Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inşallah burcum inşalah faydası olur

mavicim çok geçmiş olsun senin kız çok aceleci olcaek galiba herşeye hazırlıklı ol canım çantanı falan hazırla sen ama berramız biraz daha büyüsünnnn

Kızlar size yeni aldığım bir müjdeyi vemek için geldim ama eskilerden pek kimse yok galiba..Rahelimiz de hamişmiş kızlar. Buradan tekrar çok tebrik ediyorum maşallah hem de ikizlere...Darısı Arife ile bana hayırlısıyla...Dualarınızı bekliyorum kızlar...

nesecim nasılsın çok güzel bir haber bu çok sevindim allah kucağına almayıda nasip eder inşallah
aminnnnnnnnnnnnnnnn inşallahhhhhhhhhh canım rabbim bizede yaşat bu duyguyu mahrum etme aminnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar size yeni aldığım bir müjdeyi vemek için geldim ama eskilerden pek kimse yok galiba..Rahelimiz de hamişmiş kızlar. Buradan tekrar çok tebrik ediyorum maşallah hem de ikizlere...Darısı Arife ile bana hayırlısıyla...Dualarınızı bekliyorum kızlar...
Canım tanımıyorum ama Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallahh..tezz zamanda sizede nasip etsin rabbimmm.amin amin aminn

neysem ben bıras gezıyım gelım dısarı cıkıyım hadi öptüm sizi gelınce gorusuruss:eek:
ŞenizŞeniz

bende henüz olmadı ama ben doğum sonrası ortaya çıktığını bilmiyorum, bence doğumdan önce kendilerini belli ediyorlar :)

aaaaaaaaaaaa süppeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla :) darısı başınıza inşallah... neden topiğe hiç gelmiyormuş Rahel? sen nasılsın bu arada? yoğunluk başladı mı?

Canım yoğunluk hem de nasıl? 2 saattir hocaar burdaydı yazamadım bir türlü. canım ben iyice saldım çayıra Mevlam kayıra durumundayım. Bu ay oruçlu olduğum için soğana da başlamadım şimdi yemek zor yiyorum bir de onu içersem hiç yiyemem diye. Ancak bol taze incir yiyorum. Sen nasılsın? Şeker yükleme testin iyi çıkmış çok sevindim.Serumu da çok kafana takma, kına kına bitkisi var demiri yükseltior ama sana uygulanabilir mi biliyorum sen gene de dr'ların dediklerini yap canım.

nesecim nasılsın çok güzel bir haber bu çok sevindim allah kucağına almayıda nasip eder inşallah
aminnnnnnnnnnnnnnnn inşallahhhhhhhhhh canım rabbim bizede yaşat bu duyguyu mahrum etme aminnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Aminnnnnnnnnnnn canım. Eskilerden br ikimiz kaldık. Hyaırlısıyla biz de bu Ramazanda dualarla bu mucizeyi yaşayacağız hayırlısıyla bitanem..Şeniz

Canım tanımıyorum ama Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallahh..tezz zamanda sizede nasip etsin rabbimmm.amin amin aminn

ŞenizŞeniz

Aminnnnnnnnnn canım benim..

haticecim hoşgeldin nasılsın bebişin nasılllllll

Kumsalım Hatice oğum yaptı mı? Çok sevindim. Tebrik ediyorum canım...

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Mehay ................................. 34. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

6. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

ay masallah allahım seyen herkese nasip etisn hamişler saglıla kucaklarına almayı nasip etsin rabbim yeni dogan bebişerimizede allahım analı babalı saglıklı ömürler nasipetsin darısı tüm isteyenlerin basına mübarek ayda allahım yardımcımız olsun

Kızlar merhaba. Bugün evimize geldik. Çok şükür iyiyiz. benim sancılarım var biraz. sürekli yatmam gerekiyor. Sütüm de accık az bakalım. Bunun dışında bir yaramazlık yok. Bbeişim gündüzleri hep uyuyor, gece mızıldanıyor yavrum. Ama uslu bir bebek genelde. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ayrıntılı geçmişse bakamadım.Doğuma giderken özellikle Arife ve Neşe için bebiş istedim. Sonra hamişlere hayırlı doğum istedim. Bütün kadınların kucağını doldur rabbim dedim. ınşaallah kabul olur. Hepinizi çok öptüm.

Canım yoğunluk hem de nasıl? 2 saattir hocaar burdaydı yazamadım bir türlü. canım ben iyice saldım çayıra Mevlam kayıra durumundayım. Bu ay oruçlu olduğum için soğana da başlamadım şimdi yemek zor yiyorum bir de onu içersem hiç yiyemem diye. Ancak bol taze incir yiyorum. Sen nasılsın? Şeker yükleme testin iyi çıkmış çok sevindim.Serumu da çok kafana takma, kına kına bitkisi var demiri yükseltior ama sana uygulanabilir mi biliyorum sen gene de dr'ların dediklerini yap canım.

Aminnnnnnnnnnnn canım. Eskilerden br ikimiz kaldık. Hyaırlısıyla biz de bu Ramazanda dualarla bu mucizeyi yaşayacağız hayırlısıyla bitanem..Şeniz

Aminnnnnnnnnn canım benim..

