.duruş pozisyonundan da öyle olablir dedi başı yukarda die.ya sizin her seferinde bakıolar mı ense kalınlığına bu haftalarda kaç mm çıkıo?6mm olması gerekirken benimki 8 mm miş.ama 6 mm 16-20.haftalar arası olması gereken ölçüymüş belkide normal çünkü ben 23.haftamdayım bi de kendi dedi çok düşük bi ihtimalmiş ozaman beni nie stres yapıonuz ya..sinir oldum.bide kalbinde hafif asimetri varmış.diğer değerleri nıormal ama asimetri var die belki ilerde sorun olur mu die düşünmüşler o konuya biraz takıldıkm ama inş.bir dahakinde o da düzelir bakalım.
valla benim doktorum her seferinde ense kalınlığını ölçtü mü bilmiyorum çünkü söylemedi hiçbir şey... şimdi ise kafa byüklüğünü ölçüyor ama bununlada ilgili bir şey söylemiyor, sadece ultrasonda ölçümleri alışını gördüğüm için biliyorum
günaydın kızlarrr
gece sahurdan sonra feci diş ağrısı çektim ve artık dayanamayıp ilk defa bi ağrı kesici içtim
yine mi başladı ya? ne olacak senin bu halin, yazık sana :KK43:

bu arada herkese günaydın :)

valla benim doktorum her seferinde ense kalınlığını ölçtü mü bilmiyorum çünkü söylemedi hiçbir şey... şimdi ise kafa byüklüğünü ölçüyor ama bununlada ilgili bir şey söylemiyor, sadece ultrasonda ölçümleri alışını gördüğüm için biliyorum

yine mi başladı ya? ne olacak senin bu halin, yazık sana :KK43:

bu arada herkese günaydın :)

günaydın ablcım anladım sağol..................sen nasılsın kötüydün sanırım kendi derdimden size bakamadım nasılsın şimdi?

canım gecmiş olsun bak hıc bısey cıkmadı:kedi: efet canım her sefferınde ölçüyoo..artık ölçmüyo tabi opuyorumnanaktan

günaydın kızlarrr

canım yaaa bı ben bılırım onu sanırımm hala agrı cekıyorum 1 ay oldu cicimmm benı paprolde kesmıyoo dırek majezık...:kedi:

canım gecmiş olsun bak hıc bısey cıkmadı:kedi: efet canım her sefferınde ölçüyoo..artık ölçmüyo tabi opuyorumnanaktan

canım yaaa bı ben bılırım onu sanırımm hala agrı cekıyorum 1 ay oldu cicimmm benı paprolde kesmıyoo dırek majezık...:kedi:

evet canım çok şükür gerçi tam olarak hiçbirşey çıkmadı denemez şimdilik öyle inş.ilerde de çıkmaz ben zaten allah korusun çok kötü durumda gebeliği sonlandıralım falan derse die çok üzülmüştüm çok şükür öyle bişey olmadı..............

evet canım çok şükür gerçi tam olarak hiçbirşey çıkmadı denemez şimdilik öyle inş.ilerde de çıkmaz ben zaten allah korusun çok kötü durumda gebeliği sonlandıralım falan derse die çok üzülmüştüm çok şükür öyle bişey olmadı..............

aman canım ii bari korkma sen iyi düşün kötü şeyler olmasınn :teselli::1hug:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Mehay ................................. 34. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

6. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

X