Kumsalım Hatice oğum yaptı mı? Çok sevindim. Tebrik ediyorum canım...
evet canım bi biz kaldıkmafoldumben inşallah nesecim gece gündüz tek dileğim
rabbim dularımızı kabul etsin
evet canım bi kızımız daha oldu
Kızlar merhaba. Bugün evimize geldik. Çok şükür iyiyiz. benim sancılarım var biraz. sürekli yatmam gerekiyor. Sütüm de accık az bakalım. Bunun dışında bir yaramazlık yok. Bbeişim gündüzleri hep uyuyor, gece mızıldanıyor yavrum. Ama uslu bir bebek genelde. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ayrıntılı geçmişse bakamadım.Doğuma giderken özellikle Arife ve Neşe için bebiş istedim. Sonra hamişlere hayırlı doğum istedim. Bütün kadınların kucağını doldur rabbim dedim. İnşaallah kabul olur. Hepinizi çok öptüm.

canımmm iyi olmana sevindim tekrar tebrik ederim çok tatlı bir kızın var allah nazarlardan saklasın inşalah sancıların da çabuk geçer bol bol sütün olur kuzumm benim uyusunda büyüsün annesii maşallahhh
canım çok teşekkür ederim allah razı olsun duların kabul olur inşalalh bende öpüyorum
allaha emanet olun

Kızlar merhaba. Bugün evimize geldik. Çok şükür iyiyiz. benim sancılarım var biraz. sürekli yatmam gerekiyor. Sütüm de accık az bakalım. Bunun dışında bir yaramazlık yok. Bbeişim gündüzleri hep uyuyor, gece mızıldanıyor yavrum. Ama uslu bir bebek genelde. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ayrıntılı geçmişse bakamadım.Doğuma giderken özellikle Arife ve Neşe için bebiş istedim. Sonra hamişlere hayırlı doğum istedim. Bütün kadınların kucağını doldur rabbim dedim. İnşaallah kabul olur. Hepinizi çok öptüm.

canım şükür aldın kucagına kızını resminied gördükk Allah uzun saglıklı ve mutlu ömürler versin sizi basından eksık etmesin canımm opuyorumnanaktan
bisde alsak artık topişmizi kucagımıza cok sefıncemmmm :kedi:

Canım çok duygulandırıyorsunuz beni Allah arzı olsun. İnşallah hiçbir problemin kalmaz bebişini sağlık ve huzurla büyütürsün..Tebrik ediyorum tekrar canım benim..Dualarını bekliyorum..

evet canım bi biz kaldıkmafoldumben inşallah nesecim gece gündüz tek dileğim
rabbim dularımızı kabul etsin
evet canım bi kızımız daha oldu

canımmm iyi olmana sevindim tekrar tebrik ederim çok tatlı bir kızın var allah nazarlardan saklasın inşalah sancıların da çabuk geçer bol bol sütün olur kuzumm benim uyusunda büyüsün annesii maşallahhh
canım çok teşekkür ederim allah razı olsun duların kabul olur inşalalh bende öpüyorum
allaha emanet olun

Canım hayırlısını sitiorum ikimiz için de bak bir sürü arkadaşımız dualar diyor. Çok mutluyum kızlar. Allah hepinizin gönlündekini hayırlısıyla versin...

kızlar doga hayvanları yarısması başladı 12 eylul son günn hadi oylamaya 7 numara benım cekimim ama gercekten adil olması için içinizden geleni oylamanızı istiyorum
:hooray::hooray::hooray:

Canım çok duygulandırıyorsunuz beni Allah arzı olsun. İnşallah hiçbir problemin kalmaz bebişini sağlık ve huzurla büyütürsün..Tebrik ediyorum tekrar canım benim..Dualarını bekliyorum..

Canım hayırlısını sitiorum ikimiz için de bak bir sürü arkadaşımız dualar diyor. Çok mutluyum kızlar. Allah hepinizin gönlündekini hayırlısıyla versin...
aminnn canlarımm inşallahhh inşallahhh rabbim dualarınızı dualarımızı kabul eder şu mübarek günlerdee..

kızlar doga hayvanları yarısması başladı 12 eylul son günn hadi oylamaya 7 numara benım cekimim ama gercekten adil olması için içinizden geleni oylamanızı istiyorum
:hooray::hooray::hooray:
nerden bulcas halem toşum linlk nerdee

aminnn canlarımm inşallahhh inşallahhh rabbim dualarınızı dualarımızı kabul eder şu mübarek günlerdee..

nerden bulcas halem toşum linlk nerdee

canım ana sayfaya cık asagıda görsel yarısma diye menu var gorursun ordazemuszemus

bu arada bugun yogunsun sanırssammm sositososito

slm kıslar
umarım hepiniz ve beişleriniz iyidir,ben mide bulantısı bi gelip bi gittiği için nete pek giremiyorum ama geçicek inşallah ve de o zaman bol bol yanınızda olabilicem

htc80
hoşgeldin jnm evine minik kızınada en şirin merhabalarımı gönderiyorum öp benim için ,tekrar tekrar geçmiş olsun jnm

kızlar sizce ben ne zaman bebeğe ufak tefek bişiler almaya balayabilirim
zaten cinsiyeti belli olmadan almıcam ama ondan sonra napim,sizler nasıl yaptınız
ve de bu arada oda yapmak istiyorum

biz iyiyis niksucum sen nasılsın... :eek:
bu arada bende kaciyimm hazırlıklara baslıyım dermişimmm kaydirigubbakcemile2

süper haber çok sevindim sıra size geliyor inşallah en kısa zamanda güzel haberler verceksiniz bizee

X